
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.
Več o tem
|
Uporabniki na tej temi: nihče
|
|
 | Stran: [1] |
Uporabnik | |
|
|
RE: Vozički marele- do koliko kg? 17.3.2009 20:38:21
|
|
|
|
ribica.
|
ne, ponavadi so do 18 kil. Naš zdrži 20 kilskega otroka, včasih pa peljem celo oba otroka hkrati, ker pomeni 40 kil. Šparam ga glih ne. Do zdaj je še vsa dirknja prenesel brez problemov.
|
|
|
|
|
RE: Vozički marele- do koliko kg? 17.3.2009 22:35:09
|
|
|
|
frutka_
|
Nimam pojma kako je s tem. Jaz sem kupila Maclaren marelo in piše med podatki, da je moč voziti otroka težkega do 15kil. V razpredelnici na netu pa kaže da ga lahko voziš do 21kil. Več kot skup ti past ne more.
|
|
|
|
|
RE: Vozički marele- do koliko kg? 17.3.2009 22:48:56
|
|
|
|
Jančika_
|
Jaz sem se že usedla v našo, ko se mi ni dalo stati ob igrišču, pa imam 48 kil. Res pa me ni noben vozil naokoli v njej .
|
|
|
|
|
RE: Vozički marele- do koliko kg? 19.3.2009 17:33:40
|
|
|
|
*tajda*
|
Zapp je do 21 kg.
|
|
|
|
|
RE: Vozički marele- do koliko kg? 23.3.2009 11:34:37
|
|
|
|
renata9
|
Kupili smo ZAPP-a A ga imate tudi vi? Kako se obnese? Kako gre po kakšni bolj makadamski poti? Kako pa je, ker se naklona ne da spreminajti? Je moteče? Ali večji otroci pogosto še zaspijo v vozičku? Zdaj ga imamo še v škatli... Nisem vedela, ali bi Maclarna, no potem, smo se odločili za Zappa. Ima lepši design.
|
|
|
|
|
RE: Vozički marele- do koliko kg? 23.3.2009 19:47:32
|
|
|
|
*tajda*
|
Imamo zapp-a sicer za po makedamu ni,za po kakšni boljši makedamski poti pa gre,če sem mu zablokira kolo.Moj že od 8 meseca ne spi več v vozičku tako da z naklonom nismo imeli težav.Je pa fajn ker se zloži na malo in je lahkek
|
|
|
|
 | Stran: [1] |
Najbolj brane vsebine v rubrikiTrmast otrok Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Bosi koraki za zdrav razvoj?Ali je za malčka bolje hoditi bos, nositi bosonogo obutev ali klasične čevlje? Strokovnjaki poudarjajo, da način hoje po...
Zadnje s foruma
Kaznovanje otrokbinyyKako kaznujete svojega otroka (če stori nekaj,kar ni lepo,..koga udari,užali,kaj zlomi,..če je to potrebno)?pošljem ga v kot (
17%)

prepovem gledanje risank (
21%)

ne dovolim mu najljubših igrač (
8%)

posedem ga na stol cca. 10 min. (
23%)

nikoli ga ne kaznujem (
8%)

se zaderem nanj (
23%)
Število vseh glasov: 207Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš
svojo anketo!