|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 14:02:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

ja...pri nas je še ful ta običaj...ponavadi so šrangali dekletovi prjatli...oz. mladi neporočeni...mene bodo tud mogli odkupit iz vasi. Za sestro so dali 120 jurjevuser posted image


tina - sori, ampak men se zdi to čist tumačuser posted image  mi mamo tud šrango, pa preko 50.000sit ni šlo nikoli - eno mejo pa šrangarji tud morajo imet - sicer pa ne razumem, zakaj jo morajo plačat priče - sej gre punca k možu, ne k pričam

(odgovor članu Tina 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 14:05:27   
Anonimen
Moram prav mami vprasat,kako je bilo pri njih.Se je v istem kraju porocila in prav tako imela srango.
Kakorkol,tem jaz denarja NE DAM!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 14:24:53   
Tina 28
IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

ja...pri nas je še ful ta običaj...ponavadi so šrangali dekletovi prjatli...oz. mladi neporočeni...mene bodo tud mogli odkupit iz vasi. Za sestro so dali 120 jurjevuser posted image


tina - sori, ampak men se zdi to čist tumačuser posted image  mi mamo tud šrango, pa preko 50.000sit ni šlo nikoli - eno mejo pa šrangarji tud morajo imet - sicer pa ne razumem, zakaj jo morajo plačat priče - sej gre punca k možu, ne k pričam


pri nas je baje mal tak dogovor, plača mož in njegova priča....in res ne šprajo. Je pa pol problem na ohceti, ko ukradejo nevesto...takrat jo mora pa priča ščitit...če pa priči ne uspše, jo mora pa odkupit nazaj. In ja....lahko bi to bilo bolj simbolično...sam kar ne uspe! Zato pa midva nisva poročena, ker pri nas šteje samo prava ohcet...tudi zame...sam žoharjev pa ne bi...pa morjo bituser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 16:27:54   
Tina 28
no..ene par boljšh novic....zaenkrat ma Nejc samo malo vročine...je igriv...ni blo nč hujšega....sem pa oddala kato za muzikal Moje pesmi moje sanje, kamor sem hotla ituser posted image ...bi me le skrbelo brezveze. Mogoče bo zvečer ista pesem.

Anja je končno zaspala...zdaj skoz vstaja v posteljici in jo je treba prav dol tlačit...to jo pa jezi.user posted image

Se pa zdaj že sama usede...iz vojaškega položaja potegne nge na vse štiri in se ritverc tišči na rito...uspešno. Na žalost pa, kohoče spet naprej...se postavi na štiri in raztegne pa po vojaškouser posted image

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 16:42:45   
Anonimen
Dan

Za vse bubane user posted image

Lonapo, Jan pa že shodil???user posted image Bravo no.user posted image user posted image user posted image user posted image

Kleo, pri nas se šranga samo takrat, ko gre dekle iz vasi stran živet. Šrango plača priča ženina in ves denar gre fantom iz fare, ki so organizirali šrango. Ponavadi se mora ženin še mal potrudit, mu dajo en velik hlod za žagat (ni nujno motorka, lahko je zarjavela žagauser posted image ), fantje pa morajo kupit nevesti tudi darilo. Pa da ne boste delali zafrkancije kot pri moji sestri, ko je priča od njenega moža prinesla v kovčku same kovance tolarjev.user posted image In so rekli fantje, da bodo vse prešteli in nas spustili, dokler ne bo točen znesek. Bi kmal zamudil na civilno. No, kovček s kovanci si je sposodil na banki (kjer dela) sam za foro, drugače pa je dal potem papirnati denar. Pri nas je bila šranga plačana največ, kar se je dalo, potem niso nikol več iztržili kaj več. So vedli, kje lahko molzejo.user posted image Je blo pa takrat nekej čez 60.000 sit. Tak da jaz mislim, da ti nimaš nič s šrango.user posted image

(odgovor članu Tina 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 20:49:08   
Samsa
čeeeer babike user posted image

Kako ste kaj?

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa
Lonapo, Jan pa že shodil???user posted image Bravo no.user posted image user posted image user posted image user posted image


kje, kaj, kako... sem zamudila?? user posted image

Aha... misliš cofijana user posted image    user posted image user posted image user posted image  Jan


user posted image user posted image user posted image  za vse, ki rabite.

Mi smo se pa danes potepali. Smo peljali psičko (10 let staro kokeršpanjelko) k frizerju in zdaj tako mladostno deluje user posted image user posted image  ( ja, tudi pse frizer pomladi user posted image user posted image )

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 20:50:11   
Cofijana
zivjo no da vam povem z janom je bolse user posted image in dons ni imev vec kisika za vzet pumpice ima se zmeram tako da mormo vseno jemat in v ponedeljek imamo spet pregled pa bomo vidl kako bo no lepo prezivite vecer z vasimi soncki in dragimi pa se slismo.Caw baw

_____________________________

http://cofijana.moj-album.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 20:52:52   
Samsa
IZVIRNO SPOROČILO: Cofijana

zivjo no da vam povem z janom je bolse user posted image in dons ni imev vec kisika za vzet pumpice ima se zmeram tako da mormo vseno jemat in v ponedeljek imamo spet pregled pa bomo vidl kako bo no lepo prezivite vecer z vasimi soncki in dragimi pa se slismo.Caw baw


no, super, sam da je bolje user posted image


(odgovor članu Cofijana)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 20:58:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Dan

Za vse bubane user posted image

Lonapo, Jan pa že shodil???user posted image Bravo no.user posted image user posted image user posted image user posted image

Kleo, pri nas se šranga samo takrat, ko gre dekle iz vasi stran živet. Šrango plača priča ženina in ves denar gre fantom iz fare, ki so organizirali šrango. Ponavadi se mora ženin še mal potrudit, mu dajo en velik hlod za žagat (ni nujno motorka, lahko je zarjavela žagauser posted image ), fantje pa morajo kupit nevesti tudi darilo. Pa da ne boste delali zafrkancije kot pri moji sestri, ko je priča od njenega moža prinesla v kovčku same kovance tolarjev.user posted image In so rekli fantje, da bodo vse prešteli in nas spustili, dokler ne bo točen znesek. Bi kmal zamudil na civilno. No, kovček s kovanci si je sposodil na banki (kjer dela) sam za foro, drugače pa je dal potem papirnati denar. Pri nas je bila šranga plačana največ, kar se je dalo, potem niso nikol več iztržili kaj več. So vedli, kje lahko molzejo.user posted image Je blo pa takrat nekej čez 60.000 sit. Tak da jaz mislim, da ti nimaš nič s šrango.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
Sem sestro vprasala,pa pravi da srange ne bo.Upam,samo nikol se ne ve...sem rekla,naj kar bo,itak mora zenin placatiuser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:14:24   
Anonimen
Joj, Cofijana, sem te zamešala z Lonapo. user posted image Samsa hvala.user posted image

Ste pa zgovorne danes.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:15:03   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: ninny

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Saj ne morem verjeti, VII. del user posted image Vas grem poiskat za sinoči user posted image


nekam dolg te niuser posted image user posted image user posted image



Joj, ja, res user posted image user posted image user posted image user posted image Sedaj se nam je cel urnik spremenil, zadnje dni je spala tam do pol 10h (jaz pa zraven, seveda), ampak danes potem čez dan ni več 2x spala, ampak samo 1x, pa še to le eno uro - takrat sem pa izpite ocenjevala in nisem imela časa za RR. No, sedaj popoldne smo šli pa v Merkurja keramiko za teraso kupit, ker je bila neka akcija. Tako, no. Pa ni časa za RR user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:15:33   
slovenka
Glede stroškov poroke - pa kar fajn, da sem imela 10 svatov in poroko 200 km od doma user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:19:16   
RMRM
Čer!

Anaj, kako velik fant je Jaka user posted image user posted image user posted image

Cofijana, user posted image user posted image user posted image  za Jana. Pa user posted image user posted image  da čimprej ozdravite.

Tina, tud za vas user posted image user posted image user posted image  , za Nejca. Pa škoda za muzikal. Verjamem da ti je žal. Mi2 greva jutri gledat moški in ženske.com. Upam da bo vse ok. Mi je že zdej čudno, ko bova šla sama. Vedno smo šli vsi 4je. Zdej pa to ne gre. Tud v kino  še nekaj časa ne bomo mogli it.user posted image . Smo šli prej vedno skup v Kolosej, je blo tko fino.

Kleo - super za sestrico, pa lepo da se veseliš bit priča. Pri nama sta priči kupili darila in plačali kosilo, na katero smo šli samo mi2, obe priči in voznik. Ostalo (kosilo za svate in večerja z zabavo, oblačila, torta, glasba.....)pa sva financirala sama. Šranege pa ni blo, ker jaz sem iz mesta.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:19:33   
Tina 28
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Glede stroškov poroke - pa kar fajn, da sem imela 10 svatov in poroko 200 km od doma user posted image user posted image user posted image


Kje pa si se poročila, če smem vprašatuser posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:23:30   
Samsa
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Ste pa zgovorne danes.user posted image



Didlina zgleda, da je bil včeraj prevelik napor in še nabiramo moči user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:24:06   
Tina 28
Nejc je drugače ful boljše...ma vročine 38.00 prej pa še manj. Je že zahtevenuser posted image . Mi je kar mal žal, da nisem šla, ker je baje ful dober muzikal...karte sem po sreči dobila...jih pa že dolgo ni blo več za kupit. No ja...glavno da je zdravje bolje...tko bi pa celo predstavo razmišljala, kakšno je stanje. Še Anja je mal sitnarla in moj, k ni vešč  obeh naenkrat...sploh večerne faze bi bil verjetno mal živčen. Tko je pa vsaj on šel lahko na karate...otroška sila pa je doma, ker bolj ovlada in jo bolj skrbi. Po lastni odločitvi...

RMRM..jutri se pa fajn mejta...midva nisva bla skupaj zuni že uufff...ne vem sploh kolkokrat, saj še ko sva začela sem mela Nejca....v glavnem premalokrat

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:25:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Samsa

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Ste pa zgovorne danes.user posted image



Didlina zgleda, da je bil včeraj prevelik napor in še nabiramo moči user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Samsa)
  Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:27:04   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

Čer!

Anaj, kako velik fant je Jaka user posted image user posted image user posted image

Cofijana, user posted image user posted image user posted image  za Jana. Pa user posted image user posted image  da čimprej ozdravite.

Tina, tud za vas user posted image user posted image user posted image  , za Nejca. Pa škoda za muzikal. Verjamem da ti je žal. Mi2 greva jutri gledat moški in ženske.com. Upam da bo vse ok. Mi je že zdej čudno, ko bova šla sama. Vedno smo šli vsi 4je. Zdej pa to ne gre. Tud v kino  še nekaj časa ne bomo mogli it.user posted image . Smo šli prej vedno skup v Kolosej, je blo tko fino.

Kleo - super za sestrico, pa lepo da se veseliš bit priča. Pri nama sta priči kupili darila in plačali kosilo, na katero smo šli samo mi2, obe priči in voznik. Ostalo (kosilo za svate in večerja z zabavo, oblačila, torta, glasba.....)pa sva financirala sama. Šranege pa ni blo, ker jaz sem iz mesta.


Kdo to praviuser posted image ...ne ne,saj se.

Midva sva tudi vse placala,razen prstanov in pijace na magistratu.Pa takrat sva bla ravn najbolj svoh z denarjem.Se frizerja za mami in sestro sem jaz castila.Samo na zadnje ni prislo tko veliko,je res da nisv imela veliko svatov.Se najdrazja je bla muska,samo je blo pa fino.Aja,pa za najine obleke sva dala res smesne cene,pa sva bla-vsaj za moje pojme,super oblecena.Na kosilo nas je slo pa kar nekaj,samo je bil narezek.Fotograf je bla svakinja,sva spet prisparala,ceprav je sestra rekla,da bi ona placala fotografa,ce bi ga narocila.Je pa ves potek mami zrihtala in to je blo zelo veliko.Smo bli takrat ze v nemciji.
Ja,je blo lustnouser posted image .

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:27:50   
RMRM
Tina, poznam to. Mi2 sploh ne znava sama iti nikamor, smo vedno skup hodil. Sej pravim, v kino smo šli vedno v Kolosej, je blo tko, originalno, z kokakolo in kokicami, da pol usta pečejouser posted image user posted image . Na večerjo smo šli vedno skup...... Bo že. Upam sam da ne bo kakšne panike z varstvom Lukasa. Ker tašča je ful panična za vsako stvar. Bo pa prišla k nam, tko da bodo otroci lepo doma, pa upam da ne bo panike.


(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:30:02   
RMRM
Sem se zdej spomnila, kako je lastnica restavracije, v kateri smo imeli večerjo in zabavo debelo gledala, ko sva prišla plačat. Je bla čist paf, ker je mislila, da bo moj oče plačaluser posted image user posted image

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:31:45   
RMRM
Lunca user posted image

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:31:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

Sem se zdej spomnila, kako je lastnica restavracije, v kateri smo imeli večerjo in zabavo debelo gledala, ko sva prišla plačat. Je bla čist paf, ker je mislila, da bo moj oče plačaluser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:32:31   
Samsa
RMRM...user posted image user posted image user posted image  za jutrišnji izhod

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:33:25   
Tina 28
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

Sem se zdej spomnila, kako je lastnica restavracije, v kateri smo imeli večerjo in zabavo debelo gledala, ko sva prišla plačat. Je bla čist paf, ker je mislila, da bo moj oče plačaluser posted image user posted image



sanjaj svinja o koruzi ane...ja moji nimajo, da bi plačal...kaj naj pol. Plačaš sam alpa si koruznikuser posted image

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 21:33:27   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: Samsa

RMRM...user posted image user posted image user posted image  za jutrišnji izhod


Upam da uspeuser posted image

(odgovor članu Samsa)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?