|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
17.9.2009 13:10:11   
mate0ja
Kaj pomagajo koncesije, če pa nihče ne pride skozi stroge (prestroge kriterije). Mi imamo malčico v privat vrtcu (čeprav se mu ne sme reči vrtec dokler ne dobi koncesije - ne vem zakaj), kjer so dali vlogo za pridobitev koncesije, pa jih nihče niti pogledat še ni prišel. Imam pa podatke za neko drugo skopinico, kjer so jim prošnjo zavrnili zaradi banalnih detajlov kot so velikost garderob in urejenost umivalnice. Za javne vrtce pa je vse dobro. Lahko imajo razsuta in nevarna igrala, azbestne strehe, visoke omare s policami po katerih se da odlično plezat, Nizka nezaščitena okna in okenske police, da še zračit ne morejo prostorov, ker bi sicer lahko kakšen otroček padel skozi okno. Da ne govorim o pokvarjenih pipah v umivalnica. A moram še naštevati, sej verjetno veste o čem govorim.

(odgovor članu mami 3)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
17.9.2009 20:14:52   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: mami 3

Saj ne morem verjet - MOL je čakal do sedaj in upal, da jih bo nekaj 100 odstopilo od pogodbe? Sicer se pa ne veselit prezgodaj. S to aktivnostjo "...bodo poskušali zagotoviti...". Ker ni nobenega jamstva če in kdaj iz tega kaj bo, ste oz. boste tisti, ki mesta v vrtcu nimate, prav gotovo poiskali privat varstvo. Otrok se bo tete/sosede/varuške navadil, zato ob čudežu, da vas iz vrtca le pokličejo, ne boste hoteli otroka premeščat; z velikim stroškom privat varstva ste se pa tako ali tako že sprijaznili... Pa se bodo čakalne vrste ščistile in po novem letu bo MOL s ponosom izjavil, da brez varstva ni nobenega malčka več.

Čeprav smo mi mesto v vrtcu le dobili, sem vseeno jezna. Tako se z ljudmi (otroci) ne dela!



he he se strinjam...

no mi mesta še nimamo...smo pa na 9 mestu zaenkrat in smo sredi dopusta prejeli pošto, da nam pripada mesto v dislocirani skupini...vendar morajo najprej prejeti sredstva, da to zadevo obnovijo...prostori so v stanovanjskem bloku poleg vrtca, kjer je pred leti že deloval vrtec...

no ja in spet čakamo zaradi MOLa, ki upa, da ni res pa je...sem tudi jaz besna...kako pa lahko lepo prosim pri tako povišanem številu rojstev pomislijo na to, da jih bo toliko odstopilo...še bolj žalostna pa je naslednja zadeva...v vrtcu sta v jaslih samo 2 punčki...nekaj jih pride do novega leta...po novem letu pa še ostali...nekateri imamo pa otroke doma...he he...pol se pa pojdi...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu mami 3)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
24.9.2009 20:24:43   
Onasiss
A je katera slučajno dobila vrtec in kje???? Ker tole vodi že v skrajnost... Sem dobila namig od ene pravnice, ki je tudi v svetu vrtca, da bi šli v tožbo.....
 
user posted image  Sprva mi je bila misel bizarna, ampak če res bolje pomislim, da glede na zakon, ki pravi o zagotovitvi vrtca oz iskanje drugih alternativ, če je za več kot eno skupino otrok brez vrtca in da do sedaj še vedno ni nič storjenega..... potemtakem res nič ne naredijo v tej smeri. Poleg tega  mi lahko 1000 rečejo, da se trudijo, učinka ni nobenega saj je še vedno po meni znanih podatkih zagotovo vsaj 70% otrok za I. starostno skupino ostalo brez vrtca in ga dobijo šele s prihodnjim šolskim letom.
 
Ampak kaj bo potem s tistimi oreoci, ki se bojo naslednjo jesen vpisovali  na novo v vrtec? Koliko izmed njih bo ostalo pred zaprtimi vrati? In na ta način se bo zgodba ponavljala......dokler.......?

_____________________________

So what....

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
24.9.2009 20:38:55   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: mlea

A je katera slučajno dobila vrtec in kje????
 


no mi mesta še nimamo...smo pa na 9 mestu zaenkrat in smo sredi dopusta prejeli pošto, da nam pripada mesto v dislocirani skupini...vendar morajo najprej prejeti sredstva, da to zadevo obnovijo...prostori so v stanovanjskem bloku poleg vrtca, kjer je pred leti že deloval vrtec...


smo pa 9 na čakalni listi...vzeli jih bodo 14najst...

me pa bolj jezi to, da so pa nekatere skupine pol prazne zato, ker pridejo nekateri otroci šele po novem letu...veš kako je potem meni???






_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
24.9.2009 20:43:51   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

IZVIRNO SPOROČILO: mlea

A je katera slučajno dobila vrtec in kje????
 


no mi mesta še nimamo...smo pa na 9 mestu zaenkrat in smo sredi dopusta prejeli pošto, da nam pripada mesto v dislocirani skupini...vendar morajo najprej prejeti sredstva, da to zadevo obnovijo...prostori so v stanovanjskem bloku poleg vrtca, kjer je pred leti že deloval vrtec...


smo pa 9 na čakalni listi...vzeli jih bodo 14najst...

me pa bolj jezi to, da so pa nekatere skupine pol prazne zato, ker pridejo nekateri otroci šele po novem letu...veš kako je potem meni???


Ja si predstavlja, sicer tudi mi rabimo šele januarja, vem pa da trije pridejo še kasneje, mislim da marca......
 
Določene stvari me res pojezijo, predvsem to, da tisti, ki POTREBUJEMO vrtec, ker moramo v službo čakamo, tisti, ki pa se po riti praskajo, pa dobijo vrtec.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  se bo grdo slišalo, morda, AMPAK OČITNO JE DA V NAŠI DRŽAVI PODPIRAJO LENOBO......user posted image

_____________________________

So what....

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.9.2009 14:48:12   
žaki
Ko smo dobili odločbo, smo bili 94. na čakalni listi. Danes sem se oglasila v vrtcu, da se pozanimam kje smo zdaj. Nahajamo se na 61. mestu. Ponovno se moramo vpisati konec marca, če bomo sploh lahko dobili septembra. Nekje 200 otrok je letos ostalo brez vrtca na viški občini  ...

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.9.2009 15:43:37   
mala zirafa
Poskusit z advokatom.

(odgovor članu žaki)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.9.2009 19:55:04   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: žaki

Ko smo dobili odločbo, smo bili 94. na čakalni listi. Danes sem se oglasila v vrtcu, da se pozanimam kje smo zdaj. Nahajamo se na 61. mestu. Ponovno se moramo vpisati konec marca, če bomo sploh lahko dobili septembra. Nekje 200 otrok je letos ostalo brez vrtca na viški občini  ...


zakaj ponivno vpisati???...saj ste vendar v čakalni listi in imate prioriteto???...al se tako vpisuješ iz leta v leto in padaš skozi, ker nimaš 3 otrok???


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu žaki)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
25.9.2009 20:02:43   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: resnično srečna

IZVIRNO SPOROČILO: žaki

Ko smo dobili odločbo, smo bili 94. na čakalni listi. Danes sem se oglasila v vrtcu, da se pozanimam kje smo zdaj. Nahajamo se na 61. mestu. Ponovno se moramo vpisati konec marca, če bomo sploh lahko dobili septembra. Nekje 200 otrok je letos ostalo brez vrtca na viški občini  ...


zakaj ponivno vpisati???...saj ste vendar v čakalni listi in imate prioriteto???...al se tako vpisuješ iz leta v leto in padaš skozi, ker nimaš 3 otrok???


Ja, na novo se mora vpisati. Na prijavnici je rubrika, ker označiš, da je otrok na čakalni listi iz preteklega leta. To tvojo prijavnico poiščejo in ti pri novi upoštevajo dodatnih 10 pik + vse tiste točke, ki jih pridobiš z novim vpisom.... Zato pa pravim, da za novorejene edine otroke v vrtcih prihodnje leto ne-bo.

_____________________________

So what....

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
6.10.2009 12:40:12   
Onasiss
Ne vem, če ste tole gledale.....
http://www.rtvslo.si/play/vrtinec/ava2.45870628/

Sicer pa baje res nekaj delajo na tem... bomo vidli...

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
6.10.2009 13:07:21   
resnično srečna
no mi smo že 8. v čakalni vrsti, nova enota naj bi se formirala oktobra, ko bodo sredstva in obnova končana...pogodbo naj bi podpisali nekje konec septembra...

we will see...

kar se pa tiče brezposelnih mamic...hmmm aktivna iskalka zaposlitve ne more dobiti nove službe, če ima doma mladička se ti ne zdi?

no jaz obsojam tiste, ki imajo otroka le formalno vpisanega v vrtcu, tam ga pa ni...pa ne zaradi bolezni...ampak ker jim tako paše...to mi je bolj brezveze...ali pa tiste, ki niti ne iščejo službe in so že leta doma...čeprav...otrok potrebuje družbo otrok...potrebuje igro s sovrstniki in tega doma pri mamici enostavno ne more dobiti...

no ja...upam, da bo boljše planiranje v bodočnosti...sicer je pa za vse skupaj kriva država in ne samo mesto Ljubljana...verjamem, da je Jankoviću težko...

_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
27.10.2009 10:57:19   
buhtlčk
Samo kratko javljanje (služba user posted image )

Moram sporočit, da smo dobili vrtec. Hmm, u bistvu dva. V ponedeljek začne naš mali hodit v Najdihojco. Dobil smo pa še mesto v Cicibanu. Kako kaj ostalim kaže? Mi smo bili kar daleč na čakalni listi...

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
27.10.2009 13:20:09   
resnično srečna
smo na čakanju...vrtec namreč prenavlja dislocirano enoto...najprej naj bi bila septembra, potem oktobra...sedaj smo dobili pošto, da imajo prevzem 2.11....torej upam, da decembra pridemo v vrtec...

_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
27.10.2009 13:23:31   
mate0ja
Jest se morm pa mal potožit kar se tiče vrtca. So mi že drugič razočaral. Prijavili smo se v vrtec Pod gradom v enoto v Prulah. In prejšnji teden (komaj smo se navadili na varstvo katerega trenutno obiskuje) me kličejo, da imajo zame mesto v njihovi enoti, ki se nahaja pod gradom. Sem bla čist začudena, ker za ta vrtec sploh nisem dala prošnje, ker je absoutno rpeveč oddaljen zame. Mesto je zaprto za ves promet, in v okolikci starega trga ni nikjer prostih parkirnih mest. Tako bi mogla vsak dan z malčico v naročju prehodit več kot kilometer, da sploh ne pomislim kako to zgleda v džju in snegu.

Sm se mal zbunila, ker tja res nismo dal prošnjo za tja, pa mi je gospa prav osorno povedala, da oni imajo več enot in pravico prerazporejati otroke v druge enote kot se njim zljubi. In tako smo avtomatsko padli dol iz čakalne vrste in drugo leto spet enak problem kot letos verjetno.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   [Brisano sporočilo]
27.10.2009 13:42:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mate0ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
28.10.2009 8:12:24   
piko12
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin

pri nas, vrtec ciciban, enota pastirčki, bodo v kratkem odprli, mislim, da 5 prenovljenih igralnic.


A bodo knjižnjico izselili? Ciciban bo tudi v BS3 odprl še eno enoto, ki je tam nekoč že bila,  tako da nekaj se dogaja...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
28.10.2009 8:51:05   
anitka7
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

Jest se morm pa mal potožit kar se tiče vrtca. So mi že drugič razočaral. Prijavili smo se v vrtec Pod gradom v enoto v Prulah. In prejšnji teden (komaj smo se navadili na varstvo katerega trenutno obiskuje) me kličejo, da imajo zame mesto v njihovi enoti, ki se nahaja pod gradom. Sem bla čist začudena, ker za ta vrtec sploh nisem dala prošnje, ker je absoutno rpeveč oddaljen zame. Mesto je zaprto za ves promet, in v okolikci starega trga ni nikjer prostih parkirnih mest. Tako bi mogla vsak dan z malčico v naročju prehodit več kot kilometer, da sploh ne pomislim kako to zgleda v džju in snegu.

Sm se mal zbunila, ker tja res nismo dal prošnjo za tja, pa mi je gospa prav osorno povedala, da oni imajo več enot in pravico prerazporejati otroke v druge enote kot se njim zljubi. In tako smo avtomatsko padli dol iz čakalne vrste in drugo leto spet enak problem kot letos verjetno.



to pa prvič slišim da te lahko kr tko prerazporejajo...če ne napišeš da želiš tud v to enoto pol te oni ne morejo prisilit,lahko te sam vprašajo če želiš jo dat v to enoto. Ne pusti se da te vržejo dol s čakalne liste,mogoče je pa njihov namen. Res se ne pusti,pejt osebno tja in tud rečida boš počakala, ko bo kej frej v taki enoti kot si napisala da si želiš. Če te vprašajo ja a ne rabite varstva se zmisli da je pač glih ena prjatlca brez službe ostala in jo pazi in ker že išče novo službo ne veš kolk dolgo bo še lahko tako al pa kaj podobnega,ne rečt da da jo maš pri privat varuški.


_____________________________

Everything will be OK in the end.If it"s not OK,it"s not the end yet.

30.1.2006 - Nik
17.9.2009 - Neli

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   [Brisano sporočilo]
28.10.2009 10:29:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu piko12)
  Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
28.10.2009 14:36:51   
mate0ja


to pa prvič slišim da te lahko kr tko prerazporejajo...če ne napišeš da želiš tud v to enoto pol te oni ne morejo prisilit,lahko te sam vprašajo če želiš jo dat v to enoto. Ne pusti se da te vržejo dol s čakalne liste,mogoče je pa njihov namen. Res se ne pusti,pejt osebno tja in tud rečida boš počakala, ko bo kej frej v taki enoti kot si napisala da si želiš. Če te vprašajo ja a ne rabite varstva se zmisli da je pač glih ena prjatlca brez službe ostala in jo pazi in ker že išče novo službo ne veš kolk dolgo bo še lahko tako al pa kaj podobnega,ne rečt da da jo maš pri privat varuški.



Dejansko jim nisem dolžna popolnoma nič razlgat kje je trenutno malčica v varstvu. Bolj se mi zdi, da morajo oni meni razložiti po katerem členu katerega zakona oziroma po katerem pravilniku imajo oni pravico otroka prestavljat v druge enote. Jest sicer že kar nekaj časa nisem pregledovala zakonov in pravilnikov, ki urejajo področje vrtcev, tako da ne bom napamet govorila. In dejansko sem vprašala kje lahko preberem, da imajo pravico prerazporejati v druge enote in gospa ni vedela. Od mene zahteva pisno zavrnitev, da bo lahko oddala mesto naprej ampak sem ji razložila, da je ne dobi dokler ona mene pisno ne obvesti po katerem zakonu oziroma pravilniku lahko mojega otroka utaknejo kamor se jim zahoče.
Sicer sem zaradi tega sama s sabo skregana, ker se zavedam, da dokler jaz ne zavrnem ne morejo mesta ponuditi drugemu, ki ga mogoče zelo potrebuje in bi ga z veseljem sprejel, vendar moram tud zase poskrbet in kljub zavrtnitvi ostat na čakalni listi, ker mi edino to prinaša prepotrebne točke za vpis naslednje leto. Na žalost je tako, da delam škodo nekomu drugemu, zato da se lahko borim za svoje pravice. Pa taka pravna država. Namesto da bi se ukvarjal z ureditvijo zadostneh mest v vrtcih za naslednje leto na premeten način pucajo sezname, zato da se bodo lahko širokoustl, da so spucal čakalne vrste. Za zjokat.

< Sporočilo je popravil mate0ja -- 28.10.2009 14:37:11 >


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu anitka7)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
28.10.2009 14:54:50   
Onasiss
mateja01-oprosti...meni pa se zdi, da si krivična. Jaz bi dala otroka v katerikoli vrtec, pa četudi bi ga morala na drug konec Ljubljane vozit. Navsezadnje mi je vseenokam, samo da dobimo vrtec. To kar pa si ti naredila....s tem si dala možnost, da tvoj prostor lahko zasede tudi otrok, ki ni prijavljen v MOL.

Ampak kone koncev... ali nismo zbirale podpise za nove oddelke, pa ne glede na to kje se bojo odprli??? Če pa pričakuješ, da ti bojo odprli pred vrai se motiš.... Torej se ne pritožuj, da boš morala naslednje leto spet od začetka.....

_____________________________

So what....

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
28.10.2009 14:58:33   
Onasiss
Pa še eno vprašanje.... kaj pa bi po tvojem morali narediti v primeru, če bi obnavljali enoto???? Oni imajo vso pravico premestiti otroke v drugo enoto iz takih ali drugačnih razlogov.....

_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
6.11.2009 6:46:05   
resnično srečna
eto...pa smo včeraj imeli prvi dan uvajanja v vrtec...2.11. smo dobili pošto, da 4.11. pridemo podpisat pogodbe, pogledat prostore, spoznat vzgojiteljico in varuhinjo...in tam smo izvedeli, da se naslednji dan že začne...

je pa kriza he he...po eni strani presenečenje in veselje, ker končno je varstvo...po drugi strani pa šok...da to je to...in da sedaj otroka ne bo več s teboj toliko kot doslej...ampak je fino...Iza raste in prav je, da gremo naprej...



_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
7.11.2009 20:03:37   
Taula
Mi še vedno nimamo vrtca, ma se ne sekiram več, ker sem jo dala v privat varstvo (isto stane kot vrtecuser posted image ) in sem zelo zadovoljna, ker vidim da mala tam cveti. Tako da niti ne preverjam na katerem mestu smo po novem.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
7.11.2009 22:48:25   
resnično srečna
Taula super, da si zadovoljna in predvsem, da je otroček srečen...tudi iza je prva dva dni preživela bp...sem jo že prvi dan za pol ure zapustila...nobenega joka in tudi, ko sem se vrnila me je bila sicer vesela ampak ni bila pa tako srečna, da bi skočila iz svoje kože...očitno smo se super vzgojile he he...pa si zaupava...in ve, da se vrnem, če jo pustim...

drugače pa...ej iz našega vrtca se pol staršev sploh ni oglasilo...in ker dokler ne napišejo odstopne izjave ne morejo prostega mesta dati drugemu otroku...bo v naši skupini le 6 otrok...žalostno od staršev...sploh to...da ne odgovarjajo na pošto...in da posledično nekdo, ki krvavo rabi varstvo izvisi...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
12.1.2010 19:11:18   
Onasiss
Po dveh pismih gospodu županu, osebni obisk pri njemu, enemu kupu pritožb smo včeraj KONČNO podpisali pogodbo. Z uvajanjem začnemo v ponedeljek. Prostor se je čudežno našel po odpovedi enega otroka. HVALA BOGU, da se je vse skupaj srečno končalo. Jutri je namreč zadnji dan porodniške, malčica bo v soboto dopolnila 11. mesecev v ponedeljek gre pa  v vrtec.user posted image user posted image user posted image

Veliko sreče tudi vsem ostalim.

_____________________________

So what....

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 [13] 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?