|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: katero montažno hišo izbrati
25.3.2009 10:28:48   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: mika

Med tema dvema bi se odločila za drugo. Ne morem verjet, da so nekaterim še vedno všeč te okrogle jedilnice, v katero spraviš glih mizo in štiri stole.

Kdo je to sploh k nam privlekel...verjetno Avstrijciuser posted image


Jaz bom tudi imela okroglo jedilnico, v katero pa gre zelo lepo ovalna miza, 8 stolov (najmanj). Hiša je pa zidana in ni montažna.

Da pa imajo to v Avstriji, pa še nisem vidla, tam sem vidla kvečjemu mala lesena polkna, s srčki na sredini, user posted image .

Prva hiša mi je všeč.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: katero montažno hišo izbrati
25.3.2009 10:29:06   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

In na koncu, življensko dobo ima definitivno daljšo, tega ne more nihče zanikat.



Odkod pa tebi ta informacija?

Je pa to zelo kompleksna tema in treba je upoštevat več faktorjev, oboje je treba po določenem času sanirat in v DE so že delali študije, ki so potrdile, da montažne hiše zdržijo min. 100 let.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: katero montažno hišo izbrati
25.3.2009 10:30:31   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Spiria

Meni je boj všeč druga.
Midva bova vzela pa tole: http://www.xella.si/html/slo/si/5711.php user posted image


Ta pa je tudi meni všeč. user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: katero montažno hišo izbrati
25.3.2009 10:58:40   
Hope2
NObena mi ni všeč. Če bi mi pa zastonj daliuser posted image , pa bi zbrala drugo. Men okrogle jedilnice nikakor ne potegnejo, kar nekiuser posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: katero montažno hišo izbrati
25.3.2009 11:05:06   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

In na koncu, življensko dobo ima definitivno daljšo, tega ne more nihče zanikat.



Odkod pa tebi ta informacija?

Je pa to zelo kompleksna tema in treba je upoštevat več faktorjev, oboje je treba po določenem času sanirat in v DE so že delali študije, ki so potrdile, da montažne hiše zdržijo min. 100 let.


Kako misliš od kje ji ta infouser posted image ......pa to je jasno vsakemu laiku. In te študije, ki jih omenjaš so le študije, čas bo pokazal svoje.

Mi imamo montažni vikend in vem kaj pomeni takšna hiša. Prenos zvoka je veliko večji kot v zidani hiši. Kar nervozna ratam, če je kdo v zg. nadstropju. Ne razumem pa tega, da nikjer, vsaj zasledila nisem, ljudje sploh ne sprašujejo o zvočni izolaciji, le o toplotni.

Edina prednost montažne hiše je ta, da je postavljena v kratkem roku in po večini se ljudje odločajo zaradi tega. Da bi pa pri montažni dosegli enako kvaliteto kot pri zidani, pa stane preveč denarja....

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: katero montažno hišo izbrati
25.3.2009 13:48:56   
Ekaz
Spiria; kaj jo postaviš sam? Ne razumem cene 13.000 EUR.

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: katero montažno hišo izbrati
25.3.2009 14:11:51   
ajataja
po moje je mislila napisat 130.oooe,ker so take cene

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: katero montažno hišo izbrati
25.3.2009 14:21:30   
Spiria
Sem prav napisala - tale Ytong tipska hiša stane 13.000 €.
Vključeno  v ceni, kot sem navedla zgoraj, postavljaš jo lahko sam, ali pa najameš izvajalce, specializirane za gradnjo hiš iz Ytong materiala.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: katero montažno hišo izbrati
25.3.2009 14:21:46   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Da pa imajo to v Avstriji, pa še nisem vidla, tam sem vidla kvečjemu mala lesena polkna, s srčki na sredini, user posted image .



tele okrogline pa so tipično jodlarskeuser posted image  pa te žive barve, ampak pri nas se z vsem ini mini pretirava....predvsem z barvamiuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: katero montažno hišo izbrati
25.3.2009 14:23:24   
niwaj
http://www.xella.si/html/slo/si/ytong_nabor_projektov.php 

tukaj so cene!!  NORO! 

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: katero montažno hišo izbrati
25.3.2009 14:26:00   
lucika
niway, tole je cena samo za stene, brez rušta, strehe, oken...samo skelet, kot da zigaš s ciglom?

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: katero montažno hišo izbrati
25.3.2009 14:46:25   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: Spiria

Sem prav napisala - tale Ytong tipska hiša stane 13.000 €.
Vključeno  v ceni, kot sem navedla zgoraj, postavljaš jo lahko sam, ali pa najameš izvajalce, specializirane za gradnjo hiš iz Ytong materiala.


Material (cegli, lepilo....) stane toliko za nekatere modele. Pa projekt (PGD, PZI....)
Ne cela hišauser posted image

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: katero montažno hišo izbrati
25.3.2009 15:08:02   
Spiria
user posted image  V enem prejšnjih postov sem točno navedla, kaj je vključeno v ceno

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: katero montažno hišo izbrati
28.3.2009 10:29:18   
PikicaStonoga
IZVIRNO SPOROČILO: tancy

Po izgledu druga, po praktičnosti in razporeditvi prostorov, pa definitivno prva.


se podpišem pod tole ;)

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: katero montažno hišo izbrati
28.3.2009 10:33:25   
PikicaStonoga
IZVIRNO SPOROČILO: Spiria

Meni je boj všeč druga.
Midva bova vzela pa tole: http://www.xella.si/html/slo/si/5711.php user posted image


Tale mi je pa FUL simpatična :)

_____________________________

Če si užival v izgubljanju časa,
ta čas ni bil izgubljen.

(odgovor članu Spiria)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?