|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 22:27:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: ****


Ampak sedaj pa najbolj vazno:

Jaz sem sla danes sama tja  in nazaj z avtom. user posted image user posted image  Jah sej vem za tiste, ki ne veste kako to tukaj zgleda to itak ni big deal...Ampak jaz v Slo. sem sla kamorkoli od Murske sobote pa do Kopra... am v Slo. je uzitek vozit, tukaj je pa to adijo pamet in do sedaj sem vozila skoz samo po nasem delu mesta, sedaj pa sem rekla da je tega dost in da moram it pa ce bo prehudo bom pa 4 zmigovce przgala... ce bi se zgubila pa ne vem kaj bi...

Ampak ratalo je.user posted image user posted image user posted image  Sem res full ponosna nase.user posted image



Kak pa zgleda, vsak po svoje vozo, brez pravil?



Ja to je najmilejsi opis situacije na cestah tu.
 
Drugace pa samo nekaj opazanj:
 
- vsak vozi kot da je samo on na cesti, ko se mu zazdi levo gre levo, ko se mu zazdi desno gre desno..pa mal po enem pasu pa mal po drugem...
 
-vozi se kjer se najde prostor, ce je prej bila 5 pasovnica je naenkrat ko je gneca 8 al pa 9 pasovnica.Ce noces biti ob stranska ogledala je v takih primerih dobro, da jih zlozis...

-smerniki se ne uporabljajo, razen tam kjer jih absolutno ni treba, kot naprimer ko zavijejo v krozni promet ga dajo potem pa ko gre iz njega pa seveda ne, moras vohat kdaj bo sel ven...
 
-v kroznem prometu ne velja, da ima prednost tisti, ki je notri ampak imajo kar vsak krozni eno svojo logiko. Najveckrat imajo prednost tisti ki je hitrejsi in urnejsi ali pa ki gre naravnost po mocnejsi ulici..
 
- enosmerne niso enosmerne
 
-na avtocesti in kjerkoli drugod moras vedno pricakovati da ti nekdo pripelje nasproti in to brez luci tudi sredi noci ker
 
-luci so prepovedane, se posebej ne smes obsvetit in oslepit policista...
 
-trobljenje je ritual, trobi se skoz in trobla je najbolj pomemben del avtomobila in je nujno in edino potrebno da je izpravna, ker trobi se vedno ko gres mimo koga, da on ve da gres mimo in pa trobi se kot pri norcih ce je kak zastoj...in potem vidis tega istega ki je prej ves zivcen in besen trobu kako cez par km sreca znanca in se ustavita na sred ceste in se pogovarjata, prej se mu je pa tok mudilo da bi mu skor trobla odpovedala..
 
- na cesti tudi avtocesti moras vedno pricakovat tudi konjsko ali oslovsko vprego, motoriste, kolesarje
 
- na motorjih so obvezno vsaj trije gor, ponavadi pa kar moz vozi zadaj pa zena nekje vmes pa se trije otroci
 
- otroci visijo ven z avtomobilov skozi okno, saj avtosedez tukaj ni v uporabi
mi smo povozili do sedaj ze dva otroka, hvala Bogu oba brez posledic, en nam je padel iz minibusa na havbo sred ceste in druga deklica je pritekla na cesto , kar tako...
 
 
A cem se pisat al si dobila priblizno sliko?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 22:32:59   
jana81
naš mali je šele pred 20 minutami zaspal, pa je bil auf že ob 7h..jst ne vem od kod mu energija.. jst sem pa čist povožena, zdej se mi še več učit ne da it.
 
v glavnem tolk da se pofočkam na novem delu, brala bom pa jutri, kolker bo šlo zjutraj, ker potem greva v mašakreuser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 22:36:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

te hoduljice, o katerih se pogovarjate - ima katera kak klik. jih iščem po BC, pa nikjer ne najdem user posted image



Takole zgleda: ( sam fotka je ze kar stara user posted image  )

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 22:38:29   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Majo sem odložila v posteljo in in hotela ne dude ne čaja ne mleka. user posted image  Dudo sem položila zraven tako da si jo lahko sama da v usta, zvezdica ji poje in je vse tiho. Verjetno bo sama zaspala ali pa jo bom mogla it položit, ker madam včasih sedi v postelji in dela vragolije, včasih stoji in se pogovarja sama s seboj. Danes se je po dopoldanskem spancu vsedla in ploskala. user posted image


to Nejc počne non stop, ampak ne zaspi, potem me tako dolgo kliče da pridem..

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 22:38:30   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Kaj je kakšen dober film na TV, da ni nobene? user posted image


gledam žametna mafija

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 22:44:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Hej, samo po Vilija smo šli in ve že na 15. delu user posted image user posted image user posted image

 
Kakega Vilija????user posted image


jaz sem tudi firbec user posted image


No, končno vprašate user posted image user posted image user posted image
 
Moram vam povedati, da je naša mala pika od včeraj uradno brez dudke ponoči. Je celo noč lepo prespala brez nje user posted image
In si je zdaj za nagrado in vzpodbudo zaželela plišastega kužka, ki smo ga seveda morali iti kupit v trgovino. V avtu jo je velika pika vprašala, kako mu bo ime. In je mala izstrelila: "VILI!" To je zdaj ta Vili user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 22:45:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jaz že sanjam o barvah sten, ki jih sploh še ni v mansardi. user posted image  O novi kuhinji za katero nimam denarja, o stopnicah, oknih, .... Saj sanjati pa ni prepovedano.


Jaz tud, hvala enako...user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
23.2.2009 23:03:28   
Anonimen
Eh..komi dve ure spi pa ze rogovili... nic grem ga pocrkljat pol pa ce bo dal mir se mal k atu se stisnit user posted image

lahko noc user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 6:41:58   
Anonimen
Jutro..., ker dobro itak ni, pocutim se priblizno tako, kot bi me povozil.
Pa se kave ne pijem, caja tukaj po mojem okusu ni..kako lahko zacnem dan z sokom? Mah brezveze, kva bi dala za en planinski ali sadni caj.

Mali je spet malical pol noci in, se tako len je ratal, da mu moram steklenicko drzat ... ampak danes je popil samo 450 ml cez noc, tako, da zgleda de se stanje poboljsuje. Mogoce mu je zaleglo, ker ga je P kregala...

Nic...grem na en sok.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 6:48:16   
Čmrlika
Dobro jutro, da se počekiram v 15-tki. user posted image

Pa vidim da nisem prva...**** -user posted image - dobro jutro!

Estrella- krasen otvoritveni del user posted image

Drugače pa je moje jutro za  en d.r.e.k.,zelo malo oziroma skoraj nič nisem spala, Tajo je dajalo, najverjetneje zobki, dlesen bo ji razneslo kako ma... in reva ni in ni mogla nazaj zaspat user posted image  nič ni pomagalo, no saj jokcala ni nekaj ,bolj jamrala, pa jaz zraven z mojim križem. Začelo se je ob pol noči...potem do dveh nekak vasakih par minut sem jo božala, popravljala dudo. potem od dve pa do pol petih pa nič spala, in jaz ko bi končno takrat lahko zaspala sem bla valda tak budna da nisem mogla zaspatuser posted image  ...sem že mislila it na računalnik, pa sem si premislila, boljše vseeno da sem vsaj ležala. No, ko je lubi od 20 do 6 vstal, se je pa meni končno prispalo...sem pa moral tud vstat, ker grem zdaj k zdravniku.

Tako zbita že dolgo nisem bla, user posted image user posted image user posted image no vsaj Taja spi zdaj kot ubita.

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 6:51:52   
Čmrlika
user posted image



Evo od mene za spremebo, da vam dan lepše zalaufa. user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 7:00:45   
Čmrlika
Pa lepega pusta hrusta vam želim


user posted image



user posted image



in  veliko  



user posted image

< Sporočilo je popravil Čmrlika -- 24.2.2009 7:02:56 >


_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 7:08:11   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

user posted image



Yea! user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 7:08:15   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

eno  : za  so sveža jabolka pretežka, če ji jih dam okrog 5ih popoldne? je boljše, če bi ji dala dopoldan, ne?


jaz ji tudi včasih dam popoldan sveže sadje pa nimamo težav



Kako jim pa ponudite sveže sadje



Naribam, pretlačim, mandarine pa sem ji dala za posesat. Je dobila banano v roko ampak ji je drsela, zato sem ji vzela, pa še zapira jo na ful, tako da je do nadaljnega ne dobi. Manjše koščke sadja iz jogurta tudi že dobi.
Pri Maji ni takega problema, ker že obvlada koščke.


pri nas tudi ni težav s koščki jih ker pogoltne, dala sem ji tudi že banano v roke sam jo je čisto pretlačila s prsti tako da od nje ni šlo nič v usta user posted image user posted image , jabolko tudi grize ampak ji dovolim samo pod mojim nadzorom pa čisto majhne koščke, edino kruh ji ne gre po grlu



Jabolka ji jaz ne upam dat pa prosim pazite, ker je spolzko in vem za 2 nesrečna primera. user posted image
Kruh pri nas ni problem in tudi ne piškoti. Ji dam v roke in zmelje.


moja Taja tud ful lepo je velike kose,ampak jabolka ji tud ne dam, ker se res tak čudno odlomi, ozroma ko vgrizne, je to ponavadi velik kos in me panika, ne mara pa če ji grem v usta. Barbaw si enkrat že nekja govorila o tem, od takrat sem še bolj previdna.

Anitka- user posted image  za malega plazilca!

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 7:20:55   
tilči
Dobro jutro!user posted image
 
Noč je bila kar ok,le enkrat sem mu namazala s calgelom,da je zaspal nazaj.
 
Čmrlika...user posted image user posted image user posted image  za neprespano noč in hvala za postrežbouser posted image
 
****...tudi tebi user posted image user posted image user posted image  za neprespano noč.Ti pa Omar res kar precej spije ponoči.Naš se je sedaj umiril in spije okoli 150 ml.
 
Špelin@...user posted image user posted image user posted image  za malo piko in uspešno odvajanje od dude
 
Jana in Barbaw...upam,da sta se kaj spočili čez noč
 
Grem Nejca v maškaro napravituser posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 7:23:49   
suzy85
user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 7:25:12   
suzy85
barbaw in špelin@ upam, da je bila nocojšnja noč boljša. se je eva nalezla od vajinih hroščkov. ampak ji je upravičeno, ker ji je spet začelo iz noseka tečt in smo bli spet večino noči pokonci. zato pa potrebujem konkretno dozo kavice! user posted image

jana, čmrlika vidim, da je tudi vajine user posted image  ponoči nekaj mučilo! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 7:25:51   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
No, končno vprašate user posted image user posted image user posted image
 
Moram vam povedati, da je naša mala pika od včeraj uradno brez dudke ponoči. Je celo noč lepo prespala brez nje user posted image
In si je zdaj za nagrado in vzpodbudo zaželela plišastega kužka, ki smo ga seveda morali iti kupit v trgovino. V avtu jo je velika pika vprašala, kako mu bo ime. In je mala izstrelila: "VILI!" To je zdaj ta Vili user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image  za malo piko!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 7:27:05   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: ****
Ja to je najmilejsi opis situacije na cestah tu.
 
Drugace pa samo nekaj opazanj:
 
- vsak vozi kot da je samo on na cesti, ko se mu zazdi levo gre levo, ko se mu zazdi desno gre desno..pa mal po enem pasu pa mal po drugem...
 
-vozi se kjer se najde prostor, ce je prej bila 5 pasovnica je naenkrat ko je gneca 8 al pa 9 pasovnica.Ce noces biti ob stranska ogledala je v takih primerih dobro, da jih zlozis...

-smerniki se ne uporabljajo, razen tam kjer jih absolutno ni treba, kot naprimer ko zavijejo v krozni promet ga dajo potem pa ko gre iz njega pa seveda ne, moras vohat kdaj bo sel ven...
 
-v kroznem prometu ne velja, da ima prednost tisti, ki je notri ampak imajo kar vsak krozni eno svojo logiko. Najveckrat imajo prednost tisti ki je hitrejsi in urnejsi ali pa ki gre naravnost po mocnejsi ulici..
 
- enosmerne niso enosmerne
 
-na avtocesti in kjerkoli drugod moras vedno pricakovati da ti nekdo pripelje nasproti in to brez luci tudi sredi noci ker
 
-luci so prepovedane, se posebej ne smes obsvetit in oslepit policista...
 
-trobljenje je ritual, trobi se skoz in trobla je najbolj pomemben del avtomobila in je nujno in edino potrebno da je izpravna, ker trobi se vedno ko gres mimo koga, da on ve da gres mimo in pa trobi se kot pri norcih ce je kak zastoj...in potem vidis tega istega ki je prej ves zivcen in besen trobu kako cez par km sreca znanca in se ustavita na sred ceste in se pogovarjata, prej se mu je pa tok mudilo da bi mu skor trobla odpovedala..
 
- na cesti tudi avtocesti moras vedno pricakovat tudi konjsko ali oslovsko vprego, motoriste, kolesarje
 
- na motorjih so obvezno vsaj trije gor, ponavadi pa kar moz vozi zadaj pa zena nekje vmes pa se trije otroci
 
- otroci visijo ven z avtomobilov skozi okno, saj avtosedez tukaj ni v uporabi
mi smo povozili do sedaj ze dva otroka, hvala Bogu oba brez posledic, en nam je padel iz minibusa na havbo sred ceste in druga deklica je pritekla na cesto , kar tako...
 
 
A cem se pisat al si dobila priblizno sliko?

user posted image user posted image user posted image  zdej se lahko smejim, ko sem "varno" v pisarni, če bi bla pri vas na cesti, se pa verjetno ne bi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 7:29:40   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

te hoduljice, o katerih se pogovarjate - ima katera kak klik. jih iščem po BC, pa nikjer ne najdem user posted image



Takole zgleda: ( sam fotka je ze kar stara user posted image  )

user posted image

user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 7:31:29   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Dobro jutro!user posted image
 
Noč je bila kar ok,le enkrat sem mu namazala s calgelom,da je zaspal nazaj.
 

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 7:35:10   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: ****

Jutro..., ker dobro itak ni, pocutim se priblizno tako, kot bi me povozil.
Pa se kave ne pijem, caja tukaj po mojem okusu ni..kako lahko zacnem dan z sokom? Mah brezveze, kva bi dala za en planinski ali sadni caj.

Mali je spet malical pol noci in, se tako len je ratal, da mu moram steklenicko drzat ... ampak danes je popil samo 450 ml cez noc, tako, da zgleda de se stanje poboljsuje. Mogoce mu je zaleglo, ker ga je P kregala...

Nic...grem na en sok.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 7:51:00   
tilči
Naša maškara je pripravljena.Tilnu ni nič jasno,kaj je sedaj to za enuser posted image Ga prav začudeno gleda

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 8:34:38   
Anonimen
Evo sem odkrila novo pijaco, ki mi se kar sede user posted image  nescafee 3 v enem je v bistvu kot kakav, sploh ni kava...user posted image  samo z mlekom se mora narest.

Evo sem prec boljse volje. Midva z Omarjem sva zajtrkovala jajcka.user posted image

(odgovor članu tilči)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Majski hroščki 2008- 15.del:)
24.2.2009 8:37:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: ****
Ja to je najmilejsi opis situacije na cestah tu.
 
Drugace pa samo nekaj opazanj:
 
- vsak vozi kot da je samo on na cesti, ko se mu zazdi levo gre levo, ko se mu zazdi desno gre desno..pa mal po enem pasu pa mal po drugem...
 
-vozi se kjer se najde prostor, ce je prej bila 5 pasovnica je naenkrat ko je gneca 8 al pa 9 pasovnica.Ce noces biti ob stranska ogledala je v takih primerih dobro, da jih zlozis...

-smerniki se ne uporabljajo, razen tam kjer jih absolutno ni treba, kot naprimer ko zavijejo v krozni promet ga dajo potem pa ko gre iz njega pa seveda ne, moras vohat kdaj bo sel ven...
 
-v kroznem prometu ne velja, da ima prednost tisti, ki je notri ampak imajo kar vsak krozni eno svojo logiko. Najveckrat imajo prednost tisti ki je hitrejsi in urnejsi ali pa ki gre naravnost po mocnejsi ulici..
 
- enosmerne niso enosmerne
 
-na avtocesti in kjerkoli drugod moras vedno pricakovati da ti nekdo pripelje nasproti in to brez luci tudi sredi noci ker
 
-luci so prepovedane, se posebej ne smes obsvetit in oslepit policista...
 
-trobljenje je ritual, trobi se skoz in trobla je najbolj pomemben del avtomobila in je nujno in edino potrebno da je izpravna, ker trobi se vedno ko gres mimo koga, da on ve da gres mimo in pa trobi se kot pri norcih ce je kak zastoj...in potem vidis tega istega ki je prej ves zivcen in besen trobu kako cez par km sreca znanca in se ustavita na sred ceste in se pogovarjata, prej se mu je pa tok mudilo da bi mu skor trobla odpovedala..
 
- na cesti tudi avtocesti moras vedno pricakovat tudi konjsko ali oslovsko vprego, motoriste, kolesarje
 
- na motorjih so obvezno vsaj trije gor, ponavadi pa kar moz vozi zadaj pa zena nekje vmes pa se trije otroci
 
- otroci visijo ven z avtomobilov skozi okno, saj avtosedez tukaj ni v uporabi
mi smo povozili do sedaj ze dva otroka, hvala Bogu oba brez posledic, en nam je padel iz minibusa na havbo sred ceste in druga deklica je pritekla na cesto , kar tako...
 
 
A cem se pisat al si dobila priblizno sliko?

user posted image user posted image user posted image  zdej se lahko smejim, ko sem "varno" v pisarni, če bi bla pri vas na cesti, se pa verjetno ne bi user posted image user posted image user posted image


Ja sej je smesno vse skupaj ko gledas...user posted image user posted image  samo ko je treba pa vozit je pa to kar velik podvig, zato sem bila vceraj tako ponosna...

Sem prezivela in nisem zivcnga fasala.user posted image

(odgovor članu suzy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?