|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčki 007 - 2.del
12.3.2009 23:05:00   
DanijelaNeli
Ma še na en čik grem...
Mojega pa ne bom čakala,ne...

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 23:14:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu DanijelaNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
12.3.2009 23:14:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 7:46:15   
ribicau
Jutro!

Jest sem bla do 23ih v službi user posted image . Sem čist crknjena. Pol pa pridem domov in ugotovim, da moja dva tud po večerji za sabo nista pospravla in mi je kr pritisk dvignl. Bajto mamo tako, da dons takoj ko pridem domov, začnem s čistilno akcijo user posted image . Jutri in v nedeljo nas itak ne bo doma.

Joj, dejte nehat o user posted image , pa o igračah govort, pa take fletne slikce kazat (a ne Kolumbo)......mi take lušte delate user posted image . No ampak jest vseen mislim, da bomo še en let počakal. Mislim da bi začel delat na tem drugo leto takle čas.

Ja nč, jest se poslavljam, ker mam še en kup za naredit, pa nisem glih najbolj naspidirana....Cao




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 7:48:29   
ribicau
ej eno vprašanje še...prstne barve - a so strupene? Mislim, jest mam eno idejo, da bi Eva namreč letos sama pirhe nardila in sicer kr s prstnimi barvami user posted image  

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 7:58:54   
Anonimen
UUU ste ble pridne!

Kolumbo user posted image  za vozek. Kakšne barve ga pa imaš? Men je kr mal žal, da sem izbrala Pikolo namesto Zappa, ker je po 1 letu že kr bogi. Pa če vam povem, da se Alen najraje vozi v vozičku, je to pol itak opravičeno, a ne? Se pa res zloži na minimum. Mi še zdej ne mormo peš nikamor na sprehod. Al vozek, al kolo al pa ati pol poti nosi. Je pač len, kaj čem.

Ampak 7000 € za vozek? Pa haloo???user posted image

Ribicau mislim, da prstne barve lahko da celo v usta - no, ni glih zaželjeno, da se jih je, ampak niso strupene. Tako je men rekla prodajalka, ko sem kupovala plastelin in modelčke, pa sem zraven še to pošpegala.

Grem še slikice pogledat!

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 8:09:12   
Anonimen
FULLLL lepe slikice! Joooj, komi čakam julij! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 8:33:50   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

UUU ste ble pridne!

Kolumbo user posted image  za vozek. Kakšne barve ga pa imaš? Men je kr mal žal, da sem izbrala Pikolo namesto Zappa, ker je po 1 letu že kr bogi. Pa če vam povem, da se Alen najraje vozi v vozičku, je to pol itak opravičeno, a ne? Se pa res zloži na minimum. Mi še zdej ne mormo peš nikamor na sprehod. Al vozek, al kolo al pa ati pol poti nosi. Je pač len, kaj čem.

Ampak 7000 € za vozek? Pa haloo???user posted image

Ribicau mislim, da prstne barve lahko da celo v usta - no, ni glih zaželjeno, da se jih je, ampak niso strupene. Tako je men rekla prodajalka, ko sem kupovala plastelin in modelčke, pa sem zraven še to pošpegala.

Grem še slikice pogledat!


Jasna81, mi mamo tud pomojem Pikolo, pa je čist u redu. Sploh mi je fajn, ker se naklon spusti,pri ostalih se pa ne!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 8:34:07   
Tabali
morgen user posted image ! PETEK JE user posted image user posted image user posted image
joj men še zdele ne gre iz glavi tist voz za 7000 ojrov user posted image  ma še sreča da sem babnca user posted image (tko moj pravi user posted image ) pa da ne rabim lahkih materialov, 10, 15, 20 kil noben problem zame user posted image
jaz sem tut že mela debate o prstnih barvah v štacuni - prodajalke zagotavljajo, da niso strupene, tut plastelin naj bi bil OK... sam vseen se mi zdi da je fajn mal pazit pri tem, tko za vsak slučaj
grem delat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 8:37:42   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: ribicau

IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

UUU ste ble pridne!

Kolumbo user posted image  za vozek. Kakšne barve ga pa imaš? Men je kr mal žal, da sem izbrala Pikolo namesto Zappa, ker je po 1 letu že kr bogi. Pa če vam povem, da se Alen najraje vozi v vozičku, je to pol itak opravičeno, a ne? Se pa res zloži na minimum. Mi še zdej ne mormo peš nikamor na sprehod. Al vozek, al kolo al pa ati pol poti nosi. Je pač len, kaj čem.

Ampak 7000 € za vozek? Pa haloo???user posted image

Ribicau mislim, da prstne barve lahko da celo v usta - no, ni glih zaželjeno, da se jih je, ampak niso strupene. Tako je men rekla prodajalka, ko sem kupovala plastelin in modelčke, pa sem zraven še to pošpegala.

Grem še slikice pogledat!


Jasna81, mi mamo tud pomojem Pikolo, pa je čist u redu. Sploh mi je fajn, ker se naklon spusti,pri ostalih se pa ne!


ah ne, baby welt mamo user posted image

(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 8:39:36   
ribicau
IZVIRNO SPOROČILO: Tabali

morgen user posted image ! PETEK JE user posted image user posted image user posted image
joj men še zdele ne gre iz glavi tist voz za 7000 ojrov user posted image  ma še sreča da sem babnca user posted image (tko moj pravi user posted image ) pa da ne rabim lahkih materialov, 10, 15, 20 kil noben problem zame user posted image
jaz sem tut že mela debate o prstnih barvah v štacuni - prodajalke zagotavljajo, da niso strupene, tut plastelin naj bi bil OK... sam vseen se mi zdi da je fajn mal pazit pri tem, tko za vsak slučaj
grem delat



Za ta dnar opremiš pol stanovanja user posted image  - če greš v Ikeo user posted image

Se bom glede barv še mal pozanimala, da ne bomo kakšno traparijo naredl

(odgovor članu Tabali)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 8:42:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicau

IZVIRNO SPOROČILO: jasna81

UUU ste ble pridne!

Kolumbo user posted image  za vozek. Kakšne barve ga pa imaš? Men je kr mal žal, da sem izbrala Pikolo namesto Zappa, ker je po 1 letu že kr bogi. Pa če vam povem, da se Alen najraje vozi v vozičku, je to pol itak opravičeno, a ne? Se pa res zloži na minimum. Mi še zdej ne mormo peš nikamor na sprehod. Al vozek, al kolo al pa ati pol poti nosi. Je pač len, kaj čem.

Ampak 7000 € za vozek? Pa haloo???user posted image

Ribicau mislim, da prstne barve lahko da celo v usta - no, ni glih zaželjeno, da se jih je, ampak niso strupene. Tako je men rekla prodajalka, ko sem kupovala plastelin in modelčke, pa sem zraven še to pošpegala.

Grem še slikice pogledat!


Jasna81, mi mamo tud pomojem Pikolo, pa je čist u redu. Sploh mi je fajn, ker se naklon spusti,pri ostalih se pa ne!


Ja, sej zato je prevladu pikolo, ker Alen drnjoha na vsakih 15 metrov. Pa še strehico je imel, tako, da je bil za morje tud ok. Pa sam 100€, napram Zapu - je bil tedaj 180€

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 8:44:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 9:12:31   
Anonimen
Kolumbo super barva - js mam tud zelenga pikola. Pa sej si ga že itak vidla. user posted image

Hmm...adapterje mam, ampak so tako, malo na L oblikovani. Kok bi kej košara pasala pol gor? user posted image  Bom pa vseen nesla, seveda. Hvala ti!

Učeri sm si našpegala eno zeleno košaro od Quinnija in kličem svojga, veš kok je lepa...bla...bla...bla. Pa mi reče zelena košara pa rdeča kolesa? user posted image  Sm čist pozabla, da ma moj traxx rdeče felne. Zdej morm pa met rdečo košaro, ker drugače zgleda grdo. Razn če najdem neki rdeče+še ena barva. user posted image user posted image  Bi pa najraje itak kje rabljeno kupla, ker se mi ne daje 180€ sam za košaro. Za ta dnar še enga Zappa dobim + kup cotk! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 9:13:25   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

Šele zdej opažam, da se menima: "js mam, ti maš" user posted image  V bistvu imata Alen in Maj oz. Rok! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 9:15:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicau


ah ne, baby welt mamo user posted image


Tudi lep! jooojjj nehimo zdej! Zdej bom hotla zamenjat cel vozek. Če že ne Traxxa, bomo pa itak pikola obnucal, da bom šla po enga od teh. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ribicau)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 9:27:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 9:30:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 9:32:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 9:37:38   
Tabali
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

RIBICAU TI PA NČ ČAKAT ti dam še 2 meseca foreuser posted image  MAJ -mesec pridelave februarčkovuser posted image SE BLIŽA


user posted image user posted image user posted image  mi začnemo že aprila, tko za vsak slučaj user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 9:55:36   
Margit
Drage moje februarke,
kaj ste ve pridne. Čvekate sto na ure user posted image .
Men tako čas mineva in tak tempo, da se včasih kar zgrozim k vidim da je že petek in pol še en petek, ...
Skratka dnevi kar bežijo.
Ej Kolumbo Rokec je pa čista kopija Maja. Ma kako sta si podobna, ne moreš verjet.
Kar pa se tiče P807, ti pa iz izkušenj povem, da je včasih tud tak prtlažnik premajhenuser posted image , drugač pa zakon, ker kar od deleč mečeš stvari noter.
Pri nas je bil Matic spet bolan. Tako da je bil cel teden doma, zdaj pa je bil en teden pri moji mami v vrtcu. In je baje obvladoval celo skupino. In najbolj je užival, ko so bili po cele dopoldneve zunaj. In imajo ogromen vrt, velik igral in je užival miljon na uro. Danes pa je šel v svoj vrtec.
Aja Kolumbo k Matica vprašaš kdo pa je imel roj. dan reče Naj. Pa čeprav sta ga v istem tednu praznovala v vrtcu.
Evo, upam da bo poslalo, ker pišem že od zjutraj. Mogoče se javim kaj popoldne, ko bom sama user posted image . Bom mela čistilno.


(odgovor članu ribicau)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 10:06:12   
DanijelaNeli
Ojla!
Kolko nas je gor...pridneuser posted image
Jst sm si zdej nardila en latte machiatto,v trgovini pa sem si kupila sirovo štručko.Za kosilo bojo pa kalamari-cvrti,solato sem že očistla.Tako,da bom zdaj bolj na izi cel dopoldan.Edino enih šest hlač morem speglat....Včeraj je prišel moj user posted image ..sem ga le dočakalauser posted image ... Danes zjutraj se je Neli zbudila nekaj pred 7.uro,..joj kakšno veselje je blo ko ga je vidla..."Pšu moj tati Eik"..(Pršu moja tati Erik)..pol ga je celga poljubčkala,stiskala,skratka se cartala...Pol še z mano je imela mitinge...in je blo treba vstat.

Glede,teh vozičkov...jaz nevem kaj naj vzamem za poleti,ko bomo šli na kakšne sprehode,pa na morje...neki bi mogla vzet,ker mi ne bo hotela non stop hodit,čeprav ga zdaj ne rabimo.
Ja,teh 7000 mi tudi meni ne gre v glavouser posted image Bi mogla najt eno stran,kjer so samo taki fensi densi vozi,da te glava peče..in pol se sprašuješ zakaj in komu je treba kupovat tako drage voze!?

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 10:18:59   
malecka_mateja
evo lohk slike gledate.sem jo fewrtik nardila sobo da jo lahk vidite!user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   [Brisano sporočilo]
13.3.2009 10:23:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Februarčki 007 - 2.del
13.3.2009 10:28:12   
helimaša
čao!

jst vam sam javljam da bom dons šla v P.....sicer še ne vem kdaj.....tko da lahko prčakujete da se zna dons še kej zgodituser posted image .....
sm bla včer na pregledu pa je rekla moja G da sm odprta od 4-5cm in da lahko grem dons notr.....tko da enkrat po kosilu se odpravmo.....
Maša ma norice tko da je katastrofa......in morm it še do moje mami da jo na hitr polupčkam.....
punce moje držte pesti in navijajte zameuser posted image .....
papa

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?