|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: pretirani obiski v P
22.5.2009 17:08:27   
bamoocham
Js imam rok čez 1 mesec.

Pa nas je veliko v družini.
Po moji strani (ati, mama, 2 sestri, partnerja od sester, nečak), po njegovi (mama, sestra, od sestre mož, 2 nečaka)..pa je že to vse skup 12 ljudi. Pa so samo taožji..kako naj jim rečem NE ZDJ PA NE HODIT V BOLNICO, ker bo motilo druge?

Itak bojo vsi naenkrat prišli pogledat user posted image in bojo čist veseli, js jim pa naj obiske prepovemuser posted image

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: pretirani obiski v P
22.5.2009 18:10:08   
Monni
jaz sem mojim že povedala, da se naj dogovorijo in naj pridejo eni za pol ure na začetku obiskov, drugi za pol ure v drugi polovici. Prav tako se bom dogovorila s prijatelji, da lahko pridejo v dopoldanskem času.
Ne maram gužve okoli sebe, če sem utrujena, tako da mi je čisto vseeno, kaj bi oni radi. Bodo že počakalil, da pridem domov in bodo lahko tam skakali okrog male. Sem jim tudi povedala, da te dni ko sva z pupo v bolnici naj ne pričakujejo, da si jo bodo podajali iz roke v roko, ker se tudi pikica mora malo navaditi na novo okolje. Babici in dedek že, ostali bodo pa malo počakali.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: pretirani obiski v P
22.5.2009 18:16:17   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

Js imam rok čez 1 mesec.

Pa nas je veliko v družini.
Po moji strani (ati, mama, 2 sestri, partnerja od sester, nečak), po njegovi (mama, sestra, od sestre mož, 2 nečaka)..pa je že to vse skup 12 ljudi. Pa so samo taožji..kako naj jim rečem NE ZDJ PA NE HODIT V BOLNICO, ker bo motilo druge?

Itak bojo vsi naenkrat prišli pogledat user posted image in bojo čist veseli, js jim pa naj obiske prepovemuser posted image



Zakaj pa morajo prit vsi naenkrat? Oprosti, sej men je vseen, kako se boste zvrstili, samo navodila, zakaj ne več kot 2 naenkrat so z razlogom tam. In da se tam nagužva 12 folka v sobo, kjer NE boš sama in se ne boš čisto nič ozirala na svoje cimreuser posted image Zelo grdo se mi to zdi. in zelo neuvidevno.

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: pretirani obiski v P
22.5.2009 19:44:57   
bamoocham
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

Js imam rok čez 1 mesec.

Pa nas je veliko v družini.
Po moji strani (ati, mama, 2 sestri, partnerja od sester, nečak), po njegovi (mama, sestra, od sestre mož, 2 nečaka)..pa je že to vse skup 12 ljudi. Pa so samo taožji..kako naj jim rečem NE ZDJ PA NE HODIT V BOLNICO, ker bo motilo druge?

Itak bojo vsi naenkrat prišli pogledat user posted image in bojo čist veseli, js jim pa naj obiske prepovemuser posted image



Zakaj pa morajo prit vsi naenkrat? Oprosti, sej men je vseen, kako se boste zvrstili, samo navodila, zakaj ne več kot 2 naenkrat so z razlogom tam. In da se tam nagužva 12 folka v sobo, kjer NE boš sama in se ne boš čisto nič ozirala na svoje cimreuser posted image Zelo grdo se mi to zdi. in zelo neuvidevno.


Seveda, da  se bom ozirala na svoje cimre, saj zato pravim. Ker meni je tudi 12 ljudi preveč naenkrat, sploh pa če tako piše v navodilih, jih je pa treba upoštevat.

Se bo treba razjezit, da naj upoštevajo moje želje!

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: pretirani obiski v P
22.5.2009 19:51:03   
benika
Jaz mislim tako, v P naj pride bodoči očka, stari starši in eventuelno bratje ali sestre. Itak se v P leži najmanj tri dni in če vsak dan pride ena stran familje je to čez glavo dovolj. Pri meni so prvi dan prišli na obisk moji starši in sestra, drugi dan moževi starši in sestra, tretji dan pa moja babica. In to je čez glavo dovolj.

Prijatelji pa tam nimajo kej za počet. Če ne morejo tiste tri dni počakat, da prideš domov...user posted image

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: pretirani obiski v P
22.5.2009 20:05:10   
Monni
IZVIRNO SPOROČILO: benika


Prijatelji pa tam nimajo kej za počet. Če ne morejo tiste tri dni počakat, da prideš domov...user posted image



To je pač odločitev vsakega posameznika. Meni osebno je boljše če pride moja najboljša prijateljica, s katero se slišim vsaki dan ne vem koliko let, kot pa da prideta tašča in tast, pa ne da bi imela kaj proti njima, ampak pač želim take trenutke doživet s tistimi ki so mi blizu po moji izbiri, ne pa zato ker je pač taki običaj, da ti v bolnico hodijo starši in starši partnerja. Normalno si vesel tudi njih ampak nisem pač takega mnenja, da prijatelji tja ne spadajo. S tem pa ne mislim prijateljev s katerimi se vidiš mogoče 1x na 14 dni, takšni normalno da počakajo tudi kakšen mesec, da se aklimatiziraš tudi doma.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: pretirani obiski v P
23.5.2009 12:25:26   
dany82
Jaz imam pravi problem z razporeditvijo obiskov, saj sva oba s partnerjem otroka ločenih staršev.user posted image Torej: 2 pravi babici, 2 prava dedka, 2 pomožni babici, 2 pomožna dedka. user posted image user posted image user posted image

Potem še moja sestra z družino, ter njegov brat z družino.

Nečak in nečakinja bosta v vsakem primeru user posted image videla šele doma, prijatli bodo žal morali počakat tudi na obiske doma. Ostalo "najožjo" družino bova pa razdelila tako, da bo čimmanj obremenjujoče za nas 3 ter cimro-e s katerimi bom v sobi.

Še sreča da je lahko v ptujski P partner neomejeno z mamico inuser posted image , upam pa tudi, da bom imela takšno cimro ki bo mislila tudi na nas ostale v sobi in ne samo na sebe - kar se obiskov tiče.

Je pa teško v naprej vedet kako se bo po porodu kdo počutil in kaj bo komu odgovarjalo. Bo pač treba malo zobe stisnit in upat da gremo čim prej domov.

(odgovor članu Monni)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: pretirani obiski v P
23.5.2009 14:25:57   
Lianna
Meni so pa obiski v porodnišnici totalno mimo. Razumem, da pride očka in bratje oz. sestre, ampak ostali bi lahko počakali, da pride novorojenček domov. Noben ne bo umrl, če bo videl novorojenčka starega 3 dni in ne 1 dan. Se novorojenček ne bo nič spremenil. Sploh pa če so lahko čakali 9m, bodo še 3 dni. Uglavnem jaz bi prepovedala obiske za vse ostale oz. bi uredila tako, da vidijo mamico na hodniku oz. v prostoru za obiske v sobo pa ne bi smeli. Je potrebno spoštovati tudi druge cimre in ne misliti samo nase.

(odgovor članu dany82)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: pretirani obiski v P
23.5.2009 15:03:14   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Meni so pa obiski v porodnišnici totalno mimo. Razumem, da pride očka in bratje oz. sestre, ampak ostali bi lahko počakali, da pride novorojenček domov. Noben ne bo umrl, če bo videl novorojenčka starega 3 dni in ne 1 dan. Se novorojenček ne bo nič spremenil. Sploh pa če so lahko čakali 9m, bodo še 3 dni. Uglavnem jaz bi prepovedala obiske za vse ostale oz. bi uredila tako, da vidijo mamico na hodniku oz. v prostoru za obiske v sobo pa ne bi smeli. Je potrebno spoštovati tudi druge cimre in ne misliti samo nase.


Ne bi se mogla bolj strinjat! Veste kaj vse lahko obiski prinesejo novorojenčku, katerega imunski sistem je še vedno šibek. Ne bori se tako z okužbami kot odrasli. Pa dejte si doma naštimat obiske če se vam tok mudi. Pa ogrožejte svoje otroke, od drugih jih pa pri miru pustite.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: pretirani obiski v P
23.5.2009 15:47:35   
benika
Meni so pa obiski v porodnišnici totalno mimo. Razumem, da pride očka in bratje oz. sestre, ampak ostali bi lahko počakali, da pride novorojenček domov. Noben ne bo umrl, če bo videl novorojenčka starega 3 dni in ne 1 dan. Se novorojenček ne bo nič spremenil. Sploh pa če so lahko čakali 9m, bodo še 3 dni. Uglavnem jaz bi prepovedala obiske za vse ostale oz. bi uredila tako, da vidijo mamico na hodniku oz. v prostoru za obiske v sobo pa ne bi smeli. Je potrebno spoštovati tudi druge cimre in ne misliti samo nase.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Problem je edino (vsaj v naši P), da ni sobe za obiske in da je potrebno prit v sobo k porodnici. Novorojenčka pa tudi samega ne moreš kar pustit.

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: pretirani obiski v P
23.5.2009 16:31:36   
Ploha
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Meni so pa obiski v porodnišnici totalno mimo. Razumem, da pride očka in bratje oz. sestre, ampak ostali bi lahko počakali, da pride novorojenček domov. Noben ne bo umrl, če bo videl novorojenčka starega 3 dni in ne 1 dan. Se novorojenček ne bo nič spremenil. Sploh pa če so lahko čakali 9m, bodo še 3 dni. Uglavnem jaz bi prepovedala obiske za vse ostale oz. bi uredila tako, da vidijo mamico na hodniku oz. v prostoru za obiske v sobo pa ne bi smeli. Je potrebno spoštovati tudi druge cimre in ne misliti samo nase.


se drgač čist strinjam, samo glede na to da sem bila šivana, sem zeloo težko stala, sedet itak nism mogla, najbolj mi je pasal, da sm ležala,...pa pomoje glih tisti, ki so prišli niso imel želje prou posebi vidt mene ampak novorojenčka,...no pri meni so prišli ožji družinski člani, v nedeljo sem bila sama v sobi, takrat jih je bilo v sobi kar veliko, samo so v dobrih 15 minutah vsi šli, naslednje dni sta prišla samo moj fant in mami, pri sosedi je blo isto,...

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: pretirani obiski v P
27.5.2009 10:56:26   
anabanana1981
Ja mene je to ful motil,me drgač nebi če nebi ravno v času obiskov pršla iz porodneuser posted image ,tko pa pridem ob pol dveh v sobo držim skor 4 kile težko štruco,čist zmahana od poroda in nenaspana od  celonočnih popadkov v sobo polno kravala,kjer sta obe cimri imeli obiske plus z majhnimi otroki k so frčal po sobi gor in dol.Sej po en stran ne moreš nč zato,pa tud pač mal potrpiš sam je vseen fajn da so drugi tok uvidevni do novopečenih mamic,da majo take žurke doma,sploh pa nebi rekla,če nebi blo nobenih drugih prostorov za obiske...npr- v postojni imajo fajn igralni kotiček,kamor se lahko prestaviš če že pride več ljudi.
No pa vseen upam na nadstandardno sobo v postojni...sam ne smem se preveč zanašat nato,ker se mi zdi da bo letos spet ful navaluser posted image

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: pretirani obiski v P
27.5.2009 12:01:56   
zaspančka
IZVIRNO SPOROČILO: bamoocham

Js imam rok čez 1 mesec.

Pa nas je veliko v družini.
Po moji strani (ati, mama, 2 sestri, partnerja od sester, nečak), po njegovi (mama, sestra, od sestre mož, 2 nečaka)..pa je že to vse skup 12 ljudi. Pa so samo taožji..kako naj jim rečem NE ZDJ PA NE HODIT V BOLNICO, ker bo motilo druge?

Itak bojo vsi naenkrat prišli pogledat user posted image in bojo čist veseli, js jim pa naj obiske prepovemuser posted image



Ja, enostavno rečeš, da si ne želiš imet preveč obiskov, če ne zarad sebe pa zarad cimer in nej počakajo tiste 3 dni, da prideta domov. Ful je razlika, če vidiš dojenčka 1 dan ali 3 dni starega. user posted image  K meni vem, da bo prišel samo mož. Moji so že sami po sebi rekli, da bodo prišli pogledat, ko prideva domov, možu sem pa tud že naročila, naj svojima pove, da v porodnišnici jaz ne sprejemam obiskov. In je problem rešen. user posted image

_____________________________

4.6.2009 - Tjaš
12.2.2013 - Tinkara

(odgovor članu bamoocham)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?