|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
21.4.2009 12:43:28   
angel_rebelde
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Ohoj!

Jaz tudi spadam med mlade mamice, rodila pri 19 letih. So tudi bili obsojajoči pogledi, "glupe" besede. Sem se tudi sekirala, sedaj pa sem čisto ponosna na to, da sem se odločila otroka obdržati.

Tako da se ne sekirat za te besede, ker je najlepše videti mlado mamico, in fletkanega otročka. user posted image



Kdaj bo pa drugi?user posted image Fajn, da ste se uštimali.user posted image



Drugi... hmm, ko bo služba, in izpit za avto user posted image

Uštimali? user posted image


_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
21.4.2009 12:45:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: angel_rebelde

Ohoj!

Jaz tudi spadam med mlade mamice, rodila pri 19 letih. So tudi bili obsojajoči pogledi, "glupe" besede. Sem se tudi sekirala, sedaj pa sem čisto ponosna na to, da sem se odločila otroka obdržati.

Tako da se ne sekirat za te besede, ker je najlepše videti mlado mamico, in fletkanega otročka. user posted image



Kdaj bo pa drugi?user posted image Fajn, da ste se uštimali.user posted image



Drugi... hmm, ko bo služba, in izpit za avto user posted image

Uštimali? user posted image



Saj veš....da se imate fajn user posted image nimaš več norije in podobnega sranja.
No, sej za drugega imaš pa tudi čas, si še mlada.user posted image

(odgovor članu angel_rebelde)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
21.4.2009 14:31:29   
Chi_Pita
Pozdravček punce...sem vidla, da ste mlade tle ...user posted image
se vam pridružujem, kot navijačica in lahko tudi kot borka user posted image če me sprejmete user posted image
kmalu bom 24 let, pa govorim, da sem že na 25 ... ne vem zakaj ... pač zaokrožim user posted image      Z dragim sva rekla, da bom do 25. leta mamica vsaj 1x ...
drugače se je tečka ravno poslovila in bomo kmalu spet veselo user posted image ... gremo pa v 5. krog ... ne vem pa več kdaj naj ne bi prišla user posted image ... vse je pomešano ... si lahko sam želim user posted image   
Punce, vse najboljše vsem in da bi čim prej zagledale user posted image



_____________________________

"Držite se svojih sanj. In naredite vse kar je treba, da jih spremenite v resničnost!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
21.4.2009 15:03:46   
petra88
Ojla! a se vam lahk pridružim tud jest? sam sm že stara... kr sm že mamica user posted image drgač bom zdej zdej 21 let. januarja pa je pršla na svet naša štručka user posted image tako da mene dajte med navijačice - upam da vam čimprej uspe, da dobite v roke vsaj koliko faca štručko kot jaz user posted image

(odgovor članu Chi_Pita)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
21.4.2009 17:24:55   
BabyKitty
Seveda so dobrodošle vse mlade mamice user posted image in bodoče mlade mamice user posted image več kot nas je bolj veselo je :) 

(odgovor članu petra88)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
21.4.2009 18:50:30   
tinncyka
user posted image
user posted image
 
user posted image user posted image  KLJUB MLADOSTI BOMO MAMICE user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image      
   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
user posted image
 
user posted image
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Kdaj je ne pričakujemo user posted image !
 
 
 
 
 
UPORABNICA RR:    KDAJ:     STAROST:       KROG:      IZ KOD:
 
BabyKitty            06.05.       20 let           4.krog        LJ
tinncyka             06.05       19 let           3. krog      CE
Chi_Pita              xx.05        24 let           5. krog       ?
 
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image       user posted image
 
 
 
 
  UPORABNICA RR:        PD PORODA:      STAROST:     IZ KOD:
 
 jancyika                   12.09.2009        19 let           Slo. B
Snoopyka                 29.07.2009         18 let              MS
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
       user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
 
 
*** pikica01 ***
*** kleopatra28 ***
*** S* ***
*** BEBIII ***
*** Ploha ( 1.user posted image  pri 21 letih) ***
*** angel_rebelde  (1.user posted image  pri 19 letih) ***
*** petra88 (1.user posted image  pri 20 letih) ***
 
 
 
 
 HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...    
 
 
 
user posted image


< Sporočilo je popravil tinncyka -- 21.4.2009 18:59:48 >

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
21.4.2009 19:00:45   
tinncyka
evo pa mi je le ratalo zrihtat seznam ... čeprav mi je neki štekal!! zdaj je pa ratalo!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
21.4.2009 19:14:56   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: Snoopyka


js pa kot ste nekatere prebrale sm stara 18 (17. aprila sm dopolnla), sm z MS in mam rok 29.junijauser posted image




VSE NAJBOLJŠE!!! (malo poznouser posted image )

user posted image

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
21.4.2009 19:22:23   
tinncyka
OJLA!
punce kje ste danes?

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
21.4.2009 19:36:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty
Aj, aj, aj... ste me spomnile, kako je bilo zame prvič, ko sem rodila 14 dni pred svojim 19-im rojstnim dnevom.. aj, aj, aj... zdaj sem pa že staaaraaa. user posted image

Pa je bila dobra izkušnja? user posted image Vprašam, ker me zanima kako ste se soočale s problemi, ki jih to prinese (starši, služba, stanovanje, finance,...)

Jaz sem glede tega ekstremen primer (vsaj sodeč po ostalih na RR user posted image ), ampak ti pa povem tako, kot je bilo.
Bila sem poročena, v najemu, brezposlena, brez staršev, ki bi mi lahko pomagali (mama mi je malenkostno, ampak se je tudi to poznalo, res je). Otrok pa je bil načrtovan. Danes lahko rečem, da je bil načrtovan malenkost prekmalu, ampak mi ni pa niti malo žal za vse skupaj.
Danes sem brez staršev (očeta je "uzela magla" pred 25-imi leti, mama je sedaj že pokojna), še vedno v najemu, imam službo in recimo temu solidno plačo, finance na splošno so bolj recesijske user posted image  (glede na stroške, ki jih imam)... No, imam pa novega partnerja (sem srečno ločena user posted image ), zaposlenega, z zlatimi starši (kar se pomoči tiče - ne pa tudi, kar se tiče vmešavanja user posted image ), imava še eno dete... Starejši sin bo letos star že 12 let - pubertetnik, ki me ne šljivi pet posto user posted image . Lahko rečem, da sem pri 30-ih (ko nekatere šele prvič postanejo mame) iz ta hudega že ven in če napišem še malce bolj "nesramno" - pri 35-ih bom lahko začela še enkrat živeti user posted image  (kakor gospodične iz Sex in the City user posted image ). V tem času bom pa očitno še 2x naredila OŠ z obema otrokoma user posted image .
Mislim, da moraš imeti otroke mlad, ko imaš še energijo zanje. Saj nisem stara pri 30-ih (v bistvu se še vedno počutim kot najstnica, samo s to razliko, da uporabljam kremo proti gubam user posted image ), ampak nisem pa ista kot pri 19-ih, jasno - se že pozna, verjemi. Tako, da si jaz sploh ne predstavljam, da bi šele zdaj imela prvega otroka. Ne predstavljam si več, da bi bila zdajle do vratu v mleku, plenicah in pokonci malo manj kot 24 ur na dan. Nope, nimam več energije za to.
Na splošno pogledano je bila to (in je še) super izkušnja. Bi jo ponovila, če bi bila na tem. Rajši še enkrat otroka takoj po polnoletnosti, kakor pa šele v sedajšnjih letih. Tako, da jaz tiste, ki imajo bolj urejene razmere, kakor sem jih imela jaz, definitivno podpiram pri starševstvu (v kolikor gre za načrtovanega, zaželjenega otrooka).

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
21.4.2009 21:01:06   
Snoopyka

kerensa-si pa res mela krut lajf.....ampak važn je da ti je zaj dobr.
js naprimer sm morala otroštvo hitr zapustit....naj razložim:
men se je foter obesu ko sm bla stara še ne celih 7 let, mami si je tkoj našla drugega in pol leta po fotrovi smrti, je ta gnoj (očim Jože)
že zasedal očetovo mesto....no vsaj seka je tko to sprejela mat pa tud. js ga dolg nism mogla, ko smga pa ni dolg trajal pa sm ga zamrzila.
življenje mi je čist spremenu (v pekl). mam leto mlajšo seko ki je zbolela kmal po očetovi smrti... mat je začela pit tkoj ko je spoznala tega le gnoja
in dan danes brez alkohola ne zna, tk da sm js pazla pa skrbela za malo (čeprav sem še za sebe komaj poskrbela)... to je v bistvu moja preteklost...
moja sedanjos je boljša...mam zlato taščo in zlatga tasta, ter najboljšega fanta na svetu (s katerim se kdaj pa kdaj z veselem skregam za kako malenkos, kr drugač i blo preveč popolno). zdej živiva pr njem zgori mava  svoje poslopje in pričakujeva sončkauser posted image mam poklic kuharce...le službe še ne, ki pa bo ko bo user posted image že v vrtcu.

tinncyka-najlepša hvala....zelo lepo od tebe... user posted image user posted image


veste kk je moj pametni dedi reku (mam ga zelo rada in je čist prao reku):
kk si boš postlala, tk boš spala.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
21.4.2009 22:30:30   
BabyKitty
Se mi zdi, da smo vse ki si želimo otroka tako zgodaj, pretrpele kar dolgo zgodovino in smo morale malo hitreje odrasti kot punčke, ki so vedno dobile vse kar so si želele. Sama sem pri 12ih letih začela praktično svojo gospodinjstvo in začela skrbeti sama zase, pri 14ih sem začela hodit ven, pri 16ih sem se naveličala. Redko katera ženska razume kako je ko moraš pri 12ih letih, ko bi se morala še igrati s punčkami, sama nakupiti za jest, si skuhati, pomiti posodo, oprati perilo, polikati,... Zraven pa še delati za šolo in imeti dokaj normalno življenje. Da ne omenjam zdravstvenih težav, ki sem jih pretrpela samo zaradi stresa, med drugim sem shujšala za 10kg. Ampak sem preživela, kar te ne ubije te okrepi in sem se navadila na polno natrpan urnik. Sedaj redno študiram, hodim v službo in še vedno skrbim za gospodinjstvo in kljub vsemu držim povprečje ocen krepko nad 8, medtem ko moje sošolke cele dneve poležavajo in "na veliko" študirajo ter se smilijo sami sebi, ker ob sredah ni kam za it ga pit. In sedaj sem po svoje hvaležna življenju, da me je poslal na preizkušnjo, ker se počutim sposobno premikat gore. Med vsem tem sem spoznala svojega fanta, ki ima v življenju skoraj identično izkušnjo, je moja sorodna duša. Tudi sam je šel skozi skoraj iste stvari, ni razvajen mamin sinko, ampak že 10 let skrbi sam zase. Tako ali tako je vsak pameten zase, sama pač čutim, da je to moj čas, ne vidim razloga za čakanje...


(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
21.4.2009 22:54:45   
LUNA83
uauuu občudujem vas! Pridne ste vse mlade mamice in bodoče mlade mamice. Jaz imam 25  let in trenutno delava na bejbiju,.. mi je pa zelo žal da nisem delala na temu že v vaših letih 19,..20,.. koliko več energije imaš takrat,.. Lepo je biti mlada mama. Imam kolegico,..ki ga je imela pri 20 in pri 35 mi je rekla, da ni lepšega kot to da je ona še zelo mlada sin pa ima že 15 let in je lahko sam doma če je potrebno in gre ona "žurat",če ne pa sta prava prijatelja in gresta skupaj "žurat" ! noro lepo!

Punce želim vam čimmanj grdih pogledov in besed in da boste srečne, srečne!

_____________________________

Čakamo +

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
22.4.2009 8:03:22   
Kerensa*
Jaz sem že dolgo let nazaj opazila, da nekateri (pravzaprav večina) mislijo, da so imele tiste ženske, ki mlade postanejo matere, zafurano življenje. No, kakor kdo vzame - jaz svojega življenja (mladosti, o kateri je govora) ne smatram kot tako.
Slišati je/bo čudno, ampak jaz sem dejansko zadovoljna, da je bilo tako, kot je bilo. Takrat mi seveda ni bilo všeč, ampak ko zdaj gledam za nazaj, pa celotno sliko vidim drugače. Jaz sem pri 12-ih letih spoznala, kaj pomeni biti lačen. Moji mami je bilo bolj pomembno, da je partnerju kupila alkohol, kakor meni šolske knjige. Še danes sem hvaležna sošolkini mami, ki je delala v knjigarni in mi je knjige zadnje šolsko leto zrihtala zastonj - nimam blage veze, kje bi jih drugače dobila. Grda izkušnja, ampak po drugi strani pozitivna - spoznaš revščino in istočasno dobroto ljudi. Pri 13-ih sem spoznala, kako je živeti doma brez elektrike, ogrevanja in pralnega stroja - nečesa, kar je v življenju tako logično, kakor zrak. V banji sem si cunje sama prala pod mrzlo vodo (pozimi) in jih sušila ponoči pred mini plinsko pečjo (in bila celo noč z enim očesom budna, da ne bi zakurila celega bloka). Domače naloge sem delala ob sveči ali bateriji, ko sem ležala v postelji in se grela pod ene tremi odejami. Pri 15-ih sem šla direkt delat - istočasno služba in srednja šola. Jasno, da ni zneslo dalj, kakor 2 leti. Nobenih izgovorov ne iščem, ampak 16-letnica težko forsira takšno življenje, pa še domov nisem smela ničesar prinesti (sploh pa ne hrane), ker je vse v trenutku izginilo. Zato sem se pri 17-ih tudi odselila.
In vse to smatram kot pozitivno izkušnjo. Nimam uradne šole, imam pa šolo življenja, ki zame definitivno pomeni veliko več, kot neko spričevalo. Nobeno spričevalo mi ne bi moglo dati izkušenj, ki jih imam. In vse to ni imelo popolnoma nobenega vpliva na to, da sem se mlada poročila in si ustvarila družino. To ni bil nikakršen beg od doma, saj sem šla od doma že prej - in mi sploh ni bilo hudega. Pač sem se zaljubila, poročila in se odločila za otroka - nekaj popolnoma naravnega, za moje pojme. OK, sem se pač zatrapala v napačnega user posted image , ampak od 18-letnice se česa drugega niti ne da pričakovati (brez zamere, no user posted image ).
Vsi tisti psihologi, ki bi na meni poskusili uveljaviti kakšno teorijo alkohola z očimove strani, zanemarjanja z materine, odklop od šole itd., bi izviseli na celi črti. Kajti vse to sem naredila popolnoma zavestno. Nisem imela nobenega razloga, da bi pred kom ali čim bežala in koga ali kaj iskala. Vse se je zgodilo samo od sebe - in toku življenja se prepuščam še danes. Morda z malce več izkušnjami v glavi, a še vedno sem spontana. Po teoriji psihologov bi morala biti potem jaz tudi alkoholik, najmanj ozdravljena narkomanka in vsaj priložnostna prostitutka ("študentsko delo" user posted image ) - pa spet nisem nič od tega. Sem "samo" kadilka, katere ni nihče prisilil, da je začela kadit (niti družba ne - smo kar 50/50, kar se čikov tiče), vsake toliko ruknem kakšno vodko (ker piva pač ne maram) in v življenju še nisem poskusila nobene droge, da bi pa kakšnega dedca kresnila za denar, pa tudi ne vem, kakšen bi moral biti in koliko bi mi moral ponuditi. Tisti "1 million $ for a night" varianta je prepoceni zame. user posted image

Skratka- bejbe (a la Angel Rebelde) - če kakšna naleti na kakšen neprimeren komentar okrog starševstva v vaših letih - imejte jajca (oz. jajčnike user posted image ) in človeku jasno in glasno, pa seveda direktno v fris povejte, da naj si poljubi lastno zadnjo plat in naj se briga zase. Velja?

(odgovor članu LUNA83)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
22.4.2009 8:11:09   
Snoopyka
jutro user posted image !
 

js sm si všeč taka kaka sm in sm sigurna da sm za ootroka zmožna poskrbet.
me pa ful matrajo ene stare babe, k sam tutajo cele dneve in so taake stvari vn spravle da kriza...
hm.....zanimivo, da gre žurat z user posted image , mene bi kap če bi moja mami kam šla...no sj js tak nism nikol mela vole kam it...

BabyKitty
-če sta pripravlena zakaj za user posted image bi pol čakala?

sam ne preveč drugih poslušat....

ja punce, kje pa ste čez dan? vse po službah in šoli?




(odgovor članu LUNA83)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
22.4.2009 8:42:37   
zaljubljena23
še ena, ki si zelo zelo želi postati mlada mamica, ampak žal trenutno pri nama teče že 8 krog in še ni nič.

Maja, bom dopolnila 24 let, tečke pa ne pričakujem v petek (24.4), sem tretji cikel na klomifenu, odreagirala lepo, zdaj pa je še potrebno počakati, če so plavalčki našli pravo potuser posted image Imam zelo hude bolečine spodaj, tako da samo čakam kdaj se bo vlila, ampak nek kaknček upanja sem dobila nazaj, saj full pogosto hodim na wc. Jutri pade testek, tako da držite pesti (zakaj jutri, jutri je zadnji dan cikla, minilo je tudi 14 dni po O, ko naj bi tečka prišla,tako da bi lahko že kaj pokazalo..)


_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu Snoopyka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
22.4.2009 9:15:18   
Anonimen
Uf Kerensauser posted image ...vazno da ti ni otrostvo pustilo posledic, si bila sama mocna in si se znala pobrati.
Samo res se mi zdi,da imajo punce z tezkim-tezjim otrostvom in prej resne partnerje in prej otroke.
Meni ni prav nic zal,da sem imela prvic tako kmalu,poleg tega sem nosecnost veliko lazje prenasala,sploh pa hitro shujsala nazaj...vendar sedaj samo materinstvo drugace dojemam,lepse in bolje.

Pa dobro jutrouser posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
22.4.2009 9:59:51   
BabyKitty
Maja, bom dopolnila 24 let, tečke pa ne pričakujem v petek (24.4), sem tretji cikel na klomifenu


Punce, kdaj pa sploh začneš jemat klomifen? Nisem se še nič pozanimala o tem user posted image To je da ti sproži mentruacije ali kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
22.4.2009 11:15:05   
BabyKitty
Sem se že pozanimala, ni treba odgovarjati na moje neumnosti... hehe

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
22.4.2009 11:39:41   
zaljubljena23
Ok ;)

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
22.4.2009 13:54:33   
donna22
Pozdravček vsem user posted image Tudi jaz bom mlada mamica, čeprav malo starejša kot nekatere tukaj user posted image Stara sem 22 let, PDP pa imam 26.6.2009!

Držim pesti, da vse čim prej vidite user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
22.4.2009 14:24:28   
pikica36
user posted image user posted image user posted image  bravo mlade mamiceuser posted image user posted image user posted image user posted image  jaz sem bila tud mlada mamica, komaj dobrih 18 let sem imela ko sem rodila pa si upam trdit da sem bila odlična mamica, kljub svoji mladosti.
za razliko od kerense(vsaka ti čast) nisem imela "zajuser posted image " otroštva- daleč od tega kljub temu da je bila mama sama in sem odraščala brez očeta.in kljub dvema sončkoma(19 in13 let)  in mojim letom se še trudimo da pridelamo še enega , sicer pol brateca ali polsestrico ,ampak to je že druga zgodba.

pogumno punceuser posted image user posted image



_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
22.4.2009 16:55:09   
tinncyka
user posted image
user posted image
 
user posted image user posted image  KLJUB MLADOSTI BOMO MAMICE user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image      
   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
user posted image
 
user posted image
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Kdaj je ne pričakujemo user posted image !
 
 
 
 
 
 
UPORABNICA RR:    KDAJ:     STAROST:       KROG:      IZ KOD:
 
 
BabyKitty            06.05.       20 let           4.krog        LJ
tinncyka             06.05       19 let           3. krog      CE
Chi_Pita              xx.05        24 let           5. krog       ?
                                  
zaljubljena 23       24.4         23 let           8. krog      ?
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image       user posted image
 
 
 
 
  UPORABNICA RR:        PD PORODA:      STAROST:     IZ KOd:
 
jancyika                   12.09.2009        19 let           Slo. B
Snoopyka                 29.07.2009         18 let              MS
donna22                  26.06.2009        22 let               ?
 
 
 
 
 
 
    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
 
 
*** pikica01 ***
*** kleopatra28 ***
*** S* ***
*** BEBIII ***
*** Ploha ( 1.user posted image  pri 21 letih) ***
*** angel_rebelde  (1.user posted image  pri 19 letih) ***
*** petra88 (1.user posted image  pri 20 letih) ***
*** pikica36 (1.user posted image  pri 18 letih) ***
 
 
 
 
 HIMNA (by BEYBA)
Vsako jutro komp prižgi,
Na forumu preberi si,
Kdo noseč je in kdo ne,
Kdo cele noči trudi se!

En Dva tri-na delo gremo mi,
Dva dva tri- že slončkamo vsi!

Če mesec mine in kaj več,
Dveh črtic pa le ni in ni,
Naj upanje ne uide preč,
Saj vztrajni bomo mi vsi!

Minil bo mesec ali več,
Nosečnic bo pa vedno več,

Nakoncu bomo mame vse,
Če slončkale bomo kot se zagre...

En Dva tri-na delo gremo mi
Dva dva tri-že slončkamo vsi...    
 
 
 
user posted image
 
 
 


< Sporočilo je popravil tinncyka -- 22.4.2009 17:00:14 >

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
22.4.2009 17:01:05   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: zaljubljena23

še ena, ki si zelo zelo želi postati mlada mamica, ampak žal trenutno pri nama teče že 8 krog in še ni nič.

Maja, bom dopolnila 24 let, tečke pa ne pričakujem v petek (24.4), sem tretji cikel na klomifenu, odreagirala lepo, zdaj pa je še potrebno počakati, če so plavalčki našli pravo potuser posted image Imam zelo hude bolečine spodaj, tako da samo čakam kdaj se bo vlila, ampak nek kaknček upanja sem dobila nazaj, saj full pogosto hodim na wc. Jutri pade testek, tako da držite pesti (zakaj jutri, jutri je zadnji dan cikla, minilo je tudi 14 dni po O, ko naj bi tečka prišla,tako da bi lahko že kaj pokazalo..)




navijam da bo  jutri user posted image !!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tinncyka -- 22.4.2009 17:02:22 >

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Kljub mladosti bomo mamice :)
22.4.2009 17:09:29   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28
Samo res se mi zdi,da imajo punce z tezkim-tezjim otrostvom in prej resne partnerje in prej otroke.

To je že res, ampak ne zato, ker bi (vsaj večina, ki jih poznam) od česa bežale ali kaj iskale, temveč zato, ker prej dojamejo, kaj je bistvo (življenja). Za tipično najstnico pri 18-ih letih (če si drznem posplošiti) je poleg končanja srednje šole ali prvega letnika fakultete najpomembnejše to, da je všeč čimveč fantom, da ima obleke in kozmetiko po zadnji modi, da hodi z enako mislečimi kolegicami v fancy lokalčke in išče frajerčke v fancy avtomobilih ter da noben vikend ni trezna in doma. Jaz takšnim niti ne zamerim (saj jim nimam česa) - saj nimajo drugih "skrbi" kot to - streho nad glavo imajo pri starših, starši jih preživljajo in tako dalje. Ostale smo žurerske čase dale čez leto ali dve prej (vsaj jaz sem jih in to v krepko večji meri), nakar smo se zresnile in dojele, v čem je point. Vsaj zame zagotovo ne v skakanju od enega ljubimca do drugega, v Diorjevi šminki namesti She-jeve in v Chanel kostimčku namesto kavbojkah iz Kika.
Kaj potem kdo smatra kot uspeh, je spet svojevrstna zgodba - zame je to, da imam partnerja, ki me ima rad, ki je priden, delaven, ki ni ne nasilnež, ne alkoholik, da imam dva zdrava otroka, službo, plačo, streho nad glavo in časa zase skorajda toliko, kot si ga želim. Za druge pa spet to, da najdejo partnerja a la Urša Čepin (potem pa beremo DIPO na RR user posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?