|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:20:07   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Tako, zdaj bom pa tudi jaz rekla lahko noč.

Hroščeki vam pa zabičam - NOČ JE ZA SPANJE!!!!!!!!!!!!!!!!!Rogovilili bomo jutri čez dan, ko bo slabo vreme! Zmenjeno? Če ne bo tetka Anitka huuuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaauser posted image



a ti jo tja pripeljem, da jo skregaš? user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:20:10   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

ALJA (Estrella)
TAJDA (mmoojjccaa)
VSE NAJBOLJŠE ZA 11 MESECEV!
user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:20:13   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana
kako ste spale?

Kar fajn. Zbudil se je le enkrat, sem mu popravila dudico in je nazaj zaspa. Ob pol sedmih je popil flašo mlekca in sedaj še smrčiuser posted image user posted image

pri nas je bla za spemembo malček boljša noč. zdaj spet pančka.


Ah, kako se tole lepo bere... Naš princ je spet celo noč rogovili, mene bo od nespanja pobralo user posted image user posted image user posted image Pa itak zaradi male budilke vstajam večinoma že ob šestih, samo včeraj je spal do pol sedmih... user posted image KAKO VAM RATA, DA VAŠI user posted image TOLIKO ČASA SPIJO???? Ja, derem se user posted image



MI smo spali do 8-ih ampak zato, ker so do 6.30 rogovilili. Meni se že čisto user posted image user posted image user posted image user posted image . Zdaj je ok, ampak ponoči sem pa na robu joka in kmaj čakam, da je konec noči. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:20:24   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jutro!!!
 
Alja je spala do 7.30h in malo čez 8h sva bile že v vrtcu. Seveda je bil jok, a kaj hočemouser posted image . Sploh ne morem dojet, da sem frejuser posted image


hijenca: hvala za zajztrkuser posted image  Riti pa je še vedno ogromno a jo bom sklestila na minimumuser posted image


Saj se bo navadila.
Kaj je to bit fraj?????  user posted image user posted image user posted image  zate, ker veš kako to zgleda

Hijenca je pozabila napisat, da je tudi trebuh občutno manjši. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:20:26   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Danes imajo v vrtcu slikanje in so me že obrali za 9 euuser posted image Se je že začelo keširanjeuser posted image


to se boš spet mogla navadit

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:20:27   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Danes imajo v vrtcu slikanje in so me že obrali za 9 euuser posted image Se je že začelo keširanjeuser posted image


Še dobro, da gre šolsko leto h koncuuser posted image



in to pomeni spet nove stroške.....user posted image Andraž je porabil že 3 barvice user posted image user posted image user posted image user posted image Ne vem kaj dela, a jih je al kaj??user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:20:35   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

A je pri vas tudi dež?user posted image user posted image user posted image


Jauser posted image


Sovražim dež user posted image   user posted image   user posted image



Jz se tolažim, da mora bit, da ne bo problemov z vodouser posted image


Pri nas je bila taka suša, da je bil potreben. Bi bila pa bolj vesela, če bi tako kot zadnjič ponoči deževalo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:21:08   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

nč, gremo mi še na en kofe k bljižnjemu kolegu pa se kasneje tipkamo.
 
vreme pa je danes: groznoooooooooooooooooooooooooooooooooo

fajn kofetkaj
vreme pa user posted image user posted image



jaz pa moram z obema zdoma user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:25:02   
Estrella*
barbaw: zame je fraj, da sem sama in delam kar hočemuser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:25:32   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

nč, gremo mi še na en kofe k bljižnjemu kolegu pa se kasneje tipkamo.
 
vreme pa je danes: groznoooooooooooooooooooooooooooooooooo

fajn kofetkaj
vreme pa user posted image user posted image



jaz pa moram z obema zdoma user posted image


Kam pa greste?

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:25:49   
kasso
Roditeljski sem včeraj preživela, a sem malo razočarana, ker je ta naš sistem tako butast. Sin pade pod podružnično šolo, kjer športnega razreda ne bo, saj bo otrok le 17...v matično pa ga ne moremo vpisat, ker ni niti enega prostora več. Ministrstvo jim je odobrilo le dva razreda, ki sta maksimalno polna. Imajo le še eno mesto, ki rezervirano za enega ponavljalca. Tako, da je to prav diskriminacija. Če nisi z mesta, se ne moreš vpisat v športni razreduser posted image .
Mi se pa nismo sekirali, saj smo si rekli, da če ne bo tega programa v podružnični, ga bomo vpisali v PO. Jap, zdaj se pa tega ne da.user posted image
Zaradi zelo pozitivnih izkušenj nečakinje, ki obiskuje peti razred športnega razreda, bi zelo rada videla, da bi ga tudi moji otroci.


(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:28:01   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Roditeljski sem včeraj preživela, a sem malo razočarana, ker je ta naš sistem tako butast. Sin pade pod podružnično šolo, kjer športnega razreda ne bo, saj bo otrok le 17...v matično pa ga ne moremo vpisat, ker ni niti enega prostora več. Ministrstvo jim je odobrilo le dva razreda, ki sta maksimalno polna. Imajo le še eno mesto, ki rezervirano za enega ponavljalca. Tako, da je to prav diskriminacija. Če nisi z mesta, se ne moreš vpisat v športni razreduser posted image .
Mi se pa nismo sekirali, saj smo si rekli, da če ne bo tega programa v podružnični, ga bomo vpisali v PO. Jap, zdaj se pa tega ne da.user posted image
Zaradi zelo pozitivnih izkušenj nečakinje, ki obiskuje peti razred športnega razreda, bi zelo rada videla, da bi ga tudi moji otroci.




a se ne da nič več naredit? prepisat drugo leto?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:28:02   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw: zame je fraj, da sem sama in delam kar hočemuser posted image


saj zame tudi user posted image , ampak ne vem več kako to zgleda user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:28:03   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

nč, gremo mi še na en kofe k bljižnjemu kolegu pa se kasneje tipkamo.
 
vreme pa je danes: groznoooooooooooooooooooooooooooooooooo

fajn kofetkaj
vreme pa user posted image user posted image



jaz pa moram z obema zdoma user posted image


Kam pa greste?


v knjižnico pod nujno, ker bi mogla že v torek, sem pozabila user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:32:24   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Roditeljski sem včeraj preživela, a sem malo razočarana, ker je ta naš sistem tako butast. Sin pade pod podružnično šolo, kjer športnega razreda ne bo, saj bo otrok le 17...v matično pa ga ne moremo vpisat, ker ni niti enega prostora več. Ministrstvo jim je odobrilo le dva razreda, ki sta maksimalno polna. Imajo le še eno mesto, ki rezervirano za enega ponavljalca. Tako, da je to prav diskriminacija. Če nisi z mesta, se ne moreš vpisat v športni razreduser posted image .
Mi se pa nismo sekirali, saj smo si rekli, da če ne bo tega programa v podružnični, ga bomo vpisali v PO. Jap, zdaj se pa tega ne da.user posted image
Zaradi zelo pozitivnih izkušenj nečakinje, ki obiskuje peti razred športnega razreda, bi zelo rada videla, da bi ga tudi moji otroci.




a se ne da nič več naredit? prepisat drugo leto?

najbrž bomo prijavili začasno bivališče pri tašči, tako da bi naslednje leto lahko šel v PO.
Samo potem so novi sošolci, nov ambient, nova učiteljica....najraje bi videla, da bi že v prvem razredu začel.
Največji hec pa je, da dobro poznamo vodjo športnega programa na šoli, ki naju je potem skoraj kregal, kje sva bila do včerajuser posted image , da nisva zrihtala.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:34:13   
kasso
Danes popoldne pa grem v vrtec na razstavo in delavnico lutk, tkao da bova s sinom ustvarjala user posted image
Zvečer pa voščit teti user posted image za RD, pa bo spet kaka pojedinauser posted image


< Sporočilo je popravil kasso -- 23.4.2009 9:35:01 >

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:37:10   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw: zame je fraj, da sem sama in delam kar hočemuser posted image


saj zame tudi user posted image , ampak ne vem več kako to zgleda user posted image


Tudi jaz ne do danesuser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:37:15   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Roditeljski sem včeraj preživela, a sem malo razočarana, ker je ta naš sistem tako butast. Sin pade pod podružnično šolo, kjer športnega razreda ne bo, saj bo otrok le 17...v matično pa ga ne moremo vpisat, ker ni niti enega prostora več. Ministrstvo jim je odobrilo le dva razreda, ki sta maksimalno polna. Imajo le še eno mesto, ki rezervirano za enega ponavljalca. Tako, da je to prav diskriminacija. Če nisi z mesta, se ne moreš vpisat v športni razreduser posted image .
Mi se pa nismo sekirali, saj smo si rekli, da če ne bo tega programa v podružnični, ga bomo vpisali v PO. Jap, zdaj se pa tega ne da.user posted image
Zaradi zelo pozitivnih izkušenj nečakinje, ki obiskuje peti razred športnega razreda, bi zelo rada videla, da bi ga tudi moji otroci.




To je pa res sranje. Ljudje iz periferije so za marsikaj prikrajšaniuser posted image Pa bo lahko potem v 6 razredu šel v športni razred ali pa čez kak let, če bi bilo kaj placa??

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:37:47   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

nč, gremo mi še na en kofe k bljižnjemu kolegu pa se kasneje tipkamo.
 
vreme pa je danes: groznoooooooooooooooooooooooooooooooooo

fajn kofetkaj
vreme pa user posted image user posted image



jaz pa moram z obema zdoma user posted image


Kam pa greste?


v knjižnico pod nujno, ker bi mogla že v torek, sem pozabila user posted image

ups, dobro, da si me spomnila, da preverim, da ne bom plačala zamudnine

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:41:52   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Roditeljski sem včeraj preživela, a sem malo razočarana, ker je ta naš sistem tako butast. Sin pade pod podružnično šolo, kjer športnega razreda ne bo, saj bo otrok le 17...v matično pa ga ne moremo vpisat, ker ni niti enega prostora več. Ministrstvo jim je odobrilo le dva razreda, ki sta maksimalno polna. Imajo le še eno mesto, ki rezervirano za enega ponavljalca. Tako, da je to prav diskriminacija. Če nisi z mesta, se ne moreš vpisat v športni razreduser posted image .
Mi se pa nismo sekirali, saj smo si rekli, da če ne bo tega programa v podružnični, ga bomo vpisali v PO. Jap, zdaj se pa tega ne da.user posted image
Zaradi zelo pozitivnih izkušenj nečakinje, ki obiskuje peti razred športnega razreda, bi zelo rada videla, da bi ga tudi moji otroci.




a se ne da nič več naredit? prepisat drugo leto?

najbrž bomo prijavili začasno bivališče pri tašči, tako da bi naslednje leto lahko šel v PO.
Samo potem so novi sošolci, nov ambient, nova učiteljica....najraje bi videla, da bi že v prvem razredu začel.
Največji hec pa je, da dobro poznamo vodjo športnega programa na šoli, ki naju je potem skoraj kregal, kje sva bila do včerajuser posted image , da nisva zrihtala.



verjamem ja, da je težko menjat okolje, ampak to je edina varianta verjetno, da pride v ta športni razred

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:42:30   
Skye
Pa da se še jaz pofočkam v 19. delu in pohvalim suzy za tako ganljiv uvod user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Najprej čestitka vsem obmesečnikom in seveda še posebej enoletnikom user posted image user posted image user posted image

user posted image


Uh kako čas beži, sploh ne morem verjeti, da bodo oz. so že naši hroščki postali malčki user posted image user posted image user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Shujšala sem v 2 mesecih (15kg)


Pohvale vredno...res user posted image


user posted image



Špelin@ user posted image user posted image user posted image za tvoje bolančke in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da čim prej ozdravijo.


user posted image

Kako pa si kaj uredila glede onega user posted image ...upam, da veš koga mislimuser posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Kodrana -  meni se je kar koža naježila, ko sem brala tole o ubogi muci . Nimam besed za tega človeka.



meni tudi user posted image
si sploh ne znam predstavljati, da je lahko človek tak....če bi jaz to videla, ne vprašaj kaj bi naredilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: jana81


evo me..se opravičavljem

sem se cel dan potepala, potem pa Nejca dala spat in šla risat..

Mere iz P. so :
teža: 10440g
višina 82 cm
OG: 47 cm

cepljen itak ni bil, je pa zajokal ko se je mogu uležit da ga je zmerla sestra in pol ko ga je P. poslušala ..zgleda ima že dost teh dohtarjev



user posted image user posted image user posted image user posted image za lepe mere...bo verjetno maneken a neuser posted image



Več za nazaj enostavno ne utegnem prebratiuser posted image user posted image user posted image

Pri nas ni nič novega....no glede plavanja le to, da se je Lia počasi že navadila in je jok samo še ko jo dajemo v obročuser posted image user posted image user posted image
Tia pa bo  tako in tako profesionalna plavalkauser posted image .....ne moreš verjeti kakšne norije zganja v vodi user posted image





_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:42:41   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Roditeljski sem včeraj preživela, a sem malo razočarana, ker je ta naš sistem tako butast. Sin pade pod podružnično šolo, kjer športnega razreda ne bo, saj bo otrok le 17...v matično pa ga ne moremo vpisat, ker ni niti enega prostora več. Ministrstvo jim je odobrilo le dva razreda, ki sta maksimalno polna. Imajo le še eno mesto, ki rezervirano za enega ponavljalca. Tako, da je to prav diskriminacija. Če nisi z mesta, se ne moreš vpisat v športni razreduser posted image .
Mi se pa nismo sekirali, saj smo si rekli, da če ne bo tega programa v podružnični, ga bomo vpisali v PO. Jap, zdaj se pa tega ne da.user posted image
Zaradi zelo pozitivnih izkušenj nečakinje, ki obiskuje peti razred športnega razreda, bi zelo rada videla, da bi ga tudi moji otroci.




To je pa res sranje. Ljudje iz periferije so za marsikaj prikrajšaniuser posted image Pa bo lahko potem v 6 razredu šel v športni razred ali pa čez kak let, če bi bilo kaj placa??

Ja v šestem pravijo, da ni problema. Vmes pa moramo spremljat, kako je s prostori v razredu. Samo upam, da nam bo vodja kaj pomagal, ker bi tudi on rad videl, da bi bilo čim več otrok za športni razred, ker po več letnih izkušnjah se je pokazalo, da so ti otroci veliko boljši v šoli na vseh področjih. Vsak dan ura telovadbe jim zelo koristi, tako za uspeh, kot za motorične sposobnosti. Ta program pa mi je všeč, ker otroci spoznavajo širok pester zvrsti športa in ne gre se za profi šport, tako da je primerno za vse otroke, tudi tiste, ki niso ravno športno naravnani.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:43:59   
suzy85
da še jst malo poročam.
včeraj sma prišle domov šele ob 5ih, sem mislila, da bo šla spat, pa ni blo šans! sma se lepo najedle in pičle ven do 7ih. okrog 19.30 je že spala, jst sm mela pa celo stanovanje za pospravit! user posted image , user posted image , user posted image  spat  sem šla 23.30, takrat je pa začela eva neki jamrat. kot da bi se ji kaj sanjalo, je jokala in stokala, pa sem jo vzela k nama in smo skupaj spali kot hrčki! user posted image


estrella kapo dol! user posted image user posted image user posted image  kakšna sprememba!

špelin@, barbaw user posted image user posted image user posted image  za vaše nespanje! me že roke bolijo, tako držim pesti, da se vsaj eno noč vredu naspita!

ss kaki cukr je manca na slikah! user posted image user posted image user posted image

barbaw tudi maja je pravi cukrček s klobučkom! user posted image user posted image user posted image

kodrana takšno ubijanje živali je user posted image ! fajn se načvekaj!

jana boš pokazala pol avto?

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:44:02   
barbaw
zdaj pa moram it, adios

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Majski hroščki 2008 - 19. del
23.4.2009 9:46:06   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: Skye



Pri nas ni nič novega....no glede plavanja le to, da se je Lia počasi že navadila in je jok samo še ko jo dajemo v obročuser posted image user posted image user posted image
Tia pa bo  tako in tako profesionalna plavalkauser posted image .....ne moreš verjeti kakšne norije zganja v vodi user posted image





user posted image user posted image user posted image za plavalkiuser posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?