|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 12:01:22   
Pat74
Joob čestitke za otročička, pa ne sekiraj se - meni se je v 1. nosečnosti buši poznal šele v 6. mesecu! Boš videla, da v 2./3. bo pa prej. Glede brcik pa sploh ne skrbi, ker jih prvorodke začutijo pozneje, šele ok. 20. tedna - bodi pozitivna!

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 12:03:40   
Pat74
IZVIRNO SPOROČILO: ženka

Ojla!
Tudi pri nas čakamo dojenčka in sicer deklico, ketero se mali bratec že zelo veseli. Star je dve leti in pol in je tok srčkan k me sprašuje o sestrici.

Komaj že čakamo....



Dobrodošla med aprilčicami, pa oglasi se še kaj!

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 12:07:11   
Joob
Pat74, hvala!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 12:07:14   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Joob

Detelja,
hvaaala za lepe in pozitivne besede!user posted image Ja res sem prišla hitro za vami...tako neizmerno si zeliva otročička, da se nisva predala in sva vstrajala...tako, da srčno kot za vse ostale, upam, da čimhitreje dobimo v naročja zdrave otročičke!
Detelja, se enkrat hvala in hvala za tako hiter odgovor!
Drži se in srečno...tudi ostalim Aprilčicam!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Joob zelo dobro te razumem kako se počutiš...sama sem lani marca izgubila pikico...julija nama je ponovno ratalo a avgusta sem spet začela krvavet....hvala bogu smo danes 34 t 3 d, ampak en strah je vedno prisoten...vsaka mala sprememba ti ne da miru, po glavi ti rojijo čudne stvari....najbolj srečna bi bila, da bi bila 24 h pri gin., da bi ta vedno znova rekla "vse je ok", ko boš enkrat začutila...vem, da ni lahko, ampak probaj se sprostit, razmišljaj čim bolj pozitivno in videla boš, da bo vse ok in da bo kmalu avgust tu...če ti pa še kaj ne bo dalo miru pa nas samo vprašaj-zato smo tu..lepo se imejte uživajte user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 12:13:16   
Joob
O Detelja, Sončica zlata, hvala ti! Mah jst sem takoj vsa presrana...v 1.nosečnosti sem mogla v 16t prekint(nov.2007), ker je imel plod napako, ki ni življensko združljiva...potem 2.nosečnost...lani septembra ko mi je šlo v 10t naprej...posranc do konca...časa imam več kot preveč, ker nisem zaposlena in potem samo tuhtam, razmišljam...sej bo, more bit vse ok, samo včasih kar ne moremo preko sebe...hvala bogu za forume in take pozitivke!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 12:33:41   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Joob

O Detelja, Sončica zlata, hvala ti! Mah jst sem takoj vsa presrana...v 1.nosečnosti sem mogla v 16t prekint(nov.2007), ker je imel plod napako, ki ni življensko združljiva...potem 2.nosečnost...lani septembra ko mi je šlo v 10t naprej...posranc do konca...časa imam več kot preveč, ker nisem zaposlena in potem samo tuhtam, razmišljam...sej bo, more bit vse ok, samo včasih kar ne moremo preko sebe...hvala bogu za forume in take pozitivke!user posted image user posted image user posted image


čisto te razuem...saj sem jaz v bistvu še vedno, kot praviš usrana...ampak sedaj se nekako mirim, da sem itak že daleč in tudi če rodim ni več take panike...ko boš čutila gibe boš bolj pomirjena, ker boš vedela, da je nekaj živega v tebi...čeprav tudi takrat kaj boli, prevečkrat otrdeva trebuh, potem mogoče en dan bebi ful nagaja drug dan pa je bolj miren...v glavnem vedno bo nekaj kar ti ne bo dalo miru...me, katere pa smo bolj usrane zaradi slabih izkušenj pa tolk bolj pa še tolk bolj mislimo na slabe stvari...zato zdaj ko je lepo vreme pokliči prijateljico pa pojdi kam ven, ali pač nekaj delaj, da ne boš vedno samo razmišljala "kaj pa če...."...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 12:41:18   
janja*
Joob iskrene čestitke zauser posted image .Tudi jaz te popolnoma razumem kar se ti dogaja.Pri meni pa bo tudi 10.02.eno leto odkar sem izgubila v 14 tednuuser posted image .Imam sicer že tri otročke samo verjemi ,da je bilo grozno.Tega ne pozabiš nikoli.Priporočam ,da se zaposliš z nečem edino tako boš manj mislila na negativne stvari.Vse ostalo pa ti je povedala že Detelja.Pa veliko sreče ti želim.

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 13:10:11   
Joob
Janja, bom delala na tem, da se z nečim zaposlim in pozabim na negativne misli. Hvala!user posted image

...o mi je kar lažje po branju teh postov, ki so nabiti z iskrenimi besedami...hvala, zlate ste!user posted image

_____________________________

Velik problem spremeni v majhnega, majhnega v nikakršnega....

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 13:35:12   
malcekvita
user posted image bravo za 2sonček2 in malo srčico.

Joob jst se te tudi spomnim, meni se je trebuh malo pozneje poznal, gibe pa ne vem, kdaj sem začutila user posted image . ampak od začetka čutiš mogoče eno, dve brciki na dan, potem pa te user posted image pusti čakatuser posted image . proti koncu nosečnosti pa moram rečt, da tole niso več brcike, ampak prerivanje v mojem trebuščku user posted image .
Itak boš to še vse doživela user posted image

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 13:37:09   
Tabletka dOr
Joob držim ti pesti, da se bo vse dobro izšlo user posted image

Čestitke mali Nini in mamici user posted image

April, veš, da sem jaz tud premišjevala, da moramo kupit nekaj za v našo posteljo, če npr. odteče plodovnica. A se kaj takega primernega, da kupit tudi v Pikapolonici?

Kje ste pa kupile modrocek za posteljice Lip Polčane, pa nepremočljivo podlogo? Se mislim, da ste napisale že prej, sam se v tej množici strani ne znajdem.

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 13:41:54   
anchika
Lep pozdrav v se, skupaj

Še vedno sem prehlajena , je pa bolje. V četrtek sem bila na pregledu pri zdravnici. Dali meje eno kremo z antibiotikom za očke ker sem mela vneto.
Še vedno imam poln nos, zato moram dihat skozi usta. Zaradi tega ker diham skozi usta me draži grlo in ful kašljam , kdaj bo konec zime in teh bolezni?

Zadnjič na pregledu 25.02. mi je G rekla da ne smem več imetuser posted image in jaz in moj pa bi, nevem kaj naj zdaj. Pri prvi nosečnosti mi je tudi 2 meseca prej rekla da ne večuser posted image , vendar sva prav tako.

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 13:43:23   
klavdyk
hojla
mi smo ok-zaenkrat. ta vikend smo malo manj počivali, ker smo imeli včeraj krst od nečakinje-midva sva bila botrauser posted image user posted image
čeprav ne vem zakaj ploskam, ko pa je šlo en kup denarja. groza. user posted image
pa bo že. sej denar se vedno najde. bomo pa mal šparali pri cotah in bomo nosili še stare cunje. no sej tk hudo ni blo.
v petek sm mela kontrolo. je vse ok. MV mi ni merila, je rekla, da je zaprto, ctg brez popadkov, mi je pa naredila UZ in je rekla, da se že vidi, da se posteljica stara. tk sn bla navdušena nad vsem, da sm pozabla vprašat kaj to pomeni. ker pri gregorju mi je šele v 36 t rekla, da se posteljica stara-oz napisala v materinsko  knjigo. imamo pa že 2200g- tam nekje je rekla. pa sn rekla, da bi mela eno slikco-pa dete ne pusti. na vsakem Uz je al roka al noga pred obrazom. je rekla G, da bomo mogli počakati, da se rodi.user posted image user posted image

nič
lp še naprej

aja
m...tina ma kje si mi ti, te že dolgo ni bilo za čut! poročaj kako je bilo danes!

(odgovor članu malcekvita)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 13:46:24   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: 2soncek2

Halo,

Pisem vam v imenu moje drage, ki bi naj bila aprilcica, a je nasa malo precej pohitela in je raje postala februarcica!!

26.2. je prijokala na svet Nina. Mamica in Nina sta vredu.

Lep pozdrav


ISKRENE ČESTITKE DRUŽINICI TUDI V MOJEM IMENUuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu 2soncek2)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 13:48:53   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

user posted image

evo, da vam mal zaplešem za dobro jutrouser posted image user posted image user posted image  več mi ne gre tako dobro to miganje z ritko kot sem eni za rd zaplesalauser posted image user posted image user posted image  kako ste kaj danes?...jaz bom danes spet cel dan ful živčna/nervozna, ker imam jutri pregled in me je strahuser posted image  čeprav vem, da bo vse OK oz mora bit....

glede urejanja telesa in raznih goščavuser posted image user posted image user posted image  boljše, da ne vidimuser posted image  sem pa rekla dragemu, da ko danes pride iz službe me mora uredit, ker ne morem taka k gin.user posted image


ČUJ DETELJA ŠE KR VREDU MIGAŠuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , kar se tiče pregleda naj te nič ne skrbi, ker bo vse ok. tak da si ti kr lepo svojo frizurco pa vse ostalo uredi in mirno jutri na pregled, potem pa obvezno raportuser posted image .

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 13:50:36   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: mlavla

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

mlavla:a sama si delala torto al kaj.
vav res pohvalnooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image



ja sem se je kar sama lotila...

najlepše darilo je če nekaj narediš samuser posted image



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mlavla)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 13:50:42   
sonček85
ženka:čestitke in čim lepši poroduser posted image user posted image
mlavla.ja a si šla  potem jest kar sem spekla,saj lahko preko računalnikauser posted image malo heca.Vem da sem naredila lušte ,samo morem vsake toliko malo dragemu pokazat kaj znam-me je zelo pohvalil
april:a ti si tud lačna
detelja:kako lepo raste tvoj buši res pohvalno,user posted image user posted image user posted image user posted image
nina:srečno na pregledu,upam ,da sta vse uredila na CSD in srečno na izpitu ,ki ga boš seveda naredilauser posted image user posted image user posted image junona:ja res so mi super ratal.

Zakaj sem pa bolj navihana od vaju z Brigito?user posted image user posted image user posted image
brigita:mojga sem včeraj nahecala da me je zmasiral ,mmmm kako je pasalo
detelja,janja:meni je rekl G da če jemljem magnesol ali kak drug magnezij da naj ga pijem do 36t potem ni več potrebe ,da se vse lepo ustali in pripravi za poroduser posted image
joob:hejlaaaaaaaaaaaaa a veš da sem zadnjič gledala malo če te bom kje zasledila in te nisem,lepo da si se javila in da gre vse srečno in tko k mora.Mmorem kr na seznam te dat da si ponovno srečka nosečkauser posted image user posted image user posted image user posted image čestitke.Meni se je buši že poznal v 7t ,potem pa vedno bolj,prsi so me nehale bolet,slabosti nisem imela nobenih .Mislim ,da nimaš kaj skrbet in da kr lepo veselo pričakuj avgust ,ko boš povila svojega sončka.Kdaj pa imaš naslednji pregled?Je pa tudi odvisno od strukture telesa  kdaj se ti začne buši poznat na veliko.Poznam eno ki je sedaj v 19t in se ji skoraj nič ne pozna ,če mi nebi rekla da je noseča nebi vedela da je,tko da srečno naprejuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu ženka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 13:50:44   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: 2soncek2

Halo,

Pisem vam v imenu moje drage, ki bi naj bila aprilcica, a je nasa malo precej pohitela in je raje postala februarcica!!

26.2. je prijokala na svet Nina. Mamica in Nina sta vredu.

Lep pozdrav
uuu čestitke za mamico in celo družinicoi.

Čestitke in hvala k bo pa imela čas se pa le naj javi in nam pokaže malo slikic od princeskeuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu 2soncek2)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 13:50:46   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

hvala punce za pohvale,A si čula junonca,user posted image user posted image Se trudivauser posted image


Ja, se trudiva in se še bova, kajne?user posted image user posted image user posted image

Hvala za pohvale.user posted image

A veš, kaj sem razmišljala... midve imava rok zadnji teden v mesecu, fajn bi blo, da bi našli eno punco, ki ga ima prej, da bo sporočila najino novičko.
Se katera javi?user posted image

mislim ,da se bo kar javila kak ki bo sporočila novičko glede na to da bova skupaj  v P in da tko lepo skrbiva za seznamčke in vseuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 13:58:25   
Tabletka dOr
Detelja, če te fu srbi povej svoji G. Pa te bo mogoče dala na ene jetrne teste. Mene je to že na začetku, k me je srbelo za znoret.


Zaradi lišajev pa misilm, da tko nimaš kaj. Jaz sem mele ene ful čudne lišaje že na začetku, pa sta me splošna zdravnica in G pošilali k dermatologu. Ampak oni so, do nosečnic ful konzervativni in so mi dali sam ene blažilne kreme.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 13:58:32   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

hvala punce za pohvale,A si čula junonca,user posted image user posted image Se trudivauser posted image


Ja, se trudiva in se še bova, kajne?user posted image user posted image user posted image

Hvala za pohvale.user posted image

A veš, kaj sem razmišljala... midve imava rok zadnji teden v mesecu, fajn bi blo, da bi našli eno punco, ki ga ima prej, da bo sporočila najino novičko.
Se katera javi?user posted image

mislim ,da se bo kar javila kak ki bo sporočila novičko glede na to da bova skupaj  v P in da tko lepo skrbiva za seznamčke in vseuser posted image user posted image user posted image user posted image



Js tudi upam, da se javi kakšna user posted image .
Če ne bova mogle pa najine naučit.user posted image user posted image Al pa bo moja sestrca to uredila, ker je tudi članica RR.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:00:03   
sonček85
user posted image user posted image user posted image

user posted image
          

  
OBJEMČKOMETER:
   9 user posted image
* avelina ,* Lupinca
,* malaMravljica
* joob ,*MALINČICA ,* Nogavica
* Nea_Teja * Tassika ,*rižkoo
**Mišika* sedaj marčevska user posted image
PONOVNO SREČKA user posted image
*MalaMravljica-okt.user posted image
*Nogavica - okt.user posted image
* Nea_Teja - nov.user posted image
*Rižkoo user posted image
*Joob -avg. user posted image
________________________________________________________
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:

  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
user posted image PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

user posted image DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

user posted image TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI                     DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
  NUHALNA SVETLINA      SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
 NOSEČNOST                  ŠOLA ZA STARŠE
NOSEČNIŠKI KALK.        VSE O NOSEČNOSTI
 MAMA.SI                        NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA

  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
 LINK                                 VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo


 TUKAJ                              TUKAJ
_______________________________________________________

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka
Porodniski dopust
Očetovski dopust
Dopust za nego in varstvo otroka
Razno (linki na levi strani)
Štipendija (za študentke, ki boste po porodu upravičene):



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:00:06   
sonček85


                    user posted image
user posted image


APRILSKE  user posted image IN user posted image ,KI  SO MALO POHITELI
user posted image

IME             DATUM            PDP                 NAŠI APRILSKI ZAKLADKI

Rmmaja      18.02.         25.4.2009    FRAN (1205g) in DANE (1600g) user posted image user posted image
2soncek2    26.02          09.04.2009                       NINA( ? ) user posted image


user posted image


ČESTITKEEE
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:01:57   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: malapikica

Dobro jutro aprilčice.

mlavla - Neža je res pravi srček in tako lepe očke ima

2soncek2 - iskrene čestitke ob rojstvu Nine

detelja - tudi jaz imam take rdeče pikice po trebuhu. Sem jih imela že v prvi nosečnosti. Nekatere so se kar povečale in ostale. Samo nisem pa šla nikoli k zdr. vprašat kaj je to. Sem mislila iti zdaj po porodu kar k dermatologu. Če boš kaj zvedela pri G, bi bila vesela vsake informacije. seveda bom ti sporočila, kaj mi bo gin. rekla...upam, da ni nič nevarnega za bebija...ali pa da niso kaj jetra začela nagajat...

Glede britja pa moram rečt, da je moj zelo priden in kar on poskrbi za to.

Zdaj sem še zadnji teden v službi potem pa dopust.



Se je men tudi par takih ful malih rdečih pikic nardil in sicer samo po trebuhu, pa srbijo me, Sem vprašala G kaj je to pa je rekla občutljiva in suha koža, da naj čimveč mažem lahko tudi kr z olivnim oljem, je baje zelo fajn za kožouser posted image .

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:02:13   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

hvala punce za pohvale,A si čula junonca,user posted image user posted image Se trudivauser posted image


Ja, se trudiva in se še bova, kajne?user posted image user posted image user posted image

Hvala za pohvale.user posted image

A veš, kaj sem razmišljala... midve imava rok zadnji teden v mesecu, fajn bi blo, da bi našli eno punco, ki ga ima prej, da bo sporočila najino novičko.
Se katera javi?user posted image

mislim ,da se bo kar javila kak ki bo sporočila novičko glede na to da bova skupaj  v P in da tko lepo skrbiva za seznamčke in vseuser posted image user posted image user posted image user posted image



Js tudi upam, da se javi kakšna user posted image .
Če ne bova mogle pa najine naučit.user posted image user posted image Al pa bo moja sestrca to uredila, ker je tudi članica RR.user posted image

ja nekdo bo že ,nikar ne skrbivauser posted image user posted image sej čene pa imava zupancdam,ena moja kolegica,jaz lahko sestri tud rečem ,to bo pa že sklanfala zram,moj pa ni zatouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Aprilčice 2009 - III. del
2.3.2009 14:02:37   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: Joob

Pozdravljene Aprilčice...upam, da se me katera se spominja, saj sem še septemra 08 spadala k vam...vendar nam je usoda otročička vzela v 10tem tednuuser posted image .
Sedaj spadam pod avgustovke 09 in sem v 17.t.user posted image
Vidim, da vse lepo napredujete, da imate ze kar fletne buhije in da se počasi a vstrajno bliza vaš čas.user posted image  
Zakaj sem prišla k vam? V naši temi, me punce kar ignorirajo zato sem prišla k "stari klapi"user posted image  po odgovor. Zanima me sicer, kdaj so se vam pojavili buhiji? Mene skrbi, ker do danes ni se nobene vidne bunkice, rcik tudi ni...so pa ze pred kakimi 14timi dnevi izginili vsi nosečniški znaki. Ali mislite, da me mora kaj skrbeti? naj povem, da nisem ne suhica, ne debeluškica...sem pa ze zelo neučakana...skrbi me bodo pojedel, saj imam pred sabo ze 2 neuspelinosečnosti...So skrbi odveč???

Punce hvala vam, za odgovore...no upam, da mi vsaj ena odgovori.user posted image

Lepo se imejte, pobožajte svoje buhije, saj še malo, pa se boste poslovile od njih in v naročjih cartale svoje sončke.user posted image user posted image

Pozdravček od bivše Aprilčice.user posted image


Joob, bravoooooo, čestitam.user posted image user posted image user posted image
Uživaj v nosečnosti, tokrat bo vse kot mora biti, boš videla. Glede bušija - sploh ni pomembno, kdaj se ti pozna, samo da je z bebico in s tabo vse v redu. Je pa tako kot ti je že ena od naših povedala, da šele po 20. tednu se pozna tisti pravi nosečniški trebušček. Glede znakov pa - ne obremenjuj se, čeprav sem bila js ista. Niso ti kar naenkrat izginili, sigurno ne, ker imaš zdaj visok bHCG in če bi bilo kaj narobe bi bili znaki še prisotni nekaj časa. AMpak s tabo in bebico je vse ok, veš? Prepusti se, še malo pa boš začutila prve metuljčke, nato brcike in tako naprej... Uživaj in javi se nam še kaj.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu Joob)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?