|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kaj kupiti ob rojstvu? nasvet
21.4.2009 20:58:54   
slovenka
jaz bi tudi rekla bone in plenice. Rože se mi pa tudi zdijo fajn, samo pri nas jih je moral moj takoj domov odnesti, ker bi lahko bile škodljive za novorojenčka. Drugače pa so kakšne knjigice fajn za potem (ne za prvo obdobje), pa igrače za v banjico...

Baby vaca mi še v teh prvih 10 mes nismo potrebovali.

Štrikanih copatk imamo enih 5 parov user posted image

Medotov dve škatli user posted image

Ja, pa res jo vprašaj, če ji je fajn, da pridete v porodnišnico - meni osebno je bilo bolje, če so se prvih dveh tednov vzdržali.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kaj kupiti ob rojstvu? nasvet
22.4.2009 12:30:58   
majaS80
Jaz sem bila fuuuuul vesela CD-jev z uspavankami in s pesmicami za otroke.
Uspavanke sem uporabljala čisto na začetku, ko je bil še čisto majhen,
sedaj ko pa je 7 mesecev, pa pesmice poslušava v avtu ko se vozima in je super srečen.

LP

_____________________________

MajaK

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kaj kupiti ob rojstvu? nasvet
22.4.2009 20:08:01   
anika87
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

aja - pa vsem prvorodnicam podarjam Baby Vac. to se mi zdi se najboljse darilo - sicer vse malo cudno pogledajo, ko jim ga dam, ampak ko je cas za prvo uporabo, brez izjeme klicejo, da je darilo genialno! user posted image


Sori, ker ne vem - kaj pa je to baby vac? user posted image


_____________________________

Mamina sreča in očkov ponos, prijokal na svet sem brez zobkov in bos. Nejc moje je ime, naj zdaj vsakdo to ve! (24.06.09 ob 8.23)

Iz pleničk se nam smehlja nekaj čisto majhnega. Štorklja je razprla svoja krila in naju še s hčerko obdarila.
Zala,

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kaj kupiti ob rojstvu? nasvet
23.4.2009 14:11:47   
ninocka
Jst sem eni kolegici, ki je rodila pred kratkim podarila Tomy nocno lucko in pa bodije in nogavicke v modri barvi - pricakovali so puncko, potem jih je pa v porodni presenetil fantek in sem vedela, da nima nic v modrih odtenkih. Kupila sem ji se en kompletek, ampak ker se je darilo nosilo 2 meseca, ga je mali ze prej prerastel, tko da ji moram zdaj narociti se nadomestno darilo. Ji bom pa narocila copatke (Shoo Shoo varianta), ker se mi zdijo ful lustni in prakticni za kasnje, pa nas jih ful rad nosi. 

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kaj kupiti ob rojstvu? nasvet
3.6.2017 11:40:58   
BabyKitty
Kaj pa kaj takšnega? user posted image

https://www.trgovinca.com/blog-ogled/darila-plakat-s-podatki-otroka-za-otrosko-sobo

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kaj kupiti ob rojstvu? nasvet
9.6.2017 9:27:50   
Damuš
IZVIRNO SPOROČILO: anika87

Sori, ker ne vem - kaj pa je to baby vac? user posted image



Pumpica za nos, ki se namonitra na sesalec. zakon zadeva v času prehladov in zabasanih noskov.

Pa meni je fenomenalno darilo bilo tudi inhalator. Nepogrešljivo med prehladi. Ampak to je malo dražje.

P.S Hahaha sem zdejle videla da je ful stara tema. user posted image

< Sporočilo je popravil Damuš -- 9.6.2017 9:30:29 >

(odgovor članu anika87)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?