|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 18:49:57   
twixy
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Nadka moj je policaj. Hmmm oblekco bo mi rižkoo posodla, fotografa mi je sonček zrihtala, mmm prstane imava nagledane, termin rezerviran le dragi še se more za poroko odločit pa ne za zaključek.


Kakooooo lepo user posted image user posted image user posted image  Bol bos tako lepa nevestica kot rizkoo.. user posted image  Se malo pa bomo zaceli odstevat do porokice.. In potem bos tudi ti gospauser posted image

_____________________________

Popolnost.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 18:51:51   
twixy
IZVIRNO SPOROČILO: mariee

Meni je pa danes malo bolj intenzivno začel trebuh otrdevat, pa še malo boli zraven-verjetno so tisti lažni popadki. To bo zdaj do konca tako ane... no, sej se bom navadlauser posted image



Lubica, tvoj dojencek se pripravlja,da te spozna user posted image user posted image user posted image  Jeeeeej, se slabe 4tedne pa bos ti tudi mamica.
Jaz imam pa se dooolge 3mesece.

_____________________________

Popolnost.

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 18:53:31   
twixy
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

No punce da se vam malo pohvalim,danes sem dobila revijo mama na katero sem naročena in notri je moja porodna zgodba(sicer malo spremenjena)a vseeno izvirna moja.Jaz sem tko jokala ko sem brala



Jaz bi tudi to imela... A je kje na internetu slucajno?! user posted image
Ali pa,ce si jo lahko narocim pa bi oni meni to poslali... user posted image

_____________________________

Popolnost.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 18:58:03   
Kepica83
Twixy moja ne bit čobica. user posted image  Joj kak mene to razjezi če bi mi po kregu kam odišel. Ampak moj  hvala bogu ne upa. Joj bi mu jih napela ko bi domov prišouser posted image user posted image .

Evo moj je zdaj iz službe prišo. Me je polupčkal, nato polupčkal bušija, si malo uhice naslonil k bebiju da si jih segreje, zdaj pa je že šibal kakat z psom.

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 19:04:50   
malaMravljica
Bejbe, nasa sobica zelo hudo napreduje user posted image user posted image user posted image  sem narocila borduro za na zid. Mádona smo hitri, sem kar ponosna na nas user posted image user posted image  no poglejte, taka bordura bo med obema rumenima barvama

http://cgi.ebay.de/Bord%fcre%2fBorte-Giraffe,-L%f6we,-Zebra-selbstklebend-5-m_W0QQitemZ180332762743QQcmdZViewItem?rvr_id=&rvr_id=&cguid=58aa0dbc11d0a0e203402620ff7b279c

sam ne vem ce nisem napacno nabavla, ker imam obcutek, da bo bejbi sobica pripravljena lih do takrat, ko bo mali prvo punco pripeljal domov, pol mu bo pa nerodno, da mu je mami tako sobico pripravla. Pa se postla bo ocitno premala user posted image user posted image  ma ne saj bo, saj bo, ker mali ima eno fajn taktiko in oci mora zatezit za sobico. Mali vedno zacne tecnarit ob napacnem trenutku user posted image  

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 19:07:40   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

sam ne vem ce nisem napacno nabavla, ker imam obcutek, da bo bejbi sobica pripravljena lih do takrat, ko bo mali prvo punco pripeljal domov, pol mu bo pa nerodno, da mu je mami tako sobico pripravla. Pa se postla bo ocitno premala user posted image user posted image  ma ne saj bo, saj bo, ker mali ima eno fajn taktiko in oci mora zatezit za sobico. Mali vedno zacne tecnarit ob napacnem trenutku user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ti pa si se odločla da me danes spraviš na kolena od smeha ali kaj?Faca pa pol siuser posted image .
Kaj se pa bordure tiče je zelo lepa. user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 19:22:59   
malaMravljica
joj Kepica, ti vedno vse na smesno obrnes, jaz pa tko resno pisem. Ma res no, najboljsi kolega od mojega mozeka dela sobico in zadnjic so sli zvecer na moski vecer ( sedaj je moski, ker jaz ne morem zraven user posted image user posted image  no in je moj reku, da bo zraven precekiral kolk je ze naredu. Sem ga vprasala, pa ne vem vec kaj je reku, se mi zdi, da niti videl ni ne. Vedno rece, naslednji tedn pa res, 100% zares. Grrrrrrr ma to govori ze pol leta. Aja, previjalna je baje zrihtana, ker ko je videl nasega bejbija se je nas mizar skor zjokal, je reku, da je tok lep. Jeeee... lep bejbi, lep bejbi. Danes pa se priden povrh, ma kolk cajta mi ze spi sedaj, ze celo vecnost mi cez dan ni spal tolk casa skupaj, jah.. v vozicku zunaj ze no.

Tko, sedaj pa grem, da nam cel cas tukaj visela. Sam se nakej povem. V slo je zihr tudi C&A trgovina a ne. Tukaj imajo tok lepe in videt kvalitetne bodije z dolgimi rokavi po 3 eur. Jaz sem tam se eno tok lepo strikano majcko vzela.  Aja, pa prve jeans hlace za mojega bejbija imajo, ene tok kul sem vidla, zihr bodo nase.

Nockooooo.

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 19:25:56   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

joj Kepica, ti vedno vse na smesno obrnes, jaz pa tko resno pisem. Ma res no,


user posted image user posted image user posted image user posted image  Če pa me res tko nasmejiš. Pa ne zameri mi no. user posted image  

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 19:31:42   
Kepica83
Nadka kje si? user posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 19:45:52   
tassika
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Tassiki pa se je sedaj kar povecal trebuh se mi zdi. Sam da mala z glavo dol ostane, pa bo, ti pa nic ne zavidam obuvanja cevljev, pa depiliranja. Tassi, imas noge sedaj hitro zdepilirane a ne. Moje so bile na koncu nosecnosti toh hitro, ma ves zakaj, ker nic nisem vidla pa sem bila takoj zadovoljna user posted image   



Tassi ima pod blokom lepotni slaon in ji ena faj punca nogice zdepilira, zdržijo kar 2 meseca, za pod pajsko pa moram kar na 3t hodit, ampak gre, ker ni tako drago, za noge in pajsko dam 20 eur, za samo pajsko pa 8 eur in je vredno teh dinarčkov, meni ni več do klinc in ostalegauser posted image

Mariee meni tudi otrdeva ampak to so lažni popadki, pride in mine, če pa ti ful pa vseeno malo na uro poglej in se pojdi pokazat, izgubit nimaš kaj, razen 20 min ko boš mogla na ctg-ju ležat. Meni trebuh otrdeva, pa je zdaj teh 6 dni ves čas kazalo ravno črto.

Twixy ne bit žalostna, skuhaj si en čajček, se stuširaj, namaži s kremico in zavij v posteljo z dekico in bo jutri bolje, meni vedno pomaga, una mula naj pa pride domov ko bo hotel, jutri mu pa na lep način povej, da ni naredil prav, pri meni samo to prime, da mu drugi dan naredim slabo vest, ker se delam, da sem še vedno žalostnauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 19:52:22   
Kepica83
IZVIRNO SPOROČILO: twixy

IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Nadka moj je policaj. Hmmm oblekco bo mi rižkoo posodla, fotografa mi je sonček zrihtala, mmm prstane imava nagledane, termin rezerviran le dragi še se more za poroko odločit pa ne za zaključek.


Kakooooo lepo user posted image user posted image user posted image  Bol bos tako lepa nevestica kot rizkoo.. user posted image  Se malo pa bomo zaceli odstevat do porokice.. In potem bos tudi ti gospauser posted image


Lepa bom. Samo daleč ne tak lepa kot je bila rižkooouser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.10.2009 20:05:50   
twixy
Puunce..
Krajsam seznam imen, ko sem ravno take voljeuser posted image

user posted image  Lilly Rose
user posted image  Laura Sue
user posted image  Laila

user posted image  Lucas
user posted image  Sven
user posted image  Matthew

Sicer vemo spol, ampak sem pac za user posted image  in user posted image  napisala... user posted image

_____________________________

Popolnost.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 9:03:26   
Kepica83
Jutro punce!
Evo mene. Šibam v MB me dragi pelje v Mcdonalds. Jihaaaaaaaaaaa. Sicer imava 60km v eno smer ampak naj bo. Njami njam. Še za katero od vas kaj popapcam?user posted image

se javim ko pridem nazaj. Lupčka vsemuser posted image

_____________________________

Najin sonček je privekal:
28.3.2010 ob 17:41 uri. Težek 3410g in velik 50cm.

1.Mesec: 4620g in 54.5cm
2.Mesec: 5690g
3.Mesec: 6400g in 63cm
5.Mesec: 7860g

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 9:04:17   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Kepica83

Nadka moj je policaj. Hmmm oblekco bo mi rižkoo posodla, fotografa mi je sonček zrihtala, mmm prstane imava nagledane, termin rezerviran le dragi še se more za poroko odločit pa ne za zaključek.

O sonček. Ju3 si grem revijo kupit. user posted image
Saj te j zaprosu si bo pa ja čas vzel.Joj ti deci kdo bi jih včas razumeluser posted image user posted image
Ja revijo pa kupiuser posted image sam mal so spremenil,a nič zato

mariee.ja to bojo lažniuser posted image user posted image še malo pa bojo pravi
mm:super pridna mami si in uživajta danes v mestu.Trakec je pa tko lep user posted image user posted image user posted image
kepica:joj kako lepo od njega,vidiš dobrota se poplača
twixica.ma jo j zakaj so deci takšni,ko vejo da so nosečke občutljive zaradi hormonovuser posted image upam,da je danes že kaj bolje


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4889
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 9:04:20   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: twixy

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

No punce da se vam malo pohvalim,danes sem dobila revijo mama na katero sem naročena in notri je moja porodna zgodba(sicer malo spremenjena)a vseeno izvirna moja.Jaz sem tko jokala ko sem brala



Jaz bi tudi to imela... A je kje na internetu slucajno?! user posted image
Ali pa,ce si jo lahko narocim pa bi oni meni to poslali... user posted image
daj mi tvoj naslov kopiram in pošljem ,ni problema

imena.laila in lucasuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 4890
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 9:20:09   
pilotina
twixy moja user posted image

upam, da si danes bolje in da sta se z dragim pomenila user posted image

kot sem ti že povedala so mi vsa ta imena všeč...ampak, če bi izbirala bi bila Laura Sue ali Lucas user posted image

(odgovor članu Kepica83)
Neposredna povezava do sporočila: 4891
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 9:21:10   
soncek_25
Jutro moje sončice!!!!
Tolk ste se razpisale, da komaj sledim, no pa gremo po vrstiuser posted image
Sonček...kupla sem revijo...superuser posted image
Kepica...buši je res lep, lahko si ponosna:):):):)...pa bodi pridna in počivajuser posted image Ja, dobro se z dobrim poplača, jaz verjamem v to in res si naredila lepo gesto glede delavcev, tko vsaj vidiš kako veliko lahko narediš že z majhno pozornostjo, ki jo nameniš nekem človeku...ti si njima polepšala dan, onadva pa tebi!Glede poroke je pa tko, tudi jaz bi imela takšno kot ti, samo najbližji, torej tisti, ki te imajo zares radi in se bodo iskreno veselili z vama.
a.biba sedaj čakam na tvoje slikice...na slikah ki si jih prilepila od prejšnje noečnosti si tut imela lepega trebuščkauser posted image
Twixy...ne vem kaj naj ti rečem, moški pač. Upam, da sta danes že bolje, saj veš, nobena juha se ne poje tako vroča, kot se skuha. Seveda ni lepo, da je kar šel, sploh ne, ker si nosečka in še toliko bolj občutljiva in res te razumem, da si prizadeta in na tleh, ampak sej se bosta pogovorila in zgladila spor, vse bo ok. Pusti ga naj se skulira, ti pa se posveti sončku, ki je pod tvojim srčkom. V vsaki zvezi so vzponi in padci, tko pač je...tam kjer se nikoli ne skregajo, tut ni vse ok...jaz sem včasih tolk jezna, da bi mu ne vem kaj naredila, tudi na tem sem že bila, da bi spokala in šla, ampak se ohladiva in pomeniva pa je ok.
Raje misli na tisto, kar te čaka čez nekaj tednovuser posted image user posted image user posted image
ups, še imena...meni je ful lepo ime za punčko Laila, za fantka pa bi izbrala Sven!
MM sej bo sobica, pa še lepa bo...bordura mi je ful všeč!
Nadka kako si ti?
Pilotinca srce, kje se skrivaš?

Lupčka user posted image

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 4892
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 9:24:33   
pilotina
IZVIRNO SPOROČILO: soncek_25

Pilotinca srce, kje se skrivaš?



ti si pa moj srčkani sonček user posted image

evo me, malo lutam po RR...mam bolj malo časa, ker imam polno za delat in ne komentiram veliko, vas pa preletim user posted image


(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 4893
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 9:27:42   
pilotina
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica



sam ne vem ce nisem napacno nabavla, ker imam obcutek, da bo bejbi sobica pripravljena lih do takrat, ko bo mali prvo punco pripeljal domov, pol mu bo pa nerodno, da mu je mami tako sobico pripravla. Pa se postla bo ocitno premala user posted image user posted image  



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

joj malaMravljica, pa ne take pisat, ker me vsi čudno tuki gledajo kaj se jaz tko režim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4894
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 9:31:07   
soncek_25
user posted image user posted image user posted image sej ko sem že napisala post, sem potem videla, da si nekaj napisala...no sam tko, pogrešala sem te...user posted image

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4895
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 9:46:41   
pilotina
iiiii soncek_25 si menjala avatar...lepiiiiiii sonček...tak simpatičen in pozitiven user posted image

(odgovor članu soncek_25)
Neposredna povezava do sporočila: 4896
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 9:48:35   
twixy
Pikice mojeeeeeee..... Hvala vam user posted image user posted image
Zlate ste, ko tako pisete in me potem vedno v dobro voljo spravite.... user posted image

_____________________________

Popolnost.

(odgovor članu pilotina)
Neposredna povezava do sporočila: 4897
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 10:06:01   
twixy
A vam lahko prilepim par slikic mojega soncka? user posted image
Sej ne vem sploh kaj sprasujem...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

Popolnost.

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 4898
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 10:08:36   
pilotina
joj twixy...a veš, da ne smem v službi jokati user posted image

cel srček mali-a je...rožica, še malo, pa boš mamica user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 4899
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.10.2009 10:09:08   
pilotina
IZVIRNO SPOROČILO: twixy



user posted image



a tuki zeha user posted image

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 4900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  194 195 [196] 197 198   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?