|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kahlica
30.4.2009 22:56:08   
J.L.
kdaj ste jo začele uporabljat pri user posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kahlica
30.4.2009 22:56:52   
Anonimen
Pri 10 mesecih.

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kahlica
30.4.2009 23:02:59   
J.L.
kaj res? pa kako se obnese? user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kahlica
30.4.2009 23:16:36   
Anonimen
Včasih ja, včasih ne. user posted image Ampak prvič se je pa obneslo, čeprav je bila samo lužica.user posted image

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kahlica
30.4.2009 23:24:38   
J.L.
očitno treba navajat in to čimprej. user posted image smo pa 2meseca starejši:)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kahlica
30.4.2009 23:26:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

očitno treba navajat in to čimprej. user posted image smo pa 2meseca starejši:)




Ja, jaz sem v bistvu začela samo iz razloga, ker se je mala pokakala zjutraj takoj , ko sem jo previla, se pravi v čisto plenico. Ko nalašč.user posted image

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kahlica
1.5.2009 8:58:28   
CatJa
Pri letu in pol ali pa še kasneje, se ne spomnim več točno. Ampak mu nikoli ni uspelo oz. mu je šla ful na živce, tako da smo prešaltali kar na wc školjko. Mlajšega pa še nisem posadila nanjo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kahlica
1.5.2009 9:12:08   
rija
ne vem točno. smo jo imeli parkirano v dnevni sobi, pa je samo enkrat sedel na njej.

je bilo pa precej pozno, je moja mami nekaj forsirala, samo mali se ni daluser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kahlica
1.5.2009 9:34:17   
J.L.
sprašujem ravno zato, ker se bojim, da je moja nebo uporabljala. nagledano pa imam eno med dražjimi, pa se mi zdi škoda denarja, če bo kahla samo za okras. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kahlica
1.5.2009 9:58:54   
Anonimen
Kupilo smo eno najcenejših in najbolj enostavno. Glavno mi je bilo, da je dovolj globoka. Na kahlico smo jo dali skoraj naslednji dan ko je začela sedeti in sicer pri 8,5 mesecih. V pleničko je kakala prva dva meseca in še potem s težavo. Doma pa izključno med previjanjem  in naga. Nisem videla druge rešitve kot kahlica. Kahlico sprejela takoj in se v plenico pokalala mogoče 2x. Mi smo uvedli rutino. Zjutraj ko je vstala takoj na kahlico. Pred vsakim obrokom na kahlico in pred spanjem na kahlico. V bistu ko je bil čas za previjanje na kahlico. Pri dveh letih je bila plenica čisto suha in v vrtcu so rekli, da je čas za odvzem plenice.

So jo pa tudi v vrtcu redno dajali na kahlico in posledično je potem cela skupina otrok pristala na kahlici, ker je otrokom bilo to zelo zanimivo.

< Sporočilo je popravil Bojana26 -- 1.5.2009 10:00:10 >

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kahlica
1.5.2009 10:22:40   
eva1
začeli smo jo uporabljati, ko sta bila zrela zanjo...mislim, da okoli 2 leta, ker prej itak ne vedo da lulajo, tudi če jim uspe v kahlico...oba sta bila čista podnevi in ponoči kakšna 2 meseca po 2 letu...in ko sta bila pripravljena, se nista skoraj nikoli več pokakala ne polulala v hlačke...men se zdi to sedenje na kahlici pri 6, 7, 10..mesecih bolj igračkanje, in čist brez veze, ker otrok ko je pripravljen reče lulat, se vsede nanjo in polula...ne pa sedi gor in se čaka, da kaj priteče-tut dvomim, da ima to kakšno vezo, kdaj bo otrok "suh"!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kahlica
1.5.2009 10:29:32   
blazka
Eva1 se čisto strinjam s tabo, da je pri 10 mesecih brez pomena dajat dojenčke na kahlico. Ko se začnejo zavedat, da dejansko lulajo in kakajo, potem pa že. Pa še to je odvisno od otroka do otroka. Eni prej, eni pa kasneje.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kahlica
1.5.2009 10:34:01   
Splišni
Tudi jaz se strinjam z evo1.

Naš na kahli ni nikoli sedel, na WC z nastavkom je začel hodit pri dveh in pol.

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kahlica
1.5.2009 14:58:43   
mateyka
naša ima 22 mesecev, vsede se na oboje občasno in "kao" kaka/lula,, se obriše s papirjem, oblečena in s plenico user posted image nikoli ni nič sproducirala, ko sem jo dala gor brez hlač tako da zaenkrat še vizualno vadimo.. user posted image
še 3 mesece nazaj je pa zbežala iz kopalnice, če sem samo omenila besedo wc, lulat, kakat.. user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kahlica
1.5.2009 15:01:40   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

sprašujem ravno zato, ker se bojim, da je moja nebo uporabljala. nagledano pa imam eno med dražjimi, pa se mi zdi škoda denarja, če bo kahla samo za okras. user posted image


in zakaj bi naj bila kahlica dragauser posted image

ma daj, ne kompliciraj, kupi eno za 5 eur....deci je itak vseeno.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kahlica
1.5.2009 15:16:39   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

sprašujem ravno zato, ker se bojim, da je moja nebo uporabljala. nagledano pa imam eno med dražjimi, pa se mi zdi škoda denarja, če bo kahla samo za okras. user posted image


in zakaj bi naj bila kahlica dragauser posted image

ma daj, ne kompliciraj, kupi eno za 5 eur....deci je itak vseeno.....


bo z večjim veseljem v uporabi. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kahlica
1.5.2009 15:21:05   
rija
pri nas rula nastavek za 2,9 eurauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kahlica
1.5.2009 15:26:34   
J.L.
ma nevem, če ji kupim ta dražjo, se bojim da ji bo bolj kot za uporabo za špil, zato bo res bolje da vzamem kaj cenejšega, pa se tako izognemo nepotrebnim problemom. je pa drugače ta, ko jo mam v mislih res lušna, zgleda ko prava. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kahlica
1.5.2009 15:40:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Bojana26

Kupilo smo eno najcenejših in najbolj enostavno. Glavno mi je bilo, da je dovolj globoka. Na kahlico smo jo dali skoraj naslednji dan ko je začela sedeti in sicer pri 8,5 mesecih. V pleničko je kakala prva dva meseca in še potem s težavo. Doma pa izključno med previjanjem  in naga. Nisem videla druge rešitve kot kahlica. Kahlico sprejela takoj in se v plenico pokalala mogoče 2x. Mi smo uvedli rutino. Zjutraj ko je vstala takoj na kahlico. Pred vsakim obrokom na kahlico in pred spanjem na kahlico. V bistu ko je bil čas za previjanje na kahlico. Pri dveh letih je bila plenica čisto suha in v vrtcu so rekli, da je čas za odvzem plenice.

So jo pa tudi v vrtcu redno dajali na kahlico in posledično je potem cela skupina otrok pristala na kahlici, ker je otrokom bilo to zelo zanimivo.


user posted image user posted image  

Naš bo star tri leta, a še vedno mi zjutraj reče, da bo imel pleničko.
Na kahlici lula že več kot eno leto, a samo kadar je nagec... takšen pa ne more hoditi naokroguser posted image .
Za kakanje bo večji problem, ker se rad takrat giblje in igra... pravzaprav najrajši kaka v stoje.
So mi svetovali, da naj kahlico postavim med igrače, da jo lažje sprejme za svojo... ampak potem bo problem s straniščem?

Čakam, da bo spoznal, da plenice niso v redu. Čez poletje ga vsekakor odvadimo. Zdaj mu je še vseeno, če ima hlače mokre ali ne, meni pa ne, ker vem, da se lahko prehladi. Stalno preoblačanje mi je težavnejše kot pa zamenjati plenico. Saj vem... lena mamica.user posted image
V jeseni bo šel prvič v vrtec in takrat, upam, bo kot ostali otroci - brez plenice.

Za učenje ni nikoli prezgodaj... pa tudi prepozno ne. Je odvisno od otroka do otroka.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kahlica
1.5.2009 15:48:56   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja


So mi svetovali, da naj kahlico postavim med igrače, da jo lažje sprejme za svojo... ampak potem bo problem s straniščem?


pri nas je bilo tako, pa laufa stranišče čisto brez problema.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kahlica
1.5.2009 15:52:06   
Anonimen
se verjetno bolj splača kupiti mehki nastavek za wc školjko, da se počuti kot odrasel??
potem lažje sprejmejo odgovornost lulanja in kakanja...

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kahlica
1.5.2009 15:55:08   
rija
naš ima čisto navadnega, trdega.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kahlica
1.5.2009 17:22:44   
mateyka
ma nevem, če ji kupim ta dražjo, se bojim da ji bo bolj kot za uporabo za špil, zato bo res bolje da vzamem kaj cenejšega, pa se tako izognemo nepotrebnim problemom. je pa drugače ta, ko jo mam v mislih res lušna, zgleda ko prava.


čaki čaki, kahlica zgleda ko prava (kahlica)? še dobr user posted image user posted image user posted image lahko bi zgledala kot luknja v tleh user posted image

ok, šalo na stran, sem pa vidla drage kahlice. majo fanfare ko se polula, zgleda kot stolček za sedet, pravi tron in ne kahlica itd.
naši sem jaz kupila tak nastavek za wc da ima stopničko in lahko sama spleza gor. ji je trenutno kar všeč. samo ne moreš vnaprej vedet kaj bo "palilo" ali kaj kupit da bo uporabljano. po drugi strani pa bo tud navadno kahlo uporaljala, če bo samo to mela na izbiro, ne? user posted image


(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kahlica
1.5.2009 18:36:53   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ma nevem, če ji kupim ta dražjo, se bojim da ji bo bolj kot za uporabo za špil, zato bo res bolje da vzamem kaj cenejšega, pa se tako izognemo nepotrebnim problemom. je pa drugače ta, ko jo mam v mislih res lušna, zgleda ko prava.


čaki čaki, kahlica zgleda ko prava (kahlica)? še dobr user posted image user posted image user posted image lahko bi zgledala kot luknja v tleh user posted image

ok, šalo na stran, sem pa vidla drage kahlice. majo fanfare ko se polula, zgleda kot stolček za sedet, pravi tron in ne kahlica itd.
naši sem jaz kupila tak nastavek za wc da ima stopničko in lahko sama spleza gor. ji je trenutno kar všeč. samo ne moreš vnaprej vedet kaj bo "palilo" ali kaj kupit da bo uporabljano. po drugi strani pa bo tud navadno kahlo uporaljala, če bo samo to mela na izbiro, ne? user posted image




evo slikce


http://soncek.si/si/fisher-price-p4326-moja-prva-glasbena-kahlica-i15334.shtml

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kahlica
1.5.2009 18:59:00   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja



Zdaj mu je še vseeno, če ima hlače mokre ali ne, meni pa ne, ker vem, da se lahko prehladi. Stalno preoblačanje mi je težavnejše kot pa zamenjati plenico. Saj vem... lena mamica.user posted image



Evo ravno o tem sem govorila..ko je otrok pripravljen, ni več morkih hlač..pri nam je bilo tako, da sem pri prvem probala 1x aprila ko je bil marca star 2 leti, pa se je polulal, pa smo dali spet plenico gor, pol pa sem junija spet probala, pa je bil čez noč suh..se mi ni več polulav v hlače, ne podnevi ne ponoči..pri tamali pa je bilo tako, da je kakšen mesec in pol nazaj(pri cca. 24mesecih) vedno dala plenico dol, takoj k se je polulala vanjo...ful jo je motlo, če je bila polulana, potem pa sem 1 vikend dala plenico dol, pa sem rekla, naj gre v kahlico lulat in je blo, enostavno jo je motlo, da je bila mokra plenica..tako da smo sedaj suhi podnevi in ponoči!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?