|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Južna Primorska 2.del
29.3.2009 9:17:58   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: asso

Jutro,

mi smo bili po koncu ob 8-ih... vedno prej vstajata, grozauser posted image

Zdej pa se sliši iz dnevne tuljenje, vriskanje, jokanje in na koncu kričanje dragegauser posted image user posted image  Seveda se mali kregata in ta manjša je šele poper, kmalu bo Nasti brez lasuser posted image user posted image

Ja, vreme jeuser posted image user posted image , čeprav priznam, da me dosti niti ne moti, ker imam ogromno za naredit v hiši, na kosilo pa itak gremo k mami tako, da... zdej malo pospravljam otroška oblačila zimsko-poletna in delam kufre za sestrouser posted image user posted image user posted image  Kako lepo se je rešit premajhne robe... ker do zdej sem zbirala po omarah.

Pa na takšen dan se nas tudi veliko zbere tu goruser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Južna Primorska 2.del
29.3.2009 9:20:14   
thaiss
jaz sem sortirala cunje od Matie že pred dvemi tedni, ma jih nisem še odnesla na markovec, imam škatolon pod nogami, ga samo prelagam....mogoče mi bo danes zneslo.

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Južna Primorska 2.del
29.3.2009 9:21:32   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: nena26

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

nena26 za sekundo sem te prehitelauser posted image
si pa res hitrauser posted image
Matia tudi rad odpre svoj predalnik in naredi inventuro s cunjamiuser posted image  Ko ga vprašam kaj je to naredil reče: GEDAU MAJKE..

pa tvoj Matija pa že full govori....js sm kr mal žalostna ker Zala ne govori skoraj nič...samo une osnovne besedeuser posted image


gedau majkeuser posted image user posted image user posted image


včasih se spomne da so tam tudi hlače, pa reče da je GEDAU KAČEuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Južna Primorska 2.del
29.3.2009 9:24:23   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

jaz sem sortirala cunje od Matie že pred dvemi tedni, ma jih nisem še odnesla na markovec, imam škatolon pod nogami, ga samo prelagam....mogoče mi bo danes zneslo.


jaz nisem še nič sotirala.....se vedno vreme tako spreminja, da je bolje da mam vse v omari....user posted image



(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Južna Primorska 2.del
29.3.2009 9:27:12   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: nena26
jaz nisem še nič sotirala.....se vedno vreme tako spreminja, da je bolje da mam vse v omari....user posted image

jaz sem bila prisiljena, ker mu je blo vse 3/4...nevem kam tako hitro raste ta moj sinko...
ajd, grem nahranit tamlajšega....



_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Južna Primorska 2.del
29.3.2009 9:27:54   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: nena26

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

nena26 za sekundo sem te prehitelauser posted image
si pa res hitrauser posted image
Matia tudi rad odpre svoj predalnik in naredi inventuro s cunjamiuser posted image  Ko ga vprašam kaj je to naredil reče: GEDAU MAJKE..

pa tvoj Matija pa že full govori....js sm kr mal žalostna ker Zala ne govori skoraj nič...samo une osnovne besedeuser posted image


gedau majkeuser posted image user posted image user posted image


včasih se spomne da so tam tudi hlače, pa reče da je GEDAU KAČEuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Južna Primorska 2.del
29.3.2009 9:28:57   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: nena26
jaz nisem še nič sotirala.....se vedno vreme tako spreminja, da je bolje da mam vse v omari....user posted image

jaz sem bila prisiljena, ker mu je blo vse 3/4...nevem kam tako hitro raste ta moj sinko...
ajd, grem nahranit tamlajšega....




dober tek....gremo tudi mi nekaj v želodček datuser posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Južna Primorska 2.del
29.3.2009 16:26:11   
nektarina
IZVIRNO SPOROČILO: NAVT



Nektarina, kako ste? Si prebrala na forumu Dvojčki trojčki, četverčki, da se v prvi polovici maja organizira srečanje v Mostecu?


Pri nas je danes ludnica. Jočejo za jit ven. Stanovanje pa so  totalno preobrnili.
Smo bili pri tašči na kosilu in je bilo malce bolj mirno  zdaj ko smo doma, pa ne dajo mira.Pa niti popoldne spali niso.
NIsem nič prebirala stran o dvojčkih. Bom pokukala čeprav ne verjamem ,da bomo šli.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Južna Primorska 2.del
29.3.2009 22:35:37   
dskubin
Tejčica - vse naj naj tudi od nas!

Asso - nič nisem iskala, ker imam kar skoz odprto v brskalniku user posted image

Mi smo se pa imeli super fajn kljub dežju. Sem imela nekaj viška ur in smo imeli podaljšan vikend, smo šli že v četrtek k mojim in v petek verjetno na zadnje smučanje v tej sezoni - v Cerknem je bilo prav fajn, so se otroci letos nasmučali, nasankali, nakepali in navaljali v snegu. Čez vikend pa smo šli malo obiskat mojo žlahto, pa malo v telovadnico noret - v glavnem je minilo prehitro. Diti je ostala pri noni in nonotu na počitnicah, me prav zanima, če bo zdržala sama, al jo bo treba iskat. Draž jo že pogreša, ker nima koga drocat user posted image

mela - za Diti sem vzela nike 25 (24 so majhni), pol sem pa še Dražu vzela ven vložke in ugotovila, da ima tudi premajhne superge user posted image . Danes po poti domov je dobil tudi on nove. In mi je super pri adidaskah, ker lahko vzameš ven vložek in ti prav riše not obseg nogice, da vidiš, kako velikost vzet (pol mam jaz ta vložek tudi za pregledat Nikice in druge čevlje).

_____________________________

I don't know who you are -
But you probably deserve a hug.

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 8:07:26   
n€na
jutro.....

kako škifasto vremeuser posted image user posted image

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 8:12:27   
Sibil_
Jutro!

Tejčica vse najboljše, čeprav z zamudo!!!user posted image user posted image user posted image

Mi smo nekaj prehlajeni, Patrik je celo noč kašljal, revež. Pa še ta sluz mu povzroči bruhanje in ga draži, ampak zjutraj je pa kot rožica. MAh, smo že navajeni tega.

Je zanimivo brat o nakupih, človek vse izve, hehe. Namreč superge bom morala tudi sama za oba nabavit v kratkem, Lukas ima itak premajhne, Patriku jih moram pa še probat.

Fizioterapevt na Obali - sem dala temo že na otroci, pa me vseeno zanima, če katera od vas pozna res dobrega privat fizioterapevta, bi pelajala Patrika na pregled. Sumim da ima ohlapne al kako že mišice, je štorast za znoret in upam, da bi mu kaj vaje pomagalo. Pa tudi recimo risanje mu ne gre preveč dobro, zaostaja za ostalimi v vrtcu, torej ga daje fina motorika. Je Lukas že v določenih stvareh boljši.

Opažam pa fiul razliko med mojima fantoma - recimo Patrik se sam od sebe ne spomne bedarije, Lukasu je pa to kot dihat naravno. Sem včeraj pucala wc in sem šla v shrambo po dišavo (shramba je 2 koraka stran) in je uletel v wc in že je bilo čistilo v školjki...joj sem popenila....pa recimo pridejo v vrtec in se zašiba skrit v zbornico ali v učilnico od psiholginje. Ali pa zadnjič sta se kopala in koš umazanega perila je zraven kadi - kaj ni zagrabil cunje in jo lepo metal v kad v vodo?Ma poln je takih navihanih, Patrik pa mu potem sledi, seveda. Ah ja, z Lukasom bova imela z možem verjetno še kakšen problem, je sladek ampak navihan in trmast.

Šibam delat, vikend je bil na tej temi bolj mrk, ponavadi se razgovorite med službo, hehe.

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 8:57:55   
zrak
dobro jutro.. eko kakšno besede tudi z moje strani..

cel vikend smo preživeli doma... še dobro da je bilo v soboto zjutraj nekaj sonca, da smo bili malo zunaj.. to je pa tudi bilo vse..

drugače pa sem pospravljala Eneievo omaro... on pa je zraven pomagal... .. se mi zdi da se vedno več sam zamoti, pa si kar sam izmisli kako igrico in se igra..

eko to je vse z naše strani...

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 9:23:56   
melaverde
jutrooo,

pa ne dobro... user posted image  smo zaspali za v službo in vrtec, še dobro da nas je klical tatijev sodelavec ker če ne bi še sedaj bili tam.... zakaj? nimam pojma, naš tati je poklopil oba gsm-a user posted image

vikend...malo smo pohajali in veliko delali...naša hiška ima že streho user posted image  ampak je enega dela, zdaj me čaka še druga roka oken in notranjost user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 9:40:32   
n€na
mene je pa zdej taka lakota primla, da se mi je kar tema začela delatuser posted image user posted image

joj kok me matra ta ura...še sedaj nism prišla k sebiuser posted image

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 9:49:32   
melaverde
IZVIRNO SPOROČILO: Sibil RR
Mi smo nekaj prehlajeni, Patrik je celo noč kašljal, revež. Pa še ta sluz mu povzroči bruhanje in ga draži, ampak zjutraj je pa kot rožica. MAh, smo že navajeni tega.



ma jaz ti ful svetujem te kapljice Reatival...moj Val jih jemlje od okrobra po 2 zjutraj in 2 zvečer in sploh ni bil bolan, ne prehlajen ne nič. Edino ko smo fasali gripo in sva midva ležala 7 in mož 14 dni, je bil on v 3 dneh ko riba.... pa glej, nimam nič od tega...

http://www.galena.si/fitoterapija1.html

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 9:50:16   
melaverde
IZVIRNO SPOROČILO: nena26

mene je pa zdej taka lakota primla, da se mi je kar tema začela delatuser posted image user posted image

joj kok me matra ta ura...še sedaj nism prišla k sebiuser posted image


mene tudi....kako bi zdaj pojedla eno toplo žemljo s sirom user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 9:58:31   
thaiss
Dobro jutro

mi smo spali za en klinc, celo noč je Matia stokal da ga buba zob, pa smo mazali, se cartali....in zjutraj nikakor ga zbudit.
jaz sem se že nadelala za danes zdej lahko čvekamuser posted image

dskubin - a Diti je že na počitnicahuser posted image upam, da ne bo hudega...pri nas bi bila sirena že čez kako urcouser posted image

sibil upam da ostanete samo pri prehladuuser posted image user posted image  A tak falot da je tvoj Lukas, ne morem verjetuser posted image  Veš da sen zadnjič gledala eno sliko od Matie, pa se mi zdi da je Lukas zraven, oz. full podoben..bom probala poiskat.
Glede FT nebi vedla!




< Sporočilo je popravil thaiss -- 30.3.2009 9:59:49 >


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 9:59:17   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

IZVIRNO SPOROČILO: nena26

mene je pa zdej taka lakota primla, da se mi je kar tema začela delatuser posted image user posted image

joj kok me matra ta ura...še sedaj nism prišla k sebiuser posted image


mene tudi....kako bi zdaj pojedla eno toplo žemljo s sirom user posted image

...ne o hrani, jaz imam danes vodni dan user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 10:23:11   
melaverde
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

IZVIRNO SPOROČILO: nena26

mene je pa zdej taka lakota primla, da se mi je kar tema začela delatuser posted image user posted image

joj kok me matra ta ura...še sedaj nism prišla k sebiuser posted image


mene tudi....kako bi zdaj pojedla eno toplo žemljo s sirom user posted image

...ne o hrani, jaz imam danes vodni dan user posted image user posted image


ah sej ne bi škodil niti meni, za se malo ščistit....
kavo pa rabim nujno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 10:26:11   
thaiss
mene tudi mika kafe...če ne bom zdržala, si pa eno črno uzamem.

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 10:27:56   
melaverde
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

mene tudi mika kafe...če ne bom zdržala, si pa eno črno uzamem.


mene me pobere.... user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 10:31:37   
asso
evo mene...

ta urauser posted image  Jaz nisem sploh uspela še pomislit, ker sem od zjutraj v muvingu... ja, no zdej neki čutim, da bi rabila spanec, ko sem se malo umirila in pojedla panin...

Našo ta večjo pa so to noč vidle štrigeuser posted image user posted image  Zjuraj normalno vstanem, grem kot vedno najprej v dnevno-kuhinjo dat kafe kuhat in hočem na kavču dvignit piumin, ker je od večera zgleda visel na tleh in kaj zagledamuser posted image  Nastio, ki spi na kavčuuser posted image user posted image user posted image user posted image  Sem se jo skoraj ustrašla. Sem jo samo pokrila, ugasnila luč in šla v kopalnico. Potem pa sem preštudirala, da tako ne bo šlo z njo v dnevni... in da jaz delam kaj v kuhinji. Povem mojemu kje je Nastia in njegova reakcija "me zaj******"... Tako, da sem jo primla in nesla v našo pojstlo, da odspi še slabo urco...  Kakšne še user posted image user posted image
No, potem sta normalno šle v vrtec, več kot toliko jih ni niti premik ure motil.
Jaz pa na terenuser posted image user posted image  Prav krasno vreme sem izbralauser posted image user posted image  Hvala bogu pa takoj zjutraj ni še deževalo, da smo glavni del opravili brez dežja, naslednji pa smo izpod strehe opazovali delouser posted image user posted image user posted image ...

In zdej v službi norišnica. Skoraj ne vem več kje se me glava drži. Ne vem, ali bi si raje prej pospravila vse papirje, ker so po mizi dobesedno eni čez druge...in potem se lotla delo, ali prej naredila najnujnejše in potem pospravljala (ampak se bojim da v tem tednu po tem drugem sistemu mi ne bo uspelo prav nič pospravit....)

Sibil, to je čisto nekaj noramalnega glede otrok. Eni so hitrejši drugi ne... eni so navihani, drugi pač so bolj mirni (hvala bogu). Jaz imam tudi takšen primer doma, no s tem, da Nastia je navihana, ampak vsaj dosti dosti manj kot Tarin...
FT mogoče Maja (user posted image ) na Mudiuser posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 10:39:27   
zrak
IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

IZVIRNO SPOROČILO: nena26

mene je pa zdej taka lakota primla, da se mi je kar tema začela delatuser posted image user posted image

joj kok me matra ta ura...še sedaj nism prišla k sebiuser posted image


mene tudi....kako bi zdaj pojedla eno toplo žemljo s sirom user posted image

...ne o hrani, jaz imam danes vodni dan user posted image user posted image


ah sej ne bi škodil niti meni, za se malo ščistit....
kavo pa rabim nujno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


malo vode pa res daš lahko v sebe..da se mi ne presušiš

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 10:41:04   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: zrak

IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

IZVIRNO SPOROČILO: nena26

mene je pa zdej taka lakota primla, da se mi je kar tema začela delatuser posted image user posted image

joj kok me matra ta ura...še sedaj nism prišla k sebiuser posted image


mene tudi....kako bi zdaj pojedla eno toplo žemljo s sirom user posted image

...ne o hrani, jaz imam danes vodni dan user posted image user posted image


ah sej ne bi škodil niti meni, za se malo ščistit....
kavo pa rabim nujno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


malo vode pa res daš lahko v sebe..da se mi ne presušiš
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Južna Primorska 2.del
30.3.2009 10:56:43   
nektarina
Živjo.
Pri nas je bilo danes zjutraj kar hudo. jaz sem se zbudila le z budilko. moj je spal  naprej. Nik in Alex pa sta spala ko snop in nista hotela vstat.  NIk je jokal ko sem ga prroblačila , Alex pa se je vrgaval na fotelj in skrival glavo.....  je bila kar huda . Si mislim kako bo danes v vrtcu . Vsi otroci bodo spali še pred kosilom.
SIbil naš Alex je tudi  tako aktiven in  nima niti sekunde mira. JIh pali eno za drugo.  NIk je bolj miren in zato  tudi  veliko , veliko več cmera. Joče za vsako malenkost.  Ko sta skupaj  pa  mi napalita na kvadrat.
je šla katera danes v HOfer???


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?