|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
28.4.2009 21:49:53   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: kpmk

Olitno nobene ni gor in sem imela monologe user posted image
Vas še pridem pogledat malo kasneje
Vsem user posted image  želim čimprejšnji let za Rim in da nas razveselite z lepo porodno zgodbo. Aja pa na slikco ne pozabit user posted image


OOOO babi...kako smo? zdej že super a neuser posted image user posted image user posted image user posted image , smo se včeraj z Nino vidl, pa smo eno kavico spil. Sta bla s tamalo na sprehodu. Pol jo je pa šla k men gor podojit pa sem jo malo cartalauser posted image ...kok je luštna, pa zdej ma ravno toliko kg kot naš bebi ko je še v bušijuuser posted image user posted image user posted image ... Je pa rekla da sta se čuli in da ste že bili na sprehodu. Uživajte, upam da bomo mi tudi kmaluuser posted image . Ti najbolj veš kako je to čakanjeuser posted image


U sta se vidle,... joj jst tud komaj čakam da bomo tkole vozičkal na polno,... ja mi smo že bili zunaj, samo ne še v mestu, kr tle pr nama pa pr mojih na parceli in je blo res fajn,... počsi bomo šli tudi v park,,... in spoznat male prijatelje user posted image
Joj te res razumem, lahko ti rečem le to, da sedaj ko pogledam za nazaj, da se vse čakanje izplača, ker pol ko vidiš zakladek res pozabiš na vse, tudi čakanje,.... moj je vedno rekel, vse je z enim razlogom,.... user posted image  sej vem, je pa full zoprn,... upam in držimo pesti, da čimprej sporočiš novičko, sej že malo mene pajkle kaj in kdaj boš javila ter še ti razveselila z novičko user posted image


ja sej maš prav vse ima svoj namenuser posted image ....jst tudi komaj čakam da se vidim, spijemo sok in poklepetamo, pa predvsem da vidim še vašega princa Iana...od Nine mala je tak cart...moj dragi je čist nor ko j je včeraj videluser posted image , kr naprej govori kok je lušna in kok komi čaka našo štručkouser posted image


jst sem jo vidla nazadnje v bolnici,.... vama kr verjamem,... pr nas je blo tud tko, vedno ko sma kakega user posted image  vidla sma bla pol še bolj neučakana user posted image user posted image  
Sej bo kmalu in fajn bo ko bomo vozičkal in spoznal naše user posted image


ja sej bo hitrouser posted image user posted image user posted image user posted image upamuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu kpmk)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
28.4.2009 21:51:22   
jernejav
Čestitke mami in očku za malega Oskarja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Brez tebe življenje se prazno mi zdi
vsebino mu daješ edino le ti...

Anže je v najino življenje prijokal 28.3.2009

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
28.4.2009 21:52:30   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Hanaja

Drage aprilčice (tiste, ki ste še ostale)user posted image

Sporočam vam, da je "vaša" ella v porodniuser posted image user posted image Pri njej se ni nič kaj dogajalo do včeraj, ko se je šla prvič pokazat v P, ker jo je nekaj špikalo. Ctg je pokazal majhne popadke, G pa je napovedal, da še ne bo nič kakšen teden, ker je čisto zaprta. No, danes je šla ponovno in bila odprta 4 cm...in sedaj čakamo na veselo novičko...user posted image

Majčica Hanaja (pdp 14.5.)user posted image


bravo ellči....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Hanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
28.4.2009 21:57:13   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Hanaja


Novičke od Elle ob 19h: rodil se je Oskar, velik 55 cm in težek 4340 g.
Oba sta ok in mami ni bila nič šivana! Oči pa tudi presrečen!


user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo puncauser posted image user posted image user posted image user posted image  OSKAR JE PA PRAVI KORENJAKuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Hanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
28.4.2009 22:29:35   
brigita23
nočko punce...se zjutraj tipkamouser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 4:47:14   
Pat74
Ella čestitke za Oskarja, ki je pravi dečko!user posted image user posted image user posted image


Mislim, da mi danes še ne gremo nikamor, ker se še nič ne dogajauser posted image .

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 6:23:49   
Miška2006
user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 8:17:36   
tassika
Jutro punce, kako je kaj naša mišk, tako lepo sva bili zmenjeni, da bova danes skupaj šli v porodnišnico, pa sem jaz nažalost izpadla že v prvem krogu.

Mišk želim ti, da čimhitreje zagledaš svojo pikico.

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 9:10:12   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: Hanaja


Novičke od Elle ob 19h: rodil se je Oskar, velik 55 cm in težek 4340 g.
Oba sta ok in mami ni bila nič šivana! Oči pa tudi presrečen!


user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bravo puncauser posted image user posted image user posted image user posted image  OSKAR JE PA PRAVI KORENJAKuser posted image user posted image user posted image user posted image


iskrene čestitke za Oskarja user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 9:16:59   
Blueeyes
se še jz oglasim... še kr 2 v 1... včeri sem mela pregled.... nič posebnega, nič omembe vrednega... MV se mi je že mal zmehčal, ampak to še ni to.. tko da zihr dočakam svoj PDP (3.5.) in najbrž bom šla še kej čez rok... kile uspešno (user posted image user posted image ) pridobivam... naslednji pregled imam 4.5., torej 1 dan po PDP 

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 9:48:12   
detelja
elle iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 9:50:16   
Blueeyes
res je kr neverjetno, da ni nobene aprilčice...k sem bla navajena da k me 1 uro ni blo, sem mogla prebrat po 10 strani... se vidi da ste zdej vse mamice in da ni veliko časa.. pa seveda se vidi da čvekate tud pr drugi temi - dojenčki user posted image  user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 9:58:22   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

res je kr neverjetno, da ni nobene aprilčice...k sem bla navajena da k me 1 uro ni blo, sem mogla prebrat po 10 strani... se vidi da ste zdej vse mamice in da ni veliko časa.. pa seveda se vidi da čvekate tud pr drugi temi - dojenčki user posted image  user posted image


ja, zdaj nas najdeš na "starši čvekamo"user posted image user posted image user posted image boš vidla, kako bodo majčice hitr pobegnile user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 9:59:24   
brigita23
DOBRO JUTRO

kako je punce...no zdej že po večina mamice, nekaj oz ene 3 pa smo še vedno user posted image ...kako ste spale? Jst spim zelo slabo, ponoči se komaj prestavim iz enega boka na drugega, saj me sramna kost tako boli da bi lahko vpila zravenuser posted image . Vse se mi premika in poka, kot bi se mi lomile kosti.....tako da upam da pridem čimprej v vaš klub 1+1user posted image .

Pogrešam naše slastne zajtrke zato sem se odločila da ga danes pripravim in vas malo pocrklamuser posted image ....pa tudi kakega pomočnika bo še fajn videt a ne?



_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 10:01:16   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

res je kr neverjetno, da ni nobene aprilčice...k sem bla navajena da k me 1 uro ni blo, sem mogla prebrat po 10 strani... se vidi da ste zdej vse mamice in da ni veliko časa.. pa seveda se vidi da čvekate tud pr drugi temi - dojenčki user posted image  user posted image


ja, zdaj nas najdeš na "starši čvekamo"user posted image user posted image user posted image boš vidla, kako bodo majčice hitr pobegnile user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja je fulll žalostno če si tam proti koncu na seznamu, sej pravzaprav nimaš več kaj pisatuser posted image ....mormo naslednjega bebija tak nardit da bo nekje v srediniuser posted image user posted image user posted image ...pa sej ste naše punce super in vem da tudi ve komaj čakate da rodim in vas neham tule morituser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 10:05:20   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

res je kr neverjetno, da ni nobene aprilčice...k sem bla navajena da k me 1 uro ni blo, sem mogla prebrat po 10 strani... se vidi da ste zdej vse mamice in da ni veliko časa.. pa seveda se vidi da čvekate tud pr drugi temi - dojenčki user posted image  user posted image


ja, zdaj nas najdeš na "starši čvekamo"user posted image user posted image user posted image boš vidla, kako bodo majčice hitr pobegnile user posted image user posted image user posted image user posted image



ja vrjamem... zdej se najbrž tm še ne dogaja glih kej velik z naše strani.. sicer mamo že mislim da 11 majskih nosečk k so povile svoje user posted image

brigita23 ja, to bo pa že prov potrebno narest poseben plan, tko da ga boš mela na sredini seznama user posted image  user posted image  sej lej, jz ga mam pa čist na začetku, pa še kr nč... me prehitevajo majčice k so 3 tedne za mano... da nam še pr nas majčicah na koncu ostala sama user posted image

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 10:10:40   
brigita23
kavica za vas drage moje

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

no pa dober tekuser posted image



PA ŠE ROŽICE ZA ROŽICE....vam jih podarjamuser posted image

user posted image




_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 10:16:54   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

se še jz oglasim... še kr 2 v 1... včeri sem mela pregled.... nič posebnega, nič omembe vrednega... MV se mi je že mal zmehčal, ampak to še ni to.. tko da zihr dočakam svoj PDP (3.5.) in najbrž bom šla še kej čez rok... kile uspešno (user posted image user posted image ) pridobivam... naslednji pregled imam 4.5., torej 1 dan po PDP 


user posted image user posted image user posted image user posted image za pregled da je vse ok....naši bebiji še niso pripravljeni prit na svetuser posted image , čakajo na sonček...pa sej bo kmalu...še malo pa bomo cartaleuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 10:19:23   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

IZVIRNO SPOROČILO: detelja

IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

res je kr neverjetno, da ni nobene aprilčice...k sem bla navajena da k me 1 uro ni blo, sem mogla prebrat po 10 strani... se vidi da ste zdej vse mamice in da ni veliko časa.. pa seveda se vidi da čvekate tud pr drugi temi - dojenčki user posted image  user posted image


ja, zdaj nas najdeš na "starši čvekamo"user posted image user posted image user posted image boš vidla, kako bodo majčice hitr pobegnile user posted image user posted image user posted image user posted image



ja vrjamem... zdej se najbrž tm še ne dogaja glih kej velik z naše strani.. sicer mamo že mislim da 11 majskih nosečk k so povile svoje user posted image

brigita23 ja, to bo pa že prov potrebno narest poseben plan, tko da ga boš mela na sredini seznama user posted image  user posted image  sej lej, jz ga mam pa čist na začetku, pa še kr nč... me prehitevajo majčice k so 3 tedne za mano... da nam še pr nas majčicah na koncu ostala sama user posted image


user posted image user posted image user posted image maš prav nekega pravila res niuser posted image ...se že zdej vidi da so tile naši bikci/e prave trmice in nas že zdej mal hecajo ko bi mogli/e na svet prituser posted image user posted image user posted image ...jim je že luštno v naših bušijihuser posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 10:23:51   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

kavica za vas drage moje

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

no pa dober tekuser posted image



PA ŠE ROŽICE ZA ROŽICE....vam jih podarjamuser posted image

user posted image




hvala za zajtrk in šopek rožicuser posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 10:24:18   
brigita23
user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image





_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 10:25:52   
brigita23
No mogoče vas pa pomočniki privabijo, če vas že jst s svojim zajtrkom neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 10:26:40   
brigita23
štorkljica-javi se če si še 2V1 ali pa že cartaš??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 10:26:49   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image

user posted image





to sm pogrešalauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
29.4.2009 10:27:30   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

user posted image user posted image user posted image maš prav nekega pravila res niuser posted image ...se že zdej vidi da so tile naši bikci/e prave trmice in nas že zdej mal hecajo ko bi mogli/e na svet prituser posted image user posted image user posted image ...jim je že luštno v naših bušijihuser posted image


user posted image  user posted image  user posted image  ja jim že ni hudga če se tkole z vsemi 4 branijo pridt na svet... hvala za zajtrk ali malico... tole tko omamno zgleda, da se mi je spet apetit dvigu... kako se pol naj ne bi redile user posted image  pa seveda za pomočnike user posted image  user posted image

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?