|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
9.3.2009 8:41:46   
PiaM
Upam, da si danes ponoči kaj spala zaradi teh 50 centov...user posted image
user posted image

(odgovor članu nežka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
9.3.2009 10:04:06   
sxy
Ja sj če bi kupila enkrat po internetu in če bi šlo samo enkrat za 1 ali pa 50centov, bi še bilo...
Tako pa kupujem preko spleta dnevno in če bi me pri vsakem nakupu okol prinesli za 1 evro, bi se jih kakšen mesec nabralo od 10 pa tudi do 50 evrov. Ja meni pa to ni mal, jaz za ta denar rajši kupim sinu igračko ali pa še kaj za oblečt. Vam je pač vseeno za evro tu ali tam. Meni ni.
Sploh pa ko je bilo govora o zaslužku večjih prodajalcev preko neta in manjših... Vsi si na koncu stroške poštnine dajo pod stroške poslovanja in s tem prikažejo manjši zaslužek, saj imajo večje stroške pri poslovanju, kao, a te stroške krijemo v bistvu kupci. Ehhhh...
Kar se tiče kuverte, meni še nihče ni zaračunal v trgovini vrečke v katero so mi spakirali kruh, ali salame,ali solato....
Pa ravno tako kot imamo kupci prednosti pri nakupu preko spleta ima lastnik spletne prodajalne prednosti: manjši stroški, manj zaposlenih, ni stroškov najema prostora za trgovino,...Tako da ne vidim zakaj bi morala biti potam samo jaz kot kupec srečna da imam možnost nakupa in bi morala sprejeti vsakakršne pogoje... Ja sem se strinjala z poštnino 3 evre, ampak sem dejansko pričakovala da bo za poslani paket dejansko plačana takšna poštnina, ne pa da vidim potem na prejetem paketu, da je poštnina le 1,5evra, no brez kuverte. To pa mi ni več pošteno.
ehhh... sj nima smisla. Meni ni pošteno, vam pač je in kot sem rekla še sreča da smo si ljudje različni!!!



_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu PiaM)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
9.3.2009 10:47:40   
rija
sxy....s temle postom se strinjamuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
9.3.2009 10:48:14   
kat007
ojla..
sxy.. hvala da si opozorila na tole: tudi jaz sem namrec hotela narocit copatke pri malamasa, in isto hotela placat s predracunom, ker po izkusnjah, ki jih imam, to pride ceneje.. tako pa.. isto jih bom narocila, ampak placala po povzetju, ker zdaj vem, da ni fore jim dajat vnaprej denarja.

in drage moje, ne gre se za 1 €, ampak za princip, da te trgovci nat*** na vsakem koraku... in na to je opozorila sxy...

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
9.3.2009 16:08:32   
ninula
ma sxy kadar greš na blagajno v bilo kateri market ti zaračunajo vrečko, ma kaj govoriš. Ma ti niti ne veš kolko preplačaš vse vrečke ki jih kao dobimo zastojn. Dejte no punce...

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
9.3.2009 16:38:37   
sxy
ma sxy kadar greš na blagajno v bilo kateri market ti zaračunajo vrečko, ma kaj govoriš. Ma ti niti ne veš kolko preplačaš vse vrečke ki jih kao dobimo zastojn. Dejte no punce...


Meni še nikoli niso računali vrečko v katero so mi zapakirali kruh, še nikoli računali papirja v katerega so mi zavili salame in še v merkatorju grem na samoplačniško blagajno in mi tudi vrečke za vso nakupljeno robo, se pravi nakupovalno vrečko ne zaračunajo. Kadar grem v trgovino po čevlje mi ne dajo v roke samo škatlo, ampak mi dajo škatlo v vrečko, vrečke mi ne računajo,... Ko kupim oblačila mi jih tudi dajo v vrečko, jih ne nesem domov kr v rokah,... Pa še in še bi lahko naštevala! No ne vem v katerih trgovinah ti kupuješ.

Tiste, ki so dojele poanto posta so ga itak in vedo o kakšnem principu govorim, tiste ki ga niste in se jim zdi tak način računanja poštnine pošten, tudi prav, boste pač še naprej plačevale in preplačevale poštnino in še kaj druga. In tako je tudi prav, saj na račun takšnih in drugačnih se svet ločuje, vedno bolj, na bogate in revne. Eni služijo in bogatijo na drugih, predvsem naivnih, drugi naivni pa nasedajo pogojem in marketinškim potezam in ob enem samo jamrajo, kako je svet krut in kako je vedno hujša recesija, denarja pa vedno manj! Naredijo pa seveda ne ničesar, da bi se to spremenilo!


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu ninula)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
9.3.2009 17:08:45   
ninula
sxy če misliš da ti dajo kej zastojn na tem svetu si pa optimist.Kadr kupiš šalam al pa kruh je tista vrečka ali papir že zaračunani v ceni kruha in šalamu...zato pa imajo marže ki so vrtoglave. Če bi bilo tako kot razmišljaš ti bi šli trgovci vsi v minus saj bi vrečke kupovali in nič ne dobili v zameno.
Kupuj  raje v babycentru ka boš plačala samo čeveljčke več, kot čeveljčke in poštnino na malimaši. Ja saj je babycenter bolj radodaren in ve kako boge smo mamice  ker je vse tako drago,zato bo dal poštnino nam bogim zastonj.....ZBUDI SE!

< Sporočilo je popravil ninula -- 9.3.2009 17:16:55 >

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
9.3.2009 17:31:01   
benika
Meni še nikoli niso računali vrečko v katero so mi zapakirali kruh, še nikoli računali papirja v katerega so mi zavili salame


To ni res. Glej, ko kupiš kruh, ti ga v nekaterih marketih zaračunajo na težo. In stehtajo ti ga v vrečki. Ko kupiš salamo, ti jo vagajo na papirju, se pravi plačaš tudi papir. Ko nabereš sadje, ga stehtaš v vrečki, se pravi da plačaš tudi vrečko. In če nimajo v trgovini samopostrežne blagajne, ti zaračunajo tudi vrečko.

Je tako ali ni?

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
9.3.2009 18:19:27   
ninocka
Prevec kompliciras - ko si placala po predracunu si itak prispala na tisti proviziji, ki si jo vzame posta, ce placas po prevzetju. Tko da v koncni fazi si v plusu in ne v minusu.
Jst bi se bolj zarad tega razburjala, zakaj mora posta zaracunat se extra provizijo, ce pa ze itak dobijo placano postnino.



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
9.3.2009 18:21:16   
sxy
Benika...

Delno imaš prav. Delno pa ne, vsaj pri meni, ker imam grdo navado, da ponavadi vzamem sadje in ga nesem na tehtnico brez vrečke, pa mi ga mora potem ona ko mi tehta ga spravit v vrečko, ja me grdo gleda, ker ima potem ona več dela, a kaj naj. Grda navada pač, kjer si pa sama tehtam, ala mercator si pa itak tehtam vedno brez vrečke in šele potem pri tehtnici dam v vrečko. Kar se kruha ali salam tiče mi res tehtajo s težo artikla ampak papir tehta minimalno, še nikjer nisem dala za papir 1 evro ali več , kot sem pri tem internetnem nakupu dala za kuverto.
Drugače pa na blagajni ponavadi vzamem tiste male vrečke(brezplačne) saj jih lažje spravim pod voziček, kot velike nakupovalne, če že ni samopostrežne blagajne in spet pridem brezplačno skoz. user posted image To je v živilskih trgovinah, v trgovinah z oblačili, čevlji in podobno mi pa še nikoli niso računali vrečke. V mulerju ponavadi vzamem še kakšno viška, tako da si nardim double-bag, da se slučajno ne strga, ko jih vlačim po vozičku. user posted image

Je pa res, da ogromno nakupujem v Italiji, kjer pa tudi nakupovalnih vrečk po veliki večini ne računajo.
Sej kot sem že nekje nazaj omenila, mogoče sem samo jaz razvajena glede poštnin (so me razvadle druge internetne trgovine, hvala jim) in takšnih stvari, mogoče je to samo moj princip, a takšna sem in od tega ne odstopam in stojim za svojim mišljenjem. Saj kot sem rekla, raje ta evro ali pa 10 ali 50 evrov na mesec namenim čemu drugemo, kot pa da ga šenkam internetni trgovini, ki si itak vso poštnino pride noter pri obračunu stroškov, ki si jih prikaže kot strošek poslovanja, krijemo pa v bistvu kupci ta strošek.
Princip...
Zajebana do konca!!! user posted image


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
9.3.2009 18:27:55   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: sxy

Vsi si na koncu stroške poštnine dajo pod stroške poslovanja in s tem prikažejo manjši zaslužek, saj imajo večje stroške pri poslovanju, kao, a te stroške krijemo v bistvu kupci. Ehhhh...



Naj te popravim; stroški poštnine, ki jih imaš zaračunane na računu, gredo prodajalci v prihodek! Ma se prav vidi, da nimaš pojma, no.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
9.3.2009 18:30:26   
sxy
IZVIRNO SPOROČILO: ninocka

Prevec kompliciras - ko si placala po predracunu si itak prispala na tisti proviziji, ki si jo vzame posta, ce placas po prevzetju. Tko da v koncni fazi si v plusu in ne v minusu.
Jst bi se bolj zarad tega razburjala, zakaj mora posta zaracunat se extra provizijo, ce pa ze itak dobijo placano postnino.




Zaradi provizije se ne sekiram, ker je tam z namenom. Poštnino plačaš, da ti dostavijo paket. Provizijo pa plačaš za drugo storitev in sicer plačilo položnice, ki jo plačaš za prevzemni paket. In zaradi tega, ker je provizija visoka, a pač mora bit, saj je opravljena še ena storitev, zato jaz raje plačam račune po predračunu, doma preko klika, je manjša provizija in potem posledično tudi manjša poštnina, saj ni odkupa, ker po odkupu so poštnine dražje, a v tem primeru je poštnina cenejša le za pošiljatelja, lasnika internetne trgovine.

In zakaj bi gledala da prišparam le na enem koncu, če se da na večih??? Zakaj ne bi bila na plusu še več? Oz. zakaj ne bi bila v minusu manj, ker na plusu tako ali tako nisi!?


_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
9.3.2009 19:18:50   
Splišni
Sxy, jaz te čisto štekam, pa po moje vsaj še enih par, ki se delajo, da ne.

Je pa tako, da mali trgovci pač poskušajo zaslužiti kar se da, da preživijo. In to je po moje to. Tudi razumljivo po svoje.

Ti pa pač moraš paziti naslednjič, kaj piše v tistem tisku ob pogojih plačila, pa bo vse kolikor toliko O.K.

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
10.3.2009 12:11:13   
Lilita
Ma veste kaj? Sramota je za vsako spletno trgovino, da zaračunava poštnino. Govorimo o trgovinah, ki prodajajo izključno preko spleta. Zakaj? Ni treba plačati nobenih prodajalcev, najema trgovine, stroškov ogrevanja, elektrike, razstavljanja, čiščenja, itd. To so pač preprodajalci, ki lepo doma sedijo, čakajo naročila in lepo pošljejo.

Če smo že pri malimasi - gospod s.p. ni niti davčni zavezanec, cene ima pa navite, kot da dejansko plačuje 20% DDV (Recimo primerjava s cenami v kakem cicibanu).

Luštni čevlji, ampak jih v tem primeru pač raje kupim direkt v dogovoru s kolegicami.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
12.3.2009 18:43:13   
Manca750
Jaz še nisem slišala za primer, da bi bila cena poštnine nekega paketa 1.5 eur.
Dnevno delamo s poštninami, pa naj bo nekaj plačano po povzetju ali po predračunu in imamo fiksen strošek pošiljanja 3.5 eur. Pa nismo v baby, prehranski ali podobni branži.
Da pride GLS, INTEREUROPA, DHL in podobni do tebe, pobere paket in ga odnese je skoraj 3 eur + ddv. In to zračunamo dalje. In stroške imamo višje, če je paket težji in še vedno zaračunamo 3.5. In če je naročilo nad 100 eur, poštnine ne zaračunamo, kot zahvalo kupcu.

Poštnina 1.5 je smešna in ima tisti, ki pošilja same stroške.

Razen če je res samo pismo in a4 list zložen :)

Lp, Manca

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
12.3.2009 18:46:57   
Manca750
Sramota?

Sedijo doma, čakajo in pošiljajo?
Joj, upam, da se hecaš.

Edino glede 20% DDV-ja, če ni zavezanec, to se strinjam, da je nepošteno.

Poštnina pa seveda ni zastonj, dostavne službe so drage.
In ker ti odpade strošek letanja po trgovinah (čas, bencin, ...), je 3-4 eur še malo, in še prišparaš.

Jaz kupujem kar se le da preko spleta...
Tistih par eur mesečno te pa res ne sme pobrati, če je kriza z denarjem, pa kupuj direkt pri proizvajalcu, grosistu oz. trgovcu pa preračunaj, koliko si prihranila. Za ene makarone, tunino omako in kavo. Potem pa vsa izmučena ležeš in si misliš, kako si fajn.


IZVIRNO SPOROČILO: Lilita

Ma veste kaj? Sramota je za vsako spletno trgovino, da zaračunava poštnino. Govorimo o trgovinah, ki prodajajo izključno preko spleta. Zakaj? Ni treba plačati nobenih prodajalcev, najema trgovine, stroškov ogrevanja, elektrike, razstavljanja, čiščenja, itd. To so pač preprodajalci, ki lepo doma sedijo, čakajo naročila in lepo pošljejo.

Če smo že pri malimasi - gospod s.p. ni niti davčni zavezanec, cene ima pa navite, kot da dejansko plačuje 20% DDV (Recimo primerjava s cenami v kakem cicibanu).

Luštni čevlji, ampak jih v tem primeru pač raje kupim direkt v dogovoru s kolegicami.


(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
12.3.2009 20:05:21   
sxy
Jaz še nisem slišala za primer, da bi bila cena poštnine nekega paketa 1.5 eur.


Pokliči na pošto in preveri koliko pride poštnina za pismo, poslano priporočeno, težko 246g!!!




_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu Manca750)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
12.3.2009 20:18:57   
liliana
Sky jaz ne vem zakaj se zdaj razburjaš.....kar precej internetne in kataloške prodaje računa stroške poštnine v pavšalnem znesku.....če se ti zdijo ti stroški preveliki pač tam ne kupuješ......če si pri dotičnem prodajalcu plačala po predračunu, so se ti stroški poštnine oz. dostave pri naročilu izpisali.....če so se ti zdeli preveliki pač naročila ne bi oddala in bi šla po iste čevlje v klasično prodajalno s čevlji......pri plačilu po predračunu pa nisi plačala dodatnih 0,96 EUR oz. 1 % provizije, ki si ga direktno zaračuna Pošta Slovenije......

Je pa od trgovine do trgovine različno kako zaračunavajo stroške pošiljanja.....ene jih ne, oz. jih "skrijejo" v ceno izdelkov, ene pa jih zaračunavajo v pavšalu in normalno se mi zdi, da ta pavšal ni nižji od dejanksih stroškov......ne vem pa, če je katera spletna trgovina ali kataloška prodaja, ki zaračunava dejanske stroške poštnine, kar pomeni, da vsak paket posebej stehtajo, zmerijo itd.......

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
12.3.2009 20:25:05   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: sxy

Jaz še nisem slišala za primer, da bi bila cena poštnine nekega paketa 1.5 eur.


Pokliči na pošto in preveri koliko pride poštnina za pismo, poslano priporočeno, težko 246g!!!



uh, za cele 4 grame!!!! si ušla enemu evru....
Priporočeno pismo
do 20 g 0,92 0,7667
nad 20 g do 100 g 1,10 0,9167
nad 100 g do 250 g 1,50 1,2500
nad 250 g do 500 g 2,50 2,0833
nad 500 g do 1.000 g 4,10 3,4167
nad 1.000 g do 2.000 g 5,00 4,1667


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
12.3.2009 20:38:30   
Raho
U, celi elaborat za 0,5 €user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
12.3.2009 20:56:59   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Lilita

Govorimo o trgovinah, ki prodajajo izključno preko spleta. Zakaj? Ni treba plačati nobenih prodajalcev, najema trgovine, stroškov ogrevanja, elektrike, razstavljanja, čiščenja, itd. To so pač preprodajalci, ki lepo doma sedijo, čakajo naročila in lepo pošljejo.


Tale je pa najboljša danes. user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
13.3.2009 8:04:15   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_i

IZVIRNO SPOROČILO: Lilita

Govorimo o trgovinah, ki prodajajo izključno preko spleta. Zakaj? Ni treba plačati nobenih prodajalcev, najema trgovine, stroškov ogrevanja, elektrike, razstavljanja, čiščenja, itd. To so pač preprodajalci, ki lepo doma sedijo, čakajo naročila in lepo pošljejo.


Tale je pa najboljša danes. user posted image



Ta pa presega celo Toysa, nouser posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
13.3.2009 9:08:51   
sxy
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: sxy

Jaz še nisem slišala za primer, da bi bila cena poštnine nekega paketa 1.5 eur.


Pokliči na pošto in preveri koliko pride poštnina za pismo, poslano priporočeno, težko 246g!!!



uh, za cele 4 grame!!!! si ušla enemu evru....
Priporočeno pismo
do 20 g 0,92 0,7667
nad 20 g do 100 g 1,10 0,9167
nad 100 g do 250 g 1,50 1,2500
nad 250 g do 500 g 2,50 2,0833
nad 500 g do 1.000 g 4,10 3,4167
nad 1.000 g do 2.000 g 5,00 4,1667





Pa ne samo jaz, tudi pošiljatelj!!!




_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
13.3.2009 9:19:59   
benika
Pa ne samo jaz, tudi pošiljatelj!!!


Da se ti dauser posted image Za moje pojme je poštnina kr realna. Sej če naročiš pri Neckermannu je poštnina tudi tam nekje, pa če naroči tavelik paket al pa samo ene gate.

Preboli že počasi te tri evre. V bodoče ne naročuj več pri njih, zapelji se lepo v Baby center, kupi Robeez pa boš potem videla kaj se ti splača.

(odgovor članu sxy)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: ali se vam zdi pošteno-poštnina pri nakup...
13.3.2009 10:09:22   
sxy
zapelji se lepo v Baby center, kupi Robeez pa boš potem videla kaj se ti splača.


V BC kupujem preko spleta, brez poštnine!!!

Robeez pa ne bom kupila, ker mi niso všeč!!!

Sem pa že povedala, da sedaj jih grem v malomaso iskat osebno, ker sem pač preškrta za tri evre!!!

Je pa res, da jaz gledam da prišparam na poštnini in takšnih stroških kupovanja, večina vas pa gleda, kje bo v kateri trgovini kupila cenej jogurt, mleko ali kruh, ali karkoli pač in se bunijo/te če se nekje nekaj podraža ali če vidite da je nekje nekaj cenej. Jaz pri izdelku ne gledam na ceno, temveč na kvaliteto.

ehhh... itak je brezveze!!!

Uživajte!!!



_____________________________

When we wake up in the morning, we have two simple choices. Go back to sleep and dream, or wake up and chase those dreams.
Choice is yours...




(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?