Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
Že v 1. nosečnosti sem imela proti koncu malo vnete dlesni, zdaj pa sem na polovici, dlesni pa me bolijo za znoret. Podobno kot bi me bolel zob. Desna polovica zgoraj in spodaj, dlesni so otekle in krvavijo, a tudi noro zabolijo nekajkrat na dan, v valovih. Higieno sem še povečala, kaj naj še naredim?
skuhaj si žajbelj in si speri z njim usta, nikakor ga ne spij, ampak pljuni ven. jaz sem si ponavadi skuhala eno skodelico, počakala da se ohladi, si sprala usta in to ponovila večkrat na dan!
jaz sem kar malo potrpela, takoj po porodu se je stanje popolnoma umirilo. dlesni ne krvavijo nič več, nič ne srbi. več kot umivat ne moreš ali pač mogoče imajo v lekarni kaj specialnega
Spiranje z žajbljem, pomirja dlesni ter redno ščetkanje z mehko krtačko. Meni je tudi zelo pomagala zobna pasta paradontax, vsebuje žajbelj in še druga zelišča, pomirja dlesni, je pa neprijetnega okusa in kar draga, ampak se splača.