|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
30.4.2009 11:17:55   
sazi
res vam želim, da bi vam uspelo.
Pa kot je že ena napisala - ne biti tako črnoglede. Jaz sem lani dala v 5 vrtcev in povsod dobila negativen odgovor. Že v juniju pa so me iz treh od teh vrtcev klicali, če še potrebujemo prostor - da ga imajo.
No, po tehtnem razmisleku sem se odločila in čakala na mesto v želenem vrtcu, ki je najbližje domu in mesto tudi dobila, vendar šele decembra.

No, to je bilo lani za sina, za hčerko letos bomo pa verjetno zviseli, ker se mi porodniška konča februarja 2010 in takrat še ne bo nobene skupine letnikov 2009 v našem vrtcu. AMpak se bom že nekako spopadla s problemom.,

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
30.4.2009 11:19:52   
janezek67
Predlagam, da dopis pošljemo direktno na Jankoviča in na Pobude na mestni občini.

Predvsem predlagam, da poizkušamo delovati na njegov ego "dobrega in sposobnega" župana.  Ker so drugo leto volitve, je to tudi priložnost, da se vsaj na tem področju izkaže, če hoče še biti župan mesta.

Imam pa zanj še en predlog in sicer, da namesto stadiona na Stožicah tista trgovska družba sezida en velik vrtec, v katerega bodo imeli dostop tisti, ki niso dobili mesta v sedanjih vrtcih. Ker smo izpadli starši otrok, ki bi v glavnem plačevali dokaj polno ceno, bo takšen objekt celo finančno donosen.

Druga možna lokacija pa so Celovški dvori. Stanovanj tako ali tako ne morejo tam prodati, pa naj del teh blokov začasno predelajo v dodatni vrtec. Čeprav mi lokacija osebno ne odgovarja, pa bom vseeno v sili vozil otroka tudi tja.



(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
30.4.2009 11:24:22   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: janezek67
Ker smo izpadli starši otrok, ki bi v glavnem plačevali dokaj polno ceno, bo takšen objekt celo finančno donosen.



Starši edincev, si pozabil, tako da situacije drugi otrok zastonj ni, evo profita user posted image
Ma ne, resno. Saj je človek z lastnimi otroki in z odgovornostjo do ''svojega'' mesta. Dopis pa bi šel tudi njemu ja, v vednost. utopično je namreč misliti, da se lahko sam ukvarja z vsemi stvarmi, vendar pa mora biti seznanjen, če ne zaradi drugega, da ''motivira odgovorne osebe'' na MOL.

(odgovor članu janezek67)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
30.4.2009 11:34:22   
mami 3
1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5 viledka
6 resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
30.4.2009 13:06:18   
novopecena


1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5 viledka
6 resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3
11. novopecena

dala sem prošnjo v vrtec šentvid in so prejeli 302 vlogi, sprejeli 57 user posted image mi smo pa na 128. mestu

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu mami 3)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
30.4.2009 13:58:11   
buhtlčk
novopecena ste dobrih 50 mest pred nami

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
30.4.2009 20:11:02   
novopecena
hehehe nič kaj fajna tolažba ni tole user posted image
je pa res da bi sama vzela v varstvo še kakšnega da bo družba našemu. sem namreč žalostni primer ko me je delodajalec nosečo poslal na zavod user posted image
tolk o tem da naj zvišamo nataliteto pol pa nimaš nobenih pravic pa fraj mesta v vrtcu pa....


_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
1.5.2009 10:36:51   
3jeMi
punce, kaj pa, če bi se tule najavile... oz. kar pojavile user posted image
http://www.ljubljana.si/si/mescani/pobude_mescanov/srecanje_zupanom/default.html

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
2.5.2009 20:57:28   
Onasiss
3jeMi-tole niti ni slaba ideja. Predlagam pa sicer, da si nadenemo neko ime na primer MI BREZ VRTCA in se namalamo pri Jankoviću, me prav zanima kakšne odgovore in rešitve nam bo podal.

_____________________________

So what....

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
3.5.2009 12:41:39   
3jeMi
jaz bi to že kar ta torek opravila... user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
3.5.2009 14:28:39   
kgobec1
Računaj na moj podpis. Javi kako in kaj.V vrtcu smo na 18. mestu, pri tebi za podpis pa ne vem.

Lp

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
3.5.2009 20:38:40   
andrejkam

IZVIRNO SPOROČILO: sazi

res vam želim, da bi vam uspelo.
Pa kot je že ena napisala - ne biti tako črnoglede. Jaz sem lani dala v 5 vrtcev in povsod dobila negativen odgovor. Že v juniju pa so me iz treh od teh vrtcev klicali, če še potrebujemo prostor - da ga imajo.


se mogoče spomniš, na katerem mestu si bila. Mi smo na 193., tako da upanja nimam, da bi me poklicali.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
3.5.2009 20:41:21   
andrejkam

IZVIRNO SPOROČILO: janezek67

Imam pa zanj še en predlog in sicer, da namesto stadiona na Stožicah tista trgovska družba sezida en velik vrtec, v katerega bodo imeli dostop tisti, ki niso dobili mesta v sedanjih vrtcih. Ker smo izpadli starši otrok, ki bi v glavnem plačevali dokaj polno ceno, bo takšen objekt celo finančno donosen.


točno o tem sem razmišljala danes, ko sem se peljala tam mimo!

(odgovor članu janezek67)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
3.5.2009 20:44:31   
andrejkam

1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5 viledka
6 resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3
11. novopecena
12. andrejkam

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
3.5.2009 20:48:02   
lenček

1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5 viledka
6 resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3
11. novopecena
12. andrejkam
13. lenček (v upanju, da je tokrat 13 srečna ;))



(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
3.5.2009 20:51:01   
lenček
Andrejka,
tut mi smo na 197. Moj sinko je rojen 30. 12., itak bo v šoli najmlajši, zdaj ima pa še ful malo točk, ker ni rojen pravega meseca. Ta bedarija z vrtci je kriminal. Sem Jankoviča za 1. maj na Rožniku srečala, pa me je moral moj nazaj držat, ko se je sinku ljubko nasmihal, mene pa je imelo, da bi mu povedala par krepkih. Padec natalitete my ass.

(odgovor članu andrejkam)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
3.5.2009 21:13:44   
buhtlčk

1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5 viledka
6 resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3
11. novopecena
12. andrejkam
13. lenček
14. kgobec1


< Sporočilo je popravil buhtlčk -- 3.5.2009 21:14:39 >

(odgovor članu novopecena)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
3.5.2009 21:20:37   
buhtlčk
No, pa se nas je nabralo več kot za en oddelek user posted image

Sestavila sem dopis. Vsem podpisanim ga bom dala na mail. Popravite, komentirajte... Ko bo verzija potrjena spodnje nicke zamenjamo za imena, priimke in naslove, dodamo podpise in pošljemo. Če pa želite in se hitro domenimo, lahko že odnesete na MOL v torek. Jaz osebno bi za začetek poskusila z dopisom, potem pa da vidimo odziv. Kaj več kot bo odgovor na to tudi ustno ne bo, pa mora na dopis vsaj pisno odgovorit, če nič drugega.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
3.5.2009 21:36:37   
buhtlčk
Imate mail.

Če sem koga slučajno spustila ali pa ni dobil naj sporoči.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
3.5.2009 22:16:20   
buhtlčk
3jeMi te dodam na seznam?

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 7:52:32   
mami 3
Dopis je napisan korektno, opozarja na našo stisko, hkrati je vljuden. Prostor za jadikovanje, medsebojno tolažbo ter iskanje vzrokov za trenutno stanje (ali je to baby boom, brezplečen 2. otrok, formalno preseljevanje ali še kaj) je na forumu, pismo županu pa mora kratko - prav tako, kot si ga napisala.

Se strinjam, da najprej pošljemo dopis. Se mi zdi, da tudi če gremo k županu jutri (5. maja), ne bomo zvedele prav veliko novega. Do 15. maja, ko se izteče rok za podpis pogodb v nekaterih (vseh?) vrtcih, in dokler ne zložijo skupaj vseh preostalih prijav, po moje tudi MOL in vrtci tavajo v temi. Sicer ne razumem, kako jim je tako težko obdelati 5.000 vlog - informacijska kamena doba.

Buhtlčk, hvala za dosedanji trud.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 8:06:59   
buhtlčk
mami 3 me veseli, da je dopis ustrezen, prav to sem imela v mislih (kratkost in vljudnost, se mi zdi ustrezno). Tudi z drugim odstavkom se zelo strinjam, sploh s kameno dobo user posted image .

Vprašanje: kako izvedemo podpise? Se dobimo in ''na roke'' (bolj organizacijsko zahtevno vendar bolj resno izpade) ali se samo natipkamo in se na primer podpišem jaz za vse ali pa celo nobeden in pošljemo po mailu?

(odgovor članu mami 3)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 8:09:21   
buhtlčk
Če ste za to, da se dobimo in podpišemo, predlagajte dan in kraj. Meni je vseeno, če pa bo dopoldne, bi bil ustrezen kak nakupovalni center, da je prostor za vozičke.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 8:11:31   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Vprašanje: kako izvedemo podpise? Se dobimo in ''na roke'' (bolj organizacijsko zahtevno vendar bolj resno izpade) ali se samo natipkamo in se na primer podpišem jaz za vse ali pa celo nobeden in pošljemo po mailu?



ja bi bilo najbolje, da se kar osebno podpišemo...lahko pa ti na ZS pošljem moje pravo ime in priimek...in te potem napišeš...pa se kot zastopnik vseh podpišeš...

v bistvu pa pohvala...zelo dober dopis...

in očitno nas je teh še veliko...

vsaka je gotovo v svojem forumu po mesecu...opozorite kolegice, ki niso dobile mesta, da se tudi podpišejo tukaj...ali pa da pridejo na mesto srečanja...pa da nas bo res še veliko več...




_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 8:12:37   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Če ste za to, da se dobimo in podpišemo, predlagajte dan in kraj. Meni je vseeno, če pa bo dopoldne, bi bil ustrezen kak nakupovalni center, da je prostor za vozičke.


BTC...Hala D...kavarna Grad...tam je veliko prostora, saj je center pod Emporiumom prazen...pa tudi vozičke se da brez problema parkirat...


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?