|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 7:50:12   
aleksandra silvija
Dobro jutro.user posted image

Se vam z Lovlotom  lahko pridružim na novem deluuser posted image ?user posted image

Se opravičujem, ker sem včeraj odpikala brez pozdrava. Malega sem nesla kar k sebi v posteljo, da je zaspal in sva se cartala, nato v njegovo posteljico, nato sva še Jerneju set menjala, se šla končno tuširat in zaspala kot ubitauser posted image .




Tina--kako je z Nejcem?


Kleo--kako je s tvojimi očmi?

Danes imamo spet misijo vrtec.



Lep dan

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 7:59:12   
Samsa
Dobro jutro AS in Lovro user posted image user posted image

(odgovor članu aleksandra silvija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 8:20:54   
babysolza
Jutro!
Evo mene, kot zmeraj zamudim vso zabavo. user posted image user posted image

Sabina je pa danes pokonci od 3.30. user posted image user posted image user posted image  Sploh ni več hotla zaspat, jo je ati ponašu pa hranu pa previjal do 5.30, potem sva pa zamenjala. Zdejle je odspala urco in pol, zdejle pa že spet razsaja.

Zdejle bo pa treba spet kej pojest, potli greva pa kr ven, da si mal zbistrim glavo.

_____________________________

Mi štirje smo najboljši par!!!!

(odgovor članu Samsa)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 8:21:24   
anaj22
Dobro jutro po dolgem času
user posted image user posted image user posted image

čestitke vam pridnim čveklam za 8. del, zakon ste user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj je kej novega?
Pa da mal povem zakaj nič ne čavekm. Jaka se je odloču, da bo čez dan spal sam 1 urco men se bo kr user posted image user posted image , cev dan letam okol k zmešana. Mali ma ful energije, HB zvečer kr pade v postlo, mami pa ponavadi že pred deveto zaspi na kavču.
Drugač smo kar vredu, prijelo se ni še nič, ko se bo izveste takoj. V službi me ne čaka nič dobrege, tko da me kar stiska v želodcu ko pomislim, da bom mogla it nazajuser posted image .

Če se boste za kakšen čvek v Lj menile, dejte mi prosim kakšen sms poslat, da prideva še midva, ker meni kronično primankuje časa za RR in FBuser posted image user posted image .  Se počutim kot odrezana od svetauser posted image

Mojca in Alea uživejta na koncertu
AS dobro opravite v vrtcu

Zdej pa še mal slikic od mojga razbojnika
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mi mamo se fajn
NJJP

(odgovor članu Samsa)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 9:05:56   
Cofijana
Zivjo vidm da ste ze na novi strani no jaz bom dons mal na dovg napisala ker me dolgo ni bilo mi je biv racunalnik pokvarjen . No da vam povem Jan ima angino in bronhitis tako da smo hodil 3 dni na kisik je pa dobiv pumpico pa sirup tako da je malo bols z njem ima pa dons pregled in bomo vidl kako bo. Sam si sploh ne morem predstavlat da ima po men angino upam samo da ne bo kej hujsga da slucajno dobi astmo sm pa v k......Pa se to dos je dubu zobka 5 imamo pa se pred 2 dnevoma je shodil tako da sm kr vesela da je mi ne bo treba tok casa ga nost. Pa zdravnici sem rekla za napotnco za alergologa in smo naroceni 30.4. no da vam povem nism nc brala za nazaj tako da vam vsem lepo cestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image v dnevu zena in materinstva pa vse naj za rojstne dneve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in zobke pa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za bolane z Janom vred da se cim hitreje pozdravijo no pa vam se kej dons popovdne napisem kako je bilo pri zdravniku. Lepo se imejte in cim vec se smejte caw baw.user posted image

_____________________________

http://cofijana.moj-album.com/

(odgovor članu anaj22)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 9:40:27   
Anonimen
Ojla

Imam eno super lepo novico,moja sestra se poroci,pa bom za porocno pricouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

AS,oko je bolje,sem dala dol prevezo,tako da danes malo bolje vidim,ocala imam pa se kar seveda.

(odgovor članu Cofijana)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 9:43:41   
Anonimen
AS,lepo se imejte v vrtcuuser posted image .
Jaka,kako si ze velik,pravi gospodicuser posted image user posted image user posted image user posted image .
Cofjana,ti le sporoci kako boste opraviliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Tina,kaksna je bila noc in kako je danesuser posted image ?

...grem zdaj pospravljat,sem danes nekoliko spregledalauser posted image ....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 9:45:12   
Samsa
oj oj

anaj: fulll lepe fotke user posted image user posted image user posted image user posted image  pravi pobič je
babysolza: nisi še hotla naziva URADNA ČVEKA user posted image user posted image user posted image
cofijana: user posted image user posted image user posted image user posted image , da se čimprej pozdravite

kleo: vauuuuuuuuuu... user posted image user posted image user posted image  za sestrico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 9:46:25   
Samsa
Kleo, super, da bolje vidiš user posted image user posted image user posted image user posted image

Pol ne boš vidla več čudnih stvari? user posted image user posted image user posted image  ( debeluške in podobno)

(odgovor članu Samsa)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 9:46:53   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Samsa)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 10:47:36   
slovenka
Saj ne morem verjeti, VII. del user posted image Vas grem poiskat za sinoči user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Samsa)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 10:50:52   
*anamor*
VII del ve ste pa res pridne user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sinek moj je najvecji zaklad v mojem zivljenju

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 11:52:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Saj ne morem verjeti, VII. del user posted image Vas grem poiskat za sinoči user posted image


nekam dolg te niuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 11:53:09   
Anonimen
anaj lušten je tale tvoj Jakauser posted image user posted image user posted image

kleo-čestitke za sestro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 11:55:11   
Anonimen
Cofijana par user posted image user posted image user posted image user posted image za zdravje in čestitke za hojouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Eni ste pa res zgodniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 11:56:18   
Anonimen
Nič, se je Ema zbudila tako, da ji grem sadje naredit potem pa šibava malo na sončka.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 12:10:32   
Tina 28
jutro...dan mamice

No mi smo noč preživeli brez vročine. Je pa Nejcu po drugi voltaren svečki (nasvet zdravnice) vročina padla na 35.7 in je kar taka ostala. Ko sem ga preblekla se je zbudil in se mi je zdel ful čuden...se mi zdi, da je bil kar mal odsoten in me je čudno gledal. Se mi zdi, da ni bil čisto pisebi...kot, da je mal zadet. Po 10 min je k seb rišel...meni je blo že prov mal tesno. Ne vem, a je to posledica voltarenauser posted image .

No zjutraj je blo OK...jhe jedel čokolino...sva se oblekla. Je pa moja mami prosila mojega atija, če pride mal okol Nejcu družbo delat, da sem Anjo peljala na sprehod, pa da je zaspala.
Zdaj spi zunaj...nejca pa je pred pol ure že začelo zebsti...in ni še nič kazalo vričine...zdaj pa je že 38.00.
Spet bo kuhanje popoldanuser posted image

Ampak bomo že!

Anamor...ti pa tud pocartej božčka vašega. So pa zdaj naši glih tolk sposobni, da jih mormo skoz gledat. Je včeraj moj mal zafrknil in je dal Anjo spat ob 18.30, ker mu popoldan ni uspel. In se je zbudila in bla pol čist prečuta...jaz pa še nisem vedla, ali bo treba v bolnico ali ne. no...pol sta k sreči ob 21.00 že oba spala. Jaz sem bla pa mal jezna na mojega, k ni pomislila, da Anja zvečer rabi dojit, da ve, da gre spat za nočko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 12:14:53   
Tina 28
ups...cofiana....čimprej se pozdravte

Kleo...bravo za poroko...glej, da boš lepa pričauser posted image ..pada bo kaj za v mošnjičekuser posted image


(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 12:27:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

jutro...dan mamice

No mi smo noč preživeli brez vročine. Je pa Nejcu po drugi voltaren svečki (nasvet zdravnice) vročina padla na 35.7 in je kar taka ostala. Ko sem ga preblekla se je zbudil in se mi je zdel ful čuden...se mi zdi, da je bil kar mal odsoten in me je čudno gledal. Se mi zdi, da ni bil čisto pisebi...kot, da je mal zadet. Po 10 min je k seb rišel...meni je blo že prov mal tesno. Ne vem, a je to posledica voltarenauser posted image .

No zjutraj je blo OK...jhe jedel čokolino...sva se oblekla. Je pa moja mami prosila mojega atija, če pride mal okol Nejcu družbo delat, da sem Anjo peljala na sprehod, pa da je zaspala.
Zdaj spi zunaj...nejca pa je pred pol ure že začelo zebsti...in ni še nič kazalo vričine...zdaj pa je že 38.00.
Spet bo kuhanje popoldanuser posted image

Ampak bomo že!

Anamor...ti pa tud pocartej božčka vašega. So pa zdaj naši glih tolk sposobni, da jih mormo skoz gledat. Je včeraj moj mal zafrknil in je dal Anjo spat ob 18.30, ker mu popoldan ni uspel. In se je zbudila in bla pol čist prečuta...jaz pa še nisem vedla, ali bo treba v bolnico ali ne. no...pol sta k sreči ob 21.00 že oba spala. Jaz sem bla pa mal jezna na mojega, k ni pomislila, da Anja zvečer rabi dojit, da ve, da gre spat za nočko.
^

No no,spet zoprnasuser posted image
Tina,cist mozno,da je bila doza prehuda za Nejca,sicer pa,poglej kako pise glede doziranja.Mogoce je bil pa samo svohcan,zaradi vrocine od prej.

Kaj naj bi padlo,pa kaksen mosnjicekuser posted image .

Je bila ktera sestri ali bratu prica mogoce...me malo zanima kako je bilo to pri vas.Kaj je treba placat,kako sploh poteka...

(odgovor članu Tina 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 12:27:43   
Tina 28
AS...ZS

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 12:53:30   
Tina 28
Pri nas je naloga prič, da odkupijo nevesto od vaških šrangarjev (zaprejo pot s deblom in pol majo neke naloge za priče in zraven skubijo dnar...do 500€ sigurno).
pol so pa verjetno bolj mestne variante, ki pa jih ne poznam. Najboljš da odpreš temo, pol boš pa sama vidla, kaj ti ustreza, kaj pa ne!user posted image

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 12:58:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

Pri nas je naloga prič, da odkupijo nevesto od vaških šrangarjev (zaprejo pot s deblom in pol majo neke naloge za priče in zraven skubijo dnar...do 500€ sigurno).
pol so pa verjetno bolj mestne variante, ki pa jih ne poznam. Najboljš da odpreš temo, pol boš pa sama vidla, kaj ti ustreza, kaj pa ne!user posted image


Sem odprla...sranga,pa kaj se.Saj clovk lahko se obubozauser posted image .In kdo dobi denar od srange??
Saj ona je tut iz vasi,saj vesuser posted image

Drugac me je ravn moz klical,kaj pocnem..pa pravim da sem na netu...me je koj nadru,kaj se igram,da je doktor rekel-nic rac.,tv,branja...jaz sem to preslisalauser posted image user posted image

(odgovor članu Tina 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 13:06:20   
Tina 28
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

Pri nas je naloga prič, da odkupijo nevesto od vaških šrangarjev (zaprejo pot s deblom in pol majo neke naloge za priče in zraven skubijo dnar...do 500€ sigurno).
pol so pa verjetno bolj mestne variante, ki pa jih ne poznam. Najboljš da odpreš temo, pol boš pa sama vidla, kaj ti ustreza, kaj pa ne!user posted image


Sem odprla...sranga,pa kaj se.Saj clovk lahko se obubozauser posted image .In kdo dobi denar od srange??
Saj ona je tut iz vasi,saj vesuser posted image

Drugac me je ravn moz klical,kaj pocnem..pa pravim da sem na netu...me je koj nadru,kaj se igram,da je doktor rekel-nic rac.,tv,branja...jaz sem to preslisalauser posted image user posted image


Slišiš tist kar ti paše...kaj?user posted image  Uf,...moža pa fajn skrbi zateuser posted image

Drgač dnar obdržijo tisti fanje, ki šrangaja..praviloma pa se jih povabi na ohcet po polnoči in takrat dajo darilo, za katerega morjo odšteti polovico dnarja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 13:13:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

Pri nas je naloga prič, da odkupijo nevesto od vaških šrangarjev (zaprejo pot s deblom in pol majo neke naloge za priče in zraven skubijo dnar...do 500€ sigurno).
pol so pa verjetno bolj mestne variante, ki pa jih ne poznam. Najboljš da odpreš temo, pol boš pa sama vidla, kaj ti ustreza, kaj pa ne!user posted image


Sem odprla...sranga,pa kaj se.Saj clovk lahko se obubozauser posted image .In kdo dobi denar od srange??
Saj ona je tut iz vasi,saj vesuser posted image

Drugac me je ravn moz klical,kaj pocnem..pa pravim da sem na netu...me je koj nadru,kaj se igram,da je doktor rekel-nic rac.,tv,branja...jaz sem to preslisalauser posted image user posted image


Slišiš tist kar ti paše...kaj?user posted image  Uf,...moža pa fajn skrbi zateuser posted image

Drgač dnar obdržijo tisti fanje, ki šrangaja..praviloma pa se jih povabi na ohcet po polnoči in takrat dajo darilo, za katerega morjo odšteti polovico dnarja.


O hudo.Niti pod razno ne mislim dat denar kar nekomu!!!!!!

(odgovor članu Tina 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 13:59:37   
Tina 28
ja...pri nas je še ful ta običaj...ponavadi so šrangali dekletovi prjatli...oz. mladi neporočeni...mene bodo tud mogli odkupit iz vasi. Za sestro so dali 120 jurjevuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?