|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: prvošolčki branje in pisanje
20.3.2009 12:10:47   
Splišni
No, zdaj sme kupila to knjigico, samo ne vem, če ni to za majčkene otroke. Da so zato tako kratke zgodbice, ker še  nimajo dovolj koncentracije za daljše.user posted image

No, bomo videli. Mu jo bo dala babi za RD, pa bo potem itak ona kriva, če ne bo dobra.user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: prvošolčki branje in pisanje
20.3.2009 13:15:40   
mily
Zakaj misliš da ne bo dobra? Res so kratke zgodbice in če ji jo jst preberem je zares minutna. Ampak ko se sama spravi brat ima čist zadost eno pravljico.

_____________________________

Ali poznate najzanesljivejše sredstvo, s katerim lahko pahnete v nesrečo svojega otroka?
Dovolite mu, da bo počel vse, kar se mu bo zahotelo.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: prvošolčki branje in pisanje
20.3.2009 13:35:32   
Splišni
No, saj ne vem, saj je ve no folijo zavita, tako da je niti videla še nisem. Samo jaz pač vse nekaj zakopliciram, še pred se sploh kaj začne. Zato.user posted image

(odgovor članu mily)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: prvošolčki branje in pisanje
23.3.2009 14:17:52   
komarka
Moram komentirat tole z GENIJI. Geniji? Ja vsi otroci so geniji, samo poglejte kaj vse se naučijo v parih eltih zivljenja...Ampak genij ker pozna vse črke? kaj pa če pozna ne vem kolk vrst rož? A je pol tud genij? Al ap če loči vse orodje v šktali svojega očeta? Al pa...

Prvo kot prvo: nehajte primerjat otroke med seboj!!! To sovrazim, ker je moja mama tako počela. pa kaj pol če ni boljši od sosedove Micke, če je "premagal" sebe ali pa če je najboljši v razredu, ap še vedno "pase lenobo" in bi zmogel več...

Otroci imajo apč različna zanimanja. Ene pri 3 letih zanimajo črrtke, druge ap se pri 7h ne. pa niso za to bolj butasti! Je pa res da je tud od okolja odvisno, če jim predstaviš neko snov, da ga zanima in jo začne spoznavat, lahko osvoji marsikaj, kar kakšen starejši otrok ne zna...

In po moje se niam kaj mama hvalit kaj zna njen otrok. To zna on in je njegov dosezek!!! Hvalite se s svojimi dosezki!

P.s. pa nočem nobenga užalit, sam vem kok je mene to prizadel, ko se je moja mam atako obnašala.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: prvošolčki branje in pisanje
19.5.2009 21:30:20   
gita10
Bliža se konec prvega razreda in mi z branjem nismo nikamor napredovali. Ali me naj začne panika grabiti. Ampak tudi kanček zanimanja ne pokaže. Samo besede, ki jih zna napamet ostalo nič.
A sem jaz preveč tečna s temi črkami , čisto brezskrbno reče - zdaj sem pa edini,ki neznam brati- celo zanimivo mu je to.
Drugače sem bila danes pri učiteljici in ga je pohvalila kako je napredoval in, da posluša, da je dober matematik, da je dober športnik ampak, da se bo že naučil- verjetno - še vsi smo se ampak jaz ga že nemorem več učit ker mi živci to ne dopuščajo in se bojim da bom naredila kontra učinek. Enostavno ne morem razumeti kako lahko vse stvari zna ne more se pa naučiti teh par črk. Zdaj ga bom prepustila babici, da ga ona uči mene je premagal.  

(odgovor članu komarka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?