|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:04:55   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

didlina, a ti ji daješ samo pomarančni sok kot dodatek k jedem, al tud pomarančo. Ker jaz s citrusi še nisem poskusila.


Pri nas ne palijo veliki koščki, zato zaenkrat samo stisnem. Včasih pri meni mal pogricka, sam odgrizne prevelik kos.
Je požrešna po mami, a ne  Kleo?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mene je glihkar moj zmerjal, ko sem pož.....la celo riževo milko.user posted image user posted image  Kaj pa mi jih nosi, sam je krivuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:06:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

didlina, a ti ji daješ samo pomarančni sok kot dodatek k jedem, al tud pomarančo. Ker jaz s citrusi še nisem poskusila.


Pri nas ne palijo veliki koščki, zato zaenkrat samo stisnem. Včasih pri meni mal pogricka, sam odgrizne prevelik kos.
Je požrešna po mami, a ne  Kleo?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



To pa ne vem...ceprav si res zadnjic pri nas vse pojedla kar sem nastimalauser posted image user posted image user posted image user posted image













































































user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:07:24   
RMRM
Kleo, jaz mu dam govedino iz juhe, jo samo sesekljam. Pa piščančja prsa dam kuhat, začinim z kumino, janežem in komarčkom, pol pa tud čist na drobno sesekljam in zamrznem. Pol pa dodajam razno zelenjavo zraven. Purana na podoben način. Pa probala sva tud mal osliča, sam mi je ful zoprn zaradi koščic. Pa špagete bolonez je tud že probaluser posted image

< Sporočilo je popravil RMRM -- 27.3.2009 22:08:52 >

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:07:35   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image matr, zdej sem bla že v dilemi, kdaj sem bla pr teb in kaj hudiča sem jedla.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:08:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nya

jaz sem mu dans skuhala teletino sam tko v vodi, pol pa zraven še krompir in korenček


Jaz ji se vse miksamuser posted image ,ker drugac res noce.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:09:02   
Tina 28
jaz ji meso dam vsaj 4 krat tedensko...ravno tko kar na sopari skugam (piščanec ribica)alpa iz juhe. Sem pa mela vnaprej narejeno teletino(ekonom in por) v lastnem soku in zamrznjeno v kocke.

Ne ve pa kakšna porcija mesa naj bi ustrezala. Jaz ji dam za tri koščke kot za v rižoto...alpa včasih še manj.

Poskusila je postrv...kar iz mojega krožnika pečeno...brez česna kosti in kože seveda!

Nya...zakajpa mu nočeš dajat mesa?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:10:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

Kleo, jaz mu dam govedino iz juhe, jo samo sesekljam. Pa piščančja prsa dam kuhat, začinim z kumino, janežem in komarčkom, pol pa tud čist na drobno sesekljam in zamrznem. Pol pa dodajam razno zelenjavo zraven. Purana na podoben način. Pa probala sva tud mal osliča, sam mi je ful zoprn zaradi koščic. Pa špagete bolonez je tud že probaluser posted image


Spagete je moja tut,samo ima rada bolj redko,tako da ji niso sli prevec dol.Bom pa skuhala piscancka,s kumino,janezem..to imam...komarcek-v nemscini???

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:10:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: nya

jaz sem mu dans skuhala teletino sam tko v vodi, pol pa zraven še krompir in korenček


Jaz ji se vse miksamuser posted image ,ker drugac res noce.



naš pa miksanega ne mara - tko da sam z vilco pretlačim - teletina se je pa itak razpadla- se je kuhala 2,5 ure -košček je bil velik 5x5 cmuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:11:02   
RMRM
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: nya

jaz sem mu dans skuhala teletino sam tko v vodi, pol pa zraven še krompir in korenček


Jaz ji se vse miksamuser posted image ,ker drugac res noce.



Jaz mu zmiksam samo jabolko, pa mango. Ostalo pa ne, samo sesekljam. Ker drugač otrok samo dol požira hrano, mora jo pa mal po ustih vlačit, tko z jezičkom iz leve proti desni. No, mal čudn sem napisala, ampak tko nekako.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:11:56   
Tina 28
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

Kleo, jaz mu dam govedino iz juhe, jo samo sesekljam. Pa piščančja prsa dam kuhat, začinim z kumino, janežem in komarčkom, pol pa tud čist na drobno sesekljam in zamrznem. Pol pa dodajam razno zelenjavo zraven. Purana na podoben način. Pa probala sva tud mal osliča, sam mi je ful zoprn zaradi koščic. Pa špagete bolonez je tud že probaluser posted image



A res...osliča...jaz bi tud poskusila (tisti košček pa že fejst pregledaš...)...ja ribe so dobre za možgane...Nejc jih je vedno rad jedu...zdaj je pa pameten za triuser posted image

Sem pa kokošjojuho zanjo skuhala in zdaj sva jo pojedli (tisto, ki jo je dva meseca nazaj napenjala...40 deci kozarčkov). Seveda sem zraven dodala začimbe, por, mal čebule in dala v lončke. Pol pa to vmešam zraven zeljenjave alpa ji popoldan za malico kruh podrobim noter.

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:12:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nya

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: nya

jaz sem mu dans skuhala teletino sam tko v vodi, pol pa zraven še krompir in korenček


Jaz ji se vse miksamuser posted image ,ker drugac res noce.



naš pa miksanega ne mara - tko da sam z vilco pretlačim - teletina se je pa itak razpadla- se je kuhala 2,5 ure -košček je bil velik 5x5 cmuser posted image


Blagor vam.Me prav zanima kdaj bo moja pretlaceno zacelauser posted image .Saj moja tudi dobi bolj mikro kosckeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:12:59   
Anonimen
goveje meso v omaki (zrezki)
goveje meso iz juhe
puranje meso-zrezki v omaki
puranje meso-zrezki naravni
puranje meso. zrezki s sirom
faširano meso (goveje, mešano naj nebi )
hrenovke
pečena kura v omaki
golaž
jančka pečenega (se je oblizovalauser posted image )
pečenega zajčka
ribo s kislim krompirjem


Naša je vse zgoraj našteto že jedla. Potem so pa še enolončnice, kjer se kuha noter svinjsko meso, sam tega mesa pa ne je ,ker je preveč odimljeno in soljeno. V bistvu ne je nič več otroške hrane posebej zanjo.user posted image Kar se kosila tiče.

< Sporočilo je popravil Didlinaa -- 27.3.2009 22:13:52 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:13:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: nya

jaz sem mu dans skuhala teletino sam tko v vodi, pol pa zraven še krompir in korenček


Jaz ji se vse miksamuser posted image ,ker drugac res noce.



Jaz mu zmiksam samo jabolko, pa mango. Ostalo pa ne, samo sesekljam. Ker drugač otrok samo dol požira hrano, mora jo pa mal po ustih vlačit, tko z jezičkom iz leve proti desni. No, mal čudn sem napisala, ampak tko nekako.


Saj vem,pa kaj naj,ce noce.Ze tko jo na fore mecem,da sploh je.

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:15:03   
RMRM
kleo - Fenchel

(odgovor članu RMRM)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:15:28   
Tina 28
Kolk pol daste mesa?

Ja teletina in govedina se dolgo kuha...haše je pa naša tud že dvakrat jedla pri nas.

Jaz sem to meso , ki se dolgo kuha...kar vnaprej pripravila...zdaj mi je vsega zmanjkal.....EKONOM...MESO...ZAČIMBE IN GREMO....pol pasrazrežem na koščke...dam v majhne posodice in zalijem z sokom...pa v skrinjo

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:15:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

goveje meso v omaki (zrezki)
goveje meso iz juhe
puranje meso-zrezki v omaki
puranje meso-zrezki naravni
puranje meso. zrezki s sirom
faširano meso (goveje, mešano naj nebi )
hrenovke
pečena kura v omaki
golaž
jančka pečenega (se je oblizovalauser posted image )
pečenega zajčka
ribo s kislim krompirjem


Naša je vse zgoraj našteto že jedla. Potem so pa še enolončnice, kjer se kuha noter svinjsko meso, sam tega mesa pa ne je ,ker je preveč odimljeno in soljeno. V bistvu ne je nič več otroške hrane posebej zanjo.user posted image Kar se kosila tiče.


Sara je zelo pridna,imas sreco ker tako rada je.Pa Anja tudi.
Moja je bolj zbircna metkauser posted image .
Aja,kako je zdaj z paradajzem.Ga lahko ze jejo.Mora bit kuhan za prvic??

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:16:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

kleo - Fenchel
[/quote

Mislim,ce jsz nisem bkuser posted image user posted image user posted image user posted image .Saj imam komarckov caj domauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:16:53   
Anonimen
jaz ne pasiram že kar precej časa. Lepo pogricka. Pazim edino pri hrani, kjer na hitro pregrizne ala piškoti, pomaranča...brez nadzora nima itak nič v ustih.Ne sme. Že sam puzzle zadnjič user posted image mmmm, ja fino ja, puzzle pa vse pregriznjene.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:19:38   
Tina 28
No jaz ji danes drugič dosedaj nisem posebej skuhala. Ona ima prej kosilo...ker Nejc je v vrtcu ob 12.00 in ona doma tudi. Pol pa je kosilo ob 15.30 še za ta stare in Nejca namesto malice...Anja pa takrat dobiva priboljške, da se mal navadiuser posted image .

In danes si je Nejc zaželel makarone s jabolkom...ma ful rad (in ker dva dni skor nič jedel...seveda mami koj kuhat...in sem še za Anjo).

Naredim pa tako...Makarone zabelim na maslu in drobtinicah...in zmešam s čežano...no Nejc ma posebej, ker rad pomaka...Anja je jedla skupaj (čeprav ji to ni tolk potegnil, ampak pomojem zaradi makaronov, ki jih z dvema zobkoma ne more fajn prežbvečt...stopijo se pa v ustih ne)

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:20:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

kleo - Fenchel
[/quote

Mislim,ce jsz nisem bkuser posted image user posted image user posted image user posted image .Saj imam komarckov caj domauser posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sej sem ti misnla rečt, sam.............. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:21:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

Kolk pol daste mesa?




Cca 5x5.ja vem ,ogromno, sam pač rada je.user posted image

(odgovor članu Tina 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:22:21   
Tina 28
Ja Anja rada je...sem ji pa danes po teh makaronih, ki jih je pojedla pol njene obiajne porcije...dala rezino sira...mmmmm je zmazala. Ona ful lepo valja z jezičkom..in ma tud večje koščke. Zdajse učiva jesti...tko, da ji rezine korenja ne zmečkam vmes in dam samo na njen krožnik in pol nalagava in nosiva v usta....ostalo pašto pa jaz dajem.

Mava slabe izkušnje, ker zelo rada maha z žlico, pa sva za kake 14 dni dale to na pavzo....je prišlo že na stropuser posted image

(odgovor članu Tina 28)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:22:25   
RMRM
Aja, pa zadnjič je ješprenj jedel, se je tako oblizoval. Je pa res, da ni bil slan.

Mu pa tud jaz dajem našo hrano, edino meso vedno za v naprej pripravim, če imamo mi kosilo, ki pa res zanj ni primerno.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:22:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tina 28

No jaz ji danes drugič dosedaj nisem posebej skuhala. Ona ima prej kosilo...ker Nejc je v vrtcu ob 12.00 in ona doma tudi. Pol pa je kosilo ob 15.30 še za ta stare in Nejca namesto malice...Anja pa takrat dobiva priboljške, da se mal navadiuser posted image .

In danes si je Nejc zaželel makarone s jabolkom...ma ful rad (in ker dva dni skor nič jedel...seveda mami koj kuhat...in sem še za Anjo).

Naredim pa tako...Makarone zabelim na maslu in drobtinicah...in zmešam s čežano...no Nejc ma posebej, ker rad pomaka...Anja je jedla skupaj (čeprav ji to ni tolk potegnil, ampak pomojem zaradi makaronov, ki jih z dvema zobkoma ne more fajn prežbvečt...stopijo se pa v ustih ne)


Uf, hvala za idejo.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tina 28)
  Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: junijski princi in princeske 2008-VII.del
27.3.2009 22:23:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: RMRM

Aja, pa zadnjič je ješprenj jedel, se je tako oblizoval. Je pa res, da ni bil slan.

Mu pa tud jaz dajem našo hrano, edino meso vedno za v naprej pripravim, če imamo mi kosilo, ki pa res zanj ni primerno.


Ješprenj..pojedla ga je cel krožnik za odraslega. Ga ma ful rada.user posted image

(odgovor članu RMRM)
  Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?