|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 12:21:01   
malaMravljica
Tassika, kaj moja izbira Bugaboo ti pa ni vsecuser posted image user posted image se smejim zraven, ker je tako drag, in jaz sanjam, da ga bom dobila po tretinjski ceni.  Ej, saj jaz sem ga tudi sam pri enih videla, je tako mali, lep mi je in oni ga samo hvalijo. Ceprav ima sedez iz poliestra, kar meni ne potegne najbolj, sam kaj cem.  Tassi, moj je bil zadnjic tudi gor smer Rusija in naj vzame tvoj kaj toplega za oblect zraven, jaz sem mojemu dala nekaj toplega, pa je rekel, da je tako zeblo. Sam moj je bil gor v Baltiskih drzavah in cist ob morju.

popoldne grem po te cevlje http://www.alpina.si/si/trgovina/artikli/?v=art8F402Z  sem jih ze placala, sam stevilko v beli barvi mi je mogla narocit. Na sliki niso tako lepi, v zivo pa sansko lepi. Moja sestra je komentirala, da to ni za nosecnico user posted image he he, zagotovo je komentirala v smislu da jih ona ponosi v tem casu, ko niso zame.



(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 12:40:34   
mariee
mM a veš da noče pokazat čeveljčkov, napiši za katere gre, da bomo najdle.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 12:50:23   
tassika
MM bugabooja nisem sploh kaj preveč gledala, ker pri nas ni veliko v uporabi, zdajle ga gledam in če bi izbirala bi vzela unega z zadnjimi velikimi kolesi in sprednjimi malimi, tadrugi se mi zdi tko malo vesoljski

http://workoutmommy.com/wp-content/uploads/2008/12/bugaboo_frog_orange.jpg

drugače je pa narejen na podoben princip kot buzz, vsaj športni del edino ogrodje se razlikuje.

moj je pa tak: rdeča košara

http://www.mulan.pl/images/Obraz%20759.jpg  ali pa tale http://www.groovystyle.co.uk/images/dorel-2008/quinny/buzz-3/dreami/strawberry.jpg ne vem več čisto natančno

športni del je pa nekako takšen, samo druge barve, boljše primerjave ne najdem

user posted image



_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 12:54:15   
tassika
evo našla, športni del je v taki barvi, taka pikčasta zelena jeuser posted image
http://nakup.pikapolonica.com/img/293507/800/quinny-voziCek-speedy.jpg

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 15:04:25   
malaMravljica
no,midve z mamo se bova sedaj spravili po moje cevlje, pa v malo nabavo in malo se potepat. Smo imeli nevihtico do sedaj.

tassika, gres na stran od alpine torej alpina.si in tam na kolekcijo, zenske cevlje, zenski nizki cevlji,  modni stil in tam so v 7 vrsti predzadnji model, st modela pa 8F402Z bel model, pred mojim je se crn model, pa v zivo ni tako lep kot bel, je se prodajalka rekla, da ta bel je res lep.

Jaz se ogrevam za bugaboo cameleon, sam je seveda se vse v oblakih. Mojemu sem razlagala kako ne rabiva nekega high tech vozicka, sedaj sem se pa za najdrazjega ogrela user posted image user posted image mu morem to predstavit z druge plati, da je drag, zato kvaliteten, jaz bom pa hudo ugodno ceno dobila. Ah, saj jaz sem en mega psiholog pri mojem lubiju, vse vzge.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 15:50:16   
tassika
Mariee nisem pozabila, vse najboljše, vse kar si sama želiš in da bi se ti vse izšlo po načrtih. Želim ti veliko, lepo in mirno bebico konec novembra, predvsem pa veliko sreče in ljubezni.
user posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 16:11:30   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Mariee nisem pozabila, vse najboljše, vse kar si sama želiš in da bi se ti vse izšlo po načrtih. Želim ti veliko, lepo in mirno bebico konec novembra, predvsem pa veliko sreče in ljubezni.
user posted image
pod to lepo voščilo se še pa jaz podpišemuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 16:11:32   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Sonček, mogoče pa čuti, da nisi spročena zaradi atija, otročki to ful poberejo, ali pa samo malo nagaja, da veš da ga imaš.

poročaj kaj bo rekla patronažna.
evo se malo javim,danes ni bilo patronažne sem jo pa klicala in je rekla da je to od paradižnika ki sem ga včeraj jedla.Smo šli pa danes prvič ven in sicer smo to izkoristili in šli k atiju na obisk,seveda z dovoljenjem patronažne.Ga je bil prav vesel.

Jaz sae pa zaradi atija ne sekiram preveč (oz.bom tko rekla se ,samo probam to dat na stran )ker vemc da to vse vpliva na mleko ,to pa ne želim da bi,ker si res želim da bi Aleks dobival samo moje mleko brez dodatka ,če ga imam toliko

MAŠKA.,HVALA ,ti nam pa lepo poročaj kaj bo,mogoče pa to špikanje res napoveduje kaj lepega in +++user posted image user posted image user posted image

mm:vse bo do roka pripravljeno boš videla .Zadnji meseci tečejo bolj počasi user posted image user posted image
mariee.hvala ,ja napenjalo hga je od paradižnika,tako da punce potem veste k rodite nobenih paradižnikov,surove zelenjave,fižola ,stroćnic,surovega sadja user posted image
polkadus.čestitke in naj poteka vse kot mora in srečno ,držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image ti samo misli na pikico in pozitivno in vse bo ok.
tassi.prsi so bolj polne ja ,ker se že ustvarjajo mlečne žleze.Kake boš šele potem imela,meni je moj rekel včeraj da če bi katerga po pomoti  udarlla z njimi da bi tak buško dobil user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 16:19:19   
tassika
Evo sonček, samo da je jeasno, moja svakinja tudi kisa ni jedla, solata z limono in obvezno brez česna. Sem pa danes dobila svojo knjigico in kejap oiskala notri zate:

Koktalj za dojenje:
po eno jedilno žlico ovsenih kosmičev, mleka v prahu in pšeničnih kalčkov
1 jedilna žlica arašidovega ali mandelnjevega masla/kreme
sok ene pomaranče
1 zelo svež rumenjak
100g naravnega jogurta
1,2l mleka
Vse sestavine razen mleka dajte v posodo in zmešajte s palčnim mešalnikom, prilijte mleko in po želji še enkrat premešajte. Polovico napitka se popije zjutraj, polovico zvečer.

Kroglice za dojenje:
po 330g pšenice, ječmena in ovsa
300g kuhanega polnovrednega riža
350g masla
250g rjavega sladkorja, lahko med

Žito zmešaš, grobo zmelješ in na suho prepražiš v ponvi. V skledi zmešajte riž, maslo in sladkor, dodajte prepraženo žito in zamesite v testo. Po potrebi dodajte nekoliko vode. Natredite kroglice in hranite v hladilniku. Pojejte 2-3 kroglice na dan. Baje vsebuje ful energije.

Evo tole sem zaenkrat našla.

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 19:05:10   
sonček85
tassi:hvala zelo si zlata,user posted image

ja to sem pa čiula za solato z limono ,bom probala user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 19:09:43   
tassika
Ni zakej, se vidi da imam čas in lahko malo brskam.

Jaz sem pa nazaj s sprehoda, zdaj imam pa na vrsti melono in ringlo. Probam jesti veliko sadja, ker sem prebrala, da najkasneje konec tega tedna se vzpostavi povezava s popokovino in je fino jesti veliko vitaminov. No ja sej goljufam vmes s kakšnimi krofi in pa gumi bonboni, ampak sej mi pikica tega ne bo zamerila.

ps. sonček jutri gre presenečenje zate na poštouser posted image , zdaj pa čakaj. Sem žleht a neuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 19:19:02   
mariee
O Tassika in Sonček hvala za lepe želje!!!!user posted image

Sonček moja sestra tudi ni nič jedla, pa še sedaj ko je star 3 mesece se kar dosti pazi in mali nima nič krčev. Se kar splača hrani odrečt, če je potem otroček boljše volje, ker ga ne zvija.

mM lepi čeveljčki, sam je pa kar dosti visoka peta.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 20:10:42   
malaMravljica
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: tassika

Mariee nisem pozabila, vse najboljše, vse kar si sama želiš in da bi se ti vse izšlo po načrtih. Želim ti veliko, lepo in mirno bebico konec novembra, predvsem pa veliko sreče in ljubezni.
user posted image
pod to lepo voščilo se še pa jaz podpišemuser posted image user posted image user posted image user posted image



Mariee,

jaz tudi, jaz tudi, kar tukaj spodaj sledim, ker je tako lepa voscilnica. Vceraj sem videla, da imas danes roj. dan, pol pa danes cist zaspala, grrrrr...  Skratka, res vse naj naj naj....

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 20:12:49   
Nogavica
mariee,

user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 20:21:55   
Nogavica
Glede dojenja in krčev pa po mojih izkušnjah ni vse odvisno od hrane. Jaz pri Živi nisem preveč pazila, odpovedala sem se samo cvrtju in svinjini (nekako prve 3 mesece) pa Živa ni imela nobenih problemov.

Poznam tudi mamico, ki je pri prvem otroku fuuul pazila in se odpovedovala vsemu živemu, pa je user posted image  imel precej težav s krči, pri drugem pa ni nič pazila in ni bilo nobenih krčev.

Tako da pretiravati tudi ni dobro. Koneckoncev smo itak že v porodnišnici za kosilo dobile solato (okisano s kisom, seveda) pa sveže sadje, pa enolončnico s fižolom in podobno.

sonček85 in ostale, ki bi se rade že vnaprej malo pripravile na dojenje - jaz sem veliko izvedela na TEJ in TEJ strani.
Sicer pa lahko kaj vprašate tudi mene, sama sem dojila 2 leti. user posted image

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 20:30:14   
malaMravljica
Nogavica,

jaz pa morem se tvojo tamalo pokomentirat, tolk je lustkana, res pravi cukr. Na slikci, doma pa ne vem kaksne ti uganja user posted image user posted image



(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 20:34:12   
mariee
Hvala Nogavica in malaMravljica!!!!user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 20:36:10   
mariee
Evo vam pošiljam eno user posted image , da vas še jaz počastim, kot nas je Sonček za svoj rojstni danuser posted image mnjami kako bi bila
dobra.


http://farm2.static.flickr.com/1430/1076908329_7857f97c7b.jpg



< Sporočilo je popravil mariee -- 4.5.2009 20:45:32 >

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 20:43:55   
mariee
Zakaj pa noče pokazat slikce  user posted image user posted image user posted image ??? Kaj naredim narobe, pa se mi je zdelo, da sem enkrat ze znala slikco not datuser posted image

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 20:50:05   
malaMravljica
joj njaaaaaaamiiii, cokoladno jagodno tortico nam je mariee poslala. Ves, se dobro da slikce ne pokaze, ker bi itak jaz sedaj celo na enkrat zbasala vase. je tako lepo, vsake tolko casa mali malo potrka na trebuh, verjetno mu disi pica, ki jo pece mama oz njegova nona. 

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 20:51:36   
mariee
Kako bi pa mogla naredit, da bi pokazal?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 21:25:20   
Nogavica
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Nogavica,

jaz pa morem se tvojo tamalo pokomentirat, tolk je lustkana, res pravi cukr. Na slikci, doma pa ne vem kaksne ti uganja user posted image user posted image



Hvala user posted image
Saj je res pravi sonček. Je pa vedno bolj nabrita - zdaj nama včasih že take izjave servira, da se samo čudiva, od kod jih jemlje. Si jih pišem na koledarček, da bom imela za spomin.

Sicer je pa spet pokasirala neko virozo. Malo je nahodna pa vročino ima. Razpoložena je pa kar dobro. Upam, da bo hitro minilo.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 22:16:17   
MAŠKA
mariee vse najboljše! Mirno nosečnost in zdravega lepega bebija ti želim, ki bo v tvojo družinico prinesel veliiiiiiiiko lepih trenutkov!

Pa še informacija za našega doječega Sončka: zelo napenjajo tudi paštete in hrenovke in vsa hrana, ki vsebuje konzervanse.

No pa še nekaj... firbec mi pač ni dal miruuser posted image  in naredila sem testek. Ne vem, mogoče se mi le dozdeva, ampak mislim, da vidim eno mikroskopsko črtico. Takole se vidi z uporabo maximalnega zooma na fotiču in maximalno izostritvijo... pa mi povejte, če vidite drugo črtico tudi ve ali imam mogoče privideuser posted image

user posted image

Sicer pa seznamčka še nič popravljat, ker moj datum je 7.5 in bom test ponovila takrat, ko se bo sigurno videlo več ali pa nič. 

Pa če sem odkrita, glede na izkušnje, pozitiven test še pri meni ne pove dovolj, saj veste kaj je že za menoj...

Lepo spančkajteuser posted image

_____________________________



Življenje je minljiva, hitra karavana! Ustavi žival, ki jo jezdiš, in poskusi biti srečen.
(Rubaijat, Omar Hajam, 12. stol.)

(odgovor članu mariee)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
4.5.2009 22:39:01   
tinncyka
IZVIRNO SPOROČILO: MAŠKA


user posted image  





jaz jo zelo dobro vidim!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  tak da bi ti kar čestitalauser posted image user posted image user posted image user posted image  bravo!!!!!

_____________________________

TAJA, 24.1.2010 - 3080g/49cm 12.26h :)

14.6.2008 - nas je zapustil naš mali angelček :'(

(odgovor članu MAŠKA)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: **** V pričakovanju + **** - 2.del
5.5.2009 8:47:29   
tassika
Maška tudi jaz jo vidim, pa imam očalauser posted image , ampak vem kako pa kaj je pri tebi, tako, da če se ti 7.5. spet pokaže takoj leti k g. in naj ti napiše hormonske tablete, te ki jih imam jaz, sicer kao pomagajo samo v 2% ampak za probat je, pri meni je zgleda delovalo. Čeprav ti greš lahko v zagreb po dabrostan, saj mislim, da ga imaš boližje kot jaz avstrijo.

Želim ti vse najlepše in da bo tokart to to in da bomo januarja pili na tvoj račun, pa čeprav samo sokuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu tinncyka)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?