|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
28.4.2009 21:16:28   
Maxy
Sonček najprej čestitke za user posted image , sem prej kar bulila v slikco. Je pa res en sonček.  Punce naj vam povem, da sem danes imela NS. In je vse ok, rezultat je bil odličen. Sem res upala, da bo vse ok in ko sem ga zagledala sem najprej srček iskala (strah!?).  Sedaj sem malo pomirjena in sem začela bolj uživati v nosečnosti in se zdim sama sebi lušna, ko vidim svoj buši v ogledalu. 

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.4.2009 8:13:41   
tassika
Evo punce, danes bi bil moj dan D, pa ne vem sploh ne čutim nekega čudnega občutka, a sem res že dala to skozi. Ah ja, kot pravijo narava je hotela po svoje, moja pikica pa mi spet pravi, da bo treba na wc, joj kdaj se bo to končalo. Potem pa pokličem v zd za svoje izvide , popoldne grem pa k svoji zdravnici po bolniško.

Tale vreme me malo daje, sem čisto zaspana.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.4.2009 9:24:12   
drobtinica29

jutro punce, še od mene!

super že 2. del, kak smo pridne user posted image in seveda še od mene Sonček_85 user posted image , tvoj Aleks je res pravi cukrčekuser posted image .

tassika, vidim da imaš ti tudi take slabosti kot jaz, no pa ker sem malo pred tabo, da ti mogoče malo pomagam glede njih, sedaj sem v 14t in pri meni se počasi umirjajo ( 3 dni sem dobro pa sper kak dan objemam WC školjko), tako da še malo potrpi pa bo!

drugače sem ok, pa da se še jaz malo pohvalim user posted image tudi meni se že trebušček pozna, iiii user posted image

lp


(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.4.2009 10:42:58   
sonček85
mm:ni zakaj z veseljem svetujem,pomagam ,ko boste pa mamice bomo pa skupaj ena drugi svetovale .user posted image user posted image user posted image user posted image ne spalne srajčke ne potrebuješ,no vsaj pri nas je nisi in mislim,da tudi drugod ni potrebe,da dobiš za vsak dan svežo,jaz sem se pa tuširala 2x in vedno dobila svežo user posted image

evo mi smo pa danes spali skoraj celo nočuser posted image user posted image user posted image user posted image

Maxy:čestitke za NS user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
maxy,drobtinica :hvala Ja mali je pa res pravi cuker user posted image
tassi:Ker bi bil danes tvoj dan D in bi mogoče že res cartala ,ne bodi žalostna.sedaj nosiš novo življenje pod srčkom ,ki bo nadomestilo vso žalost ,ki bi prijokala na svet že letos aprila.Bodi močna za to malo bitje v trebuščku .Vem ,da so spomini na to da bi že lahko bila mamica žalosti a ne daj se.si močna in me te immo rade tako da ti stojimo ob strani 100%

Rada te imam


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.4.2009 10:43:50   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: drobtinica29

user posted image tudi meni se že trebušček pozna, iiii user posted image

lp


a bo kaka slikica padla user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu drobtinica29)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.4.2009 11:27:46   
drobtinica29
upam da mi je uspelo, to delam namreč prvič user posted image

user posted image


13t4d

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.4.2009 11:29:57   
drobtinica29


pa je le uspelo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu drobtinica29)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.4.2009 11:31:07   
tassika
Madonca kakšen trebušček, jaz ful zaostajamuser posted image .

Lepo da je bilo vse ok, čestitam.

Sonček tudi tebi čestitke za prespano noč, baje pomaga, da če ga podojiš med 11 in 12 ponoči in potem spiš več časa v kosu.

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu drobtinica29)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.4.2009 16:18:37   
twixy
Kje se skrivate ?

Mi smo dali se zadnjo probo skozi.. In je USPELA! user posted image
Pa tudi nakit sem kupila in zdaj mislim,da imam vse..
Edino jutri moram se poklicat za okus torte - predlogi ?
maxy bravo za NSuser posted image
soncek user posted image user posted image user posted image user posted image  da ste spali skoraj celo noc! Je priden Aleks user posted image
tassika vazno,da ti zdaj v trebuscku nosis drugo pikico. In ja, kot si rekla narava je hotela drugace in tako ze mora bit! Imas pa zdaj angelcka v nebesih,ki vas cuva user posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.4.2009 16:19:25   
twixy
Drobtinica iiiiiiiiiii.. kaksen lep trebuscek user posted image

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.4.2009 18:32:24   
sonček85
tassi:hvala to pa nisem vedela user posted image
twixy.hvala ,super za zadnjo probo ,še 3 dni in boš že gospa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo pa imeli patronažno na obisku in se tko lepo redimo ,da je že na maximumuuser posted image user posted image user posted image vsak dan nekje za 55g user posted image user posted image user posted image
popek bo počasi odpadeluser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.4.2009 18:32:25   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: drobtinica29

upam da mi je uspelo, to delam namreč prvič user posted image

user posted image


13t4d

user posted image user posted image user posted image user posted image iiiii kako lepo raste user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu drobtinica29)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.4.2009 18:35:39   
twixy
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

tassi:hvala to pa nisem vedela user posted image
twixy.hvala ,super za zadnjo probo ,še 3 dni in boš že gospa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo pa imeli patronažno na obisku in se tko lepo redimo ,da je že na maximumuuser posted image user posted image user posted image vsak dan nekje za 55g user posted image user posted image user posted image
popek bo počasi odpadeluser posted image user posted image user posted image



Vbistvu se 10dni user posted image  9.5 je najin dan user posted image
Drugace pa ne bi bilo nic narobe,ce bi ze cez tri dni bila poroka user posted image
Ooo.. super priden Aleksuser posted image  Si se ga ze nagledala ali se se kar topis ob njemu?user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
29.4.2009 18:56:47   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: twixy

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

tassi:hvala to pa nisem vedela user posted image
twixy.hvala ,super za zadnjo probo ,še 3 dni in boš že gospa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mi smo pa imeli patronažno na obisku in se tko lepo redimo ,da je že na maximumuuser posted image user posted image user posted image vsak dan nekje za 55g user posted image user posted image user posted image
popek bo počasi odpadeluser posted image user posted image user posted image



Vbistvu se 10dni user posted image  9.5 je najin dan user posted image
Drugace pa ne bi bilo nic narobe,ce bi ze cez tri dni bila poroka user posted image
Ooo.. super priden Aleksuser posted image  Si se ga ze nagledala ali se se kar topis ob njemu?user posted image
ujej ,kako sem pa jaz potm misla da je 2.5user posted image

nisem se ga še nagledala ,glih sva se z dragim menla ,da še zdaj ne morem verjet da je res to malo bitje z nama in da smo sedaj družinica user posted image user posted image user posted image user posted image čakala sva ga dolgi 2 leti in 9 mesecev user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.4.2009 10:01:31   
malaMravljica
jutro vsem.

Sem vam prisla povedat, da sem spet med vami in cisto blizu v oblacni Sloveniji. Vceraj sem imela skoraj celo pot dez na poti, pol par km pred domom sem pa videla modro nebo v nasi smeri. Ko sem prisla na dvorisce je kuzek debelo gledal kdo je, sem mu piskala pol se je pa na njegov nacin posmejal. Zelo lepo je biti spet tukaj, vse je tako zeleno, gozdovi imajo tako lepo barvo, Slovenija pac.

Drobtinica user posted image user posted image user posted image za ns. A ves, da me skoraj vse prehitevate s trebuhom, saj ne vem ce je moj ze tak kot tvoj, pa sem ze par tednov pred tabo. Moj dojencek naj bi bil velik ze cca 14 cm in nimam pojma kje ima prostor v mojem trebuhu. Ja, sam jaz delam slikce trebuha zhutraj, to je tudi res, ker zjutaj je to nosecniski trebuh, popoldne pa vreca polna hrane user posted image

Soncek, vceraj sem sla gledat tiste kompletke z medvedkom. Kratke rokave so imeli, samo hlacke pa dolge, pa nisem vedla kaj naredit, pa se za stevilko nisem cist vedla in pol nisem nic vzela. Ves, ne vam katero st. bos rabla poleti, pa se na majcki se je medvedek nekaj skrival, pol pa definitivno nisem vzela.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.4.2009 10:33:17   
tassika
MM lepo da si v naših koncih, do kdaj pa boš? Jaz pa danes nisem bruhala, sem faca a neuser posted image , pa naročila sem slikce, popoldne grem pa z mami v eno trgovino pogledat eno oblekco, sicer je draga, ampak mislim, da bo za celo poletje, je taka, da se zaveže za vratom, pol pa pade kot tunika dol.

Malo sem zaspana od tega vremena in se mi tudi pisat ne dauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.4.2009 11:22:31   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Jaz pa danes nisem bruhala, sem faca a neuser posted image


user posted image  
Res si faca, tassi.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.4.2009 12:25:14   
malaMravljica
Tassika, ja super za tvoj zelodcek.

Nekje do srede sem tukaj, v sredo nazaj, cetrtek pospravit stanovanje, ker bo moj sam doma user posted image in pol v petek dopoldan pregled pri g.

Tassika, daj prilimaj slikco te tvoje cudezne oblekce, jaz bi jo videla. Sicer sem pa jaz sla mojemu po cevlje v Alpino, eni lepe crne, za sestanke in so imeli danes 20 % popust, jeeeeeee. Zraven sem pa se ene lepe lakaste bele zenske videla. Sem se vrnila nazaj v trgovino in jih pomerla, balzam za nogo, ker je danes popust je bila cena na koncu 53 eur. Gor me bodo vsi sprasevali kje sem tko lepe cevlje kupila in bom govorila samo Alpina user posted image

Ste videle moj tickercek danes. Tam kjer je devet slikc dojencka poglejte kje sem ze. Sam me je pa malo strah ratalo,ker vceraj zvecer in danes nic ne cutim kako se premika. Upam, da je samo malo len v tem vremenu.

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.4.2009 15:30:21   
tassika
MM katero oblekco, sem mal pozabila kaj sem blebetalauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.4.2009 16:30:26   
twixy
malaMravljica jooooj nehaj user posted image  user posted image  Ti lepo uzivas v Sloveniji jaz pa sem sama v ***** Nemciji.. Moj je sel v Berlin imajo tam nekaj sluzbeno! Jaz pa se smilim sama sebi user posted image  Prav zavidam ti user posted image  Cestitam za 18t user posted image user posted image user posted image user posted image  Glede user posted image  pa ne skrbi.. Sploh zdaj,ko je se tako mali ga ne bos cutila vsak dan. Se ima vseeno dovolj prostora,da se lepo premika.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
30.4.2009 20:59:59   
Nogavica
Oj, punce!
Zdaj vam pa še jaz pokažem svoj trebuh (slikano danes zjutraj, 15t 2d):

user posted image

user posted image

Lahko noč in lepe praznike!

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu twixy)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 10:04:23   
tassika
Jutro punce, nikjer nobene, vse kuhate golaž, jaz pa štrajkam, bo nekaj bolj lahkega za kosilo, take zadevščine mi še vedno ne dišijo.

Zdajle študiram, da bi šla a en sprehodek, ker že lep čas nisem bila zunaj, no ja saj sem tudi pozno vstala, sem se že privadila dom ritma, moj ob 6,00 pokonci, mene je zbudla godba za budnico ob 7,00 ampak je bil dober komad in me je kar zmanjkalo nazaj.

Nogavica lep trebušček, jaz mam takega minimalnega, da se vidi v samo najbolj operijetih oblekcah, sem včeraj eno probala, pa pravi moj sestrcazdaj se pa že pozna in sem takoj večjo številko vzelauser posted image

Nič uživajte v končno lepem vremenu.

ps. če katera ve, kje dobim kakšnega velikega gormita ali otok poceni se javljam za informacije, od mojga nečak ima kmalu roj dan.

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 10:44:49   
malaMravljica
Kako lepi trebuhi  user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

Tassi, mi tudi ne bomo golaza, vem za skledo solate, danes bo ogromna, da bodo vsi nekaj imeli, vceraj sem vso solato jaz pojedla.

Tassika tole oblekco mislim
MM katero oblekco, sem mal pozabila kaj sem blebetala

popoldne grem pa z mami v eno trgovino pogledat eno oblekco, sicer je draga, ampak mislim, da bo za celo poletje, je taka, da se zaveže za vratom, pol pa pade kot tunika dol.

Twixy, ubozica, saj se mi tako smilis, ze tako dolgo nisi bila doma, kako sploh zdrzis? Ceprav ti imas vsaj sestro blizu. Povej, rabis kaj, da ti kupim in dam gor na posto? Karkoli, brez cesar enostavno ne zdrzis. Letalske karte ste zrihtali?

Jutri se zacne zadnji samski teden za Twixy user posted image user posted image user posted image pol bo pa ze gospa Twixy user posted image user posted image

Jaz sem danes zacela devetnajsti teden! Sedaj pa se moram lotit delat, sem rekla, da bom kot darilo za roj. dan mami spucala stanovanje. Darilo pa vseeno dobi jutri pol.

Vam pa lep 1.maj!


(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 12:17:52   
tassika
MM bom takoj ko se opere, saj bveš midva na praznik dela, delava, pa mi je čisto vseeno, jaz perem, ker je zunaj lepo i nse bo fino posušilo, pa še tapoceni tok jeuser posted image . Blagor tebi za solato, jaz je pa še vedno ne morem jest. Danes mi je zapasala kavica potem pa sem jo komaj popila. Čeprav mi danes ni nič slabo, pa tudi špika me ne, samo joškice me še vedno bolijo. Sama sebi sem že sitna, če mi je slabo, sem sitna ker se slabo počutim, če mi ni pa zato, ker me skrbi. No ja še točno dva tedna in potem NS, midva pa že pospravljava sobo, kjer bo čez 1 leto dojenček, je treba malo preuredit in zdaj ko sva doma imava čas, no da se popravim, moj dela jaz komandiram, ker pač ne smem nič delatuser posted image .


ps. MM nisem kupila tiste, ker je bila predraga, pa mami je rekla, da zgledam ko vreča krompirja, sem potem vzela eno za 16 eur pa je ravno tako lepa, samo da sem vzela M namesto S, ker tam se je lepo videl trebušček, meni pa še ni, da bi se okoli raszkazovala, pa mislit moram tudi na to, da jo bom čez 3 tedne še vedno oblekla, ker grem na birmo od moje sestrceuser posted image . Pa v c&a sem si kupila ene šprtne 3/4 nosečniške hlače, ki mi bodo tudi čez 3t ravno prav, pa take so, da lahko pa szaviham nazaj in zgledajo čisto navadneuser posted image

< Sporočilo je popravil tassika -- 1.5.2009 12:21:23 >


_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
1.5.2009 12:21:08   
sonček85
EVO SAEM VAS PRIŠLA MALO POKUKAT ,ČE STE KAJ NAPISALE V 2 DNEH K SE nisem nič oglasila k vam.Včeraj sem malo pokukala in ker ni nobena nič še pisala od mojega zadnjega posta nisem potem nič pisala ,kasneje me pa ni bilo več na kompu.

mm.ja prav si naredila ,ker jaz še sama ne vem katero št.bo res nosil poleti ,tko da user posted image
Hvala ti pa vseeno za trud ko bom pa vedela približno št.pa ti povem in če bodo imeliu mi lahko in če boš še kaj v SLO prineseš in pošlčješ

bravo za 19 tuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

uuuuuuuuuu v SLO si ,kaj uživaš ,a ne?
Saj prav ,kr daj spočij si malo .Pa danes  tko lepo sonček sije,jaz bi šla že kar ven z malim ,samo še bomo počakali kake 3t,pa še piha kot noro user posted image
tassi:super da se je bruhanje ustavilo user posted image user posted image user posted image user posted image mi bomo tudi danes golaž jedli ,ga je tašča skuhala ,bomo videli kakšen bo user posted image
twixy:ojej ,ti pa sma ,no pa saj bosta spet kmalu skupaj
nogavica :kako lep bušči

Punce lahko si naredite seznamček z bušiji tko kot smo me aprilke imele-samo predlagam user posted image

vesele in lepe prvomajske praznike vsem



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?