|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifenke 2009 :)
5.4.2009 21:07:01   
KulGirl
Hvala za čestitkeuser posted image user posted image user posted image
Upam na srečen razplet - decembra. Zaenkrat je vse Ok.

_____________________________

(\__/)
(='.'=)
(")_(")

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: klomifenke 2009 :)
6.4.2009 8:45:14   
S*
Jutrčka!

Evo, pa je prišel dan, ko sem uradno podtala vaša. Prvo tabletko sem spila zjutraj, drugo bom pa zvečer. Za prve dva ciklusa mi je ginekologinja predpisala klomifen in sicer po 2 tabletki od 5 - 9 dne.
Lep sončen dan vam želim.

(odgovor članu KulGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: klomifenke 2009 :)
6.4.2009 11:47:49   
baby1978
Ojla....

Meni je danes že 3 dan odkar sem na klomifenu, pa moram povedat, da imam ful vročinske vale.
Upam da nama rata v prvo. čao

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: klomifenke 2009 :)
6.4.2009 16:06:35   
divans1
Bok punce. Danes je moj 27.dan ciklusa po drugem mesecu klomifena. In jo seveda spet pričakujem vsak čas.user posted image Drugače pa nimam nobenih posebnih znakov, včeraj so me začela malo prsa bolet, ampak čisto malo, ker ponavadi me veliko veliko bolj, pa malo bolj pogosto imam vetrove. Sej drgač pa res nimam nobenga upanja... Kako ste pa ve kej? Želim vam lep sončen in pozitiven dan!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: klomifenke 2009 :)
7.4.2009 9:17:45   
S*
divans, dokler jo ni je upanje, tako da user posted image  jaz navijam zate.

Jaz sem danes spila 3 tabletko, zaenkrat nimam še nobenih stranskih učinkov, bomo videli kaj še bo. Me pa zanima če mi zna katera od punc, ki so imele dolge cikluse od 36 - 40 dni ali se je nastopila O med jemanjem klomifena kaj prej. Jaz imam cikluse v povprečju na 36 dni, O pa 20-23 dan. Zdaj pa ne vem, ali bo O tudi tako pozno, ali klomifen vse skupaj pospeši?

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: klomifenke 2009 :)
7.4.2009 18:25:30   
misk2
S* ...cist odvisn ves...jst recimo sm mela cikluse na 28-29 dni pa sm zdej pr drugem ciklusu klomofena imela podaljsan cas ovulacije ...no imela sem jo sele 17.dan ciklusa ( vem ker sem hodila na uz) ...tko da je reku dr. da je cist odvisn...tiste ki imamo klomifen....

lp vsem....soncek sije ...jeeeee

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 9:37:06   
misk2
punce....kaj kej pocnete....tak lep soncek je...jst sm se mal prej zbudila....sm kr mal podaljsala danes...hihihi...

kako ste kaj...kaksno je kej stanje....se katera bliza koncu ciklusa?

......


ni nobene....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 9:49:05   
baby1978
jutro..

Tudi lep sončen pozdrav iz štajerskega konca.....ravno odhajam z user posted image in user posted image zajtrkovat na teraso. jaz sem danes pojedla zadnjo tbl. v tem ciklusu, hvalabogu, saj pravim me je kr ponoči polivalo od vročine.
Meni je ginekolog rekel, da O nastopi nekje 4 -9dan po zadnji tbl. Bomo videli. Poročam, če me bo kaj tam špikalo doli.
l.p. B

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 10:07:07   
S*
Jutrčka!

Blagor vam, ki uživate doma. Jaz sem v službi in sonček voham samo skozi šipe user posted image .
Danes sem na polovici jemanja klomifena, torej je pred menoj še 5 tabletk. Moram potrkat na les, zaenkrat brez stranskih učinkov. Upam, da tako tudi ostane.

(odgovor članu baby1978)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 11:01:45   
Inana
IZVIRNO SPOROČILO: S*

Jutrčka!

Blagor vam, ki uživate doma. Jaz sem v službi in sonček voham samo skozi šipe user posted image .
Danes sem na polovici jemanja klomifena, torej je pred menoj še 5 tabletk. Moram potrkat na les, zaenkrat brez stranskih učinkov. Upam, da tako tudi ostane.


Kako še 5? Saj na cikel jih vzameš samo 5 ...

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 11:30:43   
tecnobica

IZVIRNO SPOROČILO: Inana

IZVIRNO SPOROČILO: S*

Jutrčka!

Blagor vam, ki uživate doma. Jaz sem v službi in sonček voham samo skozi šipe user posted image .
Danes sem na polovici jemanja klomifena, torej je pred menoj še 5 tabletk. Moram potrkat na les, zaenkrat brez stranskih učinkov. Upam, da tako tudi ostane.


Kako še 5? Saj na cikel jih vzameš samo 5 ...



Verjetno jemlje po dve tableti na dan a ne? Eno zjutraj in eno zvečer. Danes zjutraj je tretji dan in je pojedla peto tableto, zato je na polovici.

(odgovor članu Inana)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 11:45:32   
Inana
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


IZVIRNO SPOROČILO: Inana

IZVIRNO SPOROČILO: S*

Jutrčka!

Blagor vam, ki uživate doma. Jaz sem v službi in sonček voham samo skozi šipe user posted image .
Danes sem na polovici jemanja klomifena, torej je pred menoj še 5 tabletk. Moram potrkat na les, zaenkrat brez stranskih učinkov. Upam, da tako tudi ostane.


Kako še 5? Saj na cikel jih vzameš samo 5 ...



Verjetno jemlje po dve tableti na dan a ne? Eno zjutraj in eno zvečer. Danes zjutraj je tretji dan in je pojedla peto tableto, zato je na polovici.


Aha, okej ... user posted image user posted image user posted image ... jaz sem jemala po eno, zato me je zaskrbelo user posted image nisem niti pomislila ne na dvojno dozo user posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 11:49:32   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica


IZVIRNO SPOROČILO: Inana

IZVIRNO SPOROČILO: S*

Jutrčka!

Blagor vam, ki uživate doma. Jaz sem v službi in sonček voham samo skozi šipe user posted image .
Danes sem na polovici jemanja klomifena, torej je pred menoj še 5 tabletk. Moram potrkat na les, zaenkrat brez stranskih učinkov. Upam, da tako tudi ostane.


Kako še 5? Saj na cikel jih vzameš samo 5 ...



Verjetno jemlje po dve tableti na dan a ne? Eno zjutraj in eno zvečer. Danes zjutraj je tretji dan in je pojedla peto tableto, zato je na polovici.


user posted image   user posted image   user posted image  Točno tako user posted image   user posted image   user posted image
Jaz sem štartala z eno tableto zjutraj in eno zvečer, sem pa nekje zasledila, da nekatere štartajo celo s 1/2 tabletkeuser posted image

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 12:11:37   
misk2
jst sm mela tud dve na dan....ampak sm jih kr skupaj vzela...in to zvecer... da sm stranske ucinke prespala (kao).... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 13:11:13   
zaljubljena23
Hej,

Se opravičujem, ker se nisem nič javilauser posted image

Torej, v petek imela UZ, na 11.dan je bil en folikl velik 15mm, ponovni UZ v ponedeljek, 14.dan cikla folikl velik 19mm, sliznica lepo odebeljena, jutri imam spet UZ, da vidimo, če je prišlo do O.
Sicer sem imela včeraj neke čudne bolečine spodaj, ampak je bilo čisto drugač kot prvi cikel jemanja klomifena, ko sem čutila O. No sicer bom jutri dokončno vedela, če je prišlo ali ne.

Moja zgodba pa je takšna, prvi cikel klomifena sem O imela točno na 14.dan cikla, drugi cikel nisem reagirala na klomifen, tretji cikel O uradno še ni nastopila, če pa štejem tisto kar sem občutila včeraj pa bi bila na 15.dan, tako da nekega pretiranega odstropanja ni. Čisto točno pa vam bom lahko povedala jutri


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 13:22:09   
misk2
veliko srece.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 13:23:31   
zaljubljena23
Hvala

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 13:54:56   
stuhica
DRAGE moje ki se trudite,

želim vam veliko sreče. Tudi sama sem se kar precej  let z mojim matrala in matrala p ni šlo in ni šlo. Po dveh izvenmateničnih sem končno zanosila in imava danes sinčka Alvina.
Vse tri nosečnosti so bile uspešne z klomifenom, prej ali slej se vam pokaže sreča samo verjemite v nojo.

No pika na i pa je prišla letos in sicer sm zanosila , kljub enemu jajcevodu, policističnim jajčnikom in vsem težavam BREZ vseh tabletk!
Tako da samo ponosno in brez prevelikega obremenjevanja naprej  pa bo uspelo. Držim pa peste za vse vas, ker vem kako se počutite ve sedaj kot sem se počutila jaz nekoč davenga leta 2002....



_____________________________

Alvin in Lejla cel moj svet..


(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 14:04:36   
misk2
hvala za vspobudne besede.... mislim da vsaka od nas rabi nekaj takih besed vsaj enkrat na dan.... vsaj jst ...user posted image ... stuhica ...zelim ti vse naj naj...user posted image user posted image

(odgovor članu stuhica)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 16:09:40   
divans1
Danes je moj 29.dan ciklusa in jo pričakujem vsak čas...user posted image user posted image user posted image . Nimam pa nobenih znakov. Joj že zdj mi je hudo, ko vem, da lahk vsak čas pride, pol mi je pa spet tako zelo hudo!!!!

(odgovor članu misk2)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 17:29:38   
Martinki
Da se še jz javim na raportuser posted image Jz mam pa 11. dan in se mi user posted image pa tud sluzi mam ogromno...sam kaj k moj že ob 8 zvečer dol pade, ker je dopoldne na šihtu popoldne pa na podstrešjuuser posted image dons sm mu prepovedala vsa fizična delauser posted image , da bo kej akcije. Po izračunu mam ovulacijo glih med prazniki, ko me ne bo domauser posted image ampak glede na zadnje krvne izvide sem mela ovulacijo 18 ali 19 dan tko, da držte pesti, da bo to rundo istouser posted image Mi je pa prov fajn, da mam končno to slavno sluz že 3 mesec zapored...zgelda, da dieta delujeuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za vse nas!


_____________________________

...globoko v dušah pravljice spijo, a včasih se pravljice tudi zgodijo...

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 17:34:34   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Sonček85, a je tebi tudi uspelo s klomifenom?? Hvala za lepe želje!!! Ohhh, ko se pa to zdi res tako nemogoče!
ne jaz sem pred tem jemala klomifen in junija jemala zadnjo škatlico,potem julija imela zadnjo M in avgusta zagledala plusek

Saj bo samo verjeti moraš in biti močna  ves čas.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 18:17:49   
divans1
Sonček85, pa misliš, da je klomifen kej pomagal, da je ratalo? Si ga jemala več mesecev? In ko je ratalo, si že prej mela kake znake al nč? Hvala za odgovore in lep dan ti želim še naprej!user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 18:54:02   
zaljubljena23
divansuser posted image user posted image

martinki, vidva le pridno slončkajta, moj tudi pade dol zvečer, amapk sem mu rekla da te dni nima kajuser posted image , o kakšni dieti to govoriš?

Tudi jaz poznam en primer, ko je jedla klomifen in se nič ni prijelo, nasledni cikel je bila brez klomifena in zagledala plusek


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: klomifenke 2009 :)
8.4.2009 23:07:08   
misk2
divans 1... nehaj takoj pri prici....dokler ne pride bodi tiho.... user posted image ...
martinki...pri nas je nekako isto... ko pride domov komaj stoji na nogah...ampak upam da bo...

soncek 85 ...lepo da si se spet oglasla pri nas...smo te pogresaliuser posted image user posted image

punce lahko noc vam zelim...nockouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?