|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
23.4.2009 13:13:01   
mml
Dan,

danes sem spila čaj kar sama...da lažje tipkam. Smo imeli ponoči spet žur, najprej standardni Mancin napad kašlja malo pred 1 zjutraj, tokrat na srečo brez bruhanja, ampak z manjšim napadom trme in kot da to še ni dovolj, je pričel še Matic smrkati in kašljati in seveda se je zbujal in rogovilil...tako da imam občutek, kot da je čez mene peljal tank...že vidim, kakšni praznični dnevi se mi obetajo...

Naslednji teden bosta čmrlja doma, ker bi Matic bil edini od 5 otrok, ki bi bil v varstvu in se mi ravno ne zdi in če bo že Matic doma, bo pač še Manca. V torek sem jaz popoldan v službi, tako da bom dopoldne jaz pazila nanju, čez opoldan prideta tašča in tast, popoldan ga bodo biskali pa z očijem, v sredo in četrtek bo pa čmrlja razvajala moja mama...no od 4. maja sem pa tako en teden mati samohranilka...moram spet v ponedeljek naprosit mamo, ker bom spet popoldan preživljala v službi...

janjan super fotke tvojih faničev user posted image , pa hvala za slastno kavo

Nana Liza držim pesti, da je Elin urin bp. Kar se tiče okužb sečil...prav nalezljive zadeve niso, razen teoretično ob slabi higieni na stranišču,ampak to je bolj tako za lase privlečeno. Je pa možno, da se v črevesu (kjer je rezervoar bakterij, ki povzročajo okužbe sečil) naselijo bakterije, ki imajo zmanjšano občutljivost na AB, do tega pa v vrtcih lahko pride...Lepo da uživaš v čakoladnih radostih user posted image . Upam, da dobite prostor v vrrtcu, kjer je Ela, da ne bo prehudih logističnih težav...

ac tebi tudi hvala za jutranjo kavo. Nič skrbet, da bi vas vrgli ven iz term, če meni niso Mance poslali domov iz vrtca pri njenem kašlju, bodo tudi v termah potrpeli user posted image . Mi gremo pa konec maja v avstrijske terme, kjer smo bili tudi lani, upam, da bosta čmrlja zdrava, da bomo lahko vsaj malo uživali

šnucika pri poškodbah ključnice in rotatorne manšete ortopedi zelo radi čakajo do 6 tednov in se po tem odločijo kako in kaj, ne bo pa cT nič kaj pametenga pvoedal, je treba narediti kar MRI. Tako da upam, da bo vse ok in ne bo potrebna operacija

tinas in šnucika tale mi je pa rav všeč, da sta vidve pogruntali, da sta v žlahti user posted image  

Moram delat, ljudi nočejo bit zdravi, kdo bi jih razumel user posted image

n 

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
23.4.2009 13:54:57   
mml
No pa še nekaj...tole so mi danes poslali iz Jane, katera prideuser posted image ?

Naša akcija je nekje na sredi, mi pa se že pospešeno pripravljamo na slavnostni zaključek. V ta namen vas prosim, da mi pošljete imena in naslove ljudi, ki bi jih želele videti na zaključni prireditvi, da jih uvrstimo na seznam povabljenih. Število ni omejeno, tako da povabite toliko prijateljev, sodelavcev in poslovnih partnerjev, kolikor le želite.
 
Pa mislim čisto resno!!!


_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
23.4.2009 14:02:48   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: mml


šnucika pri poškodbah ključnice in rotatorne manšete ortopedi zelo radi čakajo do 6 tednov in se po tem odločijo kako in kaj, ne bo pa cT nič kaj pametenga pvoedal, je treba narediti kar MRI. Tako da upam, da bo vse ok in ne bo potrebna operacija

tinas in šnucika tale mi je pa rav všeč, da sta vidve pogruntali, da sta v žlahti user posted image   



A veš,da mu do ortopeda še ni uspelo priti,pogledala sta ga dva kirurga v izolski bolnici. Sklepajo,da ni poškodbe rotatorne,v izvidu piše samo,da je ključnica premaknjena za polovico širine.Ko je vprašal,kako naprej,so rekli počitek in da se bodo menili po treh ali šestih tednih.In da predajo ortopedom le v primerih operacije...
Nerazumljivo je to,da ne vedo natačno,kaj je narobe,kakšna je poškodba in čakajouser posted image ...Meni so delali artrografijo in ct...ampak v Valdoltri. Z razlago,da rentgen ne pokaže potrebnih stvari....Da sem prišla do valdoltre pa sem morala samoplačniško na pregled v športno ambulanto,potem sem bila v dveh tednih na CT. Prej pa me 6 let niso usmerili do ortopedov.
Zdaj samo upava,da ne bo kaj narobe v njegovi službi....čeprav je poškodba na delu...v teh časih recesije si lahko hitro kdo kaj izmisli....

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
24.4.2009 8:57:18   
JanJan
Kje pa ste user posted image ?

Da se boste zbudile in kaj napisale user posted image , vam ponujam okusen napitek user posted image

user posted image


Mene pa ful peče grlo in nos je zabasanuser posted image , tako da zgleda še ni minil čas prehladov. Se že cajtam s čajčki in medomuser posted image . Domnu še vedno lezejo zobje ven, ampak tako po polžje, da je za znoret. Vsako noč se zbudi in kriči, potem se pa spet umiri in zaspi, a kaj ko vse zbudi. Upam, da pridejo čimprej ven, da se spet naspim. Jan pa je v obdobju spidermenov, hot wheelsov, motorjev,...user posted image Ko pride v vrtec, takoj leti k svoji družbi, da gradijo stolpe iz kock in podobno.

Grem, mali nekaj hoče....



_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
24.4.2009 9:48:34   
ac
JanJan, hvala za kofe! Bi jih sicer rabila ene par, da bi se mi dalo lotit pakirat. Pozdravi se, pa da bi Domna čim prej nehali mučit zobki user posted image .

Vse preživite lepe praznike! Se oglasim spet čez en teden.

(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
24.4.2009 10:16:27   
ac
Ju-hu-hu, je prejle poštar prinesel odločbo iz vrtca in je Maja sprejeta user posted image . Je bilo 507 vlog za jasli in 142 mest; mi smo zasedli 126. mesto. Sem ful vesela user posted image . Šla bo pa decembra.

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
24.4.2009 12:03:17   
lonja
Jeeeeee, tud mi dans dobil odločbo, sicer sam za Ajdo in to za župnijski vrtec, ampak HB vsaj tam smo dobil mestouser posted image user posted image user posted image . zdej mormo stvar potrdit do 5.5.

imam pa tud ne lepe novice user posted image user posted image user posted image , mojga user posted image  hočjo na misijo na Kosovo porint za pol leta user posted image user posted image user posted image , že cel dopoldne študira zakone in predpise, kako bi se stvari izognu. prosim vas za pestke, da se stvar pozitivno reši, ker sploh ne smem pomislt na to, da bi bla sama user posted image user posted image user posted image .

nič kaj lep petek.

(odgovor članu ac)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
24.4.2009 12:58:42   
JanJan
Ac: super za vrtecuser posted image user posted image user posted image

Lonja: tudi super za vrtec user posted image user posted image user posted image in pa držimo pesti, da se bo srečno izšlo s tvojim user posted image .

Sem pa danes klicala v vrtec in vprašala, kdaj dobimo odločbe ali so v vrtcu ali ne, pa so me potolažili, da v poletnih mesecihuser posted image , da pa ni bil prevelik vpisuser posted image , zato naj bomo brez skrbiuser posted image .

Janja27: kakšne imaš pa ti novice glede vrtca? Oglasi se kaj?user posted image


_____________________________

Kdor se smehlja, namesto da bi besnel, je vedno močnejši.

Jan 06.12.2005
Domen 09.06.2008

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
24.4.2009 14:07:29   
NRMM
Daaan!

Malo da se še javim,zdej ko sem deca spravla od bajte,jaz pa imam malo miru. Kovčki so skoraj spakirani,par stvari še manjka in smo pripravljeni na odhod. Jutri še imajo fraj dopoldne, tako da skuham v miru še kosilo, po kosilu pa krenemo. Maša se bo ravno malo naspala do Graza,da ne bo potem na letalu tečna,čeprav me je prav strah,da se bo zopet drla celo pot. Glede na to,da je 3/4 letala samih policajev,upam,da ne poletiva z Mašo iz letala user posted image . Še vedno me ne daje neko hudo veselje,če bi lahko izbirala,bi rajši dala možgane na off kar doma,bi bil vsaj mir.

Lonja
upam in držim pesti,da se user posted image izogne misiji za pol leta. Mislim,da obstaja nek zakon tudi za očete,če imajo majhne otročke doma.....meja je 3 leta.

Vas mogoče še zvečer kaj pokomentiram.......grem še malo spucat bajto,da se vrnemo v čisto.

Uživajte!


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu JanJan)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
24.4.2009 14:41:30   
šnucika
Dan!user posted image


Danes sem pa doma,ker potem oba praznika delam.Prav paše in še koristno delo sva naredila,peljala sva našega user posted image  na striženje po dolgem zimskem "zanemarjanju"...tako je bil zaraščen,da je frizerki mašinca štekalauser posted image ...zdaj je spet lep,ampak na žalost brez brade...kar se ravno ne spodobi velikim šnavcerjem,ampak po zadnjem napadu sosedovega dogo argentinota je dobil veliko grdo rano na bradi in je bilo edina rešitev postriči na nulo,da se bo to pocelilo in odpadlo.Živa je bila navdušena nad novo podobo našega pesjana in na poti iz vrtca mu je nonstop razlagala,kako je lepi.





ac in lonja user posted image user posted image  za vrtec!
Se spomnim,kako smo mi čakali,ko smo že mislili,da še eno leto ne bo nič,je prišla odločba,da jo decembra lahko pripeljemo.In sedaj navdušena hodi,samo zjutraj se noče oblačituser posted image ,če bi lahko šla v pižami bi bila najbolj zadovoljna.


NRMM lepo pot vam želim,prijeten let!user posted image

JanJan,ja še je čas nahodov...pri nas v službi je kar nekaj kihajočih in kašljajočih....mene osebno pa itak alergija matra,tako,da kiham in šmrkam kakorkoli obrneš.Pozdravi seuser posted image





Grem sedaj malo lenarit,potem pa po Živo k mojim...je šla dol spat,ker sem bila jaz polna dlak in sem morala pod tuš....ona pa bi hotela,da grem z njo v posteljo....


Lepo popoldne vsem!



_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
25.4.2009 8:46:33   
lonja
Dobro jutro!

user posted image

in ena kavica za vse user posted image .

No, pa je spet vikend in vse kar sodi k temu. Vreme se šele dela in upam, da bo res kaj od sončne napovedi. Sicer sonce naj ne bi prav dolgo trajalo. Pa sej, jst se sploh ne spomnim, kdaj so bli nazadnje prvomajski prazniki lepi user posted image .

NRMM; kovčki zaprti in spakirani? srečno pot vam želim, uživajte še malo za nas, pa pazi se sobarjev user posted image . Saj veš...

Mml, hvala za malo telefonske podpore user posted image , sem bla res bl na tleh včeraj. Ne vem, enostavno bolj kot razmišljam, huje se mi zdi. T. me pomirja, da se nobena juha ne poje vroča, ampak zle slutnje ostajajo. In dejstvo, da enostavno ne znam biti sama. Ja, priznam lažje bi bilo, če bi moji otroci imeli kompletne babice in dedke, ki bi lahko malo pomagali pri vsem skupaj, tako pa...
Aja, neki sem pozabila zadnjič, a imaš kake info, kdaj bo ta zaključna prireditev za Znanstvenico leta. Ker glede nato, kolikim sem že jst naročila naj pošiljajo glasovnice, mislim, da ti naslov ne bi smel uiti. Naj ti sam povem en drobec, moja mami pred to akcijo sploh ne vem, če je kdaj kupila Jano, zdej jo pa kr kupuje in kupuje....Aja, za Matica in Manco pa user posted image .

Bino, kako ste deklice? Ste začele rolat user posted image ?

Danes imamo otvoritev sezone piknikov pri enih prijateljih, Ajda že celo jutro utruja, da naj gremo že enkrat. No, odpravili se bomo ob enih, ker trenutno naš user posted image  že pridno dela na bajti, naš Manček Zaspanček pa še spančka. Sva imeli včeraj drugo cepljenje, zrasli smo na 65 cm in se poredili na 7450 g user posted image .

Lep dan vsem skupaj!

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
25.4.2009 11:44:10   
NRMM
No še zadnji glas od mene,potem boste pa imele mir en teden user posted image . Kufri so v avtu, punci že tečnarita na veliko,da že naj gremo, kosilo je pravkar teknilo.........ob 12.30 gremo od doma.


Lonja......hehehe tukaj ni črncev,tak da se ni za bat sobarjev user posted image . Če bo pa kakšen ok,si bo pa fino mal očke napasti user posted image .


Punce lepe praznike vam želim,pa spočijte se.

Adijo do naslednje sobote!


_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
25.4.2009 21:23:50   
mml
lonja konec akcije je 21. maja...no takrat je razglasitev rezultatov, glasovnice morajo biti pa v uredništvu do 18. maja...se pa seveda lepo zahvaljujem tebi, tvoji mami in seveda vsem ostalim, ki pridno pošiljate glasovnice...pa ne bit preveč razočarane, če ne bom zmagala...se bom držala pravila...važno je sodelovati user posted image

Grem otroke spavit spat...Matic je na AB, ker mu spet teče iz ušesa...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
25.4.2009 22:55:04   
Nana Liza
mml - se zahvaljujem za pojasnilo glede Elinega vnetja.Sedaj je po Zinnatu čist ok. user posted image za Matica, da se ušeska čimprej pozdravijo.

lonja - verjamem, da ti je hudo. Ampak sej boš videla, da se bo vse lepo rešilo. user posted image pa user posted image za vrtec.

Nrmm - sej vem, da si že odpotovala, ampak uživajte in še enkrat uživajte! user posted image

snucika - jest tudi delam med prazniki.user posted image

Ac -user posted image za vrtec!

JanJan - pri Tevžu je z zobmi čist isto kot pri DOmnu. Zdaj mu lezejo zgornje trojkice. Še petke, pa smo na konju. user posted image Z zdravjem že kaj boljše?

Danes sva z Elo bile na Sapramiški, lutkovni predstavi. Bila sem kar malo razočarana. Sem mogoče več pričakovala. Se mi zdi ena taka jokava predstava. No sej, tudi take morajo najbrž obstajati. Jest bi se samo smejala.user posted image

Nočko in lepe praznike!




< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 25.4.2009 22:56:07 >

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
26.4.2009 10:39:45   
mml
Dan,

ena dopoldanska poživitev za lepši dan - seveda po vaši izbiri user posted image

user posted image  user posted image

user posted image   user posted image

user posted image  user posted image



_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
26.4.2009 16:38:15   
Nana Liza
POšiljam vam en popoldanski sladki užitek!

user posted image





< Sporočilo je popravil Nana Liza -- 26.4.2009 16:39:30 >

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
26.4.2009 16:40:07   
Nana Liza
Še mal pa bom tukaj! user posted image
user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
26.4.2009 16:41:15   
Nana Liza
A pri 900 dobiš že 4 zvezdice?

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
26.4.2009 16:41:33   
Nana Liza
Ne še user posted image

(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
27.4.2009 9:28:45   
šnucika
Jutro!

Najprej ena user posted image  iz avtomata,ker delam....



Upam,da se imate vse fajn in da vreme ni pregnilo....tu je že včeraj deževalo....

Živa je v soboto zvečer zbolela.Že dva dni je šmrkala,v soboto popoldan smo se odpravili na hitro v NG do C&A,da ji nakupimo poletna oblačila in oblekico za poroko,ker se junija poroči moja dolgoletna kolegica.
Že tam je postala jokava in doma je zvečer zakuhala na 39,celo noč kašelj in jok....
V nedeljo smo skočili do dežurnega in je imela saturacijo 93,tako,da smo jo samo še dalje filali z ventolinom...zvečer pa naredili inhalacijo na aparatu in je bila pijanauser posted image ...verjetno zato,ker nam je dr. dal berodual,na katerega ni vajena.Ponoči je vročina padla in upam,da bo počasi boljše.Ti bronhitisi so prav en drekecpekecuser posted image .

Lepo se imejte!Pa čim manj dežja..seveda!



_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Nana Liza)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
27.4.2009 20:51:15   
mml
Hoj,

očitno vse uživate...pri nas ni bilo dežja, tako da smo popoldan izkoristili za praskanej po vrtu in norenje naokrog..skratka tile trije dnevi so minili kot bi mignil...jutri delam popoldan, tako da sta čmrlja dopoldan z mano, po tem jih za premostitev čuvata tašča in tast, v sredo in četrtek bo pa moja mama tukaj, tako da upam, da se do konca pozdravita. Manca sicer še precej kašlja, Matic je pa po AB precej boljši, tako da upam, da zdaj pa počasi res bo....

...lepo se imejte, sploh če imate te tri dni prosto...

Danes je večer za veliko kopanje...kar pomeni pranej las, razčesavanje, striženje nohtov in podobne neprijetne zadeve...

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
27.4.2009 22:20:39   
janja 27
helloooooo  bejbe


remenber me user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

joj sem vas tolk zanemarla..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tctctc zameuser posted image user posted image user posted image user posted image

bom boljša obljubim
na novem delu že 3 stran jaz pa še nič napisala......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

smotka jazuser posted image user posted image user posted image

no v glavnem mi smo ok, vse po starem , trkam na les sedaj nič bolni,,,,metka raste k goba v soboto bo 7 mesecev....joj kako gre čas hitrouser posted image user posted image user posted image manca ima obdobje pridne punčke pa potem totoalne histerične trme in kriačanaj tuljenja....upam da je sam obdobje če ne nevem kaj bom naredila..........vse mora bit po njeno če ni je jok in stok.....mah..bo boljš...

v vrtcu smo imeli nastop so nam otroci zaigrali igirco in zapeli...res lepo je videt svojega otroka pogumnega kako poje in plešeuser posted image user posted image user posted image

metka je en priden dojenček, vedno dobre volje, smejko mali...imamo 8200g in 70 cm....tko da lih v merouser posted image user posted image user posted image dojimo se še 4 krat na dan, papamo pa tud velik drugega zraven, ni problema s hrano, jej vse kar ji dam od zelenjave sadja, pašte, ni panike vse grev ritkouser posted image user posted image user posted image

mml - upam da bosta tovja dva sončka kamlu bolje s etm kašlejm pa no comment ker sem imel az manco mislim da isto februrja.,...tkoda sedaj vsak kašel poslušam kaj je ina kaj bo user posted image user posted image user posted image user posted image

janjan  - te pokličem ta teden da greve na coffi , maš jana doma, vejrjetno ja, mogoče se zmenve v četrtek dopoldan..v mercatorjuuser posted image user posted image user posted image user posted image , lepe slikice, pa user posted image user posted image user posted image user posted image za rolanje, manca noče it..ne bom jo silla..koker če user posted image , in seveda user posted image user posted image user posted image za krst, mi smo se tud zmenli 28.6. poopoldan, ma tud tašča 70 let in boomo naredili vse skupajuser posted image user posted image user posted image

vrtec - sej sem ti povedala že takrat da ne bo nihče zavrjen.....ker je oblčina sprejela da morajo vzet vse otroke....tko da jaz itak štartam z 01.09 ....mogoče pa bosta skupaj..a kaj rečem drug mesec da sta skupaj v skupini....no sej bove več počvekale v živouser posted image user posted image user posted image

nisem za nazaj nič brala.....upam da ste vse ok.....NRMM vem da uživa na dopustuuser posted image user posted image user posted image ...

lep dan ker me boste vse brale jutri zjutrajuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.12.2005 se nama je pridružila MANCA (3890g, 52cm)
02.10.2008 se nam je pridružila METKA (4010g, 53cm)

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
28.4.2009 9:30:10   
lonja
JUtro.....


in ena

user posted image

za lepši dan, za tiste, ki uživamo doma in tudi za tiste, ki ste že pridne v službah user posted image .

Evo, podaljšan vikend je minil kot bi mignil, otvorili smo sezono piknikov, Ajda očitno v tem totalno uživa, ker je še nisem videla tako z veseljem mesa jest, smo ji kotlete rezali v obliki čevapčičev, ker je le teh prehitro zmanjkalo in jih je jedla kot za stavo user posted image . Pa komandirala vse otroke po vrsti, čeprav je bila daleč najmlajša. No, razen dveh dojenčic v vozičkih (ena je bla naša Manca).

Dela na bajti tudi napredujejo, kopalnica se pa zdej res že približuje koncu, za položit je še 12 ploščic in stvar zafugirati, pa smo na konju. Barvna kombinacija je rjava-oranžna-vanilija, z mojim sva v soboto še omarice risala, pa se odločila, da bodo iz masivnega oreha, še najbolj paše zraven user posted image .

Zdej moram pa počasi začeti razmišljati o barvah sten....uf, to bo še poglavje zase....

Z mojim user posted image  sva imela en dolg pogovor na temo službe, pa nekako zaključila, da njegiv odhod za tako dolgo obdobje zaenkrat ne pride v poštev, mi je obljubil, da bo nekako uredil. Me je cela stvar stala dveh totalno neprespanih noči (pa ne zaradi Mance ali Ajde).

Dans moram poslati potrditveni obrazec za vrtec, pa verjetno bo prikapljala še kakšna odločba.

Lep dan vsem, pa se seveda tipkamo.


(odgovor članu janja 27)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
28.4.2009 18:32:22   
mml
Dan,

en hiter služben pozdravček...pri nas je stanje pripravljenosti zaradi "prašičje gripe", tako da je sploh zabavno in zanimivo...pa saj bo...a ne da bo user posted image ?

Tašča in tast sta danes zabavala M&M, vmes je okrog 13. vskočil še user posted image , da je dal spat Matica, ki si je po tem privoščil maratonsko spanje in ga je user posted image  zbudil, ko je prišel ob 16.15 domov, skratko fant si je nudil...je pa zato zjutraj čebljal že ob 7.15...zvečer je pa tudi parlemantiral v postelj i še po 22...kdo bi ga razumel.

lonja super, da sta se z user posted image  pametno dogovorila, upam, da bo šlo vse po planih, sicer pa veš, kje me najdeta user posted image . Sem danes razmišljala, kaj počnete in če imate čas za kofe, ker sem bila ravno doma, pa sem se spomnila, da je medpraznično vzdušje in ste verjetno vsi doma...

Pri nas še nič novega glede vrtca. Tako da me že kar malo skrbi, čeprav sem slišala, da so malo spremenili točkovanje in da po novem prinese veliko točk bivanje v kraju vrtca in to, da sta oba starša polno zaposlena...no me res zanima kako in kaj...

...zdaj grem pa nazaj na boljne položaje user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Decembrke 2005 - nadaljujemo 2.
28.4.2009 21:26:02   
lonja
Večer,

ja, sem dans po nekaj dneh spet dnevnik v miru pogledala in videla najnovejše okrog tele prašičje gripe. Sliši se kar grozno, upam, da se stvar res še ne razširi user posted image .

Mml, na žalost nismo kompletni doma, user posted image  je kar pridno v službi in opreza za informacijami, mene v notranjosti še vedno ''žre'', ker vem, da so tam na vrhu vojske eni čist politično in jih socialne okoliščine posameznika ne zanimajo popolnoma nič. Ja, v skrajni sili te bomo pač poiskali user posted image .

Kje ste pa vse ostale? Pa sej sem monologov tu na RR že navajena user posted image .

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?