|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 20:53:33   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

zdej dobim nzvečer namesto lulčeka...eno plastično cevko v fračefelouser posted image ...a nisem boga, sem pa zato tortico doblauser posted image user posted image user posted image user posted image ....detelja maš prav res so za vse moški kriviuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A je vsaj fajni občutek?user posted image user posted image user posted image user posted image



ne ni junoncs...čist plastičnuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Boga.


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 20:53:39   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

vidim, da je brigita prijavljena na rr kaj ona polira zvončka pa poleg bere naše citate?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ali pa gleda pomočnike pa si kaj strastnega domišlja pol pa predstavljate kako bo zglancan zvončekuser posted image user posted image user posted image user posted image  sploh ni čudno, če junona sliši bingljanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Zdaj je še tempo hitrejši kot prej, bingljanje intenzivnejše, glasnejše...user posted image user posted image user posted image

Kaj krave iz pašnika ženeta?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ker če je tole poliranje, pol pa Brigitka re obvlada in verjetno dragemu zdle oči okol in okol suče od užitka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ej zdaj pa sem se morala nasmejat res do solzuser posted image user posted image user posted image user posted image  ja ali je eno ali drugo...mogoče pa sam krave domov ženetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  upam, da nima velikih žuljev na roki pa še kjeuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 20:53:51   
*Junona*
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

Jst upam, da ko bom šla rodit, da bo soba fraj, da ne bo kriza in bomo vsi pol v eni sobi ločeni kr z zaveso user posted image  


Js tudi.user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 20:54:14   
*Junona*
Js grem na novi del.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Papa.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tudi jaz sem mami.:))

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 21:01:02   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

[


Kam je pa ušla zdej Brigitka?user posted image



polirat zvončkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ne depilirat kar je pravi podvig zame in moj bušiuser posted image user posted image user posted image , no zdej semtu...vsa odišavljena in lepauser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 21:07:37   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

vidim, da je brigita prijavljena na rr kaj ona polira zvončka pa poleg bere naše citate?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ali pa gleda pomočnike pa si kaj strastnega domišlja pol pa predstavljate kako bo zglancan zvončekuser posted image user posted image user posted image user posted image  sploh ni čudno, če junona sliši bingljanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


pištolo sem pucala....ok.....zdej, sem pa urihtalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 21:10:55   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

vidim, da je brigita prijavljena na rr kaj ona polira zvončka pa poleg bere naše citate?????user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ali pa gleda pomočnike pa si kaj strastnega domišlja pol pa predstavljate kako bo zglancan zvončekuser posted image user posted image user posted image user posted image  sploh ni čudno, če junona sliši bingljanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Zdaj je še tempo hitrejši kot prej, bingljanje intenzivnejše, glasnejše...user posted image user posted image user posted image

Kaj krave iz pašnika ženeta?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ker če je tole poliranje, pol pa Brigitka re obvlada in verjetno dragemu zdle oči okol in okol suče od užitka.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....pa ve ste nore maluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....ste me nasmejale zdle...zelo...

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
7.4.2009 21:14:27   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

kaj pravite, kdaj vas bo detelja zapustila??? kdaj bom šla na letalo oz bomo šli???user posted image user posted image


Iz četrtka na petek te bo začelo grabit.user posted image



user posted image user posted image  zarad lune??? user posted image user posted image  Po moje bom jst ekstremn primer ki ga bodo pustil in bom na koncu na rr z majčicami user posted image


kdaj imaš ti rok?...jaz imam v petek zato mislim, da bo mogoče luna pomagala...sicer sem prej bila pod vročo vodo baje, da pomaga...sicer glih ne upam, kaj dosti telovadit pod vročo vodo zarad bakterij...


Js mam po UZ 27. po ZM pa 30. aprila. Upam, da rodim prej.user posted image user posted image user posted image user posted image



junonca kdaj si ti mela prvi dan zadnje menstruacije?user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 10:30:46   
janja*
Detelja po mojem boš rodila danas  ali pa 11. To je moje šloganje.

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 10:32:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

Mislim, da sem za danes naredila svojo normo user posted image , tako da grem počasi v akcijo. Svojo drugo rundo sem odspančkala user posted image (ker vstati ob 4.50 pa ni mačji kašelj user posted image ), zdaj pa malo migat user posted image .

Lep sončen pomladni dan želim vsem, pa se tipkamo kaj popoldan ali zvečer!


     user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image    user posted image      
               user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image      user posted image  

NenaLena  





Tudi tebi lep dan in s soncem obsijan.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zvečer pa le pridi, da otvorimo V. del.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Evo mene drage moje ... direktno iz postelje ... gotovo ste V. del odprle brez mene user posted image
Vas grem zdaj malo prebrat, madonca kar 20 strani ste popisale ... tako je treba user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 10:35:24   
Blueeyes
a kle še kr čvekate... a še niste vse na 5. delu... user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 10:36:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

[sam plača pride hitro sam gre pa expres...


Detelja tukaj pa se podpišem z debelimi črkamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Zadnje 3 plače kaj sem dobila se tak hitro pognala, da sploh nisem mela po 15 več občutka, da sem jo sploh dobilauser posted image  zdaj si spet mislim, da pa ta mesec ne bo tak šlo, ker kao nič večjega ne rabimo, ampak kar kmalu po 10 bo slika spet drugačna in 15 bom suha ko suha južinauser posted image user posted image user posted image


midva se že kar nekaj časa pogovarjava, da bova začela mal šparat pa nama še ni ratalo...na listek si napiševa kaj rabiva iz trgovine a prideva z 100 dodatnimi stvarmiuser posted image  skoz neki več kupiva...glih je moj včerja gledal bančni izpisek pa rekel, da več porabi kot zaslužbi...saj pri meni pa se ful pozna, ker sem bila na bolniški...pa kaj položnice plačaš pa greš v nabiralnik pa je že spet nova položnica...pa skoz so neki obračuni pa ne vem kaj vse ne...zdaj moram še dohodnino plačat...naj gre vse k vragu...


Joj, a smo pri d'narju? Niti mi ne govorit user posted image . Ravno rešujem eno zagato v službi, ko so mi vse mesece, kar sem bila na bolniški, nekaj narobe zaračunali osnovo, mi ni nihče nič javil, včeraj pa pogledam plačo in pol manjša user posted image . So mi kar odračunali ta višek. Mene je pa skoraj kap user posted image , ker tega nisem niti najmanj pričakovala. V glavnem čista štrikancija, tako da bom očitno danes cel dan netu visela, da to rešimo user posted image . Držite pesti, da se bom fajn zmenila user posted image .




Fajn se zmeni, me pa držimo pestke.user posted image user posted image user posted image



Še kar rešujem, zato me večraj popoldan ni bilo na rr. Sem namreč po novem postala računovodkinja user posted image user posted image user posted image . Do 17h sem čepela pred računalnikom in računala, tako da sva potem šla z mojim samo še na pizzo in spat. Ni čudno, da sem danes spala do 10.30, pa še bi lahko, saj sem se včeraj čisto izmozgala user posted image . Toda danes ne dam tega lepega vremena in tudi vas ne bom tako grdo zanemarila user posted image user posted image .

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 10:38:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*


IZVIRNO SPOROČILO:  detelja

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

A je že ona nova oddaja? Grem pogledat.user posted image


ja je že.... so ga zdle pred ženo vprašal, če je imel med njeno nosečnostjo spolne odnose z drugo ženskouser posted image user posted image user posted image user posted image ....in rekel je ja

lahko vrjameteuser posted image


Kaj? Prasec! user posted image user posted image Med nosečnostjo? Ej, takšnega pa ne rabim. user posted image Si predstavljaš: ti nosiš njegovega otroka in greš čez vse muke nosečnosti, on pa vmes malo skoči na drugo. Moj tako ve: če ga kdaj zalotim z drugo, mu ga odrežem in dam v mikser, da mu ga slučajno ne morejo prišiti nazaj user posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem mojemu tudi povedala svoje...sem mu rekla, če se želi ****t okrog pol naj reče pa greva vsak svojo pot in se lahk cele dneve vlači okrog...zdaj pa ko je otrok na poti itd...pa naj mal premisli, če se splača itd...user posted image



Pa še kak se je skos smejal, prasec....
Pol je pa še reku, da ni važn, zakaj je moški usaril žensko, ampak da je važno, da ona ve, zakaj jih je dobila...Si lahk mislite?user posted image user posted image user posted image


Tipičen nasilnež, ki verjame, da če ima ženska "dolg jezik", da si zasluži eno. Pač tem čustvenim primitivcem ni jasno, da za nasilje ni izgovora, pa ni važno, kaj drugi govori, počne ... tisti, ki prvi udari, je KRIV. Takšnim pa jaz zato brez slabe vesti rečem čisti primitiv'c. user posted image



In slabič, ker ne more s pogovorom rešit težave.



Res je. Čustveni invalid.

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5013
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 10:41:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*


IZVIRNO SPOROČILO:  detelja

IZVIRNO SPOROČILO: NenaLena

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

A je že ona nova oddaja? Grem pogledat.user posted image


ja je že.... so ga zdle pred ženo vprašal, če je imel med njeno nosečnostjo spolne odnose z drugo ženskouser posted image user posted image user posted image user posted image ....in rekel je ja

lahko vrjameteuser posted image


Kaj? Prasec! user posted image user posted image Med nosečnostjo? Ej, takšnega pa ne rabim. user posted image Si predstavljaš: ti nosiš njegovega otroka in greš čez vse muke nosečnosti, on pa vmes malo skoči na drugo. Moj tako ve: če ga kdaj zalotim z drugo, mu ga odrežem in dam v mikser, da mu ga slučajno ne morejo prišiti nazaj user posted image user posted image user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem mojemu tudi povedala svoje...sem mu rekla, če se želi ****t okrog pol naj reče pa greva vsak svojo pot in se lahk cele dneve vlači okrog...zdaj pa ko je otrok na poti itd...pa naj mal premisli, če se splača itd...user posted image



Pa še kak se je skos smejal, prasec....
Pol je pa še reku, da ni važn, zakaj je moški usaril žensko, ampak da je važno, da ona ve, zakaj jih je dobila...Si lahk mislite?user posted image user posted image user posted image


sam njen nasmeh pa je postal kar tak čuden...saj tudi jaz ne vem kako bi odreagirala če bi kja takega izvedela...sam kolk vem je on to že javno povedal takrat ko je bila aktualna kmetija pa je cirila bila kao potencialni kandidat za zmago... sam punce roko na srce veste kolk je tega, da moški okrog namakajo, ko so ženske noseče...sam ej takega prasca bi takoj nagnala...saj pa ni sam moj otrok...zato pa pravim, da je dobr da so moški lahko pri porodu...da vsaj vidijo, kako je to, da ni to kot ko greš na wc pa si mal zaprt...ampak je kar nekaj...baje, da je ful kritik glede te oddaje, ker so baje preveč osebni...sam itak ljudje pa kaj takega najrajši gledamo/gledajo...


To pa res.
Ampak js ni šans, da se prijavim v tako oddajo, pa ne da bi imela ne vem kakšne skrivnosti, ampak so stvari, ki jih vema samo js in dragi in ki jih vem tudi samo js.Intima je pač intima.



pa saj glih sva se z mojim pogovarjala...saj lahk ti rečeš tudi resnico pa bo tam pisal, da je laž...no ne vem...in si predstavljaš, da te vpr. če si kaj prevarala partnera in npr. ga nisi...oni pa rečejo da je laž...pa mogoče govoriš ti res resnico...doma pa ločitve itd..nekak se mi to ne zdi glih 100%...ker če tako gledaš kolk pa je ljudi, ki jim za vse dol visi...bi šli v to oddajo in bi prišli brez problema do tega denarja...sam itak,da neki naredijo, da je laž...nekako se mi ne zdi realna oddaja oz resnična ne vem kako bi jo opisala...mislim, da je mal prirejeno..


Veš detelja, da sem jaz isto razmišljala, da tukaj gotovo ne bo vse "čisto", saj je njihov namen predvsem gledanost. Pol pa pač najdejo takšne frike, ki so pripravljeni na vse samo zaradi keša. Zdaj preveč pametne se ne bom delala, ker oddaje nisem gledala user posted image user posted image user posted image , toda po tem, kar drugi razlagajo, je to zagotovo le en velik šov in sploh ne gre za resnico.

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5014
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 10:43:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

IZVIRNO SPOROČILO: janja*

Sonček tebi pa naj težave čimprej minejo.Mislim nate in ti pošiljam pozitivno energijo.user posted image user posted image user posted image


Sem ji ravnokar prenesla vaše objemčke in pozdravčke.user posted image user posted image user posted image

Na pregledu je vse ok.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
G ji je vzela tudi bris za streptokok.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za pregled Sonček!

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5015
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 10:43:21   
Pat74
Punci smo že na 6.delu!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5016
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 10:44:02   
Pat74
5., popravljam!

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 5017
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 10:44:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Evo, a bo ok?user posted image user posted image user posted image

user posted image


Čudovito Junona! Prav "okusen" napis je, čisto v stilu z nami. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Junona*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5018
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 10:48:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: matt

Oj, aprilke! Najprej čestitke vsem mamicam, da bi njihovi cukerčki pridno rasliuser posted image user posted image user posted image user posted image

Držim pa pesti seveda za vse nas bodoče mamice... No, javljam, da smo še v enem kosu, čeprav je kazalo, da ne bomo več... Te dni se mi je svet že podiral, zdaj pa spet sije sonček... Napovedali so mi, da imamo zastoj v rasti in zato me je moj G takoj napotil v bolnišnico, kjer so zadevo naslednji dan potrdili. Kot da ni dovolj bilo že zapletov med nosečnostjo...! No, morala sem šteti brce in moj mali lump v soboto cel dan skoraj ni nič brcal (je skozi bolj mirne sorte), zato sem ponoči šla spet v bolnico... Govora je bilo o sprožitvi poroda. No, dete se je zbudilo šele na ultrazvoku, kjer so ugotovili pazi to, da imam živahno dete (samo da zaradi lege plodovnice čutim, samo nekje vsak 3 brc?!!!user posted image - pa kaj za vraga mi to nihče ni prej povedal, ker bi se veliko manj sekirala) in najpomembnejša stvar, dete sploh ni tako suhceno in miceno (se je v tem času malo prestavilo) pač pa samo bolj šlank... Bo bolj na ata, hvala bogu! Na koncu bom rodila 4 kg hi,hiuser posted image
No, včeraj so me poslali domov, se še malo poredit..user posted image . v soboto smo bili tudi že malo odprti, tu pa tam se pokaže tudi kakšen znak bližajočega poroda .. tko, da smo v nizkem štartu.... bomo videli, če bomo zdržali do petka 10.04, ko imam ponovni pregled.

Možu sem napovedala, da bom rodila v četrtek, ker je polna luna in številka 9 se v mojem življenju kar naprej ponavlja user posted image user posted image user posted image

Držite se, pa vsem srečno in čim lažji porod!!!
lp, matt



user posted image user posted image user posted image Super matt! No vidiš, kako se včasih iz kao na začetku slabega izkažejo same dobre novice. Bravo za tvojo šlank in nagajivo user posted image , ki pa se že zdaj rada skriva pred mamico user posted image . Ti kar pridno jej, da dobi še kakšen gramček, pa srečen porod! user posted image user posted image user posted image Pa seveda javi nam, kdaj bo prišel tvoj dan in se bosta z bebijem user posted image srečala.

(odgovor članu matt)
  Neposredna povezava do sporočila: 5019
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 10:52:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pat74

Najprej čestitke vsem novopečenim mamicam:
poki1 za punčko
[bm..tini] za Jureta
nmag za Karolino in
tinaaji za punčko!user posted image user posted image user posted image

Jest sem imela danes CTG in UZ - mi je rekla, da lahko kar računam na težkokategornika, 4kg, saj ima že 3160 g, je pa tudi zelo velik, saj mu dolžina stegnenic kaže, da sem 3 tedne več noseča, torej bi morala že rodit! Oči je seveda vesel, da bo imel še enega po svoji podobi, jest pa malo manj, ker sem upala, da bo tale naš fantič tokrat bolj meni podoben. Na streptokok sem pa hvalabogu negativna. Smo takoj proslavili s user posted image . Naslednji pregled in CTG imam 14. 4.


user posted image user posted image user posted image za pregled in user posted image . Boš videla, še vesela boš, da bo težkokategornik, ko ti bo kot velik pomagal prestavljat omare, pa nosit iz trgovine ... user posted image .

(odgovor članu Pat74)
  Neposredna povezava do sporočila: 5020
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 11:01:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica

IZVIRNO SPOROČILO: Pat74


Jest sem imela danes CTG in UZ - mi je rekla, da lahko kar računam na težkokategornika, 4kg, saj ima že 3160 g, je pa tudi zelo velik, saj mu dolžina stegnenic kaže, da sem 3 tedne več noseča, torej bi morala že rodit! Oči je seveda vesel, da bo imel še enega po svoji podobi, jest pa malo manj, ker sem upala, da bo tale naš fantič tokrat bolj meni podoben. Na streptokok sem pa hvalabogu negativna. Smo takoj proslavili s user posted image . Naslednji pregled in CTG imam 14. 4.



user posted image user posted image  za pregleduser posted image  


Meni se pa nasplošno zdi, da so skoraj vsi tile naši aprilčkoti mali bajseki. user posted image  Tudi tiste, ki so rodile že marca niso mele glih nekih drobižkotov, a ne? No saj super da so se zdravo razvijali in da bodo zdravi še naprej ostali. Ampak se pa pol res ne čudim, da smo me aprilske mamice večinoma že vse skoraj na koncu z močni če take bajseke nosimouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ej kak ne bi bili bajsoti, če pa se mamice že zjutraj začnejo basatuser posted image user posted image user posted image user posted image ...pol sanjajo pol leta o krofih, potem o zagrebških rezinah, čokoladah....user posted image user posted image user posted image user posted image  ob pol noči o toplih sendvičih...moški pa ne poskrbijo za rekreacijo (user posted image )user posted image user posted image user posted image  moje mnenje: za vse so krivi moškiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz pa imam zdaj prižgan tv na CMC programu pa vrtijo take stare hrvaške pesmi...mal obujam spomine, ko smo letal po feštah, diskotekah itduser posted image user posted image


Veš detelja, to pa ti zdaj kot filozofinja potrjujem, da imaš popolnoma veljavno sklepanje, da so vsega krivi moški user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Pol pa si še naj kdo drzne nas nosečke obsojat, kako se lahko tako nažiramo in nezdravo jemo. To je vse zato, da bi vspodbudile naše moške k še večjemu razplojevanju, ker to pa je tako njihova narava, nas hočejo prepričat: da sejejo semena. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tak' da me smo nedolžne kot Marije in vsi angelčki v nebesih  user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5021
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 11:10:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

junona da ne boš skoz tečna pa poredna se lahk pripraviš v nizki štart in pripraviš V. deluser posted image user posted image user posted image

sam mi pa greste danes pošteno na živce sam citirate besedilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...jooooooooojjjjjjj, bom doživela živčni zlom....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

brigita in junona pa ne šušljat na uho,...nalgas povedat kaj se dogaja...user posted image user posted image user posted image user posted image  jst sem tudi radovedna babauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Kakšne nadaljevanke in tv neki! Vas berem in se imam noro fajn user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Madonca ste face user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5022
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 11:19:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: duda1

Pozdravljene vse user posted image  in tudi vse tiste, ki ste že 1+1

Danes sem imela CTG, ki je bil OK. Naš user posted image  je veselo brcal.

Drugače pa tudi jaz že komaj čakam, da tale naš pikec pokuka na ta svet.

V soboto 11.04. imam pregled v bolnici v SG-ju pri svojem porodničarju. Verjetno bom izvedela, kateri bo naš srečen datum, ko bomo spoznali našega novega člana.



user posted image user posted image user posted image za pregled! Tudi me smo že vse nestrpne, da bomo lahko cartala naše user posted image .

(odgovor članu duda1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5023
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 11:24:18   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: janja*

Detelja po mojem boš rodila danas  ali pa 11. To je moje šloganje.


aja, kar danesuser posted image  še nisem pripravljena...

janja* mi smo že na V delu tako, da tam dalje piši

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu janja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5024
   RE: Aprilčice 2009- IV.del
8.4.2009 11:24:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

Oj user posted image
Danes sem imela spet ctg in spet ni bil ok, tako da ga imam ponovno jutri,.... in bomo videli kako in kaj,.... spet sem na tem, da ne vem kaj sledi,.... piuser posted image  no to je na kratko javljanje, vas grem prebrat, je dosti za pogledat user posted image


jau...pa kaj ni ok...a se vidijo popadki, ali ni dober srčni utrip ali kaj??? držim pesti, da bo jutri vse ok...


Tudi jaz držim pesti, da bo vse ok in da se že nehajo te skrbi. user posted image user posted image user posted image Saj boš videla, na koncu bo vse ok, samo en kupček živcev manj boš imela.

(odgovor članu detelja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?