|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 8:02:38   
asso
Jutro,

Zrak, to pa si presenetla z odgovoromuser posted image user posted image  pa ne zato, ker si odgovorila, ampak, ker si odgovorila ob takšni uriuser posted image user posted image user posted image  No, včeraj sem uporabla šampon od Avene in ugotovila, da je super, ker ne vozla las...user posted image user posted image user posted image  Čeprav se prav nič ne peni (in to je kao dobro) in imam občutek, da nič ne opere, ampak res nisem rabla nič drugega za razčesatuser posted image user posted image user posted image  Moram ga tudi jaz poskusit, da vidim, če je res tako v redu kot izgleda.

Včeraj pa sem spuncama bila na velikonočni delavnici v vrtcu in sta prav uživaliuser posted image user posted image  Nastia se je sicer uštulila, ker so imeli manjši, ampak je zato imela mir in je lepo delala tisto, kar seveda so manjšim mamice. Tako, da Nastia si je zase naredila, jaz sem za Tarin, ker ta itak ni hotela sodelovati... ona bi samo strigla, potem pa se je nekje zgubilauser posted image user posted image  Je bila bolj Nastia tista: mama bodi tu... No, imeli smo se fajn. Danes pa prideta malo k meni v službo, ker dragi mora it v Koper tako, da jih pripelje k meni in gremo... boo bomo še vidli... Če ne drugo v sosednjo stavbo pozdravit nonouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Grem na čaj... pa pazite, da vas danes ne zadene kakšen meteorituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 8:11:45   
austen
IZVIRNO SPOROČILO: nena26

jutro......

mi pa imamo krizo v vrtcuuser posted image .....danes je boga tako jokala, kot tretji dan uvajanjauser posted image user posted image user posted image  srce se mi je trgalo, a morala je ostati tam, ker sem jaz mogla v službo, drugače bi jo peljala domov.

in danes pupe kako ste kaj,....a vas je šef že kaj nasraluser posted image user posted image user posted image


Samo na hitrco da te potolažim....nekaj okoli sedmih je bila že nasmejana in je prišla Eriko čakat na vrata, ker naša je hotla it še en giro po vrtcu.

mene zaenkrat ni še noben naplahtal....ma dan je še dolg

šibam po opravkih....se tipkamo kasneje

< Sporočilo je popravil austen -- 1.4.2009 8:12:05 >

(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 8:13:04   
n€na
IZVIRNO SPOROČILO: austen

IZVIRNO SPOROČILO: nena26

jutro......

mi pa imamo krizo v vrtcuuser posted image .....danes je boga tako jokala, kot tretji dan uvajanjauser posted image user posted image user posted image  srce se mi je trgalo, a morala je ostati tam, ker sem jaz mogla v službo, drugače bi jo peljala domov.

in danes pupe kako ste kaj,....a vas je šef že kaj nasraluser posted image user posted image user posted image


Samo na hitrco da te potolažim....nekaj okoli sedmih je bila že nasmejana in je prišla Eriko čakat na vrata, ker naša je hotla it še en giro po vrtcu.

mene zaenkrat ni še noben naplahtal....ma dan je še dolg

šibam po opravkih....se tipkamo kasneje


hvala austen si mi polepšala danuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu austen)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 8:28:00   
melaverde
dobro jutro!

čeprav spet ni dobro ker še vedno ne spim dobro... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: zrak

Joj o tem kaj naravno uporabljam in kaj ne , res ni bi vas utrudila... vem pa to, da tam kjer je možno se izognem.. to me pa ne ovira pri vsakdanjem življenju.. JAZ MU DAM BIO JOGURT.. IN TUDI MAJCO MU OBLEČEM, KI NI BILA PRANA V PRAŠKU (takem kot ga ti rabiš)  IN MEHČALCU!!! od kdaj ???? user posted image user posted image  ni pa potrebno kričat ker nisem gluha !!

Zakaj pa ti ne daješ zobne paste s fluorom..., ker škodi.. vidiš.. zato ker mi take stvari prinaša svakinja in ti to dobro veš user posted image  če dobim za šenk, ne bom novo kupovala...

Če grem kupit jogurt in imam na izbiro naravnega in tistega s polno svinjaka noter.. mu raje kupim naravno.. sej vsake toliko dobi tudi Monti...
ma to je neskončna debata..
vsak dela to kar misli da je prav.. itak, nihče ti ni rekel da moraš delat drugače

in zelenjava iz vrta ni samo bolj zdrava , ampak tudi okusna.. ravno tako ribe.. gojene z antibiotiki ali tiste iz morja... tako da ni stvar samo naravno in zdravo , ampak tudi dobrega okusa... blabla bla bla


tudi o zelenjavi bi se dalo, razen če nimate vrta daleč stran od civilizacije user posted image   bolj zdravo....hmm, tudi če ne špricaš je v zemlji marsikaj....

kar se teh stvari tiče, sem bolj trda....ne verjamem v bio zelenjavo ker če špricaš trte in je zraven njiva s poljskimi pridelki ali pa cesta ste spet tam....pa tudi v bio jabolka me ne boste prepričali če so premera 20 cm.... moje mnenje pač

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 8:45:14   
zrak
IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

dobro jutro!

čeprav spet ni dobro ker še vedno ne spim dobro... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: zrak

Joj o tem kaj naravno uporabljam in kaj ne , res ni bi vas utrudila... vem pa to, da tam kjer je možno se izognem.. to me pa ne ovira pri vsakdanjem življenju.. JAZ MU DAM BIO JOGURT.. IN TUDI MAJCO MU OBLEČEM, KI NI BILA PRANA V PRAŠKU (takem kot ga ti rabiš)  IN MEHČALCU!!! od kdaj ???? user posted image user posted image  ni pa potrebno kričat ker nisem gluha !!

Zakaj pa ti ne daješ zobne paste s fluorom..., ker škodi.. vidiš.. zato ker mi take stvari prinaša svakinja in ti to dobro veš user posted image  če dobim za šenk, ne bom novo kupovala...

Če grem kupit jogurt in imam na izbiro naravnega in tistega s polno svinjaka noter.. mu raje kupim naravno.. sej vsake toliko dobi tudi Monti...
ma to je neskončna debata..
vsak dela to kar misli da je prav.. itak, nihče ti ni rekel da moraš delat drugače

in zelenjava iz vrta ni samo bolj zdrava , ampak tudi okusna.. ravno tako ribe.. gojene z antibiotiki ali tiste iz morja... tako da ni stvar samo naravno in zdravo , ampak tudi dobrega okusa... blabla bla bla


tudi o zelenjavi bi se dalo, razen če nimate vrta daleč stran od civilizacije user posted image   bolj zdravo....hmm, tudi če ne špricaš je v zemlji marsikaj....

kar se teh stvari tiče, sem bolj trda....ne verjamem v bio zelenjavo ker če špricaš trte in je zraven njiva s poljskimi pridelki ali pa cesta ste spet tam....pa tudi v bio jabolka me ne boste prepričali če so premera 20 cm.... moje mnenje pač
¸

ma oprosti v tem si prav trda... trgovina mora zelenjavo špricat tudi na policah, da ne zgnije prehitro.. mojo, ki je iz njive, je ne rabim.. jo naberem in dam v hladilnik ...itd...naša jabolka so črvivasta in zelo majhna in tudi dišeča.. za jabolčni štrudel fantastična..

ma hočeš dojet, da dobit v telo 100 enot nečesa slabega ali 100000 enot je razlika..nič ni popolnoma naravno,,.. tudi ljudje smo toliko mutirali, da smo temu že malo prilagojeni.., ampak na žalost je danes v ljudeh hiter zaslužek na enostaven način..

Lahko se samo zahvalimo enim ljudem ki nas o teh stvareh obveščajo in osveščajo.. pol pa je na nas ali jim prisluhnemo ali ne...

Ampak res ne morem odobravat z izgovori da ni nič naravno...... dobro je vedeti kaj je veliko zastrupljeno in kaj manj...

sej ni rečemo da bom več živela.. vem pa da če bomo osvestili v tej smeri našo mladino.. je še možnosti da se kaj spremeni.. sicer bodo šle mimo generacije, ampak začeti se mora.. in to je pri nas samih...



po eni strani govoriš tako, po drugi pa nočeš v hotel , ker je tam sprema... ma halo???

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 8:46:51   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: melaverde
tudi o zelenjavi bi se dalo, razen če nimate vrta daleč stran od civilizacije user posted image   bolj zdravo....hmm, tudi če ne špricaš je v zemlji marsikaj....

kar se teh stvari tiče, sem bolj trda....ne verjamem v bio zelenjavo ker če špricaš trte in je zraven njiva s poljskimi pridelki ali pa cesta ste spet tam....pa tudi v bio jabolka me ne boste prepričali če so premera 20 cm.... moje mnenje pač


Se popolnoma strinjam, da če piše, da je bio še vedno ni 100%, ampak vseeno boljše od drugega, ki poleg ne bio ima en kup konzervansa povrh. Pa ni, da kupujem bio... kupujem pač kar je (ko kupujem).

Seveda, pa je res, da najboljše veš kaj ješ, ko imaš to doma... tako, da vseeno boljše malo škropiva od trt, kot pa... še raznorazne konzervanse...

Glede jogurtov pa... slovenski jogurti naj ne bi imeli dosti packarij noter in vprašanje, če bio je dosti boljši od nebio...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 8:49:47   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: zrak

po eni strani govoriš tako, po drugi pa nočeš v hotel , ker je tam sprema... ma halo???


Noče zato, ker je naravnauser posted image user posted image user posted image user posted image

Zrak, ponavljam vprašanje... kaj Enei ima še vedno AD, ali je po ukinitvi sirčka brez... Za tiste, ki mislite, da ste na kaj alergični, pa imajo v Pulmološki ambulanti (vsaj mislim, da tam) brezplačna testiranja (če seveda ni to prvoaprilska, ker danes kar slišim ali berem ne verjamem, kaj dosti).

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 8:50:52   
melaverde
IZVIRNO SPOROČILO: zrak

ma oprosti v tem si prav trda... trgovina mora zelenjavo špricat tudi na policah, da ne zgnije prehitro.. mojo, ki je iz njive, je ne rabim.. jo naberem in dam v hladilnik ...itd...naša jabolka so črvivasta in zelo majhna in tudi dišeča.. za jabolčni štrudel fantastična.. umrla bom od smeha, še nedolgo si mi govorila da ima Famila najboljše sadje user posted image

ma hočeš dojet, da dobit v telo 100 enot nečesa slabega ali 100000 enot je razlika..nič ni popolnoma naravno,,.. tudi ljudje smo toliko mutirali, da smo temu že malo prilagojeni.., ampak na žalost je danes v ljudeh hiter zaslužek na enostaven način.. ja, ja ljudje kar nasedajo user posted image user posted image

Lahko se samo zahvalimo enim ljudem ki nas o teh stvareh obveščajo in osveščajo.. pol pa je na nas ali jim prisluhnemo ali ne...

Ampak res ne morem odobravat z izgovori da ni nič naravno...... dobro je vedeti kaj je veliko zastrupljeno in kaj manj...

sej ni rečemo da bom več živela.. vem pa da če bomo osvestili v tej smeri našo mladino.. je še možnosti da se kaj spremeni.. sicer bodo šle mimo generacije, ampak začeti se mora.. in to je pri nas samih...



po eni strani govoriš tako, po drugi pa nočeš v hotel , ker je tam sprema... ma halo???
bi rekla, meni dela škifo.... kar nima nobene veze z bio, ne bio... user posted image


< Sporočilo je popravil melaverde -- 1.4.2009 8:51:08 >


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 8:52:36   
melaverde
IZVIRNO SPOROČILO: asso
Se popolnoma strinjam, da če piše, da je bio še vedno ni 100%, ampak vseeno boljše od drugega, ki poleg ne bio ima en kup konzervansa povrh. Pa ni, da kupujem bio... kupujem pač kar je (ko kupujem).

Seveda, pa je res, da najboljše veš kaj ješ, ko imaš to doma... pa še poceni je  user posted image  ( pa da ne bo nesporazumov, imamo tudi mi njivo in našo zelenjavo) tako, da vseeno boljše malo škropiva od trt, kot pa... še raznorazne konzervanse...

Glede jogurtov pa... slovenski jogurti naj ne bi imeli dosti packarij noter in vprašanje, če bio je dosti boljši od nebio... podpišem !!


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 8:53:53   
melaverde
IZVIRNO SPOROČILO: asso

IZVIRNO SPOROČILO: zrak

po eni strani govoriš tako, po drugi pa nočeš v hotel , ker je tam sprema... ma halo???


Noče zato, ker je naravnauser posted image user posted image user posted image user posted image


valda user posted image user posted image  spet dokaz, da je vprašanje kaj vse dobiš zraven.... user posted image  niti pomislit ne morem...

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 8:56:44   
zrak
IZVIRNO SPOROČILO: asso

IZVIRNO SPOROČILO: zrak

po eni strani govoriš tako, po drugi pa nočeš v hotel , ker je tam sprema... ma halo???


Noče zato, ker je naravnauser posted image user posted image user posted image user posted image

Zrak, ponavljam vprašanje... kaj Enei ima še vedno AD, ali je po ukinitvi sirčka brez... Za tiste, ki mislite, da ste na kaj alergični, pa imajo v Pulmološki ambulanti (vsaj mislim, da tam) brezplačna testiranja (če seveda ni to prvoaprilska, ker danes kar slišim ali berem ne verjamem, kaj dosti).


se popolnoma strinjam s tabo
asso joj res ti tega nisem odg... od takrat ga nima več.. mu nisem nikoli več dala tisti sir... ga pa še naprej umivam in mažem s tistimi kremami...

poglej kaj vsebuje actimel od danone.. 2 E iz prve vrste..od tistih ki  jih je potrebno izogibat...

zdaj pa si grem po kofi...








(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 9:11:12   
melaverde
IZVIRNO SPOROČILO: zrak

se popolnoma strinjam s tabo
asso joj res ti tega nisem odg... od takrat ga nima več.. mu nisem nikoli več dala tisti sir... ga pa še naprej umivam in mažem s tistimi kremami...

poglej kaj vsebuje actimel od danone.. 2 E iz prve vrste..od tistih ki  jih je potrebno izogibat...

zdaj pa si grem po kofi...


vprašaj če je iz eko predelave user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 9:33:20   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

IZVIRNO SPOROČILO: zrak

se popolnoma strinjam s tabo
asso joj res ti tega nisem odg... od takrat ga nima več.. mu nisem nikoli več dala tisti sir... ga pa še naprej umivam in mažem s tistimi kremami...

poglej kaj vsebuje actimel od danone.. 2 E iz prve vrste..od tistih ki  jih je potrebno izogibat...

zdaj pa si grem po kofi...


vprašaj če je iz eko predelave user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer, če se bi s tem obremenjevala sploh kave ne bi pila in še marsikaj.... kot sem že rekla, hvala bogu, da ni ekstremist, ker če ne jo ne bi niti iz hiše več vidliuser posted image user posted image user posted image  ker si bi seveda doma pripravljala zdravo hrano...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 9:42:29   
zrak
IZVIRNO SPOROČILO: asso

IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

IZVIRNO SPOROČILO: zrak

se popolnoma strinjam s tabo
asso joj res ti tega nisem odg... od takrat ga nima več.. mu nisem nikoli več dala tisti sir... ga pa še naprej umivam in mažem s tistimi kremami...

poglej kaj vsebuje actimel od danone.. 2 E iz prve vrste..od tistih ki  jih je potrebno izogibat...

zdaj pa si grem po kofi...


vprašaj če je iz eko predelave user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sicer, če se bi s tem obremenjevala sploh kave ne bi pila in še marsikaj.... kot sem že rekla, hvala bogu, da ni ekstremist, ker če ne jo ne bi niti iz hiše več vidliuser posted image user posted image user posted image  ker si bi seveda doma pripravljala zdravo hrano...


ja sej mela me nalašč jezi, ker ve da se me te stvari primejouser posted image

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 9:58:58   
asso
Majrimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vstopnici user posted image user posted image  (sej si bila ti, ne?)

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 10:08:34   
melaverde
IZVIRNO SPOROČILO: zrak

ja sej mela me nalašč jezi, ker ve da se me te stvari primejouser posted image


ma meni se danes samo smeje.... si jo predstavljam, ko reče uni njeni barmanki...ma čuj, od kje ti nabavljaš kavo?? imaš deklaracijo kje pri roki.... user posted image user posted image  za tiste ki zraka ne poznajo: karikiramm ...do take obsedenosti ji manjka še malo... user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 10:10:40   
melaverde
IZVIRNO SPOROČILO: asso

Sicer, če se bi s tem obremenjevala sploh kave ne bi pila in še marsikaj.... kot sem že rekla, hvala bogu, da ni ekstremist, ker če ne jo ne bi niti iz hiše več vidliuser posted image user posted image user posted image  ker si bi seveda doma pripravljala zdravo hrano...


sem šele zdaj vidla...

kar se tega tiče je zelo pridna in jo ful cenim....če bi jaz 2x na teden kuhala tako kot ona, mojemu možu ne bi bilo žal da se je poroču user posted image



_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 10:11:22   
zrak
Mela raje pogleja na žurnal kaj dela tvoj Val...

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 10:14:23   
thaiss
Dobro jutro!!

nena26 naj ti bo v tolažbo to, da ji je v vrtcu lepo, ko greš ti stran se ji solzice hitro posušijo. Matia je imel krizo od novembra do konca februarjauser posted image  vsako jutro jok že na poti v vrtec, zdej pa  (TRKAM) je okej....samo vprašanje do kdaj???...
Nam tudi petke delajo preglaviceuser posted image  ena mu je pred 14dnevi pokukala ven, ostale še čakamo. Non stop si tlači roke v usta in to obe rokiuser posted image

in danes pupe kako ste kaj,....a vas je šef že kaj nasraluser posted image user posted image user posted image
moj šef že nori, še lasi mu štrlijo u luft kolko je razjarjen.... ma kaj mu čem, bit finančnik v teh cajtih ni lepauser posted image


asso dej mi kakšno idejo, kaj ste delali v vrtcu???



Samo na hitrco da te potolažim....nekaj okoli sedmih je bila že nasmejana in je prišla Eriko čakat na vrata, ker naša je hotla it še en giro po vrtcu.
evo nena, točno tako kot sem ti malo više napisalauser posted image



zdravo življenje...mah, kakor kdaj, odvisno kaj....Jemo pa  Fructzwergeje, Bio jogurte, Kinder čokolade, domača jabolka in solata( če nam jih kdo šenka :) )......no, kakih velikih svinjarij ala gumi bomboni, lizike in to ne pride v poštev, ker na srečo ne marauser posted image ...ampak za ohranjanje našega ekosistema bi bilo treba začet kje drugje, ne samo pri naši prehrani... kje so avtomobili, ločevanje odpadkov, eko plenice itd...
povejte mi, katere so še zobne paste brez fluora, razen Weleda?? Matia si je ene parkrat pral zobe z našo pasto in mu je full dobra, je vprašal za dodatekuser posted image

asso - brezplačno testiranje na alergološki je res, moja sodelavka je bila že včeraj, se je pa že pred 2 tedni naročila


...uf ste se razpisale, sem še kofe vmes spila dokler sem na vse to odgovorilauser posted image



_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu n€na)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 10:16:30   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: asso

Majrimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vstopnici user posted image user posted image  (sej si bila ti, ne?)

Kaj res, JUHUHUHU bravo, yes!!!!!!!!!!


Mela raje pogleja na žurnal kaj dela tvoj Val...
kaj dela, kopa po bio zemljiuser posted image ?? skeniraj in šalji miuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 10:20:54   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: zrak

Mela raje pogleja na žurnal kaj dela tvoj Val...


user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem prelistala 2x cel žurnal in... prvoaprilskauser posted image

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 10:26:57   
melaverde
IZVIRNO SPOROČILO: asso

IZVIRNO SPOROČILO: zrak

Mela raje pogleja na žurnal kaj dela tvoj Val...


user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem prelistala 2x cel žurnal in... prvoaprilskauser posted image


ma kako ji lahko nasedete? če bockam jaz njo, bom ja dobila nazaj....user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 10:29:19   
melaverde
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
zdravo življenje...mah, kakor kdaj, odvisno kaj....Jemo pa  Fructzwergeje, Bio jogurte, Kinder čokolade, domača jabolka in solata( če nam jih kdo šenka :) )......no, kakih velikih svinjarij ala gumi bomboni, lizike in to ne pride v poštev, ker na srečo ne marauser posted image ...ampak za ohranjanje našega ekosistema bi bilo treba začet kje drugje, ne samo pri naši prehrani... kje so avtomobili, ločevanje odpadkov, eko plenice itd... pa gsm, 2 avta na družino,....naši otroci še službe ne bodo imeli, ne vem či si bodo lahko privošči eko life user posted image  user posted image
povejte mi, katere so še zobne paste brez fluora, razen Weleda?? Matia si je ene parkrat pral zobe z našo pasto in mu je full dobra, je vprašal za dodatekuser posted image



joj, zrak katero pasto uporabljamo??
nimam pojma ker več ali manj porabim kar dobim...včeraj so me v Mullerju založile s testerčki user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Val je najino življenje razburkal 9.junija 2007 ob 8:51
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 10:39:00   
asso
IZVIRNO SPOROČILO: melaverde

IZVIRNO SPOROČILO: thaiss
zdravo življenje...mah, kakor kdaj, odvisno kaj....Jemo pa  Fructzwergeje, Bio jogurte, Kinder čokolade, domača jabolka in solata( če nam jih kdo šenka :) )......no, kakih velikih svinjarij ala gumi bomboni, lizike in to ne pride v poštev, ker na srečo ne marauser posted image ...ampak za ohranjanje našega ekosistema bi bilo treba začet kje drugje, ne samo pri naši prehrani... kje so avtomobili, ločevanje odpadkov, eko plenice itd... pa gsm, 2 avta na družino,....naši otroci še službe ne bodo imeli, ne vem či si bodo lahko privošči eko life user posted image  user posted image
povejte mi, katere so še zobne paste brez fluora, razen Weleda?? Matia si je ene parkrat pral zobe z našo pasto in mu je full dobra, je vprašal za dodatekuser posted image



joj, zrak katero pasto uporabljamo??
nimam pojma ker več ali manj porabim kar dobim...včeraj so me v Mullerju založile s testerčki user posted image


Evo, zadnjič sem jaz namesto Mela napisala Thaiss, zdej si ti namesto Thaiss Zrakuser posted image user posted image user posted image

Glih berem en "eko" članek z naslovom "Nismo dovolj bogati, da bi kupili slabši izdelek..." in s tem se popolnoma strinjam!

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Južna Primorska 2.del
1.4.2009 10:45:02   
thaiss
IZVIRNO SPOROČILO: melaverde
nimam pojma ker več ali manj porabim kar dobim...včeraj so me v Mullerju založile s testerčki user posted image

tudi meneuser posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?