|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Žalostna!
21.4.2009 13:37:24   
Bojana82
Divans, res mi je hudo zate.....ne morem razumeti zakaj morajo nekatere osebe pretrpeti toliko hudegauser posted image ...

Vendar boš videla, tudi zate bo slej ko prej posijalo sončeceuser posted image

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Žalostna!
21.4.2009 14:09:48   
JanaB
Divans žal mi je user posted image

(odgovor članu Bojana82)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Žalostna!
21.4.2009 15:15:11   
divans1
Mojca345, pa ti nisi normalna, sory. Za mano je že en ss in sm bla pod strogim nadzorom ginekologinje. Očitno taki ljudje kot si ti, tega pač ne morejo razumet. Ne privoščim ti tega, ampak če boš kdaj kaj podobnega doživela, boš razumela.

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Žalostna!
21.4.2009 15:45:09   
barvar
Žal je zmeraj tako, da semo tisti, ki so že šli skozi nekaj podobnega vedo kako nam je in da najbolj bolijo besede :"Pozabi, saj si še mlada; Saj imata še veliko časa"... in podobni nesmisli. Me smo s tabo, da te vsaj malo potolažimo in te spomnimo, da nisi sama...
Če kaj potrebuješ smo ti na voljo!user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Žalostna!
21.4.2009 16:25:23   
divans1
Barvar, najlepša hvala!!!user posted image

(odgovor članu barvar)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Žalostna!
21.4.2009 16:52:29   
čebelca2
divans1, zelo mi je žal da moraš tole prestajat. te čist razumem, saj imam tudi jaz  za seboj 2ss v 8t. a si kej vztrajala da naj pošljejo vzorec tkiva na genetiko?
jst morm potrkat, da imam zelo fajn ginekologa, zelo razumevajočega in sem ga prosila naj me pošlje na preizkave, čeprav je indikacija 3xss, pa še težila sem mu ful - jst sm bla prepričana da imam pregrado, ker je vedno plodek prišel do iste starosti. in me je poslal na genetiko in reprodukcijo. na genetiki so me najprej vprašal za tkivo - če so ga poslal (itak jst o tem takrat nisem razmišljala) in seveda ga niso poslal. uglavnem tam smo risali družinsko drevo in nismo nič posebnega ugotovili.
pol sm šla pa k dr. tomaževiču na uz in je reku da imam veliko pregrado in mi jo je po 2mesecih tudi operativno odstranil... zdej sem tretjič noseča, v 8t, sem ravno iz pregleda in je vse ok, srček veselo razbija... upam da bo zdej vse ok.
priporočam ti, da se ne pustiš odgnati kar tako, jst se nisem ker sem bila prepričana da nekaj ni vredu. in malo je verjetno da se ti 2x zaporedoma zgodi ss čist slučajno. bodi močna in pogumna in ne obupaj. verjamem, da boš tudi ti kmalu vesela nosečka in mamica, samo prosi g. naj te pošlje na uz v ljubljano (dr tožaveč je profi na tem področju).
nekateri se mormo pač bolj trudit za naše user posted image , morda bomo pa ravno zaradi tega še boljše mamice... vso srečo ti želim in čimhitrejše okrevanje.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Žalostna!
21.4.2009 17:04:38   
divans1
Hvala, čebelca2! Sej sm čist zmedena in res ne vem kako naprej, me že mineva počasi... Ne, nč nism rekla, nej pošljejo vzorec tkiva, k tud nč ne vem o tem. Drugač mam pa tud sama zelo dobro ginekologinjo, sam kaj češ, spet mi je palo vse v vodo in sem spet na čisti nuli.

(odgovor članu čebelca2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Žalostna!
21.4.2009 17:14:11   
D0aisy
Divans1user posted image

Jaz poznam kolegico, ki je tudi imela 2 zaporedna ss, sedaj pa ima 1,5 let staro punčko. Tako da NE OBUPAJ!

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Žalostna!
21.4.2009 17:51:54   
ency
Divans1 zal mi je user posted image , verjamem da ti je hudo in da si cisto na tleh, tudi jst bi bila, oz. bi bil vsak...se posebno ce se dolgo casa matras za dojencka! Upam, da bo vse ok s tabo in da bos kmalu spet nosecka in tokrat srecno donosila!!!

(odgovor članu D0aisy)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Žalostna!
21.4.2009 18:29:45   
tinncyka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ency)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Žalostna!
21.4.2009 21:24:37   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Mojca345, pa ti nisi normalna, sory. Za mano je že en ss in sm bla pod strogim nadzorom ginekologinje. Očitno taki ljudje kot si ti, tega pač ne morejo razumet. Ne privoščim ti tega, ampak če boš kdaj kaj podobnega doživela, boš razumela.


a ti si pa normalna ? Psihiraš tlele na spletu, da si edina ne celem svetu z takimi težavami. Kake imajo še hujše, pa ne objavijo vsak mali korak k ga naredijo, celemu svetu. Sama vem, da če bi mi blo ful težko, sigurno ne bi tlele težila in iskala pomoč, ampak bi se stisnila k možu, k je kot prvi odgovoren za popolno podporo ! Nisem ti pa napisala čist nič takega, kar bi te užalilo.

dej mal se zamisli...pa namest da se smiliš sama sebi, ker je bil splav v 5 tednu, bodi raje MOČNA in hodi naprej.


(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Žalostna!
21.4.2009 21:52:55   
Hana76
divans, ful mi je žal, da ni šlo...user posted image  

Daj se malo odpočij, preden se kar koli odločaš, pa idi kam na dopust če maš možnost za par dni, pa nas malo odklopi. Meni včasih pomaga, da se enostavno zjočem, ali pa kričim.

Drži se.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Žalostna!
21.4.2009 21:53:55   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: divans1

Punce, hvala vam, ker ste me spodbujale, ampak spet se mi ni izšlo. Včeraj sem morala ostati v bolnišnici, ker mi hormon ni naraščal tako kot bi moral in sem morala na čiščenje. Zdej sm prišla domov. In že drugič se mi je ponovilo isto. S tem da sem lani začela krvavet, zdj pa nč ne krvavim, samo hormon mi zraste samo do 180 in potem pikica neha rasti.... Ful sm žalostna in obupana in  sploh ne vem kako naprej.... Prvi splav sm mela, ko sm bla noseča 5 tednov in 1 dan, zdj sm bla pa noseča 5 tednov in 6 dni!user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Žalostna!
21.4.2009 22:21:10   
Anonimen
mislim da je ta forum popolnoma svoboden in neobvezujoč, kar pomeni da lahko čisto vsak napiše kar se mu zahoče. in če je želela divans1 njeno bolečino deliti z nekatrimi ki so in še doživljajo to izkušnjo, ni popolnoma nič narobe, kaj?
zakaj je potrebno takoj obsojat človeka in ga, ko je prizadet, še bolj potlačit!? glej, HB da nimaš (upam da ne) takšne izkušnje, in da je nikoli ne boš doživela! zakaj ženke ki doživlajo še hujše stvari ne "obelodanijo" tega na spletu, je njihova stvar, in pri tem ima vsak svoj kriterij, kaj ne? dejmo se rajš sprejemat takšne kot smo, in si v težkih trenutkih povedati magar samo eno toplo besedo.
najlažje je rečt, ne se skirat! povej kako? ko je želja tako zelo močna, in si že tako blizu cilju, pa se ti sanje podrejo, verjemi ni enostavno. vsak zase doživljamo svoje sitske, vsak na svoj način in spoštujmo to! sicer pa če nas kaj razburja, se poskušajmo temu izognit!

Divans, dovoli si izlit bolečino. vzami si čas. in ko se bodo solzice v tvojih očeh posušile, boš lepše videla sonček! topel pozdravček zate! user posted image  

(odgovor članu mojca345)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Žalostna!
22.4.2009 0:13:31   
mojca345
IZVIRNO SPOROČILO: *rebecca*

mislim da je ta forum popolnoma svoboden in neobvezujoč, kar pomeni da lahko čisto vsak napiše kar se mu zahoče. in če je želela divans1 njeno bolečino deliti z nekatrimi ki so in še doživljajo to izkušnjo, ni popolnoma nič narobe, kaj?
zakaj je potrebno takoj obsojat človeka in ga, ko je prizadet, še bolj potlačit!? glej, HB da nimaš (upam da ne) takšne izkušnje, in da je nikoli ne boš doživela! zakaj ženke ki doživlajo še hujše stvari ne "obelodanijo" tega na spletu, je njihova stvar, in pri tem ima vsak svoj kriterij, kaj ne? dejmo se rajš sprejemat takšne kot smo, in si v težkih trenutkih povedati magar samo eno toplo besedo.
najlažje je rečt, ne se skirat! povej kako? ko je želja tako zelo močna, in si že tako blizu cilju, pa se ti sanje podrejo, verjemi ni enostavno. vsak zase doživljamo svoje sitske, vsak na svoj način in spoštujmo to! sicer pa če nas kaj razburja, se poskušajmo temu izognit!

Divans, dovoli si izlit bolečino. vzami si čas. in ko se bodo solzice v tvojih očeh posušile, boš lepše videla sonček! topel pozdravček zate! user posted image  

sej ne rečem da bi rodila mrtvega otroka ali pa v 14 tednu ne bi bilo več bitja srca ali kaj podobnega....ampak tole v 3 tednu ( aja v 5 tednu ), pa tako jokanje, k je JASNO da še ni nič, da še nič ne more biti. halo...telo se šele pripravlja....

ma ja sej imaš prav...vsak ima svoj prag bolečin....



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Žalostna!
22.4.2009 7:57:22   
pikica36
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345


sej ne rečem da bi rodila mrtvega otroka ali pa v 14 tednu ne bi bilo več bitja srca ali kaj podobnega....ampak tole v 3 tednu ( aja v 5 tednu ), pa tako jokanje, k je JASNO da še ni nič, da še nič ne more biti. halo...telo se šele pripravlja....

ma ja sej imaš prav...vsak ima svoj prag bolečin....






haloo ??to je pa malo mimo!user posted image  res je huje če izgubiš otroka v bolj pozni nosečnosti. ampak če se ti to zgodi že drugič in čakaš na ++ ohoho časa, verjemi da je bolečina in razočaranje prav tako hudo, kot če se ti to zgodi kasneje.
nevem zakaj napadaš divans1 ki je tu izrazila svojo bolečino,prav je , da jo je!!!
nevem zakaj pa ti jokcaš po forumu, da nikoli ne boš mama, ker že nevem koliko časa ne zagledaš željenega +.
daj se malo skuliraj no!!

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Žalostna!
22.4.2009 9:21:27   
Katjusa
divans1

moja prjatlca je imela 2 ss v nekje 10 tednu zdej je tretjič noseča in je vse OKuser posted image user posted image user posted image

drži se in zjoči bolečino, pa sej veš upanje umre zadnje



< Sporočilo je popravil Katjusa -- 22.4.2009 9:23:05 >

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Žalostna!
22.4.2009 9:24:36   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345
sej ne rečem da bi rodila mrtvega otroka ali pa v 14 tednu ne bi bilo več bitja srca ali kaj podobnega....ampak tole v 3 tednu ( aja v 5 tednu ), pa tako jokanje, k je JASNO da še ni nič, da še nič ne more biti. halo...telo se šele pripravlja....

ma ja sej imaš prav...vsak ima svoj prag bolečin....

a že imaš kej otrok, si že bila noseča?

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Žalostna!
22.4.2009 10:31:05   
Anonimen
Mojca345, takih komentarjev pa od tebe res nebi pričakovala, saj se ja sama že nevemkoliko časa trudiš da bi zanosila pa ti ne uspe....in verjemi, če bi končno zagledala magični plusek in bi potem po recimo tednu dni splavila bi ti bilo zelo, zelo hudo....

....to da je šla Divans bolečino deliti z nami tu na forumu je čisto pravilno, ker je veliko deklet doživelo take in drugačne boleče izkušnje in ji marsikatera zna pomagati vsaj z dobrim nasvetom , ne pa z napadanjem......

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Žalostna!
22.4.2009 10:42:01   
pilotina
divans1 user posted image user posted image user posted image
sočustvujem s tabo, vem kako ti je hudo user posted image
od mojega ss je slabo leto in še zdej se kako noč zbudim v joku
stisni se v objem dragega
mislim nate user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Žalostna!
22.4.2009 11:28:49   
water lily
IZVIRNO SPOROČILO: mojca345

IZVIRNO SPOROČILO: *rebecca*

mislim da je ta forum popolnoma svoboden in neobvezujoč, kar pomeni da lahko čisto vsak napiše kar se mu zahoče. in če je želela divans1 njeno bolečino deliti z nekatrimi ki so in še doživljajo to izkušnjo, ni popolnoma nič narobe, kaj?
zakaj je potrebno takoj obsojat človeka in ga, ko je prizadet, še bolj potlačit!? glej, HB da nimaš (upam da ne) takšne izkušnje, in da je nikoli ne boš doživela! zakaj ženke ki doživlajo še hujše stvari ne "obelodanijo" tega na spletu, je njihova stvar, in pri tem ima vsak svoj kriterij, kaj ne? dejmo se rajš sprejemat takšne kot smo, in si v težkih trenutkih povedati magar samo eno toplo besedo.
najlažje je rečt, ne se skirat! povej kako? ko je želja tako zelo močna, in si že tako blizu cilju, pa se ti sanje podrejo, verjemi ni enostavno. vsak zase doživljamo svoje sitske, vsak na svoj način in spoštujmo to! sicer pa če nas kaj razburja, se poskušajmo temu izognit!

Divans, dovoli si izlit bolečino. vzami si čas. in ko se bodo solzice v tvojih očeh posušile, boš lepše videla sonček! topel pozdravček zate! user posted image  

sej ne rečem da bi rodila mrtvega otroka ali pa v 14 tednu ne bi bilo več bitja srca ali kaj podobnega....ampak tole v 3 tednu ( aja v 5 tednu ), pa tako jokanje, k je JASNO da še ni nič, da še nič ne more biti. halo...telo se šele pripravlja....

ma ja sej imaš prav...vsak ima svoj prag bolečin....





Predvidevam da še nisi dala nobenega splava čez.
Verjetno je res težko razumet kako je čakat tisti plus, ga končno dočakat, se veselit, splav. Pa spet na novo. Čakanje. Plus. Veselje. Strah pred splavom. Splav.
In enkrat splavit ali pa večkrat je tudi razlika. Mene prvi splav ni tako prizadel kot vsi naslednji. Najbolj me je prizadel v 12em tednu ker smo pač že videli srček. Ampak bolijo pa vsi.

Pa kle se ne gre za prag bolečine. Očitno pač različno gledamo na življenje. Jaz ko zagledam plusek razmišljam o otroku, ne o skupku krvi in mesa. In jaz ko sem splavila sem izgubila otroka, ne skupek mesa. Tako gledam na to. Za mano so pa že štirje splavi.

Sem ti pa fouš da ti ne gledaš na to tako. Blagor ti.

(odgovor članu mojca345)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Žalostna!
22.4.2009 12:46:00   
ursa30
mojca345, tale tvoj komentar res žal ni bil primeren user posted image  sama sicer še nisem imela SS, si pa lahko samo predstavljam, kako grozno more biti, ko zagledaš plusek, čez par tednov je pa že vsega konec user posted image  
pa nima veze, ali je to 5 tednov ali pa več. v tebi začne rasti novo bitje..

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Žalostna!
22.4.2009 13:22:38   
tassi1
mojca345- glede na to, da imam za sabo že 3 SS in od tega sem splavila enkrat v 11 tednu, ko smo mislili , da smo že iz najhujšega,.. ti moram povedat, da je pri vsaki nadalnji nosečnosti bil strah pred še enkrat doživet splav zelo velik!! pa tudi žalost, pa solze, mi ni prav nič pomagalo pametovanje prijateljic, da to pa še že ni bil otrok in zakaj taka žalost pri meni!!
Pa veš kaj, še sedaj se trudim, jočem in molim, pa teče že 11 leto! ja , prav si prebrala!!user posted image user posted image

DIvans- sočustvujem s tabo, ti pošiljam en velik objem user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Žalostna!
22.4.2009 13:56:27   
Anonimen
Mojca, Mojca, takšne izjave pa res niso na mestu. Če se pogovarjamo o pravici, kaj lahko pišemo na forum in kaj ne, menim, da prav ti nimaš pravice, da sodiš naše portalovke, ki tukaj iščejo podporo in lepo besedo. In takšne punce kot si ti, klimo na forumu samo ubijajo. Ni bilo lepo od tebe, sploh, če še nisi bila nikoli v njenih čevljih.

Divans, žal je tudi meni. Drži se!

(odgovor članu tassi1)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Žalostna!
22.4.2009 14:08:58   
Pikapoka83
Mojca345 ponavadi samo berem, tokrat pa moram komentirati tvoje izjave. Vsak mesec znova in znova upaš, da zagledaš tako željeni plus, že na začetku ciklusa si domišljaš najrazličnejše znake, ki bi ti pokazali, da je pa le uspelo, potem pa tak komentar.
Že ob minusu na testu točimo solze. Ko pa vidiš tisti čarobni plus in veš da v tebi raste novo bitje je nekaj najlepšega za žensko. Potem tega več ni. Rada bi te videla v tej situaciji! Res! 
Divans1, žal mi je zate. Upam, da čimprej zagledaš en lep + in da srečno izpelješ nosečnost do konca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?