|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:08:20   
suska
BEBIII, ja očitno se to res dogaja.... Upam samo da pri nas ne (no, sem skoraj sigurna da ne)!

mismis do petka bom tudi jaz na trnih (takrat delam test), tako da se vama z Reby kar pridružim. Se pa res vlečejo dnevi pred testom za pop.......

Diana79 kaj lepega si privošči (saj veš, za dušo)!user posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:09:18   
T1979
Bebiii, a ti pa že za petek navijaš. user posted image  user posted image  user posted image

Aja, sej vidim, da jutri ni nič.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:11:24   
Anonimen
Reby, ojoj, to pa je smola.user posted image  Ampak glavno je itak, da si ti in user posted image  ok!!!

gospodarica, žal mi je da ni uspelo. user posted image

bozza, bravo za stopko!! user posted image   user posted image  Upam, da ne bo bolela.

WP, glavo gor in ponosno naprej. Ne skrbi zaradi tiste endo... Itak bo ta postopek zate uspešen, potem bojo pa tudi tisto odstranili.

Bebiii, sem gledala film.. Upam, da se to ne dogaja!user posted image  

Pa še moje poročilo: v ponedeljek sem imela zadnji posvet. Papirji grejo sedaj na konzilij, tako, da lepo čičamo in čakamo na pošto! ČE bo kmalu (nekje do 20.4.) potem je možnost da ujamem postopek še pred poletjem, drugače pa štartamo septembra.

(odgovor članu BarbiG)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:12:29   
T1979
IZVIRNO SPOROČILO: bozza

Danes sem bila spet na UZ in zvečer pade stopka. Punkcijo imam v petek.

Je bila pa danes na UZ še R. hčerka. Je vse komentiral: da zmeriš samo največje folikle (21 in 22 mm), endometrij da je v redu ...

Šibam od doma! Dobro opravite!


Bozza super za stopko.user posted image user posted image user posted image Fajn si jo zapiči.

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:22:51   
gigi1
Daaan user posted image

Evo zgubljena duša je nazaj. Sem bila malo v toplicah, lovila štorklje... user posted image
V glavnem...sva uživala user posted image

Nekaj sem uspela prebrati

Gospodarica user posted image user posted image user posted image  res mi je hudo. Upam, da boš šla kmalu v postopek s pingvinčki.

Reby ma sranje! Važno, da je z otročkom vse OK.

WP dober vmesni rezultat. Za endometrij pa mislim, da ne rabiš skrbeti.

Kimsy jaz sem imela v prvem postopku cisto in so mi jo po 7ih dneh spunktirali, ker ni sama počila. Nič ni hudo. Vsaj dobiš občutek kako punkcija foliklov izgleda. Priporočam ti le, da na naslednji UZ vzemi s sabo copatke (morda tudi šlafrok in spalno srajčko). Jaz sem okol skakala v škornjih, ker mi nihče ni povedal, da bi bilo dobro vzeti kaj s seboj, če folikel ne poči in pride do punkcije.
To na sam postopek ne vpliva negativno. Jaz sem takrat zanosila. Žal sem morala potem na A zaradi kromosomske napake, vendar to s tem nima nobene veze.

Bebiii nič se ni treba vnaprej bati. Če bo cista pač bo. To postopek malo zavleče, vendar ni nič hudega.

Mišmiška krasen seznam user posted image . Držim pestke močno, močno

Vsem pupikam sem prinesla pozdravčke in poljubčke iz Prekmurja user posted image

user posted image


_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu sapi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:25:17   
mismis
Suska, pa saj ti bi lahko že danes delala test. Sicer silim te ne, ampak 12. dan po ET naj bi bili rezultati že kar pravi. No kakorkoli, ne glede na to, ali boš delala test danes ali ne, ti želim veliko sreče, da bo plusek in da bomo dobili prvo aprilsko nosečko.

BEBIII, dogaja se, dogaja. Kot so že punce napisale, se vseeno filaš s hormoni in neka reakcija mora biti

skuštrana suzy, pestke da bodo šli papirji čimprej na konzilij in da bo kmalu akcija


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:25:48   
gigi1
Bozza user posted image  user posted image  user posted image  za stopko.

Diana upam, da si dobro opravila. Hvala še 1x za vse user posted image . Aja tisto sluz sem jaz imela v tretjem postopku že po kakšnih 4ih špikah Menopurja. Pravijo, da je to čisto normalno.



_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:26:57   
mismis
Oh Žižet, welcome back user posted image user posted image user posted image

sem klicala in je Janja rekla, da če ne bo bolje, da se jutri pridem pokazati, če ne bomo pa v petek orenk pogledali. Malo sem ji tudi namignila, da bi imela dr. D-ja na ET, pa je rekla, da bo zrihtala

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:29:03   
gigi1
Miška moja user posted image . Upam, da bo do ju3 že nahalo bolet. Če ne...pa kar pot pod noge in se pejd pokazat.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:34:33   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: bozza

Danes sem bila spet na UZ in zvečer pade stopka. Punkcijo imam v petek.

Je bila pa danes na UZ še R. hčerka. Je vse komentiral: da zmeriš samo največje folikle (21 in 22 mm), endometrij da je v redu ...

Šibam od doma! Dobro opravite!



user posted image user posted image user posted image  super za stopko. Naj bo zvečer roka čimbolj mirna.

(odgovor članu bozza)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:35:24   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Miška moja user posted image . Upam, da bo do ju3 že nahalo bolet. Če ne...pa kar pot pod noge in se pejd pokazat.


zmenjen...

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:36:26   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

bom zelooooooooooo kratka... kar pomeni, da bom novičke komentirala, kasneje,.. upam, da ne zamerite, ampak sem takooooooooooooo zelooooooooooooooooo zaspanaaaaaaaaaaaaaaaa, ker sem iz nočne, da sm čist hin... dans pa še eno nočno, tko da grem kr v vodoravnega... današnje akterke... jst sm bla tista, ki je že skor zakincala v čakalnici (je ktera opazila?)

rezultat:

no, dans je šlo kot po tekočem traku, saj se je Požlepovi mudilo, tko da niti ne vem, kolk je endometrij...

D: 15, 16, 16, 19
L: 15, 15, 16 , 16

Endometriom je že zelooooooooo velik... user posted image

3.4.2009 UZ




Vidim da folikelčki lepo rastejo. Kar tako naprej, pa bo kmalu punkcija.

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:39:30   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: BEBIII

Joooj Kimsy, kakšno cisto!!!user posted image
Dejte mi nekaj povedat, ker sedaj pa se res bojim, če imaš cisto, greš lahko naprej v postopek?????
Našli so jo WP, tebi in bojim se da še meniuser posted image user posted image user posted image user posted image
Veste kaj največ od vsega tega se bojim, da mi postopek prekinejo, zaradi takih stvariuser posted image user posted image user posted image
A ti lahko spunktirajo cisto, a se to da???



BEBIII ne obremenjuj se s tem, kaj bi lahko našli. Bodi sproščena in vedno upaj na najboljše. Glej pozitivno na vse. Ti bo lažje skozi cel postopek. Pomembno je samo, da pridelaš kakšno dobro celico, ki se lepo oplodi in razvije toliko, da se te oprime in ne spusti 9 mesecev.

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:42:41   
BarbiG

IZVIRNO SPOROČILO: gospodarica

dobro jutro punce!
nočem vam pokvarit te super nove teme za april,ampak žal očitno ne morem brez vas,včeraj se je moja "nosečnička" kariera končala,tako da se vračam k vam nazajuser posted image
tolaži me samo to,da veste kako se počutim in da me v skrinji čakajo še trije pingvinčki,pa ni hudič da se en od teh ne bi obdržal....

daisy....user posted image user posted image user posted image  žal mi je zate,glavo pokonci,ni še konec sveta...



user posted image user posted image user posted image  Gospodarica, kaj pa se je zgodilo, če smem vprašati?

(odgovor članu gospodarica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:48:40   
Rakica_80
user posted image user posted image user posted image user posted image Jočem od veselja, ker imam tako dobre punce na RRuser posted image
Hvala vamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 11:49:22   
Rakica_80
No vidite spet jočemuser posted image - HORMONIuser posted image

_____________________________

Enkrat bo uspelo.........šibamo v 4 postopek!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 12:41:05   
diana79
živijo!jaz sem že nazaj!kimsy zakaj me rekla da to si ti?škoda!rada bi te spoznala!WPmislim da sem te videla pa nisem si upala vprašat če si to ti!takole mojih rezultati:D:14,14,14,16!lL13,15,15,16,18,19!endometrij je 9!mislite da je to dober rezultat?v peteK 3.4.IMAM PONOVNO UZ!če bodo zrasle imam veliko šansa za stopko že v petek!bomo videle!a ja kupila sem take lušne čevlje!mismis mogoče v petek ti jih lakho pokažem,če se bova videle!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

so dnevi,so leta in so pomladi,ko se imamo preprosto radi,so trenutki,ko je treba na novo začeti in so ljudje,ki jih je treba preprosto objeti!

(odgovor članu Rakica_80)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 12:48:18   
gigi1
Diana odličen rezultat user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Suzy upam, da pride pošta od konzilija že aprila user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 12:54:59   
BarbiG
Diana tole je super rezultatl. Kar tako naprej. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 12:55:41   
T1979
IZVIRNO SPOROČILO: diana79

živijo!jaz sem že nazaj!kimsy zakaj me rekla da to si ti?škoda!rada bi te spoznala!WPmislim da sem te videla pa nisem si upala vprašat če si to ti!takole mojih rezultati:D:14,14,14,16!lL13,15,15,16,18,19!endometrij je 9!mislite da je to dober rezultat?v peteK 3.4.IMAM PONOVNO UZ!če bodo zrasle imam veliko šansa za stopko že v petek!bomo videle!a ja kupila sem take lušne čevlje!mismis mogoče v petek ti jih lakho pokažem,če se bova videle!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Diana79 super rezultat. user posted image   user posted image  Foliklčki bodo še zrasli, endometrij pa se bo tudi odebelil.

(odgovor članu diana79)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 12:55:42   
BarbiG
Suzy upam da dobiš pošto od konzilija kmalu, da greš v boj za user posted image  še pred poletjem.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 12:59:15   
T1979
Gospodarica, upam, da se nisi danes z nami malo pošalila, glede na to, da je 1. april, zato ker si tam smeškota prilimala. Če je to res, te bomo vse po nagi riti.

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 13:06:38   
Reby
Babike, hvala vam user posted image
Mismis - se še nisem zahvalila za včeraj, prav luštno je blo, tvoj Tor je pa itak zakon in sploh najlepši cartasti cuker user posted image

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 13:07:20   
kimsy
diana - pa veš kok vem katera si? Ker maš novo belo torbico! user posted image  user posted image  user posted image  
punce hvala za tolažbo glede ciste. Sej me je hotla že za jutri naročit na punkcijo, ker se ji je danes mudilo, pa me je vprašala iz kje sm, in ker sm očitno predaleč je rekla, da bomo drug tedn vidli kaj bo. je pa drug tedn Ribiččeva dežurna, ta pa ne dela take panike glede cist. No, vsaj do zdaj ni. Sm pa vsakič na IUI-ju tud mela cisto in to vsakič na drugem jajčniku.
mismis-ko boš ti v petek dr.D-ja vidla, bodo vse bolečine pozabljene...user posted image
suzy-upam, da kmal dobiš pošto in štartaš.

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: April/Maj IVF/ICSI 2009
1.4.2009 13:09:11   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Babike, hvala vam user posted image
Mismis - se še nisem zahvalila za včeraj, prav luštno je blo, tvoj Tor je pa itak zakon in sploh najlepši cartasti cuker user posted image


ja ni za kaj, jaz te bom pa po riti, ker si me nahecala, da ima dekofe enak okus kot pravi kofe, sploh ne user posted image , ampak se bom potrudila in ga bom pila, ampak to samo zato ker si mi ga ti prineslauser posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?