|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 21:42:26   
sonček85
brigitka:ja sem morala dat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ja pecivo in vse je bilo superrrrrrrrrrrrrrr-pohvale grejo junonci in moji mamici ki sta  mi povedali kaj gre v štruklje ki so bili božanski-delala sem jih prvičuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 21:43:24   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Cveta28


Brazilska - auč boli ampak meni je zakon. Sedaj itak čez bušija ne morem videt kakšna goščava je tam doli, kaj še le da bi izvajala kakšno operacijo 'britev' user posted image  mogoče bi koder kakšno prakso lahko imel? Hmmmm
user posted image  punce, ker mi boste delale družbo. Vsaka od vas šteje itak za 2, nekatere tudi za 3 user posted image user posted image user posted image
jaz sem si jo pa še obrila nazadnje v ponedeljek predno sem šla na pregled,pa morem rečt da sem bila pridna ,nobene ureznineuser posted image user posted image user posted image malo ogledalo pa to pa gre,samo ni pa tko k bi moralo bit,user posted image user posted image user posted image user posted image



ja jst sem tudi pridna kar se tega tiče.....se kr priganjam, mal gre težko ampak rata....pa mal več časa mi vzameuser posted image user posted image user posted image , ja špegu pa moram met, da si jo vidimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja ŠPEGU PA MORE BIT ,ČENE BI IZKRVAVELAuser posted image user posted image user posted image .moj si ne upa ,pa sem mu rekla če bi pa je rekel da raje neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ker kokr mi malo zraste me moti in me vse srbiuser posted image user posted image user posted image


moj mi pa vedno obljubi, da bo....sam pol ko se jst spravim to delat, pa vedno kaj vmes prideuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja vedno kak izgovoruser posted image user posted image user posted image user posted image deciiiiiiiiiiiiiii


je že druga stran -kako smo pridneuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 21:43:49   
brigita23
junonca-a bi mi lahko ko boš mela čas poslala tale recept za štrukle na ZS...prosim

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 21:45:38   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

junonca-a bi mi lahko ko boš mela čas poslala tale recept za štrukle na ZS...prosim
sem ga kopirala k ga je meni poslala na 2 delu in sem ti poslala ZS,

samo jaz sem dodala še malo suhega  peteršilja in prav paše notuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 21:45:47   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

brigitka:ja sem morala dat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ja pecivo in vse je bilo superrrrrrrrrrrrrrr-pohvale grejo junonci in moji mamici ki sta  mi povedali kaj gre v štruklje ki so bili božanski-delala sem jih prvičuser posted image



povej tvojmu, da tako ženo bi še pa jst mela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,
pa če bi mi takle kuhala bi te brila, masirala pa še po rokah noslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 21:46:28   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

junonca-a bi mi lahko ko boš mela čas poslala tale recept za štrukle na ZS...prosim
sem ga kopirala k ga je meni poslala na 2 delu in sem ti poslala ZS,

samo jaz sem dodala še malo suhega  peteršilja in prav paše notuser posted image



o hvala sonček

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 21:48:02   
sonček85
evo poslanouser posted image

zdaj grem pa počas pod tuš pa spat ,mogoče tudi mene dragi kaj zmasira danes k sem bila pa tko pridnauser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 21:48:03   
mlavla
hvala za pohvale..user posted image

sem pa mela s torto res veliko dela..ampak mi ni žal...


je pa tud zame britje že pravi podvig...bom najbrž kaj kmalu kar mojega dragega poprosila za pomoč...user posted image

pa lepo nočko


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 21:48:35   
sonček85
mlavla:a sama si delala torto al kaj.
vav res pohvalnooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 21:48:56   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

brigitka:ja sem morala dat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ja pecivo in vse je bilo superrrrrrrrrrrrrrr-pohvale grejo junonci in moji mamici ki sta  mi povedali kaj gre v štruklje ki so bili božanski-delala sem jih prvičuser posted image



povej tvojmu, da tako ženo bi še pa jst mela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,
pa če bi mi takle kuhala bi te brila, masirala pa še po rokah noslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 21:49:03   
ženka
Ojla!
Tudi pri nas čakamo dojenčka in sicer deklico, ketero se mali bratec že zelo veseli. Star je dve leti in pol in je tok srčkan k me sprašuje o sestrici.

Komaj že čakamo....user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 21:50:33   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

mlavla:a sama si delala torto al kaj.
vav res pohvalnooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image



ja sem se je kar sama lotila...


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 21:51:59   
mlavla
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

No tako kosilo sem pa jaz danes naredila(štruklji,pražen krompir,pohana cvetača,dunajski,kuhana zelenjava ,regrat solata,juhica)


user posted image pecivo


user posted image plošča
user posted image odrezano peci(malo megleno slikano)user posted image




teb pa bravo za tole..user posted image bi kar zdele to napadla...user posted image


_____________________________

Za dežjem vedno posije sonce. :)
Eden je za naju posijal 29.02.2008!
Drugi pa je posijal 22.04.2009 :)

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 21:57:25   
brigita23
a sama si pekla torto????? ja bravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
no tudi jst grem počasi ajčat, jut3 pa vas spet okupiramuser posted image user posted image

NOČKO

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 22:08:58   
Tabletka dOr
Ful lepo kuhate, ful lepe fotke Sonček in Mlavla.
Mlavla tole ste si pa dali ful dela s tole tortico user posted image , ampak je pa res luštna user posted image

April upam, da se je tvoja princeska pozdravila.

Tolk čvekate aprilčice user posted image , da vas sploh ne dohajam.

Se spomnim, da ste v preteklosti neki govorile o enih lučkah za dojenje. Če se ne motim, ste jih ene kupile v Ikeji. A se da kaj takega praktičnega kupit tudi kje bližje? 

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
1.3.2009 23:37:08   
2soncek2
Halo,

Pisem vam v imenu moje drage, ki bi naj bila aprilcica, a je nasa malo precej pohitela in je raje postala februarcica!!

26.2. je prijokala na svet Nina. Mamica in Nina sta vredu.

Lep pozdrav

(odgovor članu Tabletka dOr)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 0:32:36   
sobra
user posted image user posted image user posted image  za nino!!!
Sam da je vse ok!

(odgovor članu 2soncek2)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 7:11:49   
detelja
user posted image

evo, da vam mal zaplešem za dobro jutrouser posted image user posted image user posted image  več mi ne gre tako dobro to miganje z ritko kot sem eni za rd zaplesalauser posted image user posted image user posted image  kako ste kaj danes?...jaz bom danes spet cel dan ful živčna/nervozna, ker imam jutri pregled in me je strahuser posted image  čeprav vem, da bo vse OK oz mora bit....

glede urejanja telesa in raznih goščavuser posted image user posted image user posted image  boljše, da ne vidimuser posted image  sem pa rekla dragemu, da ko danes pride iz službe me mora uredit, ker ne morem taka k gin.user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 7:14:49   
april09
2soncek2 user posted image user posted image user posted image  cestitke, super, da sta obe OK. Upam, da je tudi BB ze prisel user posted image  

Tabletka .. te nocne lucke dobis povsod - BC, pikapolonica, obi,...

Mlavla - cestitke tvoji pupi user posted image

Cveke cvekasteuser posted image , sploh ne bom komentirala, razen... lacnaaaa .. soncek kriva user posted image  




(odgovor članu sobra)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 7:40:00   
april09
Aja, se malo tem za obdelat...

ta vikend sem pod rjuho dala nepremocljiv vlozek za primer, da mi odtece voda. Sem dala kar unega iz Ikee, ki ga bom kasneje uporabljala za ta veliko za odvajanje od plenic.

Ali se bo katera lotila maseze presredka? (jaz ne...)

Ali bo katera pila malinov caj za mehcanje MV in lazje odpiranje? (razmisljam o tem)

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 7:48:11   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: april09

Aja, se malo tem za obdelat...

ta vikend sem pod rjuho dala nepremocljiv vlozek za primer, da mi odtece voda. Sem dala kar unega iz Ikee, ki ga bom kasneje uporabljala za ta veliko za odvajanje od plenic.

Ali se bo katera lotila maseze presredka? (jaz ne...) to bi lahko se naši lubiji zraven spravili pa mal masiraluser posted image

Ali bo katera pila malinov caj za mehcanje MV in lazje odpiranje? (razmisljam o tem) mislim, da ne bom pila...se bo že enkrat zmehčal in odprl...ali pa bomo user posted image user posted image  sicer pa bomo jutri na uz videli kako je kaj z mojim mv...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu april09)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 8:27:21   
janja*
Mlavla čestitke tvoji mali.Naredila si super torto.
Sonček to kosilo bi pa pasalo. Same dobrote.
Danes ponoči me je spet nekaj črvinčlo tako,da nisem spala skoraj nič.Koliko časa se bo še to vleklo?Ali naj se umiri ali pa  naj se tale naš sonček že rodi.Sploh ne smem biti pokonci..
Jutri imam pregled pa bomo videli kaj in kako.
Kar se tiče pa britja pa sploh ne pride v poštev,ker ne pridem zraven ne z ogledalom kaj šele kako drugače.Moj se pa boji.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 8:34:17   
Pat74
2soncek2 user posted image user posted image user posted image čestitke za punčko. Pa naj dragi malo več informacij napiše, kdaj, ime.

April09 jest si ne bom mazala presredka, saj vem, da ne bom rezana. Kdaj se pa začne pit malinov čaj?

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 8:43:45   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: 2soncek2

Halo,

Pisem vam v imenu moje drage, ki bi naj bila aprilcica, a je nasa malo precej pohitela in je raje postala februarcica!!

26.2. je prijokala na svet Nina. Mamica in Nina sta vredu.

Lep pozdrav




user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu 2soncek2)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 8:46:10   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: janja*

Mlavla čestitke tvoji mali.Naredila si super torto.
Sonček to kosilo bi pa pasalo. Same dobrote.
Danes ponoči me je spet nekaj črvinčlo tako,da nisem spala skoraj nič.Koliko časa se bo še to vleklo?Ali naj se umiri ali pa  naj se tale naš sonček že rodi.Sploh ne smem biti pokonci..
Jutri imam pregled pa bomo videli kaj in kako.
Kar se tiče pa britja pa sploh ne pride v poštev,ker ne pridem zraven ne z ogledalom kaj šele kako drugače.Moj se pa boji.


tudi jaz imam jutri pregled in sem že vsa zmešana...čeprav je še sreča, da nismo več med tistimi nevarnimi tedni, ampak vseeno vsak teden prinesene kak dodaten gram našim user posted image ...me ful zanima kako je kaj z mojim MV...

janja* ti samo lepo počivaj...a spasmexa pa ti niso dali?...jaz ga še vedno jemljem 3x na dan...me zanima kak dolgo še...kaka dva tedna sigurno...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?