Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
Masažni aparat za noge in klasična masaža telesa 29.4.2005 15:31:53
Nasy
Pred mesecem sem za rojstni dan dobila darilni bon za klasično 50 minutno masažo ter masažni aparat za noge. A lahko grem na masažo, čeprav sem:nosecka: (7. teden) Kaj pa masažni stroj...uporabljala sem ga, dokler nisem ugotovila, da sem noseča, zdaj pa ne vem, če je morda kak negativni vpliv, če si 15 minut tresem noge tam not???:zmeden::ups: Ima katera te izkušnje? Lep dan vam želim!:rozica:
Masažni aparat za noge in klasična masaža telesa 29.4.2005 15:36:06
Tiamo
Jaz sem se pozanimala samo za masaže, priporočljiva je limfna masaža! Prav priporočljiva je, če ti zatekajo noge...probala pa še nisem. Sem šla pa na refleksno masažo stopal (9t), pa ni bilo nič narobe. :bravo:
Z aparat ti pa neznam povedat, jaz bi počakala s tresenjem tja do 12t. Odloči se pa sama :zmeden:
Masažni aparat za noge in klasična masaža telesa 29.4.2005 18:21:29
Lunca1
Samo ne na tajsko hodit, pa niti ni toliko problem v masaži, kot v tem, da te ne razumejo:( Po meni je hodila, pa na srečo ni bilo nič narobe. Raje sploh ne pomislim kaj bi se lahko zgodilo.:grrr:
Masažni aparat za noge in klasična masaža telesa 29.4.2005 18:30:29
Zea
Jaz sem slišala, da v nosečnosti refleksne masaže stopal niso priporočljive - ne vem pa koliko to sploh drži in zakaj ne? Verjetno najbolje, da pokličeš v salon, kjer naj bi imela masažo in povprašaš.
Moja hči (23 mesecev) uporablja dudo samo ponoči, ko gre spat. V vrtcu so jo od dude odvajali s popoldanskim počitkom, zato mislim, da je čas, da se dude popolnoma znebimo. Kako ste otroku pomagali, da se je znebil dude?