|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: EINT oktober 2008
5.5.2009 20:49:25   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Vedno berem, da morate vaje z malčki izvajati tudi doma. No, pa sem vprašala fizioterapevtko, kaj lahko z njim delam doma, pa je rekla da mi ni treba nič, da je dovolj pravilni handling pri dvigovanju in polaganju ter pravilno oblačenje in slačenje. Se mi zdi čudno, ker 2x na teden po 45min.  fizioterapije po moje ni dovolj oz. ne more imeti nekega hudega učinka. user posted image  Je pa res, da nima nekih večjih težav, so ga dali na nfth bolj v smislu zakaj pa ne bi šel, če mu kot nedonošenčku pripada in če mu lahko pomagamo izboljšat gibalne vzorce. Rekli so, da malo slabše "lovi sredino" in nekoliko nazaj zateguje glavico. No, mogoče pridejo vaje doma v poštev potem, ko bo kakšen mesec, dva starejši? Zdaj je korigirano star 3,5 meseca. Itak pa se celih 45 min. na nfth samo joka oz. histerično dere. user posted image



Če bi bilo bolj alarmantno stanje, bi verjetno tudi doma delali vaje. Pri nas pa je stanje kar resno, ker ima zategnjen ramenski obroč, po trebuščku je hipoton, nogice pa ima hipertone, pa še malo je asimetričen...hmm, a sem še kej pozabla user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: EINT oktober 2008
6.5.2009 9:11:00   
Katy78
Potem pa le pridno telovadite tudi doma, pa uspeh sigurno ne izostane. user posted image  A kaj joka na fizioterapiji? Moj se tako dere, da je na koncu že čisto penast in brez glasu. user posted image  Zadnjič mi je po 5 min. v avtu zaspal in ko sem ga iz lupinice prestavila v posteljico, sploh ni zaregistriral. Spal je 2 uri. user posted image

p.s. Sem se kar uštulila v tole temo, pa čeprav sva midva novembrsko-decembrska EINT-jevca. user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: EINT oktober 2008
6.5.2009 20:23:37   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Potem pa le pridno telovadite tudi doma, pa uspeh sigurno ne izostane. user posted image  A kaj joka na fizioterapiji? Moj se tako dere, da je na koncu že čisto penast in brez glasu. user posted image  Zadnjič mi je po 5 min. v avtu zaspal in ko sem ga iz lupinice prestavila v posteljico, sploh ni zaregistriral. Spal je 2 uri. user posted image

p.s. Sem se kar uštulila v tole temo, pa čeprav sva midva novembrsko-decembrska EINT-jevca. user posted image



Nič hudega, ker si se uštulila user posted image ...lahko pa odpremo temo fizioterapija user posted image Sicer se na fizioterapiji ne joka - malo positnari, ampak potem pa doma vključi sirene. Zadnja 2 dni nisva mogla čisto noč delaz, ker je bil včeraj cepljen in ima kar hudo reakcijo.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: EINT oktober 2008
7.5.2009 11:10:33   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda


Nič hudega, ker si se uštulila user posted image ...lahko pa odpremo temo fizioterapija user posted image Sicer se na fizioterapiji ne joka - malo positnari, ampak potem pa doma vključi sirene. Zadnja 2 dni nisva mogla čisto noč delaz, ker je bil včeraj cepljen in ima kar hudo reakcijo.



Ojej, revček, upam, da bo kmalu bolje.  Midva imava tretji DiTePer in drugo dozo rotavirusa čez 2 tedna. Po prvem rotavirusu je imel reakcijo - tri dni driske, potem sem jo pa še jaz pokasirala od njega. user posted image  

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: EINT oktober 2008
11.5.2009 11:24:43   
soncek80
prava, prava

(odgovor članu sandrinafaca)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: EINT oktober 2008
17.5.2009 12:05:05   
sandrinafaca
Orka sedaj se tudi midva z Bastianom seliva v Črnuče na fizeoterapijo, povej mi kje točno je to ! kakšna je fizeoterapevtka ? ta ki sva jo imela zdaj ima preveč otrok in ga ne more naročat vsak teden tko da naju je poslala v Črnuče !

lp

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: EINT oktober 2008
18.5.2009 23:16:23   
sandrinafaca
IZVIRNO SPOROČILO: sandrinafaca

Orka sedaj se tudi midva z Bastianom seliva v Črnuče na fizeoterapijo, povej mi kje točno je to ! kakšna je fizeoterapevtka ? ta ki sva jo imela zdaj ima preveč otrok in ga ne more naročat vsak teden tko da naju je poslala v Črnuče !

lp
Danes dobili novo fizioterapevtko g. Živo Kalar Črnuče a katera hodi k njej ?


< Sporočilo je popravil sandrinafaca -- 18.5.2009 23:20:38 >

(odgovor članu sandrinafaca)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: EINT oktober 2008
19.5.2009 8:41:42   
Andromeda
sandrinafaca - ti bom kar jaz odgovorila user posted image fizioterapija je v ZD Črnuče, v 1. nadstropju levo, počakaš na klopci in fizioterapevtka vas pride sama iskat.
Mi sedaj hodimo k Živi, naslednji teden pride pa naša "stara" Petra nazaj.

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 19.5.2009 8:42:21 >

(odgovor članu sandrinafaca)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: EINT oktober 2008
19.5.2009 9:50:48   
sandrinafaca
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

sandrinafaca - ti bom kar jaz odgovorila user posted image fizioterapija je v ZD Črnuče, v 1. nadstropju levo, počakaš na klopci in fizioterapevtka vas pride sama iskat.
Mi sedaj hodimo k Živi, naslednji teden pride pa naša "stara" Petra nazaj.


ja vse lepo in prav sam je treba prvo zdravstveni dom najdit, ko bom enkrat se bom že znašla user posted image . Povej mi Andromeda , kakšna fizio. je  Živa ?

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: EINT oktober 2008
19.5.2009 12:25:32   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: sandrinafaca

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

sandrinafaca - ti bom kar jaz odgovorila user posted image fizioterapija je v ZD Črnuče, v 1. nadstropju levo, počakaš na klopci in fizioterapevtka vas pride sama iskat.
Mi sedaj hodimo k Živi, naslednji teden pride pa naša "stara" Petra nazaj.


ja vse lepo in prav sam je treba prvo zdravstveni dom najdit, ko bom enkrat se bom že znašla user posted image . Povej mi Andromeda , kakšna fizio. je  Živa ?




Ahmmm, za zdr. dom je najbolje, da pogledaš na najdi.si zemljevid, sicer ga pa ni problem najti - če prideš iz smeri Center, boš za črnuškim mostom cca 500 m zagledala gostilno Rogovilc, potem pa kmalu zatem zaviješ levo na semaforju - če me spomin ne vara, je celo smerokaz za ZD...

Živa je OK, prijazna in komunikativna, pa se mi zdi malo manj stroga od naše Petre.

(odgovor članu sandrinafaca)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: EINT oktober 2008
20.5.2009 8:48:26   
sandrinafaca
Hvala Andromeda sem že pogledala zemljevid, no tudi meni se je po telefonu zdela zelo prijazna , nevem a me občutek vara al je res zelo mlada po glasu sodeč . No naslednji teden smo že naročeni !

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: EINT oktober 2008
20.5.2009 14:29:56   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: sandrinafaca

Hvala Andromeda sem že pogledala zemljevid, no tudi meni se je po telefonu zdela zelo prijazna , nevem a me občutek vara al je res zelo mlada po glasu sodeč . No naslednji teden smo že naročeni !



Jaz bi ji prisodila 30+ user posted image

(odgovor članu sandrinafaca)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: EINT oktober 2008
21.5.2009 15:16:54   
didyi
Pozdravljeni,
tudi midve s Klaro sva bili konec oktobra in do sredine novembra na EIN v Lj. Tudi mi smo dali skoz eno operacijo jajčnega pruhka (vkleščen jajčnik), trenutno smo zelo slabokrvni, ampak ona se ne da... raste in se veselo smeji.
lep pozdrav, Helena

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: EINT oktober 2008
22.5.2009 17:43:45   
emica2008
IZVIRNO SPOROČILO: didyi

Pozdravljeni,
tudi midve s Klaro sva bili konec oktobra in do sredine novembra na EIN v Lj. Tudi mi smo dali skoz eno operacijo jajčnega pruhka (vkleščen jajčnik), trenutno smo zelo slabokrvni, ampak ona se ne da... raste in se veselo smeji.
lep pozdrav, Helena

v kateri sobi je pa bila klara. mi smo bili najprej v 1, nato pa mislim da v 6, nato na odd. D

(odgovor članu didyi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?