|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:32:47   
gloria
...mi smo pa včeraj šli vsi ob 21,45 spat in spali do 23.00(ful se je nekaj premetaval,pol pa začel prestrašeno jokat) in sva ga pustila da je z nama spal...ob 02,30 dojenje(milina je bilo tri urce spati)...pol se je pa ob 05.00 zbudil pa jel,stokal,papal,pa nekaj jamral do jutra.....jaz sem se vstala čist zaležana da se komi obračam....se mu pa tolk nakazujejo zobki,kr modri mu dlesen tak da upam da mu kmalu porinejo ven...

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:33:54   
ključek
oj............smo se potepali po arboretumu volčji potok.........je res lepo, k cvetijo tulipani, narcise, magnolije.....lepo.user posted image

(odgovor članu Alenka_)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:35:57   
gloria
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

oj............smo se potepali po arboretumu volčji potok.........je res lepo, k cvetijo tulipani, narcise, magnolije.....lepo.user posted image


...o super...kako je LN preživela v vozičku

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:39:28   
gloria
...joj punce jaz imam pa tako težavico za čeveljčke za krst...vse mu je premalo kaj bi jaz rada....iščem nekaj v sv.plavem ali belo pa najraj iz satena ker je oblekca iz takega materijala...ja dober berete mami ni mogla mim in sem samo sebe pohodla v prejšnjih pogovorih da bom bolj na enostavno šla ko se bo dalo še naprej nosit...pa če mi je tako user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:39:56   
gloria
...gremo se kopat pridem kasneje...

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:40:53   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

oj............smo se potepali po arboretumu volčji potok.........je res lepo, k cvetijo tulipani, narcise, magnolije.....lepo.user posted image


...o super...kako je LN preživela v vozičku



fajn. je skoz čebljala, se smejala.....pa ni bilo preveč gužve niti preveč vroče.

evo, tkole je uživala........

user posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:46:10   
Olivija*
IZVIRNO SPOROČILO: Alenka_

joooj miška mala... fejst držimo pesti da je ne bo preveč matralo! drži se miška mala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



IZVIRNO SPOROČILO: Jazzy1

Olivija, saj zdaj bo pa res kmalu začelo it na boljše!!! user posted image



hvalauser posted image user posted image


(odgovor članu Jazzy1)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:48:44   
Olivija*
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

user posted image


cartek mali user posted image

jaz imam tudi v planu, da bomo kaj šli z našo miško

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:52:33   
Olivija*
zdaj pa likam...presnete srajce...jih kar ne zmanjka...vmes pa malo na rr pokukam.
najljubši daje miško spat. je že zaspala, potem pa vse pobruhala (spalno vrečo, rjuho, body...), tak da smo imeli akcijo preoblačenja in se je fajn zbudila....

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:53:20   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija*



user posted image  



user posted image user posted image user posted image

bogica.....sam je pa nasmejana vseeno.super!!!user posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:54:15   
Jazzy1
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

oj............smo se potepali po arboretumu volčji potok.........je res lepo, k cvetijo tulipani, narcise, magnolije.....lepo.user posted image


Luštna slikica user posted image user posted image

Mi smo tudi hoteli iti danes, pa je pol nekaj drugega prišlo vmes. Kolk je pa vstopnina kej? Se mi zdi, da so vstopnine že ful drage ratale povsod user posted image


(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:54:44   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija*

zdaj pa likam...presnete srajce...jih kar ne zmanjka...vmes pa malo na rr pokukam.
najljubši daje miško spat. je že zaspala, potem pa vse pobruhala (spalno vrečo, rjuho, body...), tak da smo imeli akcijo preoblačenja in se je fajn zbudila....



joj, jaz imam tudi za likati.........user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:55:22   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: Jazzy1

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

oj............smo se potepali po arboretumu volčji potok.........je res lepo, k cvetijo tulipani, narcise, magnolije.....lepo.user posted image


Luštna slikica user posted image user posted image

Mi smo tudi hoteli iti danes, pa je pol nekaj drugega prišlo vmes. Kolk je pa vstopnina kej? Se mi zdi, da so vstopnine že ful drage ratale povsod user posted image




6,5 €/osebo.

(odgovor članu Jazzy1)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 19:56:28   
ključek
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

oj............smo se potepali po arboretumu volčji potok.........je res lepo, k cvetijo tulipani, narcise, magnolije.....lepo.user posted image


pa še poroko so imeli........kok je bila nevesta lepa... user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 20:15:19   
meta21
IZVIRNO SPOROČILO: pf

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Pf, kako se pa vidve z mamo zdaj razumeta?


Lara in Alenka, mislim, da so vsi dojenčki zdaj postali malo bolj aktivni, tudi ponoči. Konec je časov, ko so ležali tam kamor smo jih položiliuser posted image . Jaz hodim Lovra ponoči obračat s trebuha na hrbet, ker mu v vreči uspe samo v eno smer in potem kriči na vse grlouser posted image



Dobro od takrat dalje. Takrat sem ji dala vedeti, da me pač ne more in ne sme žaliti na tak način in sedaj je ok. HB.



Fajn!

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 20:29:29   
meta21
Lana Neja je pa prava princeska v temle klobičku!

Ana, lubica mala, naj čim prej minejo te pikice!

Jaz sem bila pa danes pridna. Po kosilu sem pomagala mojemu, ki je steno podiral (malo preurejava) ven nosit cegle, vmes sem pa še na vrt plela pa sejala... Lovro je nekaj časa spal v sobi ampak je bil ati s svojo štemarco preglasen tak da je bil nekaj časa v vozičku pri meni na vrtu dokler ni skoraj ven padel, ker ga je vse zanimalo in sem ga preselila na deko. In ta pikec moj mali se očitno boji trave!!!user posted image Z dedijem sva se zvijala od smeha, ko je priplezal do roba deke, se nekaj časa koncentriral, na hitro prijel eno travico in umaknil roko kot da ga je speklo, hihiuser posted image

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 20:49:25   
Alenka_
IZVIRNO SPOROČILO: gloria

...joj punce jaz imam pa tako težavico za čeveljčke za krst...vse mu je premalo kaj bi jaz rada....iščem nekaj v sv.plavem ali belo pa najraj iz satena ker je oblekca iz takega materijala...ja dober berete mami ni mogla mim in sem samo sebe pohodla v prejšnjih pogovorih da bom bolj na enostavno šla ko se bo dalo še naprej nosit...pa če mi je tako user posted image user posted image user posted image ....


hej sem najdla eno spletno stran kjer imajo satenaste krstne čeveljčke ---> http://www.krstnaobleka.si/cevlji.html

upam, da ti bo kaj v pomoč! user posted image

_____________________________

"Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni." (mati Terezija)

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 20:52:37   
Alenka_
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija*

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

user posted image


cartek mali user posted image

jaz imam tudi v planu, da bomo kaj šli z našo miško



jooooj lepotička mala user posted image

_____________________________

"Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni." (mati Terezija)

(odgovor članu Olivija*)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 20:57:52   
Alenka_
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Lana Neja je pa prava princeska v temle klobičku!

Ana, lubica mala, naj čim prej minejo te pikice!

Jaz sem bila pa danes pridna. Po kosilu sem pomagala mojemu, ki je steno podiral (malo preurejava) ven nosit cegle, vmes sem pa še na vrt plela pa sejala... Lovro je nekaj časa spal v sobi ampak je bil ati s svojo štemarco preglasen tak da je bil nekaj časa v vozičku pri meni na vrtu dokler ni skoraj ven padel, ker ga je vse zanimalo in sem ga preselila na deko. In ta pikec moj mali se očitno boji trave!!!user posted image Z dedijem sva se zvijala od smeha, ko je priplezal do roba deke, se nekaj časa koncentriral, na hitro prijel eno travico in umaknil roko kot da ga je speklo, hihiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mišek mali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sara je pa s prvim dotikom travice atu na vrtu pomagala pokositi travo user posted image  ji je bilo tko fajn, da je kar trgala in trgala tisto travo user posted image  celo uro je sedela na dekici, jo trgala in se kakopak pogovarjala z njo user posted image

_____________________________

"Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni." (mati Terezija)

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 20:59:16   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

IZVIRNO SPOROČILO: gloria

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

oj............smo se potepali po arboretumu volčji potok.........je res lepo, k cvetijo tulipani, narcise, magnolije.....lepo.user posted image


...o super...kako je LN preživela v vozičku



Zdaj ji je pa všeč naenkrat v vozičku, ko se toliko dogaja. Lumpika mala. Pa saj prav tak.

fajn. je skoz čebljala, se smejala.....pa ni bilo preveč gužve niti preveč vroče.

evo, tkole je uživala........

user posted image

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 21:01:35   
Alenka_
okej dovolj monologov. se grem mal stisnit k možku na kavč user posted image  Sara pa lepo sanja že slabe 3 urice user posted image  naj le trajaaaa..aaa...aa...a.. user posted image

_____________________________

"Ne moremo narediti Velikih stvari - le drobne stvari z veliko ljubezni." (mati Terezija)

(odgovor članu Alenka_)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 21:02:46   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

joj, jaz imam tudi za likati.........user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


ja pa ne  user posted image   user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ključek)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 21:03:03   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: Alenka_

IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Lana Neja je pa prava princeska v temle klobičku!

Ana, lubica mala, naj čim prej minejo te pikice!

Jaz sem bila pa danes pridna. Po kosilu sem pomagala mojemu, ki je steno podiral (malo preurejava) ven nosit cegle, vmes sem pa še na vrt plela pa sejala... Lovro je nekaj časa spal v sobi ampak je bil ati s svojo štemarco preglasen tak da je bil nekaj časa v vozičku pri meni na vrtu dokler ni skoraj ven padel, ker ga je vse zanimalo in sem ga preselila na deko. In ta pikec moj mali se očitno boji trave!!!user posted image Z dedijem sva se zvijala od smeha, ko je priplezal do roba deke, se nekaj časa koncentriral, na hitro prijel eno travico in umaknil roko kot da ga je speklo, hihiuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  mišek mali user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sara je pa s prvim dotikom travice atu na vrtu pomagala pokositi travo user posted image  ji je bilo tko fajn, da je kar trgala in trgala tisto travo user posted image  celo uro je sedela na dekici, jo trgala in se kakopak pogovarjala z njo user posted image


Jaz jo bom tudi dala na dekico jutri, če bo lepo vreme in sonček. Gremo na piknik k prijateljem.

(odgovor članu Alenka_)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 21:03:54   
pf
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

IZVIRNO SPOROČILO: Me to you

joj, jaz imam tudi za likati.........user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


ja pa ne  user posted image   user posted image


Jaz tudi ne, ker sem že vse zlikala danes. user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Septembrski sončki 2008-6. del..... :)
25.4.2009 21:17:30   
pf
Jaz pa grem pred TV, čvekic za chat itak ni. 

(odgovor članu pf)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?