|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:04:12   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: akina

Brigita23, te čisto razumem, men ko kdo reče, saj bo in me hoče potolažit imam kar solzne oči.



user posted image user posted image sej bo, pride mal krize vmesuser posted image


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu akina)
Neposredna povezava do sporočila: 4926
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:10:55   
brigita23
detelja sem full vesela za vas, Majči bo hitro spet dobre volje...kar pa se očetovskega dopusta tiče te pa škoda da tok hit mine, a ne?user posted image
Super da so šivi boljš, jst si bom tudi v primeru da bom šivana priskrbela bivacinuser posted image .
Ja so res tečni nekateri...pa pametni tudi men vsak dan nekdo nek nov datum napoveuser posted image , upam da nam dojenje steče in da ga bomo lahko začeli čimprej prakticiratiuser posted image .

Drži se prekmurka, ko pridem v MS te pa pokličem da grema na kavo in gibanco ok?user posted image


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 4927
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:16:36   
brigita23
Nič punce zgleda da bom res sama v duetu še parih punc prišla do 200user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image strani....upam, da ne še prekouser posted image ...bi se vam rada čimprej pridružil na aprilski krofki in jagodeuser posted image .

Mal pogrešam pomočnike...eh pa sej mi ti tudi ne morejo pomagatiuser posted image user posted image ...jutri spet na tešče spijem en štaperček recinosa pa mal po štengih gor dol pa enkrat bom dobro rožico zalila, no pa mogoče bo kajuser posted image .

Pridne bodite

Pogrešam junonco, pa sončka, pa kpmk, pa cveto, pa janjo, pa nmag, pa vse punce....zato detelja in miška vidve, ki mi še prideta držbo delat sem pozdravite jih prosimuser posted image


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4928
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:19:44   
tinaaja
Brigita, svez ananas naj bi tud pomagal. Moras pojest tud uno ta trdo sredico pravijo.

Drzite se nase user posted image , samo se malo je pred vami user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4929
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:20:25   
pikaro
Joj, mene tudi vsi gnjavijo. Sem imela danes do treh kar potiho telefon,samo mami sem javila kako je, da sma bila z dragim v miru. Pa potem zvem,da so si eni že kar izmislili in razglašali,da sem rodilauser posted image .

Detelja hvala bogu,da maš dragega zraven prve dni,midva pa bova z user posted image  na začetku sama,ker moj ne more že zdaj koristit dopusta user posted image user posted image . Ampak bomo potem kasneje se kam odpravili. Tebi so v P sprožili porod,ali se je samo začelo?se ne spomnim več kaj si rekla. Jaz bom v soboto 7dni čez,pa me zanima,če je kaj upanja,da rodimuser posted image . Mi pa je danes sestra v P rekla,da naj pridem komaj ob 8.30!

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4930
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:23:21   
pikaro
Joj, Brigita veš meni trebuh otrdeva že kakšne tri mesece ali še daljuser posted image . Tak da me to nič ne preseneti.
Imam pa zdaj problem, da že tri dni nisem šla na veliko potrebo in me že vse tišči user posted image user posted image . Pa ne vem kaj naj....

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 4931
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:31:57   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: ninica23

brigita: kdaj boš pa ti šla?


jst sem šla že ob 7huser posted image ...pa zopet nič posebnega...vse ok., nič popadkovuser posted image , mam v soboto spetuser posted image

Saj si pa res pridna tako zgodaj oditi. Držim pesti, da se ti bo začelo kmalu kaj dogajati. Še slabih 10 ur imaš do majauser posted image user posted image user posted image user posted image



hvala miška za vzpodbudouser posted image user posted image ...ampak zdej sem že pa skoraj prepričana da bo naše dete  rojeno majauser posted image ....jah kaj čmo, jst bom ostala aprilčica tako ali drugače, naš bebi si bo pa vrjetno zbral majuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image tak se govori....mi te ne damouser posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4932
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:34:49   
Miška2006
Ojla, je še kakšna tleuser posted image Al bom mogla met monologe?


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4933
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:36:57   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: tinaaja

Brigita, svez ananas naj bi tud pomagal. Moras pojest tud uno ta trdo sredico pravijo.

Drzite se nase user posted image , samo se malo je pred vami user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image smo že tudi sprobal..pa ničuser posted image user posted image


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4934
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:39:54   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: pikaro

Joj, Brigita veš meni trebuh otrdeva že kakšne tri mesece ali še daljuser posted image . Tak da me to nič ne preseneti.
Imam pa zdaj problem, da že tri dni nisem šla na veliko potrebo in me že vse tišči user posted image user posted image . Pa ne vem kaj naj....


recinosovo olje na tešče dve žličke....boš kakala kot še nikoliuser posted image user posted image , pa še pospeševal bi naj porod, tako da je za probat...jst ga bom jutri spetuser posted image

Ja sej meni že tudi dolgo buši utrjuje, sam danes mi v nekih zaporednih intervalih, je pa zdle bebi tak živahen da ziher nič ne bouser posted image


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 4935
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:40:36   
brigita23
IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Ojla, je še kakšna tleuser posted image Al bom mogla met monologe?



miškica js sem tukiuser posted image


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4936
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:42:27   
brigita23
nič zdej sem pa jst samauser posted image ...grem mal pogledat kaj je na TV.....

ŠE PRIDEM POL KAJ.

ČAV


_____________________________

NAŠA SREČA JE NAŠE NAJVEČJE BOGASTVO

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4937
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:43:01   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

IZVIRNO SPOROČILO: Miška2006

Ojla, je še kakšna tleuser posted image Al bom mogla met monologe?



miškica js sem tukiuser posted image


No, pa da udarmo eno orng debato,.. maš kakšen predloguser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4938
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:43:41   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: brigita23

nič zdej sem pa jst samauser posted image ...grem mal pogledat kaj je na TV.....

ŠE PRIDEM POL KAJ.

ČAV


pa ne it...ma spet sem te zamudilauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu brigita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4939
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:45:24   
pikaro
moj bebi je tudi zelo živahen,tak da nocoj verjetno spet nič ne bouser posted image

ja,ampak sedaj ricinusovega olja ne bom več nikjer dobilauser posted image

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4940
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:48:14   
Miška2006
Pikaro, mogoče bo pa kar na 1. maj...a ni tudi ta datum superuser posted image

_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 4941
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:49:12   
pikaro
Mene pa je zdaj kar naenkrat zaskrbelo kakšen bo moj poroduser posted image  Me je kar strah postalo,samo še o tem razmišljam. To čakanje res ni prijetno. Do zdaj niti enkrat nisem pomislila na strah, zdaj pa kar naenkrat user posted image

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 4942
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:51:06   
pikaro
ja je super 1.maj tudi. Seveda user posted image  Še bolj pa 2. -moj roj.dan user posted image

Ampak,dalj časa pa res nebi rada več čakala. Naš bebi očitno zelo uživa v maminem trebuhu (saj ima ogromno prostora user posted image )

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 4943
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:52:27   
Miška2006
Tudi mene je to en čas matralo. Pa da ti povem, ko so mi rekli, da grem rodit (porod so mi sprožli) sem pozabila totalno vse skrbi, ki so se mi prej porajale. Imela sem totalen odklop glede tega.
Svetujem ti, da čimmanj razmišljaš in se zaposliš s čimerkoli.


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 4944
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 20:58:37   
Miška2006
Vprašanje: Kaj nameravate narditi, ko dopolnemo 200 stran? Jst predlagam, da se zaklene V. del in se kar preide na temo Krofki in jagode.

Pa ste vidle, da bomo mogoče danes to dosegle pa še zadnji april jeuser posted image ...je pa tapravo naključjeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4945
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 21:01:20   
pikaro
saj se mi zdi,da danes nimam nič pametnega za počet,pa mi hodijo bedarije po glaviuser posted image

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4946
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 21:01:50   
pikaro
dvomim,da bomo danes prišle do 200 user posted image

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 4947
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 21:04:36   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: pikaro

saj se mi zdi,da danes nimam nič pametnega za počet,pa mi hodijo bedarije po glaviuser posted image

Saj tudi jst že par dni se ne vem kam dat. Tamala je pridna in skoz panca pa papa, stanovanje počiščeno, zunaj slabo vreme (no, malček sončka pa je blo)....
Meni so tud bedarije hodile po glavi kaj bo s to gripouser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 4948
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 21:06:05   
Miška2006
IZVIRNO SPOROČILO: pikaro

dvomim,da bomo danes prišle do 200 user posted image

Treba je poskusituser posted image user posted image user posted image , če ne jih bom pa sama nafilala še teh nekiuser posted image postkov, ki manjkajo...sem navajena imet monologeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu pikaro)
Neposredna povezava do sporočila: 4949
   RE: Aprilčice 2009 - V. del
30.4.2009 21:07:33   
Miška2006
Pa še ti pikaro si me zapustilauser posted image user posted image user posted image user posted image

Brigitkaaaaaaaaaaaaaa, vrni se!!!!!!!!!!!!!!!

Kako naj te prikličem? A moram jt jst iskat kake pomočnikeeeeeeeeeeee? Pa niti ne vem kamuser posted image user posted image

Danes jih še ni bloooooooooooooooooo


_____________________________

Vabim vas na ogled stvari, ki jih prodajam. Mogoče boste našli kaj zase .... http://www.mojalbum.com/tanjapj

(odgovor članu Miška2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  196 197 [198] 199 200   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?