|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 20:07:47   
Taula
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Se mi zdi, da bi bil velik napor, da bi vsi podpisali, samo nekaj podpisov pa ne bo izgledalo najboljše. Če ste za potem podpišem za vse jaz, vi pa mi svoje podatke (ime, priimek, naslov) pošljete na mail. Obljubim, da jih bom posredovala le na MOL.




Sem ti poslala, upam da si dobila.

Hvala.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 20:45:49   
tinaaja


1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5 viledka
6 resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3
11. novopecena
12. andrejkam
13. lenček
14. kgobec1
15. katee
16. Rahelca
17. mojsoncek
18. 3jeMi
19. ursulina
20. usica
21. sarcy21
22. žabic@
23. lučka1
24. tinaaja



_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 20:46:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mlea
Mi je pa absurd tudi to, ker v vseh ostalih občinahb (mislim da so neke izjeme) dajo ob rojstvu otroka celo neko nagrado. V naši občini pa sem v odgovor dobila, da občina subvencionira vrtec.HAHAHA......Najbrž mislijo, da sem po žup priplavala.

Ah ja ... Nisem Ljubljančanka, sem pa iz Domžal, kjer ob rojstvu prav tako ne dobiš nič od nič, poleg tega so pa letos sklenili, da otrok rojenih po 1.10.2008 niti na čakalno listo ne bodo dali, kaj šele, da bi jih sprejeli ... tako da sem logično od obeh Domžalskih vrtcev dobila odgovor, velik NE. user posted image  In kaj naj zdaj? Dedki in babice pa še vsi delajo ... najbolje, da jo pred vrati vrtca pustim, ko bom mogla it v službo user posted image  al pa županu pred pisarno, ko je požegnal gradnjo neštetih novih stanovanj, nov vrtec pa raste samo eden in to samo z 8imi skupinam, kar je pljunek v morje, glede na to, da bo letos samo zaradi napačnega meseca rojstva izviselo čez 400 otrok, kje so še vsi tisti, ki so rojeni v pravem mesecu samo nimajo dovolj točk (v jaslih je pa letos prostora za celih 136 otrok) ... joj sem besna ... mah nekaj bom že ...

Drugače pa izkreno upam, da vam uspe!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 20:53:16   
buhtlčk


1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5 viledka
6 resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3
11. novopecena
12. andrejkam
13. lenček
14. kgobec1
15. katee
16. Rahelca
17. mojsoncek
18. 3jeMi
19. ursulina
20. usica
21. sarcy21
22. žabic@
23. lučka1
24. tinaaja
25. hamsin28




Nas je že za dva oddelka, ja. Mi smo dobili še eno zavrnjeno, iz Jelke 176. mesto se mi zdi po spominu.

< Sporočilo je popravil buhtlčk -- 4.5.2009 20:55:26 >

(odgovor članu Lucka1)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 20:58:17   
buhtlčk
Ojoj Otika, pa to ne more bit res user posted image . Ampak veš, da dejansko vem za primer, ko je ena pripeljala otroka v vrtec in jim ga pustila tam ter šla v službo, potem je bil pa tamal sprejet. Hm...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 21:28:41   
Onasiss
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Ojoj Otika, pa to ne more bit res user posted image . Ampak veš, da dejansko vem za primer, ko je ena pripeljala otroka v vrtec in jim ga pustila tam ter šla v službo, potem je bil pa tamal sprejet. Hm...


NE, NE jaz jo peljem k JANKOVIĆU, namesto stadiona in đamije naj zgradi VRTCE saj na mladih svet stoji.

_____________________________

So what....

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 21:29:04   
lion
Tudi mi smo bili zavrnjeni v vseh treh vrtcih kamor smo poslal. V Zeleni jami smo na 142 mestu, v  Cicibanu na 210 mestu in v Pedenjpedu na 116 mestu. Naša malčica je stara skoraj 9 mesecov.  

Sem do amena razočarana nad tem sistemom. Prosim Buhtlck, da še meni pošlješ dopis in me vpišeš. Jaz se vam  pridružujem.

l.p.

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 21:32:46   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: lion

Tudi mi smo bili zavrnjeni v vseh treh vrtcih kamor smo poslal. V Zeleni jami smo na 142 mestu, v  Cicibanu na 210 mestu in v Pedenjpedu na 116 mestu. Naša malčica je stara skoraj 9 mesecov.  

Sem do amena razočarana nad tem sistemom. Prosim Buhtlck, da še meni pošlješ dopis in me vpišeš. Jaz se vam  pridružujem.

l.p.


O lion, a maš avgustovčko? Pridi kaj k nam na forum.
Ti pošljem takoj in te dodam.
Btw, moj zdajle komentira, da je tole vse skupaj gravž in da mu ni jasno, kdo je sploh sprejet. Ja, tud jaz sem razočarana nad sistemom user posted image .



(odgovor članu lion)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 21:34:37   
buhtlčk



1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5 viledka
6 resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3
11. novopecena
12. andrejkam
13. lenček
14. kgobec1
15. katee
16. Rahelca
17. mojsoncek
18. 3jeMi
19. ursulina
20. usica
21. sarcy21
22. žabic@
23. lučka1
24. tinaaja
25. hamsin28
26. lion




(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 21:35:30   
resnično srečna
IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

Btw, moj zdajle komentira, da je tole vse skupaj gravž in da mu ni jasno, kdo je sploh sprejet. Ja, tud jaz sem razočarana nad sistemom .




tisti, ki so bili lani zavrnjeni...pa tisti, ki imajo starejše sestrice in bratce v vrtcu....








< Sporočilo je popravil resnično srečna -- 4.5.2009 21:36:36 >


_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 21:35:42   
zband
sicer nismo iz ljubljane a se vseeno podpišemo

zband

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 21:37:30   
ursulina
vse skupaj je res ena velika žalost... user posted image  user posted image  user posted image

če bi se nas nabralo ene trideset, bi bilo super!

_____________________________

Moj januarski sonček 2008 je navihanček Lenart.
Februarja 2010 je dobil še ljubko sestrico Karlino.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 21:38:37   
buhtlčk


1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5 viledka
6 resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3
11. novopecena
12. andrejkam
13. lenček
14. kgobec1
15. katee
16. Rahelca
17. mojsoncek
18. 3jeMi
19. ursulina
20. usica
21. sarcy21
22. žabic@
23. lučka1
24. tinaaja
25. hamsin28
26. lion
27. zband





(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 21:45:22   
zband
pa saj ne morem verjeti pojdi te na en sprehod ob ljubljanici al pa na kavo kjer se zbirajo študentje in vsi ostali pa če vem ni hudič reci če podpišejo peticijo za vrtec mi vrjemi da ste v vseh časopisih in na tv, kot mame ki se borijo za pravice otrok,pa me obvesti čez en teden ,ko boste imele že toliko podpisov kot jih je potrebno za referendum,pa še jaz ti jih zrihtam 100 do petka če jih le hočeš.


pomembna so dejanja

(odgovor članu ursulina)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 22:19:53   
buhtlčk
zband hvala za podporo, se strinjam, da so mogoče tudi bolj obsežne akcije. Za začetek predlagam, da Jankoviću damo možnost odgovora, potem pa naprej. In ja, če ne bo kake rešitve, bomo naredili še kaj user posted image

Odziv je kar velik. Predlagam, da podpise zbiramo do ponedeljka 11.5., ko bodo recimo da že vse odločbe vročene.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 22:36:58   
janezek67
Predstavljeni dopis je super, vse čestitke avtorici za trud. Poslal sem tudi svoj naslov, v kolikor bo potreben osebni podpis pa bom tudi prišel na kraj podpisovanja.

Drugo leto so lokalne volitve in ne pozabimo, kaj bo naredil župan.



(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 22:39:11   
zband
najprej na forumu daj naj se vsak ki hoče podpiše pa mislim ,da jih dobite še nekaj ampak vstrajaj z temo pa bo 100 takoj vem da se MIČ ii.......,ni podpisala pa še so punce,žene,mame,ki se bodo.


srečno vam želimo.
če rabite pomoč se oglasi

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   [Brisano sporočilo]
4.5.2009 22:47:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zband)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 23:19:47   
metodp
Vsako leto ista štorija, ne ista , mnogo slabša. Pa ne mi rečt da pri vseh statistikah in matematiki ne morjo napovedat vsaj približno koliko bo potreb.
V vrtcu ciciban je 110 mest za 565 vlog, halooooo !!  Če jih je pol oddanih kar tako jih je še vedno 2 krat preveč.
Ko sem začetek leta oddajal prošnjo so mi zatrjevali, da bo ja prostor, jaz bedak pa sem jim verjel in nisem dajal prošenj drugam. Vmes še sprememba pravil točkovanja in eto smo na 63 mestu čakanja. Pa vrtec sam ni kaj dosti kriv ampak voluharji na mestni upravi. V času hiperinformatike bi lahko tudi naredil en sistem ki bi spremljal večkratne prošnje. Z njimi sicer ni nič narobe razen tega da nimajo pojma koliko jih je.
Še v letih padanja števila otrok so imeli težave zdaj bo pa menda kar kolaps. Naj kakšna fasada ali pa nov asfalt počaka, otroci ne morjo.
Široka akcija pritiska je edino upanje, ostali forumi, mediji, podpisi ...

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
4.5.2009 23:36:14   
metodp
Prosim če lahko dobim ta dopis, računaj na moj podpis.

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 8:01:59   
buhtlčk


1. buhtlčk
2. mlea
3. Taula
4. janezek67
5 viledka
6 resnično srečna
7.tanci29
8. irma78
9. Madre
10. mami 3
11. novopecena
12. andrejkam
13. lenček
14. kgobec1
15. katee
16. Rahelca
17. mojsoncek
18. 3jeMi
19. ursulina
20. usica
21. sarcy21
22. žabic@
23. lučka1
24. tinaaja
25. hamsin28
26. lion
27. zband
28. niia
29. metodp



Bom dopis objavila kar tukaj, da ga lahko pogleda vsak. Nicki so spodaj šele začetni, evidenco vodim pri sebi. Na koncu jih bom zamenjala za prave podatke.


Objavljam dopis županu. Če se ti zdi ok, mi na mail pošlji ime, priimek in naslov, da dodam na dopis, podpisala pa bom jaz za vse.

http://www.shrani.si/f/1R/Nz/4Ed1Z6qS/vprasanje-vpis-v-vrtec09.doc



podpise zbiramo do ponedeljka 11.5.



< Sporočilo je popravil buhtlčk -- 5.5.2009 8:02:35 >

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 9:04:11   
Madre
če nam tole ne uspe, potem se bomo en dan z vozički nastavile pred mestno hišo in to po celem pločniku pa čimvečje vozičke pripeljite, skličemo mal novinarje pa bodo videli, da mamicam ne pravijo zastonj ""LEVINJE"" user posted image user posted image user posted image ......držim pesti za vse nas in spremljam topic!

Fajn bodite in še tiste, ki se niste napisale na listo se dejteuser posted image .

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 9:08:16   
buhtlčk
janezek67 na med.over.net smo tvojo temo dopolnili z našim dopisom, saj najbrž se strinjaš user posted image . Je uredila resnično srečna, ki je odprla temo tudi na mama.si, pa da se nas staršev ''izviselih'' otrok nabere čim več.

(odgovor članu janezek67)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 9:08:31   
skorpika
prosim še mene na seznam! hvala

(odgovor članu Madre)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ljubljana vrtci ZBIRAMO PODPISE za nove o...
5.5.2009 9:09:34   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: Madre

če nam tole ne uspe, potem se bomo en dan z vozički nastavile pred mestno hišo in to po celem pločniku pa čimvečje vozičke pripeljite, skličemo mal novinarje pa bodo videli, da mamicam ne pravijo zastonj ""LEVINJE"" user posted image user posted image user posted image ......držim pesti za vse nas in spremljam topic!

Fajn bodite in še tiste, ki se niste napisale na listo se dejteuser posted image .



Tud očiji se borijo, kar mi je zelooooooooo všeč user posted image
Ja, če ne bo šlo drugače, bo res treba kar tja...

(odgovor članu Madre)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?