|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Umazan iz vrtca
8.4.2009 10:21:06   
Anonimen
mi smo bili včeraj popoldne na igrišču. v mivko so skopali luknjo in jo zalili z veeeeeliiiiko vode. "Ja, mami noooo, mi delamo cesto..." user posted image user posted image user posted image  

Preoblekla sem ga kar tam in v avto je odšel v copatih brez nogavic. user posted image

(odgovor članu zmajči25)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Umazan iz vrtca
8.4.2009 11:50:56   
honey
Ravno včeraj popoldan je prišla k nam na obisk svakinja s svojima 4-letnicama. In potem seveda zraven še naš 4-letnik in je bil žur. Najprej so se po kolenih plazili po travi, ko so "jahali konjička", potem so se pa nekaj časa kotalili, nekaj časa spuščali po riti po klančini - seveda tudi porasli s travo user posted image . Najbrž si kar predstavljate, kakšni so bili. Vsi trije kot pujsi. Mi2 z možem sva se smejala in si mislila - Ariel vse opere, svakinja je pa nekaj časa še vztrajala pri tem, da naj nehajo, ampak, ko je ugotovila, da nima besede, je obupala user posted image . Res pa je, da je imela ena od punc rozaste hlače - kakšno lepo rit je imela user posted image . Uživali so pa 100/h in tega jim ne moreš vzeti - vsaj jaz ne. Res imam potem malo več dela, da operem taka oblačila, ampak mi odtehta to, ko jih gledam, kako uživajo user posted image


_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Umazan iz vrtca
8.4.2009 14:31:37   
Sunny Morning
Komaj čakam jesen in vrtec...user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Umazan iz vrtca
8.4.2009 15:26:44   
emaa
Pojem čistoča ni povezan z mojima sinoma, umazanija v povezavo z vodo, idealna in dobitna kombinacija. Tako pač je, sem se sprijaznila. 

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Umazan iz vrtca
9.4.2009 9:11:54   
hillmagic
Tudi moja punca je bila večeraj posuta z novo dekoracijo flekov od rdeče in rumene barve, kar je bilo rjavega je bilo pomoje od kakava. Nimaš kaj. Če ti je žal za body, hlače, jopico ji obleči za v vrtec nekaj kar ti ti toliko škoda da se zamaže. Jaz sem videla tudi mamico ki punčko pripelje lepo oblečeno in jo tam obleče v trenerko potem pa ko jo pride iskat jo sleče iz trenerke in oblečeta lepše cunje... tako da je lepa ko pride v vrtec in ko ga zapušča....sicer pa so vsi otrocki lepi tudi če so malo umazani a ne user posted image

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu zmajči25)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Umazan iz vrtca
9.4.2009 11:47:42   
Anonimen
naši jutr v vrtcu jajca barvajo user posted image  user posted image

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Umazan iz vrtca
9.4.2009 13:03:24   
livia
Naša prva pupa je šla v vrtec z 20 meseci in je po naravi zelo čist, oz hoče bit, tako da od hrane ni bila nikoli, razen, če se polije in jo vso preoblečejo. Je bla pa že od barve, blata,... Meni je fajn, vsaj vem, da ustvarjajo.
Druga pupa gre v vrtec prvič v torek in ta bo pomoje nosila cel jedilnik na majici, pa kaj čmo.

(odgovor članu xerox)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Umazan iz vrtca
9.4.2009 19:23:33   
Anonimen
Naš je sicer 6-letnik, pa je včeraj tak "pacon" prišel domov. So bili zunaj, na travi, toboganu, peskovniku. Ko sem ga prišla iskat so mu lička kar žarela (no mal tudi od sonca), tako je bil zadovoljen. Jaz pa tudi, ker sem videla kako je užival.

< Sporočilo je popravil kokakola -- 9.4.2009 19:24:01 >

(odgovor članu xerox)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Umazan iz vrtca
11.4.2009 12:36:36   
mayci
Nekje sem prebrala, da če je otrok ob koncu dneva čist, potem se ni imel lepo oz. ni užival v dnevu. In to se mi zdi tako resnična misel...user posted image
Res pa je, da tudi jaz včasih kar pikice dobim, ko mu prvič oblečem kakšno majčko, pa je še isti dan na njej kakšen neodstranljiv madež.user posted image  Ampak to je moj, ne otrokov problem...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Umazan iz vrtca
11.4.2009 22:50:43   
marelicaa
Jaz si dostikrat rečem: hvala bogu, da imamo Vanish.

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Kolikokrat kopate dojenčka?
Itkica



vsak dan (32%)

2-3 krat tedensko (45%)

1 krat tedensko (23%)


Število vseh glasov: 272

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!