|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   polaganje parketa - kolikšna cena?
11.3.2009 19:03:41   
TomTaylor

Imava namen položiti gotovi bambusov parket, ni pa to "klick" varianta oz. je potrebno lepljenje le tega. Do zdaj sva govorila le z enim parketarjem...ampak ta je "zlatar", računa namreč 16 eur/m2! Mene je skoraj kap, oz. se mi zdi to zelo predrago, glede na to, da gre zgolj za lepljenje gotovega parketa in pritrditev obrob...Ajd, ne rečem, če bi moral surovi parket lepit, pa nato zbrusit in potem še 2x lakirat - v tem primeru bi rekla za 16 Eur, da je to OK cena...ampak ne pa za gotovi parket no..user posted image ?

Dejte mi povedat koliko so vam računali za polaganje parketa? A je bil to "surovi" ali že gotovi parket? Če pa katera pozna poceni "parketarja" iz gorenjske se pa zelo priporočam!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
11.3.2009 19:29:19   
Rok_LM
Jaz sem ravno končal s polaganjem in lakiranjem parketa in ti moram žal povedati, da je tale cena (16€) za polaganje kar realna in da imaš še dosti dražjih parketarjev tudi po 18 €.

Ko boste pa položili parket, vas čaka pa še brušenje in lakiranje, kar te bo stalo še dodatnih 14 - 17 € po kvadratnem metru.

_____________________________

Prvo polovico življenja ti uničijo starši, drugo polovico pa otroci.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
12.3.2009 8:29:27   
Poka
Men je to katastrofa, da en navaden delavec z nedokončano OŠ računa in zasluži na uro več, kot pa nekateri s končanim faksom. Pol imaš pa tako - polno nevzgojenih otrok, ki jih imajo nekateri po 6, 7 ali več (govorim za kake Albance), mama nikjer ne dela, foter dela na črno, imajo vilo, vsak svojo sobo in vsak svoj LCD, vsak svoj Laptop - v šoli se jim nič ne ljubi, ko bo pa konča, bo pa itak kao kr že nadzorni na nekem gradbišču. Živijo na račun države - poleg tega npr. da dobijo še malico zastonj, kosilo zastonj - naši, ki se pa trudijo, pa niti štipendije za faks ne dobijo.

No, a vidite, kam to vodi? Zato jaz ne najemam takih dragih delavcev. Nisem še pri parketu, sam bova našla cenejšega. Mogoče kakega res reveža, ki bi bil pripravljen to naredit ne ravno za najbolj mizerno plačilo, ampak za neko zmerno pa ja. Milim pa tudi, da bodo še krvavo prosili, da bodo lahko delali in upam, da je to res - da jih počasi že pošiljajo nazaj, tja kamor spadajo. Ne vem, kaj bi drugače bilo, množijo se ko podgane... pardon izrazu, ni primernejšega.

Težko je poiskat v redu in poceni delavca, ampak malo, ko vprašaš, najdeš.

(odgovor članu Rok_LM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
12.3.2009 8:52:17   
Katey
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Men je to katastrofa, da en navaden delavec z nedokončano OŠ računa in zasluži na uro več, kot pa nekateri s končanim faksom.


Oprosti, ampak take izjave so mi pa totalno idiotske.
Sicer ne vem kakšne izkušnje imaš ti s 'fizikalci', jaz niti z enim nimam slabe, in ti še to povem, da so si vsi ki si nama delali zaslužili svoje plačilo in to trdo zaslužili, ker po večini delo vodovodarja, zidarja, .... ni lahko in ga marsikdo s faksom niti približno ne obvlada oz. mu niso jasne niti osnove njihovega dela.
Hvala bogu, da se ljudje znajdejo in delajo in ne živijo na račun države in jamrajo kako je hudo in oh in sploh.
Načeloma pa za tiste t'drage poskrbi sam trg in po navadi kmalu ostanejo brez dela. Ampak govorit da si nekdo, ki z rokami dela ne zasluži takega plačila je pa skrajno podlo.
A to da pa nekdo s faksom, sedi v parih upravnih odborih in vleče miljonske zneske ne naredi pa nič drugega kot samo grabi za lastni luksuz to je pa pohvlano. (eden od 1000 primerov)
Mislim da je treba pred udrihanjem vsepovprek treba malo razmislit kaj in kako je kaj primerno.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
12.3.2009 9:32:30   
TomTaylor
Rok_LM, a gotovi parket (btw, bambusov je že 7x lakiran) je treba ponovno brusit in lakirat??? user posted image Če sem prav razumela, si sam polagal parket?

Drugače, čisto mimogrede, punci, precej sta zašli s temeuser posted image .

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
12.3.2009 9:44:45   
Katey
Ja vem se opravičujem, ampak mimo takih veleumov preprosto ne morem.
Srečno pri polaganju.user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
12.3.2009 9:53:31   
Tinky
Dobili smo predračun za 15 eu/ m2 (brez ddv), tako da smo se odločili, da ga bomo sami položili. Je trajalo sicer dan ali dva več, vendar smo pa prišparali več kot 1500 eur.
Naš parket je na klik (gotovi), vendar smo ga kljub temu lepili.
Če nimate glih dveh levih rok, dejte ga sami položit.

< Sporočilo je popravil Tinky -- 12.3.2009 9:57:44 >


_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
12.3.2009 11:39:07   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

Dobili smo predračun za 15 eu/ m2 (brez ddv), tako da smo se odločili, da ga bomo sami položili. Je trajalo sicer dan ali dva več, vendar smo pa prišparali več kot 1500 eur.
Naš parket je na klik (gotovi), vendar smo ga kljub temu lepili.
Če nimate glih dveh levih rok, dejte ga sami položit.


Danes ponoči zaradi tega parketa z možem sploh nisva mogla spati...res. Pišuka, že parket sam ni poceni, potem pa še to polaganje...površine imava kar precej, zato bi bil tudi račun za polaganje velik...ma, skoraj za polovico novega parketa!...Groza...Jz sem pa mislila, da sva tavečje stroške z gradnjo dala čez, zdaj pa vidim, da so zaključna dela mnogo dražja...kredit pa kar kopni...user posted image

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
12.3.2009 12:06:11   
Tinky
Vem kako se počutiš.
Plačaš tolko, na koncu pa ni položen tako kot bi moral bit. Groza! Sej zato, sva se midva odločila, da ga bosta z mojim fotrom sama položila in ti povem, da sta več kot odlično opravla delo.

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
12.3.2009 13:44:57   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Tinky

Vem kako se počutiš.
Plačaš tolko, na koncu pa ni položen tako kot bi moral bit. Groza! Sej zato, sva se midva odločila, da ga bosta z mojim fotrom sama položila in ti povem, da sta več kot odlično opravla delo.


Ja, sej v bistvu sva potem preštudirala, da bo moj kar sam položil, hvalabogu nima "dveh levih rok"..No, sej to sem hotla že v prejšnjem postu povedat, pa sem kar zašla z bistva

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
12.3.2009 13:48:43   
ajataja
IZVIRNO SPOROČILO: Poka


Men je to katastrofa, da en navaden delavec z nedokončano OŠ računa in zasluži na uro več, kot pa nekateri s končanim faksom. Pol imaš pa tako - polno nevzgojenih otrok, ki jih imajo nekateri po 6, 7 ali več (govorim za kake Albance), mama nikjer ne dela, foter dela na črno, imajo vilo, vsak svojo sobo in vsak svoj LCD, vsak svoj Laptop - v šoli se jim nič ne ljubi, ko bo pa konča, bo pa itak kao kr že nadzorni na nekem gradbišču. Živijo na račun države - poleg tega npr. da dobijo še malico zastonj, kosilo zastonj - naši, ki se pa trudijo, pa niti štipendije za faks ne dobijo.

No, a vidite, kam to vodi? Zato jaz ne najemam takih dragih delavcev. Nisem še pri parketu, sam bova našla cenejšega. Mogoče kakega res reveža, ki bi bil pripravljen to naredit ne ravno za najbolj mizerno plačilo, ampak za neko zmerno pa ja. Milim pa tudi, da bodo še krvavo prosili, da bodo lahko delali in upam, da je to res - da jih počasi že pošiljajo nazaj, tja kamor spadajo. Ne vem, kaj bi drugače bilo, množijo se ko podgane... pardon izrazu, ni primernejšega.

Težko je poiskat v redu in poceni delavca, ampak malo, ko vprašaš, najdeš.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
12.3.2009 21:01:50   
Eca
Mi smo s Štajerskega konca, pa smo našli parketarja, ki nam bo položil (lepil, brusil, 2x lakiral, letvice, lepilo, lak in ostali material) + ravnal tlake za 16eur/m2. Imam pa klasični parket. Sem se pa zašila in nisem vprašala, če je to cena z ddvuser posted image . Moram ga še enkrat poklicat in vprašat, da se nisem zakalkulirala.

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
13.3.2009 8:37:02   
Poka
Ja no, res sem zašla s teme.

Naj pa povem še to, da zaradi takih delavcev na črno, pri nas nekateri ne morejo dobit službe in to povzroča marsikak problem v državi.

Pa še to, da sploh nisem mislila v prvi vrsti na Slovence, ampak na šipterje, če že hočete tako. In ja - parket zna položit tudi vsak s faksom, samo če mu enkarat pokažejo. Ali pa celo ne.

Ne morem mimo dejstva, da je pri nas raja na splošno res neumna, pa naj bo moja izjava idijotska ali pa ne - ker pardon, a ne, ampak ob takih ničvrednihh izrodkih, ki se sprehajajo po Sloveniji, ne morem bit več tolerantna.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
13.3.2009 9:24:37   
Katey
Vsak podaja svoje mnenje in meni mnenja takih kot si ti največ povejo o njem samem, mislim da biti tako poln samega sebe in rajo označevati kot neumno je zame dovolj da debato s tabo zaključim in mogoče bi bilo fino da se moderator vključi v tole, ker gre za očitno nestrpnost, ki se je ne da tolerirat.

Glede cene polaganja pa toliko, nama bodo naslednji teden polagali Keramiflex, ki se polaga podobno kot parket (baje), zato sem človeka vprašala glede cene in je rekel da je v ceno 17 eur všteto vse v kompletu tudi DDV.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
30.3.2009 23:00:05   
Borisa
Cene je 8 eurov za polaganje in montažo zaključnih letvi plus material če je moj
informacije na 041 258 628

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
31.3.2009 6:39:55   
Natyy
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Ja no, res sem zašla s teme.

Naj pa povem še to, da zaradi takih delavcev na črno, pri nas nekateri ne morejo dobit službe in to povzroča marsikak problem v državi.

Pa še to, da sploh nisem mislila v prvi vrsti na Slovence, ampak na šipterje, če že hočete tako. In ja - parket zna položit tudi vsak s faksom, samo če mu enkarat pokažejo. Ali pa celo ne.

Ne morem mimo dejstva, da je pri nas raja na splošno res neumna, pa naj bo moja izjava idijotska ali pa ne - ker pardon, a ne, ampak ob takih ničvrednihh izrodkih, ki se sprehajajo po Sloveniji, ne morem bit več tolerantna.



Je že res, da živimo v pravni državi v kateri velja svobora govora a tvoje izjave presegajo mejo dobrega okusa, še bolj pa mejo izobraženega kadra.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
8.7.2009 13:16:13   
passat
POKA  !!!!!!
Prov zaradi tvoje izjave sem se včlanil.... KEJ TAKO GLUPEGA PA ŽE DOLG NISEM SLIŠAL!!!!!!!!
V rit in glavo te je lahko sram, da pišeš take neumnosti!

.... storitvene dejavnosti bodo čedalje bolj cenjene in tudi bolje plačane...to pomeni, da bomo za vsakega "majstra" plačevali enormne zneske, pa čeprav vsi dobro vemo, da so cene tako nabite da te boli glava. Trenutno tudi sam obnavljam hišo, ampak se potrudim, da čimveč stvari naredim sam...v nasprotnem bi bankrotiral....

Draga Poka... Osebno privoščim delavcem v takšnih poklicih, da jih pošteno plačajo. Danes je pač tako, da vsa mladina študira na faxih, marsikdo se "šlepa" na račun tega in "študira" dokler ga pač ne sterajo s faxa.... NISEM NOBEN ZIDAR AL KEJ PODOBNEGAuser posted image DA NE BO POMOTE.
Je pa danes pač tako.... znanje se plača!!!! in če ste nekateri tako sposobni, da si lahko sami položite parket, sami zamenjate streho ali sami naredite fasado...... SE VAM NE BO TREBA RAZBURAJATI GLEDE CEN KI JIH ZARAČUNAVAJO OBRTNIKI.user posted image user posted image



NAJ BO VSAKO DELO ČASTNOuser posted image LP

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
14.7.2009 14:49:52   
Drnula
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Men je to katastrofa, da en navaden delavec z nedokončano OŠ računa in zasluži na uro več, kot pa nekateri s končanim faksom.


Pa si že naredila kako računico, al kako si prišla do vile na ta račun ? Si se mogoče pozanimala pri 'ta poštenih' majstrih koliko je cena? Najbolj omejeno oz. še bolj čez prst ocenjeno pa je pri delu na črno tako enostavno ločit na Slovence in Šiptarje. Roko v ogenj, več 'črnih' kontaktov in izkušen imam s Slovenci, vidim lenuhe in garače na obeh straneh... ti ne?? ... pa se mi zdi itak o tem debatirat, da je nacionalnost pri poštenju in delu pomembna ... idiotizem vreden obžalovanja. Da ne govorim o ničvrednih izrodkih, ki se sprehajajo po sloveniji ... po čem si pa ocenil vrednos, po tonu kože?? Kaka nestrpnost, le kako živiš sama s sabo


POKA  !!!!!!
Prov zaradi tvoje izjave sem se včlanil.... KEJ TAKO GLUPEGA PA ŽE DOLG NISEM SLIŠAL!!!!!!!!
V rit in glavo te je lahko sram, da pišeš take neumnosti!



se podpišem

TomTaylor - prav maš, zdaj se šele začnejo tisti orng stroški. Če se imaš mal volje in smisla ... in te ne tišči čas lahko s svojim delom OGROMNO prišparaš.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
15.7.2009 7:47:25   
ziva1
Tom Taylor kje pa si kupila bambusov parket in koliko si dala zanj. 

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
15.7.2009 8:02:48   
ZARA
Cene so precej različne, tukaj je en link BAMBUSOV PARKET in spodaj še eden
TUKAJ

lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ziva1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
18.4.2010 22:08:03   
sebek
Parketarstvo Zgonec - polaganje parketa, brezplačen ogled in svetovanje.
http://www.parketarstvo-zgonec.si

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
22.4.2010 11:49:20   
noranate
Mi smo dal lani nekje v tem času, za polaganje klasičnega parketa 12 eur za m2, je bilo pa v ceni všteto tud lepilo, seveda brušenje, lak in zaključne letve. Smo zelo zadovoljni z opravljenim delom user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
22.4.2010 11:55:06   
štrumfek
.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
22.4.2010 19:49:35   
Poka
Ničesar, kar rečem, ne obžalujem, ampak srčno upam, da se vam ne zgodi to, da vam kak šiptar ugrabi otroke in jih proda za organe, ker to delajo. Od česa pa mislite, da si nekateri postavijo vile - na račun zaslužkov v gradbeništvu ne, ker je to samo sredstvo za prikrivanje pranja denarja. Zato jih pa, ja priznam, ne morem videt. Proti nikomur durgemu nimam nič, ampak če se hočejo pa enačit z nami, naj se pa začnejo prilagajat.

Kar se tiče plačila delavcev, pa naj se sliši diskriminatorno ali kakorkoli, ni mišljeno tako, delavec z osnovno šolo ne more bit več plačan kot pa nekdo, ki je naredil zraven še 8 let faksa in prisleva intelektualni kapital, da sploh neko gospodarstvo države požene naprej. Pri nas je to premalo cenjeno, zato pa smo tam kot smo...

(odgovor članu štrumfek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: polaganje parketa - kolikšna cena?
22.4.2010 19:54:04   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Katey

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Men je to katastrofa, da en navaden delavec z nedokončano OŠ računa in zasluži na uro več, kot pa nekateri s končanim faksom.


Oprosti, ampak take izjave so mi pa totalno idiotske.
Sicer ne vem kakšne izkušnje imaš ti s 'fizikalci', jaz niti z enim nimam slabe, in ti še to povem, da so si vsi ki si nama delali zaslužili svoje plačilo in to trdo zaslužili, ker po večini delo vodovodarja, zidarja, .... ni lahko in ga marsikdo s faksom niti približno ne obvlada oz. mu niso jasne niti osnove njihovega dela.
Hvala bogu, da se ljudje znajdejo in delajo in ne živijo na račun države in jamrajo kako je hudo in oh in sploh.
Načeloma pa za tiste t'drage poskrbi sam trg in po navadi kmalu ostanejo brez dela. Ampak govorit da si nekdo, ki z rokami dela ne zasluži takega plačila je pa skrajno podlo.
A to da pa nekdo s faksom, sedi v parih upravnih odborih in vleče miljonske zneske ne naredi pa nič drugega kot samo grabi za lastni luksuz to je pa pohvlano. (eden od 1000 primerov)
Mislim da je treba pred udrihanjem vsepovprek treba malo razmislit kaj in kako je kaj primerno.


se podpišem. Pa naj se sami lotijo tejle s faksom, ko vse tko obvladajo. Pa sej sam najameš nekoga, da ti dela, če ti je pa predrag, si pa drugega najdi bolj kvalitetnega pa skoraj zastonj,.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?