|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 10:07:08   
veveričica
SMO REŠILI  IN  ČAKAM JUTRI DA SE SPAKIRA  NAZAJ U BOSNO

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 10:10:42   
Splišni
U, ste jo pa po hitrem postopku deportirali.user posted image

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 10:17:34   
Freycha
jaz samo upam, da ne boste šli za kaj dlje kdaj k njim v bosno, ker tam boš pa ti na njenem teritoriju in se ti zna maščevati za vse nazaj........  Mi je pa lepo in me je pozitivno presenetilo, da se je tvoj mož postavil zate in ne na stran tašče. Ker sej veš, v muslimanskem svetu so tašče oz. mame zakon user posted image  No, ti lahko **** kaj več o tem pove user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 10:22:59   
veveričica
moj ni musliman   ampak pravoslavni srbuser posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 11:15:13   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
Mi je pa lepo in me je pozitivno presenetilo, da se je tvoj mož postavil zate in ne na stran tašče. Ker sej veš, v muslimanskem svetu so tašče oz. mame zakon user posted image  No, ti lahko **** kaj več o tem pove user posted image

joj, kok me jezi k mešate vere v vsak k... lej, povsod so mame zakon, jaz svojo spoštujem in jo vedno bom. od človeka pa je odvisno, če naredi napako mati, ali ji bo otrok to dovolil. tu ni vera, halo. jaz sem muslimanka in se definitivno ne strinjam s takim dejanjem. in ja, moj je musliman in je vedno na moji strani, ko ve da mam prov. tko da ne meši olja z vodo. sploh pa, smo pred parimi dnevi brali o maminem sinku, ki ni musliman... zakaj je pol njemu mami zakon user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 11:19:28   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

moj ni musliman   ampak pravoslavni srbuser posted image


aja sorry, sem zamešala user posted image

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 11:20:49   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: MLADAMAMICA

IZVIRNO SPOROČILO: Freycha
Mi je pa lepo in me je pozitivno presenetilo, da se je tvoj mož postavil zate in ne na stran tašče. Ker sej veš, v muslimanskem svetu so tašče oz. mame zakon user posted image  No, ti lahko **** kaj več o tem pove user posted image

joj, kok me jezi k mešate vere v vsak k... lej, povsod so mame zakon, jaz svojo spoštujem in jo vedno bom. od človeka pa je odvisno, če naredi napako mati, ali ji bo otrok to dovolil. tu ni vera, halo. jaz sem muslimanka in se definitivno ne strinjam s takim dejanjem. in ja, moj je musliman in je vedno na moji strani, ko ve da mam prov. tko da ne meši olja z vodo. sploh pa, smo pred parimi dnevi brali o maminem sinku, ki ni musliman... zakaj je pol njemu mami zakon user posted image


ne bom o tem razpravljala, ker bo tema spet zašla tja, kamor ni treba.... imam pa pač okoli tega svoje mnenje, ki mi ga še nihče ni uspel spremeniti, zato pri njemu ostajam.

tistega o maminem sinku pa žal nisem brala user posted image

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 11:22:12   
veveričica
veš mladamamica  nekatere tako razmišljajo ampak  se sprenevedajo da so nekateri slovenci hujši od bosancev -južnjakov.res smešno ampak tako pač je.poznam  žensko ki ima slovenca in je v službo hodila vsa modra in   je SLOVENEC.TO SPLOH NI VAŽNO KAJ JE KDO.POMEMBNO JE DA JE DOBER ČLOVEK IN MOJ  JE TO DEFINITIVNO

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 11:23:07   
gita10
Upam, da se ne bom spet zapleta v verske debate ampak kar se spoštovanja do žene tiče in kdo je na prvem mestu je žena pri muslimanih sigurno in kolikor jih poznam se vsi posatvijo prvo na mesto žene nikoli na mesto mame. Oni pa res spoštujejo in vejo kaj je za njih primarna družina. naši fantje govorim za ( svojega brata, bratranca...) se prej držijo mame kot pa oni.
ko je moj mož javil svoji mami, da se bo poročil s slovenko je mama začela kričati ampak on ji je jasno rekel ali naju sprejmeš oba ali pa si izgubila mene in sploh ni bilo debate- je pa res, da matere spoštujejo svoje sinove in jih na nek način tudi ubogajo, ker sin je pa zakon.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 11:25:13   
veveričica
GITA se strinjam

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 11:25:44   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

veš mladamamica  nekatere tako razmišljajo ampak  se sprenevedajo da so nekateri slovenci hujši od bosancev -južnjakov.res smešno ampak tako pač je.poznam  žensko ki ima slovenca in je v službo hodila vsa modra in   je SLOVENEC.TO SPLOH NI VAŽNO KAJ JE KDO.POMEMBNO JE DA JE DOBER ČLOVEK IN MOJ  JE TO DEFINITIVNO


s tem se pa strinjam. Moj je tudi, čeprav je Slovenec.user posted image

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 11:40:49   
smrka
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

pred pol ure se mi je zgodilo nekaj strašnega moja tašča ki je prišla iz bosne je  udarila po roki  mojo punčko da je pričela glasno jokat.tako sem bila presenečena da sem ostala brez besed in  sem odšla samo v sobo kjer jokam ko dež.kako je lahko  to naredilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  oprostite ampak morala sem to nekomu povedat ko  pa pride moj iz službe  mu bom pa tudi povedala svoje glede njegove ljube mameuser posted image

Mislim da malo pretiravas. Seveda NE podpiram tepeza, in NE dovolim da kdor koli dvigne roko na mojega otroka. Samo to da jo je udarila po rokici ni nic takega. Verjetno je hotela puncka kej uzet, kar nebi smela, in je tasca hitro refleksala s tem da jo je udarila. Mislim da si prevec zenes k srcu. Ce te toliko moti, tasci bi morala takrat enostavno TAKOJ povedat, da vnukinje ne udarja.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 11:51:42   
Zanica
IZVIRNO SPOROČILO: smrka

IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

pred pol ure se mi je zgodilo nekaj strašnega moja tašča ki je prišla iz bosne je  udarila po roki  mojo punčko da je pričela glasno jokat.tako sem bila presenečena da sem ostala brez besed in  sem odšla samo v sobo kjer jokam ko dež.kako je lahko  to naredilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  oprostite ampak morala sem to nekomu povedat ko  pa pride moj iz službe  mu bom pa tudi povedala svoje glede njegove ljube mameuser posted image

Mislim da malo pretiravas. Seveda NE podpiram tepeza, in NE dovolim da kdor koli dvigne roko na mojega otroka. Samo to da jo je udarila po rokici ni nic takega. Verjetno je hotela puncka kej uzet, kar nebi smela, in je tasca hitro refleksala s tem da jo je udarila. Mislim da si prevec zenes k srcu. Ce te toliko moti, tasci bi morala takrat enostavno TAKOJ povedat, da vnukinje ne udarja.



smrka ne bit lena in preberi celo klobasouser posted image

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 11:52:19   
veveričica
rokice si daje v usta ker jo zobli  mučijo in  ne pretiravam sigurno ne sicer sem to že rešila vseeno hvala za toje komentarje

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 12:01:19   
Zanica
Dobr da ste taščo že - kako je ena prej rekla - DEPORTIRALI!

Moja tašča je imela eno drugo idejo - ko se je naša rodila je imela seveda kot vse punčke, malo natečene "dojke" (zdi se mi smešno rečt dojke za dojenčka....) in tašča jo je hotla namazati z ČESNOM po prsih, da to splasne, češ, da se to tako dela!!!!

SEM TAKOJ REKLA NO WAY!!!

Tako tvoja tašča misli da si bo otrok vedno tlačil prstke v usta, če se to v štartu ne zatre user posted image . Za umret smešne so te tašče včasih....

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 12:04:58   
veveričica
user posted image user posted image user posted image tale tvoja tašča je pa tud smešna.oh grozne so včasih.k sreči je moja  dalečuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zanica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 12:08:07   
ZARA
Da meni tašča udari 6 mesecev starega dojenčka, jo nokautiram, da se do naslednjega življenja ne zbudi.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 12:16:44   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Da meni tašča udari 6 mesecev starega dojenčka, jo nokautiram, da se do naslednjega življenja ne zbudi.

user posted image user posted image user posted image

v verske debate se pa ne bom spuščala z nekom, ki ima posplošena videnja, ker sta me gita10 in veverička (ki nima muslimana, ampak vam je itak bosanc, srb, hrvat... vse isto) in predvsem sama vem, da je moj mož musliman in nikakor ni mama "zakon"

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 12:25:19   
*anamor*
Veverica vesela sem, da ste uredili. Ampak ko sem začela zdaj brati to temo, mi je pritisk po mojem narastel na 190. Da meni moja tašča udari otroka, adijo. Sploh ne upam pomislit kaj bi naredila. Vem pa, da bi se skregala z njo do smrti. Tudi če bi si otrok zaslužil udarec, si to lahko dovolijo samo starši in noben drug. Takšno je moje mnenje in pri tem bom jaz tudi vztrajala. Sploh pa nevem kaj je tvoja tašča mislila, kaj se bo 6 mesečni otrok naučil od tega.
Glede verskih debat pa se tudi jaz nebom spuščala v to. Vem pa, da ne moremo vse ljudji metati v isti koš.

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 12:31:20   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

oh grozne so včasih.k sreči je moja  dalečuser posted image user posted image user posted image user posted image



saj sem vedela, da te v bistvu tašča nervirauser posted image  in si pač morala nekaj najdt, da jo njenemu sineku zatožiš-da pa zaradi tega gre domov user posted image , si to dobro naštimala..

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 13:24:53   
MLADAMAMICA
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica
oh grozne so včasih.k sreči je moja  dalečuser posted image user posted image user posted image user posted image  

saj sem vedela, da te v bistvu tašča nervirauser posted image  in si pač morala nekaj najdt, da jo njenemu sineku zatožiš-da pa zaradi tega gre domov user posted image , si to dobro naštimala..

a gre ona domov zaradi tega, al ker je prišla samo čez vikend?

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 13:51:59   
barika
Punce, verjetno noben sin ne bi gledal dolgo svoje mame na obisku, če bi njegovega otroka udarla.. ali pa tašče, sestre, očeta itd... tu ni dvoma, otrok se NE tepe.

(odgovor članu MLADAMAMICA)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 14:20:12   
josephine27
otrok se NE tepe.


TA STAVEK POVE VSE. IN KER SE OTROK SAM NE MORE BRANIT SO ZA TO DOLŽNI POSKRBET STARŠI PA ČEPRAV JIH JE TREBA ZAŠČITIT OD BABIC ( TAŠČ IN MAM)


_____________________________



(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 14:42:32   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: barika

Punce, verjetno noben sin ne bi gledal dolgo svoje mame na obisku, če bi njegovega otroka udarla.. ali pa tašče, sestre, očeta itd... tu ni dvoma, otrok se NE tepe.


odvisno od vzgoje. če je bilo pri njih doma normalno, da so padale batine, bi bilo mogoče njemu tudi sedaj normalno, da je tašča naredila to kar je, ker si je otrok zaslužil. Sej veš, vzorci se ponavljajo

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: tašča je udarila mojo punčko
27.2.2009 17:59:10   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Upam, da se ne bom spet zapleta v verske debate ampak kar se spoštovanja do žene tiče in kdo je na prvem mestu je žena pri muslimanih sigurno in kolikor jih poznam se vsi posatvijo prvo na mesto žene nikoli na mesto mame. Oni pa res spoštujejo in vejo kaj je za njih primarna družina. naši fantje govorim za ( svojega brata, bratranca...) se prej držijo mame kot pa oni.
ko je moj mož javil svoji mami, da se bo poročil s slovenko je mama začela kričati ampak on ji je jasno rekel ali naju sprejmeš oba ali pa si izgubila mene in sploh ni bilo debate- je pa res, da matere spoštujejo svoje sinove in jih na nek način tudi ubogajo, ker sin je pa zakon.

No o tem bi se pa dalo razpravljat user posted image Mogoče, da jih spoštujejo, čeprav jih pa ne enačijo z moškimi. Ženska je vedno manj vredna. Odvisno, kako si predstavljate spoštovanje... Vem pa zato, ker ima svak poslovne partnerje iz Bosne in ko se zberejo pri komu doma, žene ne smejo bit zraven, pa so to bolj izobraženi ljudje. V dnevno k moškim lahko pridejo, če jih pokličejo, drugače je pa njihvo mesto kuhinja. Da ne boste mislile, da je posploševanje, kar pri vseh je isto.

Kar se pa tiče tega, tepst otroke - pa tako male, je pa res mim. Sploh tako male. Najprej sem mislila, da jo je mogoče samo ošvrknila po roki, pa si rekla, da je imela rdečo. Sicer se sama kdaj zalotim, da bi kakega večjega za ušesa, ko ti načne živce, sam to itak ne pomaga, pa ko se spomniš, da je tak v bistvu zaradi staršev in napačne vzgoje. Če bi ga od začetka lepo vzgajali, kaj takega ni niti slučajno potrebno.

Vem pa, da je moja tašča, ko je bila učiteljica, včasih tepla otroke - menda so jih tako učili, ali kaj... Še mojega je enkrat naklofala, ker je bila njegova razredničarka in jo je poklical mami user posted image Čeprav si je ne predstavljam, ker je taka mila. In je tudi svoje menda nasekala včasih. No, vsaj moj jamra. Vem pa, da vnukinje ni pa nikoli in je tudi zelo lepo vzgojena.

Čuj, da te ne bo tvoja tašča uročila, ko prideš v Bosno user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?