|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 15:18:34   
mihi78
Aja, zgleda, da bo po hitrem še drugi zobek. Ema ma driskico saj drugače je ful pridna, se smeji samo tu pa tam potečnari, ker sma notri. Saj sta šla zdaj z atijom na en kofetek. Jaz sem sicer misla posesat, samo ob tem vremenu človeku res mine do vsega!user posted image Bom si jaz tudi kofetek prvošla!

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4801
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 15:21:38   
suncicica
ja saj menda ko pride prvi mu hitro sledi drugi- vsaj pravijo tako.
mas prav ...jaz sem tudi razmisljala da bi si eno  kavico skuhalauser posted image user posted image


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4802
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 15:25:17   
mihi78
Sun, hodima k Zriličevi - jaz sem hotela k Djukanovičevi pa še takrat ni delala namesto Klinkonove.
Flašo si sam drži kaka 2 meseca, nagne (ko skuži, da več ne teče) pa jo od sedmega. Obračat se je začela tudi pri sedmih (mi je tudi v razvojni rekla, da je to OK, ker je pač malo težja oz. se tudi nekateri lažji otroci nikoli ne obračajo ali plazijo) - najprej bi se naj obračali s hrbta na trebuh (enim to rata že pri štirih) in šele potem kontra  - v glavnem Ema je obvladala vse ob enem, tak, da je 25 kvadratnih metrov velika dnevna skoraj že premala. Sma že vse umaknila pa kavče čisto ob steno potisnila. Prste na nogah grize od šestega meseca. V osmem mesecu je začela mahat "papa", ko ji pač rečem "grema papa", pa kuži (po moje) "aj, aj" pa "am, am".

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4803
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 15:27:06   
mihi78
V glavnem po šestem mesecu se dogaja ful stvari, se mi zdi, da je vsak dan nekaj novega. Da se ne menimo kak je navdušena nad lučko!user posted image

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4804
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 15:35:47   
suncicica
mi hodimo k djukanovicevi,ampak je danes delala klinkonova in ni mogla verjet ko se ji je stella tam na mizi obrnila. pia pa je seveda lenuh,ona se samo smejiuser posted image

_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4805
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 15:35:56   
mihi78
Večer pa morem peglat, ker nimam več kam odlagat kupov perila. Pa se mi že zaj tak dremle!

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4806
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 15:39:33   
mihi78
IZVIRNO SPOROČILO: suncicica

mi hodimo k djukanovicevi,ampak je danes delala klinkonova in ni mogla verjet ko se ji je stella tam na mizi obrnila. pia pa je seveda lenuh,ona se samo smejiuser posted image

Bravo Stella!

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 4807
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 15:42:54   
suncicica
meni se tudi kup veca ,se vedno perem stvari od morja...pa se mi nic ne susi ker je tako krasno vreme

_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4808
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 15:46:36   
mihi78
Sranje je, ker se v tem vremenu res nič ne suši. Mam HB sušilec. Emine stvari skos posušim do konca, ker za njo ne uporabljam mehčalca. Najine pa za kako uro not poknem, pol pa obesim. Se potem tudi veliko lažje spegla.

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 4809
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 16:51:58   
Barbara111
jaz pa sem zdaj pogledala slikice lepotičk STELLE,PIE IN EME

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4810
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 17:29:33   
mihi78
Mi2 grema počasi v bano, ker mislim, da bo lubika čez kako uro gotova - popoldan je spala samo 20 min. Razpoloženje je, kljub temu, odlično!user posted image

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 4811
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 17:31:09   
donna22
Pri nas pa je bla danes patronažna - Zala se je v 3h dneh zredila za celih 140 g user posted image user posted image user posted image Počutim se kot mlekarna user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4812
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 17:33:13   
mihi78
Upam, da nam bo jut3 vreme malo bolj služlo, ker mam deža pun kuuser posted image user posted image ..kufer sem misla rečt. Kak ste pokvarjene!user posted image user posted image user posted image user posted image Malo heca mora bit. Razprodaje so se začele. V moji denarnici pa spet globoka žalost in praznina - smrk, smrk...

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4813
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 17:33:51   
mihi78
IZVIRNO SPOROČILO: donna22

Pri nas pa je bla danes patronažna - Zala se je v 3h dneh zredila za celih 140 g user posted image user posted image user posted image Počutim se kot mlekarna user posted image user posted image user posted image  

Donna, super!

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4814
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 17:36:37   
suncicica
bravo zala user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: mihi78

IZVIRNO SPOROČILO: donna22

Pri nas pa je bla danes patronažna - Zala se je v 3h dneh zredila za celih 140 g user posted image user posted image user posted image Počutim se kot mlekarna user posted image user posted image user posted image  

Donna, super!



_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu mihi78)
Neposredna povezava do sporočila: 4815
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 17:38:30   
donna22
Hvala user posted image Res je super to dojenje zalaufalo, kdo bi si mislil, glede na CR in to ...

Aja, sem še tu v album dodala nekaj slikic moje lepotičke user posted image Zdaj pa grem še malo vaše slikice pogledat user posted image

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 4816
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 17:43:45   
suncicica
ja glede na cr,je res super da je dojenje zalaufalo.
sicer pa sta dve kolegici imeli cr pa sta obe brez tezav dojili,tako da nevem zakaj sploh govorijo da je to lahko problem.

probaj jo cim dlje dojit,jaz sem ju imela non-stop na prsih pa vseeno ni bilo mleka.sem bila menda prevec utrujena al kajuser posted image .je pa mi bil to najlepsi obcutek.


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 4817
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 17:50:04   
minca_n
sun tvoji pupi pa bosta kmalu moji dve prešišali user posted image
me smo imele pri 10 mesecih 6500g pa 63 cm.
Boš lahko ti kmalu meni cotike ponujala user posted image

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 4818
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 17:55:59   
donna22
IZVIRNO SPOROČILO: suncicica

ja glede na cr,je res super da je dojenje zalaufalo.
sicer pa sta dve kolegici imeli cr pa sta obe brez tezav dojili,tako da nevem zakaj sploh govorijo da je to lahko problem.

probaj jo cim dlje dojit,jaz sem ju imela non-stop na prsih pa vseeno ni bilo mleka.sem bila menda prevec utrujena al kajuser posted image .je pa mi bil to najlepsi obcutek.




So izjeme, dosti pa jih ima res težave po CR user posted image Mene so tak že odpisali, zato ker je najprej skoraj 6 ur niti vidla nisem, potem pa so mi jo odpeljali čez noč user posted image Tako da je res čudež, da je zalaufalo oz. da je malička še vedno imela tako močen sesalni refleks ...

Jaz imam na čase celo preveč mleka, tudi zdaj me vse tišči, za črpat mi ni, tak da čakam, kdaj se bo zbudla user posted image user posted image Drugače pa sploh ne čutim, da mi kaj teče user posted image

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 4819
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 17:56:32   
suncicica
ojoj minca.....res mi ni jasno kam siba tale moja stella. pa kaj vse si zmisli da bi delala!!!!!!!adijo pamet
ona bi po moje najrajsi kar shodla (glava hoce ,noge ne znajouser posted image user posted image user posted image )


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 4820
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 17:58:05   
suncicica
me res zanima kaj bo pri 10tih  mesecih

_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 4821
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 17:58:15   
mamamajča
ok, se mi lahko v zadnjih sekundah vse sesuje?
Naš ati s šefom v LJ, delata do teme. Fino. To pomeni, da ne bomo šli danes v Prlekijo, in če hočemo na izlet, je edina varianta samo še, da jutri zgoooooodaj zjutraj avto pustimo nekje pri avtocesti pa gremo tam na avtobus. Ampak dvomim, da bo Dušan za to....

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 4822
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 17:59:08   
minca_n
bo fenomen postala user posted image
malo še pa ti bo stella pomagala pri pii user posted image

_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 4823
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 18:31:10   
ada2
mi smo bili pa prej na enem obisku in so otroci tako noreli po trampolinu, da je bilo veselje... jih ni nič motilo, da pada dežuser posted image

donna jaz tudi ne vem zakaj tolko pravijo, daje po Cr nemogoče dojiti. poznam kar veliko punc, ki so uspešno dojile po cr, ena kolegica celo leto in pol. po moje, če ne bi tolko o tem govorili bi več mamic probalo in bi ugotovile, da se da. pa user posted image  za tvojo Zalo. sem pogledala slike in je pravi srček.

Stella & Pia sta pa itak cariciuser posted image  (pa ena, (al pa kar obe (psstuser posted image )) bo moja snaha)user posted image

mamamajča upam, da ti uspe jutri na izlet. vem kako si se veselila. pa vidim, da se morrak ni nič javila, zato ti bom jaz njeno tel. na Zs poslala... za vsak slučaj.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 4824
   RE: Ptujčanke/Ormožanke-2.DEL
10.7.2009 18:43:40   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: ada2


mamamajča upam, da ti uspe jutri na izlet. vem kako si se veselila. pa vidim, da se morrak ni nič javila, zato ti bom jaz njeno tel. na Zs poslala... za vsak slučaj.

Hvala!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 4825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  191 192 [193] 194 195   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Zeleno blato: kdaj je čas za zaskrbljenost?
Otroško blato je visoko na seznamu skrbi novopečenih staršev. Kaj pomenita barva in konsistenca? Kdaj je treba biti zask...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?