|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 23:05:58   
resnično srečna
no mi2 sva se tud tko poročila...moji so bili sicer zraven...obvezna oprema so bile kavbojke...pa brez prstanov...je moj rekel, da ga itaq ne bo nosil...cena poroke: 30 ojrov...

bil je pa res najin dan...sva spala do 14ih...ob 14.30 sem šla po šopek...ob 15ih sva imela poroko...na grad z vzpenjačo...dežno jutro se je takrat spremenilo v sonček...

matičarju smo rekli, da nismo golobi in se ne bomo obročkali...pa se je zasmejal in spremenil besedilo...poroka je bila pa...solzna...še matičar je spustil solzico...pa je gotovo vsega mogočega navajen...

v glavnem potem kosilo...še prej pijačka...pa večer samo najin...eh ja...datum je bil pa 8.3...da moj mož slučajno ne pozabi obletnice...




_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 23:10:26   
Anonimen
datum je bil pa 8.3...da moj mož slučajno ne pozabi obletnice...


user posted image

midva ker pač nisva poročena sva kr tko določla obletnicouser posted image oz. moj jo je določil,da pač lohk kako buteljko odpreva,  pa to je določil datum 7.3. zato ker 8. je pol dan žena in je to tak datum da ga ne pozabiš, pa se spomneš še na obletnicouser posted image no midva vsako leto pozabvauser posted image pol čez par tednov se jst navadno spomnem - u šit, a nisva midva mela obletncouser posted image

(odgovor članu resnično srečna)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 23:27:22   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Pismu ste me zmedle zdaj zared tega plačila. Nama je rekla, da je brezplačno. user posted image  



Ma, saj to je (skoraj) brezplačno, glede na to, koliko tisočcev..ne celo desettisočev € stane nekatere poroka. Kaj pa pomeni teh manj kot 35€ proti tem gromozanskim vsotam?

Si pa nekje vseeno po JUS-u, ker gledaš poročne prstane za 600€ user posted image  Mater, da jih ne bi dala. Zame je poročni prstan čista simbolika, katera ni vredna toliko denarja. Simboliko za simbolično ceno. TOrej midva sva dala v Zlatarni Celje, za dver rinčici(brez kamnov in ostalega kiča) takrat nekje 25 jurjev. In ta "simbolika" drži že 9 leto.

Drugače pa mi je misel všeč..ta tvoja "jeb*iveterska poroka", vendar je sama ne bi imela. ENkrat sem hotela imeti lepo obleko na sebi....user posted image , moža pa sem želela videti v "cilindru".

Drugače pa vso srečo in čestike za odločitev. Pa upam, da je vsaj priimek takšen, da ti ne bo žaluser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Jeb*vetrska poroka
18.4.2009 23:55:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Pismu ste me zmedle zdaj zared tega plačila. Nama je rekla, da je brezplačno. user posted image  



Ma, saj to je (skoraj) brezplačno, glede na to, koliko tisočcev..ne celo desettisočev € stane nekatere poroka. Kaj pa pomeni teh manj kot 35€ proti tem gromozanskim vsotam?

Si pa nekje vseeno po JUS-u, ker gledaš poročne prstane za 600€ user posted image  Mater, da jih ne bi dala. Zame je poročni prstan čista simbolika, katera ni vredna toliko denarja. Simboliko za simbolično ceno. TOrej midva sva dala v Zlatarni Celje, za dver rinčici(brez kamnov in ostalega kiča) takrat nekje 25 jurjev. In ta "simbolika" drži že 9 leto.

Drugače pa mi je misel všeč..ta tvoja "jeb*iveterska poroka", vendar je sama ne bi imela. ENkrat sem hotela imeti lepo obleko na sebi....user posted image , moža pa sem želela videti v "cilindru".

Drugače pa vso srečo in čestike za odločitev. Pa upam, da je vsaj priimek takšen, da ti ne bo žaluser posted image


Ma nisva niti teh 35€ dala user posted image Razen, če naju bodo kasneje opilili. user posted image
Glede prstanov: Moj je nekaj tečnaril user posted image , da bi pa vseeno imela prstane. Pa sem jaz rekla, da 100€ pa ne dam za njih. Pa prideva v zlatarno in ona reče ceno 650€ user posted image naju je kr na rit vrglo.
Priimek pa: bom 10 oseba v Sloveniji s tem priimkom user posted image  V Međimurju jih je pa precej več.user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 18.4.2009 23:56:07 >

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 0:07:13   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Priimek pa: bom 10 oseba v Sloveniji s tem priimkom user posted image  V Međimurju jih je pa precej več.user posted image


TO še nič ne pomeni. user posted image  Mene zanima, če ti je priimek všeč? 

Mi smo samo štirje, torej naša družina, ki imamo priimek, ki se tako napiše(poslovenjeno) v SLO. ....pa mi vseeno ni všeč...ne gre mi v uho...Pa se tolažim, da je to tudi samo "simbolika"user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 0:08:04   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: Pikicapokica6

Zakaj pa se potem sploh ženitauser posted image  Zaradi papirja?


Zakaj se pa ti?

Zarad obleke?
Torte?
150 pijanih stricev in tečnih tet?
fotografij?

V bistvu je pri taki poroki tvoj dan. Pri ceremonijah je bol dan za druge....za moje pojme. Ker če bi bil tvoj dan pač neb rabila četo tet k jih že 10 let nisi videla ne?
Ne vem zakaj je tako težko zastopit da si nekateri pač preprosto ne želijo bit zavit v zavese, met četo ljudi k jih sploh ne marajo za sabo, cel večer gledat miljon rož k bodo v kanti drug dan, se igrat neke igrice.....pač nekaterim to ni. Mene k pomislim na to kar mrzel pot oblivauser posted image . Grem pa rada na "velike" poroke. Sam svoje pa niti približno nisem hotela take. To bi bilo zame čisto mučenje.

No midva sva se poročila v sredo ob treh popoldne (ljudje so ravno iz službe hodiluser posted image ). Lani. Zastojnuser posted image . Nisva bila pa v kavbojkahuser posted image .
Poroka je od lani zastonj.

Prstane sva pa kupila take ki so nama všeč in jih oba nosiva. Tukaj pa nisva bla varčna. Ga mava namen celo življenje nosituser posted image


< Sporočilo je popravil water lily -- 19.4.2009 0:11:30 >

(odgovor članu Pikicapokica6)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 0:15:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Priimek pa: bom 10 oseba v Sloveniji s tem priimkom user posted image  V Međimurju jih je pa precej več.user posted image


TO še nič ne pomeni. user posted image  Mene zanima, če ti je priimek všeč? 

Mi smo samo štirje, torej naša družina, ki imamo priimek, ki se tako napiše(poslovenjeno) v SLO. ....pa mi vseeno ni všeč...ne gre mi v uho...Pa se tolažim, da je to tudi samo "simbolika"user posted image


user posted image  Je, je, čist všeč. Še sploh zaradi tega, ker jih je malo. user posted image  Tvoj priimek je ful zanimiv. A kaj pomeni? user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 0:18:18   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Ne vem zakaj je tako težko zastopit da si nekateri pač preprosto ne želijo bit zavit v zavese, met četo ljudi k jih sploh ne marajo za sabo, cel večer gledat miljon rož k bodo v kanti drug dan, se igrat neke igrice.....pač nekaterim to ni. Mene k pomislim na to kar mrzel pot oblivauser posted image . Grem pa rada na "velike" poroke. Sam svoje pa niti približno nisem hotela take. To bi bilo zame čisto mučenje.


BRRRRRR tudi mene. Sovražim kikle, da bi pa dala poročno obleko gor... IIIIIJJJJUUUUU user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

No midva sva se poročila v sredo ob treh popoldne (ljudje so ravno iz službe hodiluser posted image ). Lani. Zastojnuser posted image . Nisva bila pa v kavbojkahuser posted image .
Poroka je od lani zastonj.


No? Torej je le res. user posted image

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 0:26:26   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Tvoj priimek je ful zanimiv. A kaj pomeni? user posted image


Ja, pomeni "zriban čevelj"....Zelo je zanimiv....user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 7:22:12   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

uradno prečiščeno besedilo zakona o zakonski zvezi in družinskih razmerjih... je pa 2004, samo nism vidla da bi se ta člen kej spreminju.
mogoče so res takse druga zadeva user posted image



midva sva se poročila 2004 in je bilo za plačat nekaj manj kot 8000, sit.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 7:29:39   
ŽanaTaja
Kot prvo je prav dobro vprašanje, ZAKAJ SE SPLOH ŽENIMO?

Niti ne vem če se katera zaradi papirja al zaradi torte, obleke itd..

No, midva se poročiva letos junija, pa da vam čisto iskreno povem, da sploh ne vem kako sem na to pristala, ker sem vedno govorila, da se pa jaz ne bom poročila...

Tko kot se želi poročit Natasa77 se jaz nebi, ker poroka je zame res tisti vrhunec ljubezni dveh, in če se že poročim, naj bo to za naju prav poseben dan.

Nimam pa nič proti drugačnim mišljenjem....sam sama se pa v sredo v kavbojkah, brez prstanov nebi poročila....
Pač ljudje smo različni eno smo takega mišljenja drugi pa spet drugačnega....

No, pa lepo poroko želim v sredouser posted image

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 8:10:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ŽanaTaja

Kot prvo je prav dobro vprašanje, ZAKAJ SE SPLOH ŽENIMO?

Niti ne vem če se katera zaradi papirja al zaradi torte, obleke itd..

No, midva se poročiva letos junija, pa da vam čisto iskreno povem, da sploh ne vem kako sem na to pristala, ker sem vedno govorila, da se pa jaz ne bom poročila...

Tko kot se želi poročit Natasa77 se jaz nebi, ker poroka je zame res tisti vrhunec ljubezni dveh, in če se že poročim, naj bo to za naju prav poseben dan.

Nimam pa nič proti drugačnim mišljenjem....sam sama se pa v sredo v kavbojkah, brez prstanov nebi poročila....
Pač ljudje smo različni eno smo takega mišljenja drugi pa spet drugačnega....

No, pa lepo poroko želim v sredouser posted image


Lahko razložiš bolj podrobno. Rada bi namreč razumela nekoga, ki bi rad veliko poroko z vsemi ceremonijami vred. Če po pravici povem, ima moja mati surlo do tal, ker se bova poročila takole. Pa bi jo rada razumela, v čem je point vsega šova. user posted image  Saj ne, da se hudo sekiram, a vseeno mi pa le ni. user posted image

(odgovor članu ŽanaTaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 8:14:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

Tvoj priimek je ful zanimiv. A kaj pomeni? user posted image


Ja, pomeni "zriban čevelj"....Zelo je zanimiv....user posted image


Super. user posted image  Bodi ponosna. user posted image  In piši kao što govoriš. Otroci ne bodo imeli težav. user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 8:19:06   
alda
moj bratranec se je poročil na enih počitnicah, kar eno dopoldne v Bogu iza nogu mestu, ki ga je bilo treba najti s povečevalnim na zemljevidu user posted image
Prstana sta kupla na štandu -  tak hippi stil in so še vedno po 8.letih prekrasniuser posted image user posted image  tako kot njun zakon!!
Ni vačno ne kje , ne kako in ne kdaj ...vse kar rabita je LJUBEZEN !!!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 8:21:17   
Raho
Jaz pa nekaj ne štekam: če je poroka vrhunec za dva, ki se ljubita, kaj ima potem tam za delat 150 ali še več drugih?

Jaz sem se poročila tako, da je temu vrhuncu ljubezni bilo prisotnih še kakih 200 drugih osebkov, ker so ob mojem predlogu, da bi se poročila tako kot se želi Nataša vsi (beri od moža starši) poskakali do plafona. In še danes mi je žal da sem se uklonila njihovemu nerganju. Ampak bila sem premlada in preveč neodločna, da bi bila naredila po svoje. Danes bi bila druga pesem...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 10:12:17   
anajmad
Midva sve se poročila pred 10 leti. Samo priče in najina prva hči. Prstane sva imela(saj je moj mož zlatar), toda zdej ti povem tud če jih ne bi imela,ker jih ne nosiva.
Poroka je stvar dogovora,ne pa neko hvalisanje pred drugimi. To je moje mnenje.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 14:31:53   
rija
če se bom, se bom poročila nekje bogu iza nogu, gor pa bom dala najine zaročne prstaneuser posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 14:41:34   
Anonimen
No, zgleda, da bova midva tud "golobčka". Sva šla danes v zlatarno in sem se zagledala v srebrn prstan puzzle (za 64€). Moj bo pa imel navaden srebrn prstan za 15€. user posted image
Pa šopek bom zgleda tud imela. Se je matka javila, da ga zrihta, da ga potem njej vržem. user posted image  (Ta njen je res 1A tip, boljši od mojega fotra, ji privoščim.)
Ah, ja. Pa grem proti temu, čemur se upiram. user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 16:19:48   
aknela123
natasa, če se želiš poročiti tako in boš srečna, se pa daj. jaz se ne bi. poroka je zame nek poseben dan, o tem je večina punčk sanjarila že kot majhne, da imajo lepo obleko, lep šopek in ob sebi ljubezen svojega življenja. tako da, glede kavbojk bi še malo premislila. mogoče le kakšen kostimček.
jaz sem se poročila v beli obleki, z lepim šopkom, ker je bila to moja želja.

moje mnenje pa je, da tisti, ki sprašujejo, ali se naj poročijo, ali celo zatrjujejo, da jim to nič ne pomeni, nimajo dovolj poguma za ta korak. kaj boste pa rekli pri dvainpetdesetih letih, kako boste predstavili partnerja - to je moja punca?

kakorkoli, natasa, zelim ti, da bo to tvoj nepozaben dan, na katerega boš imela lepe spomine.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Jeb*vetrska poroka
19.4.2009 18:12:46   
Najaa
Nataša, jaz sem se tud hotla poročit tako kot ti. Eno sredo, samo midva in priči in pol žuuuuur! user posted image  Ampak no go, moj je hotel narediti malo večjo zadevo zarad sorodnikov, no pa sva imela najožje na kosilu. Pa še noseča sem bila tako da je pijanka zame tako odpadla. user posted image  Kar se tiče prstanov, mi je pa zaročni veliko lepši in več mi pomeni kot poročni. Ker je bil nepričakovan. user posted image

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Jeb*vetrska poroka
20.4.2009 7:39:48   
higuys
nataša, ne veš kako te razumem....poliestrna oblekca, tete, ki so me nazadnje videle , ko se bila še pupa, sestrične, ki kritično ugotavljajo ali sem noseča ali ne, stres kaj bo ..če bo...

samo, ko to pišem se mi ulkus odpira....

Poročila sva se tako...lepo..., midva , priči....ah, ja user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Jeb*vetrska poroka
20.4.2009 12:15:30   
mišk
No, midva pa sva se poročila na oba načina.user posted image  Najprej v kavbojkah, samo s pričama, brez šopka, a s prstani, devet mesec kasnej pa še cerkveno, z velikim pompom, ki naj bi pasal zraven.user posted image
Na obeh sem se zabavala 100 na uro, a mi je vseeno ostala tista s pompom, poleg rojstva user posted image  v najlepšem spominu!  

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Jeb*vetrska poroka
20.4.2009 20:10:28   
Pupsika
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

nataša, ne veš kako te razumem....poliestrna oblekca, tete, ki so me nazadnje videle , ko se bila še pupa, sestrične, ki kritično ugotavljajo ali sem noseča ali ne, stres kaj bo ..če bo...

samo, ko to pišem se mi ulkus odpira....

Poročila sva se tako...lepo..., midva , priči....ah, ja user posted image


ne sodi po sebi, HB nimamo vsi takih sorodnikov in prijateljevuser posted image  oz. jih ne vabimo.
Midva imva civilno poroko ob 18h in potem žur v gostilni, z najinimi prijatelji in familijo,ki so ne moreš verjeti kul, zabavni in odbiti...
Nisva vabila kar vseh povprek, me prav briga kaj si kdo misli, povabiš tiste, ki ti kaj pomenijo.
Starih tet, ki me niso videle že od mladsti pa nisem povabilauser posted image , pa poliester obleke tud nimamuser posted image .

< Sporočilo je popravil Pupsika -- 20.4.2009 20:14:16 >


_____________________________

You know you`re awesome when people you don`t even know hate you.


(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Jeb*vetrska poroka
20.4.2009 22:02:50   
Nikita***
IZVIRNO SPOROČILO: aknela1

moje mnenje pa je, da tisti, ki sprašujejo, ali se naj poročijo, ali celo zatrjujejo, da jim to nič ne pomeni, nimajo dovolj poguma za ta korak. kaj boste pa rekli pri dvainpetdesetih letih, kako boste predstavili partnerja - to je moja punca?


Kak pogum, ljuba duša, pa potrebuje človek, da se poročiuser posted image To mi pa res ni jasno. A je to kaj drugačen pogum kot živeti z ljubljeno osebo, jo sprejemati, spoštovati in ljubiti - ampak brez enega brezveznega papirjauser posted image In to, kako bom mojega lubija predstavila pri dvainpetdesetih, je še najmanjši problem. Torej naj bi se po tvojem poročila zato, da ga ne bom predstavila - to je pa moj fant?


_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Jeb*vetrska poroka
21.4.2009 0:04:04   
Tanja55
Ce/ko se porocim, se hocem ravno tako v krogu tistih, ki so mi najbolj pomembni in teh je malo..nobene zlahte, harmonike in norenja. Samo midva in price, pa kaksen spodbuden obraz prijateljev. Nikoli nisem sanjala o beli oblekci in veliki poroki, hocem, da je dan lep za naju, samo to je vazno.

Mi je pa super tule izvedet, kolk poceni se vsa stvar da izpeljat, da dobimo mal "korajze"user posted image .

Lepo poroko ti zelim natasa77!!!

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?