|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: najlepši dopust.....
18.6.2009 13:41:07   
MiRaNi
Grčija - Kos
Črna Gora

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: najlepši dopust.....
13.7.2009 23:03:28   
pearl
Utrinek s počitnic na otoku Visu - rajska plaža na otoku Biševo, ki jo vsako poletje sanjam in upam, da se mi bodo sanje še uresničile.


(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: najlepši dopust.....
13.7.2009 23:38:25   
Tanja55
Sicilija - sončni zahodi in en krasen dan lenarjenja na južni obali, Provansa - magična energija z vonjem po sivki, prvo jadranje po Kornatih in nočno jadranje do Visa, tega ne bom nikoli pozabila - tistih neštetih zvezd in spokojne tišine.

Od mest pa Praga -- moj drugi dom. Pa London zdej konkurenco dela.

Od potovanj pa defintivno s kombijem po Norveški in Švedski, 3 fantje in jst--princeskauser posted image  Ne prej ne kasnej nikol nisem tolk lenarla kot takrat, vse so naredil zame, jst sem sam šprehala ko je blo treba bivališče najdit (kar je bil včasih podviguser posted image  ), pa grebla sem se za hrano, če ne so mi vse pojedli, še predno si rekel keksuser posted image .

Zdej si pa zelim na dopust na Korziko, od mest v Kijev in Rim, od potovanj pa v Afriko...nekoč...

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: najlepši dopust.....
13.7.2009 23:57:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Sicilija - sončni zahodi in en krasen dan lenarjenja na južni obali, Provansa - magična energija z vonjem po sivki, prvo jadranje po Kornatih in nočno jadranje do Visa, tega ne bom nikoli pozabila - tistih neštetih zvezd in spokojne tišine.

Od mest pa Praga -- moj drugi dom. Pa London zdej konkurenco dela.

Od potovanj pa defintivno s kombijem po Norveški in Švedski, 3 fantje in jst--princeskauser posted image  Ne prej ne kasnej nikol nisem tolk lenarla kot takrat, vse so naredil zame, jst sem sam šprehala ko je blo treba bivališče najdit (kar je bil včasih podviguser posted image  ), pa grebla sem se za hrano, če ne so mi vse pojedli, še predno si rekel keksuser posted image .

Zdej si pa zelim na dopust na Korziko, od mest v Kijev in Rim, od potovanj pa v Afriko...nekoč...


Zanimivi dopusti....mogoce se še kdaj srecava, ko imava podoben okus :).

Od zelja je tudi Korzika moja, enkrat maja ali v zacetku junija.
Rim, res je vecno mesto in tja se splaca samo na kavo it user posted image . Ostalo pride usput.
Tudi Kijev je krasen, ima kul nocno zivljenje-planiraj kaksno diskoteko,super so user posted image .

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: najlepši dopust.....
14.7.2009 7:38:09   
higuys
Avstralija, Broome - še čutim vročino na koži, okus  ginger beer in srečo , pred poročnim dnem 
Sicilija, na Taormini vonj jasmina, tako intenziven , da je že na meji okusnega...povovori z domačini , skupna pizza in zaljubljeni pogledi. Pa odkrivanje prave Sicilije, Cefalu z njegovimi prebivalci, tako pristnimi, tako živimi.
Pariz...ah Pariz. Palačinke in čebulna juha na Montmartru, cenkanje za sliko....pa silvestrovanje na elizejskih. Najbolj se mi je pa vtisnilo v spomin, ko sva si privoščila ulični zajtrk , pomešana med parižane , in mi je gospodična iz sosednje stojnice prinesla vrtnico.
Lendava...kamor se vedno vračam , kjer je del mojega srca.
Evropske prestolnice..Dunaj jeseni, kostanj in saherca in odločitev na gurtlu, da bo on moj mož.  Letos nas čaka Praga.
Bosna , Črna Gora z avtodomom...prvi naš malo večji dopust z malim...dopust je bil krasen, samo končal se je malo manj krasno.

Dejansko se imamo lepo tam kamor gremo. Zdaj , ko imava malega pa je itak vsak navaden izlet v lipico, postonjsko jamo doživetje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: najlepši dopust.....
14.7.2009 9:09:22   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Zanimivi dopusti....mogoce se še kdaj srecava, ko imava podoben okus :).



He he, mogoc greva pa kdaj kam skupaj ;) v Rim na kavo na primer user posted image ...itak si pa nekaj o Londonu govorila, ce me spomin ne vara?

pa sorci, ko smetim temo...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: najlepši dopust.....
14.7.2009 17:46:53   
Anonimen
Tanja55, se vedno je v planu user posted image .
Ti povem dva dni prej, preden me zagrabi, da grem.

(odgovor članu Tanja55)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: najlepši dopust.....
18.7.2009 11:52:53   
staši
BANOVCI-terme Banovci ...poštimano vse v nulo ,od animacij za otroke ,za starše ,pa cenovno zelo ugodno tudi storitve v hotelu najboljše kar sem imela do sedaj ...BANOVCI SO ZAKON !!!!

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: najlepši dopust.....
18.7.2009 12:30:56   
end1

IZVIRNO SPOROČILO: Nikita***

Grški Kikladi, en mesec (september obvezno, ko ni več gužve) z ladjo in nahrbtnikom, z debelim printom pa izstopa Santorini. 


tudi meni, mi gre kar na jok ko se spomnim. Sem pa s prijateljico zmenjena (dogovor iz 1.8.2000) na avtobusni postaji v Iraklionu na 1.8.2010, da v živo obudimo spomine. Upam, da mi to rata. 


P.S. za samske, je boljš v gužvi, julij avgust.

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: najlepši dopust.....
23.7.2009 23:07:32   
jacinta
Trenta...začetek avgusta z dragim možičkom
NYC......jesen s prijateljico
Lago di Garda....prvi maj, otroci,avtodom
Cres, Lošinj.......poletne počitnice v AC
Sirija, Jordanija, Izrael.....samsko potovanje
user posted image

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: najlepši dopust.....
26.7.2009 18:50:40   
silmarillion
sicilija (sva bila se sama)...odlicno, samo malo predalec za majhe otroke

krk( v troje )...apartma v silu...fensi in udobno...morje pred nosom.. svojo teraso imas...odlicno za male otroke


_____________________________

GAJA naGAJA

(odgovor članu jacinta)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: najlepši dopust.....
9.6.2010 12:29:46   
klaja
Črna Gora - Budvauser posted image user posted image

(odgovor članu silmarillion)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: najlepši dopust.....
10.7.2010 14:15:32   
mala zirafa
Coast to coast v ZDA, zlati zahod, od L.a.-ja do New yorka s šotorom in v motelih.Nepozabno 1 mesec.Takrat smo bli še mladi in gledali da nas pride bolj poceni stat.user posted image
Tudi na Floridi je blo krasno, ampak bolj turistično oz. dopustniško.

Z možem nameravava nekega lepega dne ponovit florido.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: najlepši dopust.....
20.7.2010 14:59:48   
Marja81
IZVIRNO SPOROČILO: silmarillion

sicilija (sva bila se sama)...odlicno, samo malo predalec za majhe otroke

krk( v troje )...apartma v silu...fensi in udobno...morje pred nosom.. svojo teraso imas...odlicno za male otroke

mi smo bili tut v šilu, priporočam. Apartma, morje sam ene stopnice stran, terasa, kjer ga daš v bazenčka, ti pa nekaj spiješ in uživaš ob pogledu na morje in na malčka, ko se ma fajn. Pa mir je, KRK ma pa čist ovodo, plaža pa mivka in kamenčki. Lepo lepo ...

Sama pa: grški otoki in Turčija! Oboje prečudovito.

(odgovor članu silmarillion)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: najlepši dopust.....
24.2.2011 10:01:49   
sakuL
* Agadir- Maroko
* Hurgada - Egypt
* Tenerife
* Sharm el Sheik -Egypt
* Alanya


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: najlepši dopust.....
21.3.2011 15:20:50   
mami 77
Kar nekaj jih je :)

BALI (Indonezija) Enkraten otok z enkratnimi ljudmi,šopingom in plažami

Križarjenje (Španija,Francija,Italija,Sardinija)

Woolacombe (Devon) - Anglija odlično za kampirati, surf in uživanje

Baška user posted image

Terme Čatež

PARIZ , RIM in LONDON - super mesta za pohajkovanje in ogled znamenitosti
user posted image


(odgovor članu netki)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: najlepši dopust.....
21.3.2011 15:22:55   
mami 77
IZVIRNO SPOROČILO: silmarillion

sicilija (sva bila se sama)...odlicno, samo malo predalec za majhe otroke






< Sporočilo je popravil mami 77 -- 21.3.2011 15:23:47 >

(odgovor članu silmarillion)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: najlepši dopust.....
21.3.2011 15:24:13   
mami 77
- Mi pa gremo čez velikonočne praznike z 3 1/2 letnim sinčkom.Vsi že komaj čakamo user posted image

(odgovor članu mami 77)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: najlepši dopust.....
21.3.2011 15:35:13   
malaMravljica
Tajska, mega mega mega dopust. 

(odgovor članu mami 77)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: najlepši dopust.....
21.3.2011 15:45:39   
K_a_t_i
Indija. Z eno besedo - drugačno.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: najlepši dopust.....
2.5.2011 13:47:55   
Musty
Najlepsi dopust je vsakic, ko se vrnem v Slovenijo in objamem domace. Tega ne odtehta nobena svetovna prestolnica.

Drugace so me pa najbolj ocarali Sejseli, Nova Zelandija in celotna Italija, od Sicilije, Toskane, Milana...

(odgovor članu MiRaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: najlepši dopust.....
27.6.2011 20:54:29   
Laubica
Za nas je bil letos zelo lep in poln doživetij za vse 4 teden na Tenerifihuser posted image  

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Musty)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: najlepši dopust.....
27.6.2011 21:13:50   
arabela*
Vsekakor mi je najbolj v spominu ostala Sicilija, lepo na izy smo šli kar z avtom. Se nastabili v velikem stanovanju z sanjsko teraso in pogledom na morje. Potem pa vsak dan pogledala razna mesta(Palermo, Cefalu, Enna, Vulcanske otoke), skratka noro doživetja, ki ga želim ponoviti.

In pa Turčija, tam mi je vse včeš, njihov stil življenja, ljudje so res zakon; odprti, prijateljski...

So pa mi tud naši kraji oziroma hrvaška obala zelo všeč, tako da tud sem radi zahajamo; od Umaga pa do koncauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: najlepši dopust.....
12.8.2011 11:27:55   
Mipka
Nova Zelandija. Nepozabno.

(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: najlepši dopust.....
2.3.2012 13:57:00   
kimica86
Uhhh.. Najlepše mi je bilo na Siciliji user posted image Sicer je izlet trajal le kratke 4 dni, ker je dragi moral dol nekaj opravit, ampak nepozabno doživetje (Agrigento, Taormina, Etna).. V bližnji prihodnosti bova z dragim ziher še 1x šla.. No ja, sedaj je tudi najina rožica z nama, tako, da bomo kar skupaj odpeketali.. Res je, da je cca. 14-15ur vožnje do Sicilije (z samo 2 postanki), ampak se splača videti vso to lepoto user posted image user posted image

Lepa je tudi Toscana v Italiji (Pisa, Firenze, Siena, Montepulciano, Cinque Terre).. Sicer imajo umazano vodo in namestitve so kar so (če že hočeš kaj normalnega, mora imet vsaj 4*), ampak pokrajina je prečudovita in hrana tudi ni slaba..

Dunaj je tudi prekrasen, tašen pisan.. Imajo precej znamenitosti..

Pag 2004.. Prvič na tem otočku.. U glavnem, sem bila navdušena nad morjem.. Toliko, da, ko sem prišla nazaj domov (živim na obali), se nisem več želela kopati v našem mulju.. hehehe user posted image

Pag 2006, 2007, 2008.. Prvi 2 leti (2006, 2007) sem šla z dragim in prijatelji na robinzonske počitnice.. Spanje pod milim nebom kjer smo našli lep plac, roštiljada sredi plaže, težit so nam hodili "šumarji, beri varuhi gozdov ali nekaj podobnega", smo jim ponudili čevapčiče in pivo pa so bili zadovoljni user posted image user posted image .. Leto 2008 spet počitnice z družbo, vendar v apartmaju.. Apartma za 6 oseb, spalo nas je 8 not, lastniku se je malo trgalo, ampak, ker smo bili full prijazni in nas po cele dneve ni bilo, razen ob prihodu s plaže, ko smo se stuširali, pojedli in potem smo šli žurat.. Pa okrog 10-11h zbujanje in odhod na plažo.. U glavnem, noro, noro in še 1x noro user posted image user posted image ZRĆE so zakon!!!!!!

(odgovor članu Mipka)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?