|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 98 [99] 100   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo maja 2009
1.6.2009 11:25:01   
sonček85
nalina:mislim ,da ti tko reče haloo lahko bi rekla  da kr pridi in da pogleda ne pa tkole.Groza,user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2451
   RE: II pričakujemo maja 2009
1.6.2009 11:26:08   
tassika
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

sonček85 - ja za prvič se spomnem, ja sam za drugič pa nisem vedla. in kaj so ti dali , a si doter bla v bolnici,ker druge tak ni kot da lepo ležiš da se umiri, jaz zelo veliko ležim tak da me že križ pošteno boli

ne za NS še nisem klicala, ker se bpm tak s svojim G. zmenla, ker on to dela, mi je takrat tudi, tak da mi ni treba hodit drugamuser posted image
ne nič nisem dobila ,nisem bila v bolnici samo bolniška takoj in počivat.Saj veš glede na to kak del imamo mi in še moj del tko ni blo druge.
Šele ko sem šla k moji G na prelged mij e dala dabroston al kaj  do 13t

Aha super za NS da bo kr pri tvojem G .user posted image
Ti pa kar počivaj ,a preveč pa tudi ne



Jaz sem letela v 7t na urgenco, pa sem kljub temu delala do 9t in takrat me je dala na bolniško. Sem pa že na urgenci dobila utrogestan, ki ga moram jesti do 15t.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2452
   RE: II pričakujemo maja 2009
1.6.2009 11:40:38   
Nalina
Sonček, ja jaz sem bila tudi brez besed.

Evo, sem klicala (vsa tresoča, ker telefonov ne maram) zasebno ginekologinjo, ki ima koncesijo. Seveda na koncesijo ne jemljejo več user posted image itak user posted image in sem potem vprašala, kaj to pomeni zasebno, če mi lahko da kakšno usmeritev glede financ (si je misnla svoje ...) me hotla na htro odpravit, da bi me mogli tam vzet in sem rekla, da me nočejo, no potem je povedala ceno in sem rekla, da bi se vseeno naročila, ker raje plačam in imam dobro in potem se  je malo omehčala user posted image in me naročila za četrtek!!! Tako, da jupiii!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 2453
   RE: II pričakujemo maja 2009
1.6.2009 11:46:12   
sonček85
nalina:super user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2454
   RE: II pričakujemo maja 2009
1.6.2009 11:53:39   
miklarom
sonček85- no jaz tako jemlljem že od 24.4. svečke utrogestan 3x2/dan , glih danes so mi jih poslali novo pošiljko in lekarne v MB, ker tukaj jih ni za dobit

ja saj vem kak mamo naporen del zato sem pa jaz že skos na bolniški, saj veš če se sam ne ahtaš te ne bo nihče

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2455
   RE: II pričakujemo maja 2009
1.6.2009 11:56:22   
miklarom
Nalina - bravouser posted image user posted image , zdaj pa dobro zrihtaj

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2456
   RE: II pričakujemo maja 2009
1.6.2009 12:01:50   
Nalina
user posted image hihi hvaaaaaalaaaaaaaa

Kdo bi si mislil, da bom kdaj komej čakala ginekologinjo, da vidim, da je vse ok. user posted image Samo user posted image more mimo, da ne bom rabila prestavit.

Punce hvala za spodbudo!!! Super ste!! user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 2457
   RE: II pričakujemo maja 2009
1.6.2009 13:27:33   
Rakica_80
Še tu sem vas prišla pozdravituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Miklarom, kako si user posted image  dragauser posted image ? Buši je začel kej rast?
Uživajte mi čim več v poletnih dnevih in nočeh, pa naj se trese cela Slovenijauser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2458
   RE: II pričakujemo maja 2009
1.6.2009 15:56:49   
S*

user posted image
 
 
 
user posted image
 
                                              
 
 
user posted image
user posted image   ALI user posted image  PRIČAKUJEMO MAJA 2009   
  

xx.05 - Kliki user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
xx.05 - Aqua77 user posted image  user posted image user posted image   v nove boje
XX.05 - Miklarom srečka user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
xx.05 - S* (9. krog) user posted image  user posted image user posted image user posted image  v nove boje
xx.05 - Tecnobica user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
xx.05 - Ency user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
xx.05 - Chi_Pita user posted image user posted image user posted image user posted image  v nove boje
xx.05 - DOaisy user posted image   user posted image user posted image user posted image
 v nove boje
xx.05. - Tretinjka srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
xx.05 - Dolydoly  user posted image  user posted image user posted image user posted image  v nove boje
01.05 - JanaB  user posted image  user posted image user posted image user posted image  v nove boje
02.05 - katrin30
user posted image user posted image user posted image user posted image  v nove boje
03.05 - CJ  user posted image user posted image user posted image user posted image  v nove boje
05.05 - Maisha (4. krog) srečka
 user posted image  user posted image user posted image user posted image
06.05 - BabyKitty user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje 
06.05 -Tinncyka (3. krog po ss) srečka user posted image user posted image user posted image user posted image
06.05 - Amii user posted image  user posted image user posted image user posted image  v nove boje
06.05 - Žaži srečka user posted image  user posted image user posted image user posted image

07.05 - tuliipa srečka user posted image  user posted image user posted image user posted image
07.05 - MAŠKA (3. krog po 2 ss) srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
08.05 - Tanja_Jes(1postopek IVF) user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
09.05 - Jada82 (6. krog)user posted image user posted image user posted image user posted image  v nove boje 
10.05 - SISI4 user posted image  user posted image user posted image user posted image  v nove boje
12.05 - Neodkrita user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
12.05 - Tweety83 srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image  
13.05 - Jane77 user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
13.05 - Bellissima user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
14.05 - Anneri srečka user posted image   user posted image   user posted image   user posted image  
14.05 - Majčyca srečka user posted image
user posted image   user posted image   user posted image
16.05 - Ursa30  user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
16.05 - Buska user posted image   user posted image user posted image user posted image v nove boje
18.05 - BEBIII (1 postopek ICSI)user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje 
18.05 - Misk2 user posted image user posted image user posted image user posted image v nove boje
18.05 - SakuL
19.05 - MiniMiska user posted image  user posted image user posted image user posted image
v novee boje
21.05 -Tejchy25 (12. krog) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
20.05 - Nalina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  v nove boje
20.05 - Mausikaa
user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
20.05 - Pižmovka user posted image   user posted image user posted image user posted image   v nove boje
21.05. - Hana76 srečka user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
21.05. - Ziva1 user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
23.05 - Sarar user posted image  user posted image user posted image user posted image   v nove boje
24.05 - Pajcevina srečka  user posted image  user posted image user posted image user posted image  
25.05 - tropical (14. krog (6. krog po ss)) user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
27.05 - LUNA83 user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje
27.05 - Tiki55 user posted image   user posted image user posted image user posted image  v nove boje
28.05. tatjana.d user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje

29.05. - zebra  user posted image  user posted image user posted image user posted image    v nove boje
29.05. lidijajenko srečka user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
31.05 - Barvar user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje

31.05 - Tinkarčica(6 krog) user posted image  user posted image user posted image user posted image v nove boje   


 
MAJA NAS JE 51, OD TEGA 13 SREČK NOSEČK 



Modrih : 37
Roza   :  13
  Skupaj :50


 
user posted image NAVIJAČICEuser posted image
 
 
*Nončika*
*Murkica*
*Stella Rossa*
*Among_the_clouds*
*Pikica36*
*Aqua77*
*Spps*
*Tiki55*
*Sonček85*
*Larilu*
*Dysan*
*Giotti*
*Mojca345*
*spps*
 
 
 
 
                                                
                         
user posted image
 
           
 HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...    
 
 
 
 
user posted image
 
 
 
 
JANUAR.................................................31.25% SREČK NOSEČKuser posted image
FEBRUAR..............................................26,09% SREČK NOSEČKuser posted image
MAREC...................................................28,81% SREČK NOSEČKuser posted image
APRIL......................................................20.00% SREČK NOSEČKuser posted image
MAJ.............................................................26,00% SREČK NOSEČKuser posted image  
 
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Mislim da je maj zaključen, upam da nisem kaj sfalila, ko sem zaključevala seznam. Babe žabe nasvidenje v jubijuuser posted image user posted image user posted image



[/quote]

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 2459
   RE: II pričakujemo maja 2009
1.6.2009 15:57:41   
isabeaux
Nalina no vidiš...pol pa ko boš tam, pa ji reči...da je tako fajn in da te zanima če res ne more te vseeno za naslednji pregled na koncesijo vzet...pa morda se bo omehčalauser posted image user posted image



_____________________________

Pa imamo tri lepe in zdrave sončke :-)

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2460
   RE: II pričakujemo maja 2009
1.6.2009 16:48:34   
Nalina
Hehe, bom poskusla. user posted image

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 2461
   RE: II pričakujemo maja 2009
2.6.2009 15:44:33   
Nalina
Diiiiiniiiiiii, kako je bilo???

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2462
   RE: II pričakujemo maja 2009
2.6.2009 15:50:53   
miklarom
BEBIII - vredu sem, lubica moja, buši malo že začel, joške pa še boljuser posted image user posted image , in ti kako si mi, kaj novega pri tebi

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 2463
   RE: II pričakujemo maja 2009
2.6.2009 17:04:40   
LUNA83
DINI kako je blo ????? Smo radovedne!!!

_____________________________

Čakamo +

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 2464
   RE: II pričakujemo maja 2009
2.6.2009 17:30:43   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

sonček85- no jaz tako jemlljem že od 24.4. svečke utrogestan 3x2/dan , glih danes so mi jih poslali novo pošiljko in lekarne v MB, ker tukaj jih ni za dobit

ja saj vem kak mamo naporen del zato sem pa jaz že skos na bolniški, saj veš če se sam ne ahtaš te ne bo nihče
super ja in res je tko


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 2465
   RE: II pričakujemo maja 2009
3.6.2009 11:21:24   
Nalina
Punce, eno vprašanje ... jaz sem jutri zvečer naročena pri g. ampak imam še vedno malo menstruacije. Čez noč je bil vložek suh in tudi sedaj, ko pa grem lulat in se obrišem je pa rdeče. Jo pokličem in prestavim?

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 2466
   RE: II pričakujemo maja 2009
3.6.2009 11:33:53   
dini
Ojla, ja jst grem, upam da čim prej   h dr.Drobniču, me je kar strahuser posted image pa še klicat morm. Ne Nalina kar pejdi vseeno.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2467
   RE: II pričakujemo maja 2009
3.6.2009 11:37:47   
miklarom
Nalina - do jutri se ti bo ustavila, tako da kar pojdi na pregled

dini - bravo, samo da se ti je premaknalo naprej, zdaj pa le čimprej pokliči dr.Drobniča

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Nalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2468
   RE: II pričakujemo maja 2009
3.6.2009 11:41:14   
dini
A veste njegovo številko?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 2469
   RE: II pričakujemo maja 2009
3.6.2009 11:59:46   
CJ
...dini na netu našla to....  01/4338027  in  01/2311163  naročanje vsak dan med 8-11h.....upam, da sem ti malo pomagala....user posted image ...lp CJ

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 2470
   RE: II pričakujemo maja 2009
3.6.2009 12:08:53   
dini
Hvala CJ pol sm že prepoznauser posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu CJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2471
   RE: II pričakujemo maja 2009
3.6.2009 12:15:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: dini

Hvala CJ pol sm že prepoznauser posted image


Dini

Dini, ti kar pošlji mejl na naslov: narocanje.spec.gin.amb@kclj.si.
Tu jih prosiš, da ti dajo datum za posvet pri dr. Drobniču, moraš pa imeti s seboj napotnico zanj, ki ti jo da tvoja G. Če danes pošlješ mejl, lahko že tekom dneva dobiš odgovor, če pa boš klicala, se boš res namatrala, da jih dobiš na telefon.

(odgovor članu dini)
  Neposredna povezava do sporočila: 2472
   RE: II pričakujemo maja 2009
3.6.2009 12:23:15   
dini
Hvala ti anonimna upam da bo ja.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2473
   RE: II pričakujemo maja 2009
3.6.2009 12:25:56   
dini
A je v redu da napišem posvet, ker rabim preiskave?

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 2474
   RE: II pričakujemo maja 2009
3.6.2009 12:40:47   
Nalina
Oki doki, hvala punce!

Dini, sem jest zamudila kej? Kako je bilo včerej?

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 2475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  96 97 98 [99] 100   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  96 97 98 [99] 100   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...
Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?