|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 12:03:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 12:15:14   
Tabali
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Mami gasn tiviuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

hahahahahahaha, pa sej isto je pri nas, več nas je na kupu težje smo obvladljivi user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 12:56:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 13:17:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 13:19:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 13:31:14   
Tabali
hahahahahahaha
Kolumbo ti boš še na konc vesela k je Šime na Češkem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 19:40:09   
malecka_mateja
čer!

evo mene. ja tjaša je lepo prespala celo noč v svoji posteljiuser posted image  zjutraj pridem v službo in pšolno policije...smo meli vlom. katastrofa. prvi ruker pol sem delal cel dan v kartonasti škatli  pol pa prtidejo blagajno delat pa se je cel sistem porušo in sem ob 12 lahk dol zaprla in sem lahk šla domov. v šolo nisem šla ni bilo pommebno . smo šli v nabavo in zapravli ooohhhooo denarja. kupli tjaše 2 tenisk bele in črne. pa fasngo.

drugale obljubim da takoj poslikam vse ko bo res gotovo drug tedn in spucano. pa vam prtilimam mogoče bo že vikend fertik.

aja rok je pa tko cartkan da mislim da bomo mi kaj prej začeli delatuser posted image user posted image

jaz sem se odločla da moj vozek naslednji bo quin trikolesnik ko se na ful nalo zloži gor paše jajčka maxi cosi . in je svetovn sam ko mojemu omeni kr gre nekam.

no tko je to. zdaj grem pod tuš in ajo bajo. se jutr kaj javim.papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 21:14:04   
Tabali
evo mene ob sandardni uri user posted image user posted image user posted image ko moja dva utihneta
malecka lahko ker zdele poslikaš če utegneš, ko je zadeva še u fazi nastajanja, da se kaj naučimo user posted image , pa HURA za Tjašo in spanje v novi posteljiciuser posted image user posted image
jaz tut cel dan opazujem Roka user posted image - sem inspirirana do konca še sam dva tedna (zaradi tistih konjskih zdravil) pol pa ekšnuser posted image user posted image user posted image , mogoče se povečamo še letos, čeprav bo kriza z rokiuser posted image user posted image user posted image
Kolumbo a si dobila zappa?

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 21:23:34   
Tabali
Kolumbo, čakam na tvoj report, da pol lahk u miru zaspimuser posted image user posted image

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 21:45:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 21:50:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 21:55:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 22:06:48   
DanijelaNeli
Čer!
Ja,to so tudi moje ure,da se prkažem tle.Sej prej sem mal brala,pa mi ni Neli pustila,da sem za računalnikom...Mama,ugasni najka!user posted image
Takole,pa je minil dan...isto je blo kot včeraj,po službi in vrtcu smo šle k mami in ble tam skoraj do 19 h.Pol smo mal doma rogovilile,se igrale,...same.Tati baje,da pride okrog 24h.user posted image
Jutri delam popoldne,do 21h.Vikend pa fraj.V soboto bo spet kakšna dopoldanska lovska dolžnost...imajo delavne ure za naredit.Ma mi je ok,ker je sam dopoldne,tako,da bomo lahko šli kam.V nedeljo,pa bom predlagala,da gremo do Portoroža,pa Pirana...,nisem bla tam odkar sem srednjo šolo končala.


Vidim,da se menite od vozičkov...meni so Zappi ful dobri,pa lepe barvne variante imajo.Jaz sem imela od Chiccota C1 na 4 kolesa,rabljen.Tako,da bomo morali kupiti novega,ko bo prišel čas za to.user posted image   Meni se dopadejo ta novi od Peg perego.Sam,pa ne morte verjet kako se tukaj na Obali dajejo kdo ima boljši voziček.Te "babnce" so čist odpičene in tekmujejo kdo bo/je dal več za voziček.
Eni so dali se mi zdi 7.000 evrov!!!user posted image Adijo pamet!

Mateja...ja danes se dogajajo sami neki ropi,blizu mene so oropali igralnico od Rajka Hrvatiča.
















(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 22:27:45   
Tabali
Pridna Kolumbouser posted image user posted image user posted image
mi smo tut meli telovadnico (a to misliš na tisto "preprogo" z loki odzgor k živali dol visijo?) no smo meli oz. mamo dve, eno od chiccota, brez lokov, vendar s hudo muziko (to mamo kle) in eno na vižo kmetije z vsemi možnimi živalmi in s traktorjem za povrhuser posted image (ta je pri mojih doma - s tem da je ovca iz te kolekcije vedno z nami na poti v avtuuser posted image ), drugač pa so te preproge še vedno aktualne, zdele si kar sama vse naštima in včasih kar mal kinkne goruser posted image
od bachov bethovnov in mozartov na vrtiljaku je pr nas sam mozart špilu, skoz, tko da se je obesedno znucu in zdej kr mal zavijauser posted image , ker Danajči je hitro pogruntala kako se zadevi streže in si je kar sama štimala muziko in vrtiljak - tko k mali DJuser posted image user posted image user posted image
kaj praviš Danineli vozek za 7000 ojrov???????? user posted image , a to resnouser posted image ??? jaooooo... no mi bomo v drugo meli kar Danajinega rdečega ferarijauser posted image itak že kakšno leto ni v uporabi, odkar je shodila ga ne šljivi pol posto. No mogoče pade še kakšen zložljivi Zapp, če bo seveda bejbi za to razpoložen - smo mislili že Danajči kakšno zložljivo varianto kupit sam kaj če ji sploh ni bilo do vožnjeuser posted image zdele pa bom probala it spat, sam Rokona še prej pregledam v albumuuser posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 22:28:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 22:29:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 22:36:22   
Tabali
joj kolumbo kakšnega frajerja mate - na oni 5/5 fotki tok pametno gledauser posted image , luškan 100 n urouser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 22:40:41   
Tabali
telovadnica je TINY LOVE, men so jo frendice iz bivše službe prinesle pa mislim da so jo v BC nabavile
tvoja tašča je caricauser posted image user posted image user posted image , tako se živiuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 22:43:00   
Tabali
zdele pa res grem spat k sem že napol zblojenauser posted image
ampak jutri je petekuser posted image user posted image user posted image
hahahah moj si je za lahko noč telebajske pržgaluser posted image user posted image user posted image
lahko noč

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 22:45:20   
Tabali
a bo še kdo kaj napisuuser posted image user posted image ?

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 22:48:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tabali)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 22:50:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 22:51:57   
DanijelaNeli
Jst sm se napapala piškotkov in mleka..mi je poznat,da bo kmalu teta s krvavca prišla na obisk.user posted image
Kolumbo-sam ta Vaš Roki je res že en mali možek...user posted image Upajmo,da bo lepo vreme in,da nam bo ratalo it po obali.Pol imaš faca taščo....blagor enimuser posted image A zamenjaš?user posted image

Ja,ja kar 7.000 ojrov za voz.Ampak,cel neki lahek,nevem kak material,pa bremze high class, in še in še....Ma nej ga kr imajo...Meni je bil moj kr ok.Zdaj je pozabljen,odkar hodimo ga sploh ne rabimo,nevem kaj bo poleti ko bomo šli na morje...kakšno marello bo treba staknit.
Nič,grem jaz umit zobke in spat...

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 22:55:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 23:04:12   
DanijelaNeli
Ja,prej sem pokazala Neli slikico..je naprej  rekla..."lep jenček"...pa sem ji rekla,da je Rok..."Loki"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?