|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 17:28:39   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Maja je tako tečna, da bom popiz...... Tako tečna še nikoli ni bila. user posted image  Sem ji dala svečko, ker ne vem ali jo kaj boli ali kaj user posted image . Je pa bila ful hecna ko sem ji vstavila svečko, ker jo je stisnila ven in se smejala. user posted image  user posted image  Ampak sva zrihtali potem.

Pa ji paracetamolske svečke še primejo? Našemu glede na kilažo ne več.
Upam, da ji bo pomagalo in ne bo več tečna user posted image user posted image user posted image


Imam Voltaren, ki mi jih je P dala.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 17:28:47   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca



Jaz pa opažam, da moj oče najbolj obrajta Vida, ampak zato, ker je Videk celi nori v dedija, ga zmeraj kliče, in deli lupčke ko vidi dedija. Pa tak prisrčen cmokec, je mali. Če pa dedi da kakšen denar kateremu vnuku, pa da vsem trem.


Tako je tudi prav.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 17:28:49   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Maja je tako tečna, da bom popiz...... Tako tečna še nikoli ni bila. user posted image  Sem ji dala svečko, ker ne vem ali jo kaj boli ali kaj user posted image . Je pa bila ful hecna ko sem ji vstavila svečko, ker jo je stisnila ven in se smejala. user posted image  user posted image  Ampak sva zrihtali potem.


A še vedno zobki?


Spodnje čakam. Bi mogla na koledar pogledat koliko je minilo časa od prejšnjega.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 17:28:52   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7
Dan. A se me še spomniteuser posted image , jest vs res ne dohajam, sva z Gajo več ali manj na potepu.
Dons je moja mami frej pa me je prosila, če ma lahko Gajo, ker jo zdej zlo mal vid odkar ma novo službo. Men kr paše, čeprov moram priznat da jo že pogrešam, kr neki manjka. Drugač sm pa dons že vse pospravila, zdej pa kuham za v skrinjouser posted image , pa še lazanjo za jutr.
Včeri sm dala vodo in kri, drug tedn pa dobim izvide.
In drugač kaj je kej novega?

Lepo, da si se javila user posted image  
O, pridna si user posted image


Jah kaj pa čem, morm izkoristit ko sm sama, da lahko v miru naredim

V miru kaj narest - kaj je že to? user posted image user posted image user posted image


Glede tega mam res srečo, ker ma take babice, da jo hočjo met. V petek si je tašča dopust vzela, da bo cel dan pri njej, men bo pa tud prov pršlo ker bom delala tiramisu, francosko...

Moja tašča bi šla raje na operacijo na odprtem srcu, kot pazila na Gregca user posted image  Dobesedno.


Me prav zanima kdo bo skrbel za njo, ko bo rabila pomoč. user posted image  babji

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 17:37:55   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Maja je tako tečna, da bom popiz...... Tako tečna še nikoli ni bila. user posted image  Sem ji dala svečko, ker ne vem ali jo kaj boli ali kaj user posted image . Je pa bila ful hecna ko sem ji vstavila svečko, ker jo je stisnila ven in se smejala. user posted image  user posted image  Ampak sva zrihtali potem.

Pa ji paracetamolske svečke še primejo? Našemu glede na kilažo ne več.
Upam, da ji bo pomagalo in ne bo več tečna user posted image user posted image user posted image


Jaz imam še 2 škatli teh svečk, upam, da mu bodo še vredu. Po drugi strani pa upam, da jih ne rabimo več.user posted image


upam, da vam svečka pomagauser posted image


jaz AT še nikoli nisem dala svečke, sploh ne vem kako bi to izpeljalauser posted image

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 17:39:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7
Dan. A se me še spomniteuser posted image , jest vs res ne dohajam, sva z Gajo več ali manj na potepu.
Dons je moja mami frej pa me je prosila, če ma lahko Gajo, ker jo zdej zlo mal vid odkar ma novo službo. Men kr paše, čeprov moram priznat da jo že pogrešam, kr neki manjka. Drugač sm pa dons že vse pospravila, zdej pa kuham za v skrinjouser posted image , pa še lazanjo za jutr.
Včeri sm dala vodo in kri, drug tedn pa dobim izvide.
In drugač kaj je kej novega?

Lepo, da si se javila user posted image  
O, pridna si user posted image


Jah kaj pa čem, morm izkoristit ko sm sama, da lahko v miru naredim

V miru kaj narest - kaj je že to? user posted image user posted image user posted image


Glede tega mam res srečo, ker ma take babice, da jo hočjo met. V petek si je tašča dopust vzela, da bo cel dan pri njej, men bo pa tud prov pršlo ker bom delala tiramisu, francosko...

Moja tašča bi šla raje na operacijo na odprtem srcu, kot pazila na Gregca user posted image  Dobesedno.


to je pa res žalostnouser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 17:40:36   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Maja je tako tečna, da bom popiz...... Tako tečna še nikoli ni bila. user posted image  Sem ji dala svečko, ker ne vem ali jo kaj boli ali kaj user posted image . Je pa bila ful hecna ko sem ji vstavila svečko, ker jo je stisnila ven in se smejala. user posted image  user posted image  Ampak sva zrihtali potem.

Pa ji paracetamolske svečke še primejo? Našemu glede na kilažo ne več.
Upam, da ji bo pomagalo in ne bo več tečna user posted image user posted image user posted image


Jaz imam še 2 škatli teh svečk, upam, da mu bodo še vredu. Po drugi strani pa upam, da jih ne rabimo več.user posted image


upam, da vam svečka pomagauser posted image


jaz AT še nikoli nisem dala svečke, sploh ne vem kako bi to izpeljalauser posted image

Bodi vesela, da je tako. Jaz tudi puncama nisem rabila nikoli dajat svečk, ker prvo leto sploh nista bili bolni. Prvič v življenju sem svečko dala Gregcu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 17:42:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Maja je tako tečna, da bom popiz...... Tako tečna še nikoli ni bila. user posted image  Sem ji dala svečko, ker ne vem ali jo kaj boli ali kaj user posted image . Je pa bila ful hecna ko sem ji vstavila svečko, ker jo je stisnila ven in se smejala. user posted image  user posted image  Ampak sva zrihtali potem.

Pa ji paracetamolske svečke še primejo? Našemu glede na kilažo ne več.
Upam, da ji bo pomagalo in ne bo več tečna user posted image user posted image user posted image


Jaz imam še 2 škatli teh svečk, upam, da mu bodo še vredu. Po drugi strani pa upam, da jih ne rabimo več.user posted image


upam, da vam svečka pomagauser posted image


jaz AT še nikoli nisem dala svečke, sploh ne vem kako bi to izpeljalauser posted image

Bodi vesela, da je tako. Jaz tudi puncama nisem rabila nikoli dajat svečk, ker prvo leto sploh nista bili bolni. Prvič v življenju sem svečko dala Gregcu.


Jest tud še nism dalauser posted image

Sm končala za štedilnikom zdej grem pa likat,pol mam pa dost za dons. Pridm nazajuser posted image

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 17:44:25   
barbaw
Trenutno se je razpoloženje izboljšalo. Upam, da tako tudi ostane. Čakam pa atija, ki ga še ni. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 17:46:43   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Trenutno se je razpoloženje izboljšalo. Upam, da tako tudi ostane. Čakam pa atija, ki ga še ni. user posted image

Moj je pa ravno prišel domov user posted image  Je prišel prej, ker gre potem na koncert, kjer bo igrala tudi velika pika.
Še 5 minut in bo pizza pečena, takooo že diši - tokrat bom tudi jaz en košček, čeprav načeloma naj ne bi...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 17:53:53   
aurora28
Mmmmmmmmmmm PIZZA, Špelin@ a se lahko zraven povabim? user posted image

_____________________________

30.4.2008 ob 15. uri se nama je rodil najin sonček Gal.


************************************************

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 17:57:40   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: kasso



A veste zakaj sem jaz v tako dobrih odnosih z vsemi? Ker veliko stvari požrem oz. če mi kaj hudo ne paše vedno z lepa povem, ali pa sem tiho. Tudi z mojo taščo in tastom.
Me zanima, kaj bi vi rekle na to, če bi vaši otroci jedli hrano brez vaše vednosti, katero ji vi še ne bi dali? Če bi pekoč gumi najprej nekdo prežvečil dokler ne peče več in potem dal otroku? Če bi skoraj vsako žličko najprej v svoja usta in nato otroku? Če bi jih dobili po riti? ......Sem prepričana, da bi večina od vas dobila popi*ditis.
No, meni te malenkosti niso prioriteta pri vzgoji (razen tepeža po riti za stvari, ki se dajo drugače rešit)
Če pa se kuha npr. kot pri edinaos, pa seveda ni boljšega kot odkrit miren pogovor. Če je P odrastel z njo in je fajn človek postal, res ne vidim razloga, zakaj ji ne bi zaupala AT. Saj je njena babica, a ne!?




Jaz se z nobenim ne kregam in vse tole kar si napisala bi požrla, ker se ne maram kregat. Jaz se potem doma z mojim kregam. user posted image
Midve s taščo nisva v slabem odnosu, se zelo dobro razumeve, le otrok nikoli tam ne puščam, ker nikoli nima časa, ko jo vprašam. user posted image  Za kakih 10-15 min ni panike, več pa nima časa ali pa je utrujena ali pa ....... Milijon izgovorov. Ma saj je sploh brezveze.
Meni tast recimo skos draži Jako z nadimki. Mene to ful jezi in žalosti ampak nikoli nič ne rečem, ker se nočem kregat. user posted image  Me pa ful vznemiri to, ker je potem Jaka jezen ali žalosten in .... imam jaz težave z njim.


opa, ne vem jaz pa ne morem preg tega kar sta napisaliuser posted image , zgleda da imam preveč je.be.n karakter.
če mi kaj ne paše še posebi če je v zvezi mojih otrok povem jasno in glasno, ker na koncu nočem gledat žalostnega obraza svojega otroka ali pa
prenašat kake neumne reči, če so mu pustil babi in dedi tega pač pri meni ne bo.
Mislim da je vzgoja moja in tako bo tudi ostal rada pa prisluhnem,če je kak pameten nasvet..user posted image



Jaz bi se lahko vedno kregala pa se mi res ne da, ker ne bi več rada doživela tega kar sem pred 3 leti, ko nisem bila tiho. Še danes se lahko zjokam ob spominu na to in ne bi tega pisala tukaj javno. user posted image  Zato mariskaj požrem, ampak 1x eksplodiram in se zderem na mojega. user posted image  Jaz znam bit zelo trmasta in to mi vsi očitajo, ne vidijo pa da so oni še bolj trmasti in da delajo krivico meni in mojemu otroku. Sploh zato, ker je fantek. Maja pa ima privilegije, ker je punčka in to so vedno hoteli. user posted image



user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:00:39   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Maja je tako tečna, da bom popiz...... Tako tečna še nikoli ni bila. user posted image  Sem ji dala svečko, ker ne vem ali jo kaj boli ali kaj user posted image . Je pa bila ful hecna ko sem ji vstavila svečko, ker jo je stisnila ven in se smejala. user posted image  user posted image  Ampak sva zrihtali potem.



user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:02:37   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Jaz sem Vida danes poslala z babico na sprehod, da sem lahko posesala in po dolgem času sem obrisala z mokro krpo prah s polic. Ponavadi letim s tistimi puhastimi metlami, danes pa sem prav pobrisala. Pod v kuhinji pa bom jutri, danes se mi ne da več.

Pridna user posted image  Jaz imam kar v vsaki sobi po 1 krpo iz mikrovlaken in mimogrede brišem prah, pač ko grem mimo in vidim, da je treba, na hitro potegnem user posted image



Kako pa češ drugače, preprosto in učinkovito user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:03:02   
tilči
Z nejcem sva danes začuda hitro opravila pri P. ima vnetje ušesa.
Barbaw..si imela prav.Sva na Hiconcilu.Za vsak slučaj sem v lekarni vzela še Linex forte,ki se uporablja pri zdravljenju z antibiotiki,da mi ne bo še Nejc staknil driske tako kot Tilen,ker mi je že zadnjič P rekla,da mora zraven uživati probiotike

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:03:46   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nina7
Dan. A se me še spomniteuser posted image , jest vs res ne dohajam, sva z Gajo več ali manj na potepu.
Dons je moja mami frej pa me je prosila, če ma lahko Gajo, ker jo zdej zlo mal vid odkar ma novo službo. Men kr paše, čeprov moram priznat da jo že pogrešam, kr neki manjka. Drugač sm pa dons že vse pospravila, zdej pa kuham za v skrinjouser posted image , pa še lazanjo za jutr.
Včeri sm dala vodo in kri, drug tedn pa dobim izvide.
In drugač kaj je kej novega?

Lepo, da si se javila user posted image  
O, pridna si user posted image


Jah kaj pa čem, morm izkoristit ko sm sama, da lahko v miru naredim

V miru kaj narest - kaj je že to? user posted image user posted image user posted image


Glede tega mam res srečo, ker ma take babice, da jo hočjo met. V petek si je tašča dopust vzela, da bo cel dan pri njej, men bo pa tud prov pršlo ker bom delala tiramisu, francosko...

Moja tašča bi šla raje na operacijo na odprtem srcu, kot pazila na Gregca user posted image  Dobesedno.



user posted image user posted image babji. Pa kaj mogoče v kateri trgovini hudobijo na kg prodajajo. Ker ne more bit človek po naravi tako hudoben,



O je lahko, poznam eno tako user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:05:59   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Maja je tako tečna, da bom popiz...... Tako tečna še nikoli ni bila. user posted image  Sem ji dala svečko, ker ne vem ali jo kaj boli ali kaj user posted image . Je pa bila ful hecna ko sem ji vstavila svečko, ker jo je stisnila ven in se smejala. user posted image  user posted image  Ampak sva zrihtali potem.

Pa ji paracetamolske svečke še primejo? Našemu glede na kilažo ne več.
Upam, da ji bo pomagalo in ne bo več tečna user posted image user posted image user posted image


Jaz imam še 2 škatli teh svečk, upam, da mu bodo še vredu. Po drugi strani pa upam, da jih ne rabimo več.user posted image


upam, da vam svečka pomagauser posted image


jaz AT še nikoli nisem dala svečke, sploh ne vem kako bi to izpeljalauser posted image



user posted image user posted image user posted image , saj je čist preprosto, not porineš in fertig user posted image

A ti še vedno RR nagaja, vidim da nimaš svoje barve.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:08:09   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Z nejcem sva danes začuda hitro opravila pri P. ima vnetje ušesa.
Barbaw..si imela prav.Sva na Hiconcilu.Za vsak slučaj sem v lekarni vzela še Linex forte,ki se uporablja pri zdravljenju z antibiotiki,da mi ne bo še Nejc staknil driske tako kot Tilen,ker mi je že zadnjič P rekla,da mora zraven uživati probiotike



user posted image , naj se hitro pozdravi


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:09:00   
nia5
Nia spi že eno uro, jo bom mogla počasi zbudit, drugače bo veselica pozno v noč user posted image

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:10:38   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Helow, I'm backuser posted image

Evo, jst sm opravla na CSD. Pol sm šla pa mal v šoping. Sm Vidku kupla poganjalcauser posted image in za prenosno posteljo podlogouser posted image . Enkrat bom pa še prenosno posteljo.
Tko, zdej grem pa preobleč se in še mal pospravt pol pa k se Vid zbudi VEN na SONČKKKKAAAAAAAAuser posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image za nakup.
jaz bančne sploh ne smem več vlečt pa še položnice so mi danes odtrgaluser posted image tako da sploh ne upam na bankomat preverit stanje


user posted image user posted image sve pol na istem, jst se tud ne upam pogledat k me bo kapuser posted image



bi blo fajn če bi nam še kakšen dodatek nakazaluser posted image user posted image user posted image


Oh ja, bi blo fajn ja.user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:10:42   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Mmmmmmmmmmm PIZZA, Špelin@ a se lahko zraven povabim? user posted image

A prou slišm: PICAA, jst tud, jst tud,....nora sm na PICO


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:10:42   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

Srčekgirll: a mi lahko razložiš postopek kam se prvo obrnit za skrajšan delavni čas, razmišljam v tej smeriuser posted image , ker druge možnosti ni, in tvoja varianta mi je prav superuser posted image user posted image

Jst sm prvo šla v službo in jim tam povedala, da ne dobim vrtca, da smo še na čakanju in da bi delala po 4h od 28.3. - 31.3.09. Če bom v tem času dobila vrtec jih bom obvestila, če pa ne bom pršla pa podaljšat. Pol so sestavli pogodbo in jst sm sam še izpolnila vlogo ( kr tole si skopiraj in jo izpolni ko dobiš pogodbo) ( dobiš 3 pogodbe, 1. ostane v službi, 2. je tvoja, 3. za CSD)user posted image in skupaj z pogodbo odnesla na CSD. To je to.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:12:23   
nia5
Čmrlika zelo lepa otvoritev 17. dela, bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:22:42   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Nia spi že eno uro, jo bom mogla počasi zbudit, drugače bo veselica pozno v noč user posted image

Tilen je pa ravnokar zaspal že za nočnouser posted image .Popoldne ga ati ni mogel uspavati in je bil že čisto fertig.je pa izkoristil priliko,ko je bil sam z atijem in samo da sem šla od doma,se je u.s.r.a.l do sredi hrbtauser posted image user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Majski hroščki 2008 - 16.del :-)
18.3.2009 18:29:47   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Nia spi že eno uro, jo bom mogla počasi zbudit, drugače bo veselica pozno v noč user posted image

Tilen je pa ravnokar zaspal že za nočnouser posted image .Popoldne ga ati ni mogel uspavati in je bil že čisto fertig.je pa izkoristil priliko,ko je bil sam z atijem in samo da sem šla od doma,se je u.s.r.a.l do sredi hrbtauser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Tilen, je imel ati veliko dela.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Je dojenje po enem letu še koristno za otr...
Do kdaj dojiti? Ima dojenje po enem letu še koristi za otroka? Kaj pa za doječo mamico?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?