|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: V pričakovanju 3. +
15.5.2009 13:18:04   
Tretjinka
ciao...
še je ni user posted image
ma mene res moti, da me joškice nič ne bolijo, ker so pri prveh dveh me! user posted image

katjuša: moj ciklus ni ravno točen...je cca na 30-31 dni....se pa včasih zgodi user posted image  tudi prej, ali tudi kasnej....

nekako imam v mislih, da bom delala test v torek, ker imava v torek z user posted image  obletnico...če seveda do takrat ne priculja user posted image  ali pa me
že prej premaga firbec user posted image

srečno vsem čakajočim!

(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: V pričakovanju 3. +
15.5.2009 18:09:30   
Katjusa
ljupka držim pesti da boš imela lepo darilo za dragegauser posted image user posted image user posted image user posted image

tretjinka držim pesti in navijam za torek, da bo obletnica še lepšauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tretjinka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: V pričakovanju 3. +
15.5.2009 18:13:14   
Katjusa

NICK                                     NE PRIČAKUJEMO JE:

1. LJUBKA                                      02.05.

2. ANNERY                                    15.05.


3. ISABEAUX                                 01.06.

4. ANDRA
                                    SREČKAuser posted image user posted image user posted image

5. KATJUŠA                                  15.06.

6. TRETJINKA                                 ČAKA, DA NARDI TEST





(odgovor članu Anneri)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: V pričakovanju 3. +
15.5.2009 18:58:17   
isabeaux
Živjo punce in dobrodošla Tretjinkauser posted image user posted image

Tako lepo je videt ko je kateri uspelo...in upam da nam bo vsem v tem mesecu...user posted image

Ljubka....super...morda pa le bouser posted image  user posted image user posted image user posted image

Mene sicer še kr neki pika po jajčnikih in sluz je že bolj vodena...mi je pa Pušenjak odgovoril, da je zelo težko za verjet, da bi bili dve o, da je prej kaj pomešano s hormoni...povišan fsh....to pa ni dobro ker to potem ppomeni spet PCO...za popentuser posted image
in to potem pomeni, da ta cikel spet nič ne bo.....user posted image

čeprav pa imam vseeno malooo upanja....ker so mi tud pred našo prvorojenko govorili, da sploh ne bova mogla imet otrok po naravni poti...pa imava že dvauser posted image tako da sploh ne vem kaj naj si mislimuser posted image

pustimo se presenetit...a neuser posted image

Aja tretjinka ja imam 7 letnico pa 9 mesečnikauser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: V pričakovanju 3. +
15.5.2009 22:46:15   
ljupka
Draga isabeaux jaz temu Pušenjaku nič ne verjamem men je napisal da nič ne ve kaj bi bilo z menoj in da ne morem imet svojega telesa pod kontrolo.Ne vem kakšen je to odgovor.

Boljši so tisti zdravniki na viziti stran od pop tv,samo,ker imajo že veliko vprašanj ne sprejemajo novih,se pa z odgovorom zelo potrudijo.

Kaj pa če bi klicala svojega G po telefonu pa ti naj on razloži,če so možne dve ovulacije ali ne.Tvoj G te najbolj pozna in ti bo najlažje dal strokovni odgovor,da boš pomirjena in boš vedela na čem si.

Meni je moja lepo razložila,da ni obvezno ,da takoj pokaže+ lahko šele čez en mesec.Do 1.6.ima čas,če do takrat ne bo ne user posted image in ne + bom prišla k njej.Zdaj sem lepo pomirjena.user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: V pričakovanju 3. +
16.5.2009 13:14:42   
ljupka
Dame moje kje ste danes?Jaz sem naredila rezance,tastu in tašči skuhala obaro za otroke in vse ostale pa mesne kroglice na omaki z testeninami.Mleto meso je edino,ki mi ga Ana je.Kaj pa ve počnete?Moram še cunjce prebrat kaj jim je še prav,kaj pa ni pa v škatle in na potstrešje.  user posted image user posted image


Moram vam povedat,da imam vsak dan vse več vidnih žil na prsih,ki so kar debele in fajn vidne,kaj bi to pomenilo?Ouser posted image še vedno ne duha ne sluha.Sem kr živčna,sem pa kje se pojavi malo belega toka,drugač pa nič.Ne upam preveč upat,ker mi res ni jasno,da mi test nič ne pokaže,toda če je rekla da je možno je pač možno. user posted image user posted image user posted image

Dajte se oglasit punce,povejte kako je kaj z vami,kaj počnete?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: V pričakovanju 3. +
16.5.2009 13:42:41   
Katjusa
ljupka, kdaj delaš drug teden test? sej bo kmal 1.6user posted image user posted image user posted image in upam na najboljše


mi smo zdej v faziuser posted image jst nimam pojma kdaj imam O k nimam nikol nobenih simptomov razn vlečljive sluzi sam ji ne zaupam, ker se mi pojavlja večkrat na ciklus.......
zdej se odpravljamo na en piknik.....

isabeaux nič se ne oziraj na znake in ne meči puške v koruzo, dokler niuser posted image je vse možno.... in verjemi, čudeži se dogajajo..... pušnjak je pa tak punce mu preveč zaupajo in njegovi odgovori niso vedno na mestu, tako kot ne vprašanja.... ne vem jst sem se tud že kdaj obrnila nanj po večini za nič pametnega in seveda nisme nič pametnega nazaj doblauser posted image user posted image user posted image user posted image ciklusi so pač različni in me čakamo tistega tapraveha ko se bo prjelouser posted image

lep dan vsem skupi

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: V pričakovanju 3. +
16.5.2009 17:20:03   
isabeaux
Živjo punce...

Ja saj vem...mata najbrž prav Ljubka in Katjuša...sam je pa res ta cikel spet en čuden, jaz še zmeraj po eni strani mislim, da sta bili dve ovulaciji....sam sem pa pr tej drzugi skeptična...ker točno tako fejst me je bolelo...ko sem pred najino pupo imela tumor na jajčniku...in potem obsevanja, in zdravila...itd...ampak ni pa nikoli izginil le v mirovanje je šel...g. mi je rekla, da se je na nek način "posušil" in da  bo spet začel rasti, če bo prihajalo vsak mesec na desnem jajčniku (to je ta) do ovulacij....no in sedaj čutim o vsak mesec spet samo na desnem jajčniku...tako da ne vem...počakala bom do user posted image  ki bi naj sedaj prišla nekje 1. 6. al pa prej....in bomo videli če bo drug mesec spet isto...pol pa grem nazaj k g.user posted image

Aja levi jajčnik pa imam policističen - nefunkcionalen...zato bi pa res bilo možno, da me hormoni spet hecajo...eh....bo že...enkratuser posted image

Ljubka...držim ful pesti...in to, da praviš da se ti žile vidijo vse bolj na prsih, je po moje zelooo dooobeeer znak zaa user posted image user posted image user posted image user posted image

Katjuša...ti si kdaj poskusila s testi ovulacije?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: V pričakovanju 3. +
16.5.2009 19:33:16   
ljupka
Isabeaux saj bo boš videla,ne obupaj,dvakrat si se že borila in zmagala in darilo ob zmagi je neprecenljivo!

Zelo si pozitivna oseba in znaš marsikomu svetovat z pametnimi nasveti,rada prebiram tvoje odgovore,hočem ti samo povedat,da jih tudi sama poslušaj.Pokliči G in ti naj pove če je možno imeti dve ovulacije.Če pa misliš,da se ponavlja stara zgodba pejd prec na obisk,ne čakaj predolgo.Upam,da se motiš,mogoče je bila prvič O ,drugič pa se je samo vgnezdilo.
Koliko dni od prvega dne zadnje menstruacije si pa imela prvo ovulacijo?Bom pogledala na svoj kolendarček,gdaj je po njem normalno imet ovulacijo.Iz srca ti želim,da ti rata!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




Katjuša ne vem gdaj naj ga delam,rekla sem ,da bom počakala petek,sam ne vem,če bom zdržala,porabila sem že pravo bogatstvo za te teste,tako,da me je že minilo,pa bojim se da bo spet -.

Tretjinka kako ti?

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: V pričakovanju 3. +
16.5.2009 21:31:35   
isabeaux
Živjo Ljubka...hvala ti....user posted image

Glej imela sem 4. 5 . user posted image potem pa do 9. 5. in takrat me je začelo ful pikat po desnem jajčniku...pa sem nardila test in je bil definitivno +, pol pa ker mi je bilo absolutno prehitro, sem nardila čez par ur še en test, spet +...ok...sem si mislila, pol pa je pač prehiitra ouser posted image ...pa ok sva user posted image  in sem mislila..ok...pa bomo videli čez 14 dni a neuser posted image

Pol pa za ziher še nardim test 10.5. pa je bil negativen...kot vedno in to je tudi logično....

Pa me začne noro pikat po jajčniku spet desnem in ful je bilo sluzi, m vrat mehek malo višje ležeč in sem pač za hec nardila test..mislila da bo itak -...pa glej ga zlomka spet+, to je bilo 13. 5. ...nikakor normalno...ok...sem misllila, pa morda pa je druga o...
user posted image

No pol pa Pušenjakov odgovor...user posted image


Kaj pa vem kaj naj si mislim...s tem da me je zdaj v drugo tudi noro bolel trebuh...kar se mi tudi rado zgodi pri ovulacijah...najprej jajčnik pol pa trebuh...pa dobro...

bomo videli kaj se bo iz vsega skupaj izcimilo....user posted image

Morda pa me res presenetiuser posted image

(odgovor članu ljupka)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: V pričakovanju 3. +
16.5.2009 21:34:11   
isabeaux
Ljubka veš kaj bi jaz nardila na tvojem mestu...pojdi do g. pa naj ti da testirat kri...reči da ne veš al je bil test + al ne...ker je bila malo šibkejša črtica(pač malo hmmm..po svoje povej...saj ne da se zlažeš...saj veš malo pač prirediš resnico...) ker pol se bo pa ziher betahcg videluser posted image user posted image user posted image

Saj bo, boš videla...držim pestke za en velik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: V pričakovanju 3. +
17.5.2009 22:17:50   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: isabeaux
Katjuša...ti si kdaj poskusila s testi ovulacije?

nikoli in ko sem jemala klomifen sem imela pri G UZ v času ovulacije in je reku da ne reagiram in da nej v naslednjem ciklusu povečam odmerek in kaj je blo M sploh nisem dobla torej sem tist ciklus k G na UZ ni vidu da je prišlo do ovulacije zanoslauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ljupka kadarkoli že boš delala test ti želim user posted image
isabeaux naroči se na kak pregled reč da te večkrat boli in naj pogleda bolje žnarat pa brezveze gledat kot pa da je kej narobe

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: V pričakovanju 3. +
18.5.2009 10:14:45   
Tretjinka
ejla..

nisem zdržala do torka user posted image user posted image user posted image

danes sem dobila namig (user posted image ), da se nam januarja pridruži še eno sončece....user posted image

ker sem že imela slabo izkušnjo, se bom bolj konkretno veselila, ko bo ta rizični čas minil user posted image

kako ste ostale?

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: V pričakovanju 3. +
18.5.2009 10:21:15   
isabeaux
Čestitaaaammmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tretjinka super...res, povej mi samo, ktir test si nardila a cb? Verjamem ti, da pride sedaj spet eno čakanje, pa upanje da se bo obdržalo...če misliš s slabo izkušnjo kak ss....ampak saj se bo...samo pozitivne misli....user posted image

Vem pa kako je, jaz tudi najprej čakam na user posted image  pol pa še upam da ne bo ss....ampak dvakrat nam je že uspelo...pa ni hudič da ne bo v tretje...a neuser posted image

Sem ful vesela zate Tretjjinka...user posted image user posted image user posted image user posted image

Se mi zdi, da ar dobim vrnjeno upanje, ko je ktira od vas srečkauser posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tretjinka)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: V pričakovanju 3. +
18.5.2009 10:33:44   
Tretjinka
hvala!

test sem kupila kar v DM...hm...first sign?? nekaj takega...sem mislila, da bom za kontrolo naredila še CB, ampak sta se user posted image  tako hitro in močno zarisali, da nekako ne dvomim v rezultat....
slikica testa bi morala bit v mojem albumu...se vidi???

sem pa prav pri svoji 1. nosečnosti bila razočarana, saj so na 1. pregledu ugovovili "slepo jajce"....bila je prazna vrečka, brez otročka user posted image ....morala sem na abrazijo...to je bilo nekaj najhujšega kar se mi je zgodilo....in to prav pri 1. nosečnosti, tako, da sem vse naslednje bila čist na trnih...ampak....bodimo optimistični, ane! user posted image

srečno vsem!


(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: V pričakovanju 3. +
18.5.2009 12:26:00   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Tretjinka

ejla..

nisem zdržala do torka user posted image user posted image user posted image

danes sem dobila namig (user posted image ), da se nam januarja pridruži še eno sončece....user posted image

ker sem že imela slabo izkušnjo, se bom bolj konkretno veselila, ko bo ta rizični čas minil user posted image

kako ste ostale?

čestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa lepo in brezskrbno nosečnost

mi bi zdej mogla začet z user posted image pa slabo kažeuser posted image user posted image user posted image user posted image moj se vleže in zaspi jst pa kaj si nej poluser posted image mah še dpber da se ne mudi sam mi je škoda da ciklusi bežijo mimo... sicer pa ni rečeno da je že čas za Ouser posted image sam ZM je bla 8.5. in bi pomoje blo treba začet pred benjaminom sem imela M tud kdaj na 24 dni? mah kakrkol bo že času časuser posted image

(odgovor članu Tretjinka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: V pričakovanju 3. +
18.5.2009 12:53:25   
Tretjinka
oh, katjuša...kako mi je to znano...moj zaspi še preden se uleže user posted image user posted image user posted image  sva se spravila v akcijo prav po dogovoru user posted image
jaz bi O naskakovala za gvišno med 12 in 17 dnem....če je volja pa še kak dan plus v obe smeri  user posted image  tko, da....poženi dragega za 5 dni v boj, potem pa naj spi  naprej user posted image
pa hvala za čestitke!

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: V pričakovanju 3. +
18.5.2009 13:33:42   
isabeaux
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa






mi bi zdej mogla začet z user posted image pa slabo kažeuser posted image user posted image user posted image user posted image moj se vleže in zaspi jst pa kaj si nej poluser posted image mah še dpber da se ne mudi sam mi je škoda da ciklusi bežijo mimo... sicer pa ni rečeno da je že čas za Ouser posted image sam ZM je bla 8.5. in bi pomoje blo treba začet pred benjaminom sem imela M tud kdaj na 24 dni? mah kakrkol bo že času časuser posted image



He he he...no midva sva se tudi zmenila...edino mi je moj reku...vse maš ti prekuser posted image user posted image user posted image

In potem ni blema...ko je trebauser posted image problem je samo ko pol spet pride tečkauser posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: V pričakovanju 3. +
18.5.2009 13:35:07   
isabeaux
IZVIRNO SPOROČILO: Tretjinka

hvala!

test sem kupila kar v DM...hm...first sign?? nekaj takega...sem mislila, da bom za kontrolo naredila še CB, ampak sta se user posted image  tako hitro in močno zarisali, da nekako ne dvomim v rezultat....
slikica testa bi morala bit v mojem albumu...se vidi???

sem pa prav pri svoji 1. nosečnosti bila razočarana, saj so na 1. pregledu ugovovili "slepo jajce"....bila je prazna vrečka, brez otročka user posted image ....morala sem na abrazijo...to je bilo nekaj najhujšega kar se mi je zgodilo....in to prav pri 1. nosečnosti, tako, da sem vse naslednje bila čist na trnih...ampak....bodimo optimistični, ane! user posted image

srečno vsem!




Saj bo...samo pozitivno misli...user posted image  Sicer pa kot si napisala...pol pa ni dvomauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tretjinka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: V pričakovanju 3. +
18.5.2009 14:17:36   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Tretjinka

oh, katjuša...kako mi je to znano...moj zaspi še preden se uleže user posted image user posted image user posted image  sva se spravila v akcijo prav po dogovoru user posted image
jaz bi O naskakovala za gvišno med 12 in 17 dnem....če je volja pa še kak dan plus v obe smeri  user posted image  tko, da....poženi dragega za 5 dni v boj, potem pa naj spi  naprej user posted image
pa hvala za čestitke!

a pol so vsi deci taki, da se jim ne da druga k spat.... ne vem če misli, da bom vedno jst dala pobudouser posted image sem si že rekla, da ga bom pustila da vidim kolk dolgo zdrži brez pa sem pol jst tist k ne zdrži in napadeuser posted image user posted image user posted image user posted image

mah enga user posted image še nardimo pol mu dam pa miruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pol bomo pa sam k bo on hotuuser posted image user posted image user posted image user posted image (če verjameš)

(odgovor članu Tretjinka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: V pričakovanju 3. +
18.5.2009 14:21:10   
isabeaux
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

joj Katjuša...kolk si me zdaj nasmejala....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: V pričakovanju 3. +
18.5.2009 14:51:06   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: isabeaux

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

joj Katjuša...kolk si me zdaj nasmejala....user posted image user posted image user posted image

no vsaj eno dobro delo sem dons naredlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a ve čutite O, kak to zgleda?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: V pričakovanju 3. +
18.5.2009 14:58:39   
Tretjinka
KATJUŠA, hehe user posted image ....kot bi brala svoje misli...

jaz O od poroda dalje full močno čutim (prej nisem)....ne samo čutim, imam neznansko bolečino...tako močno me boli, da ne gre brez tablete proti bolečinam.....G pravi, da je normalno user posted image  in da mi lahko pomaga le s kontracepcijo, ki O zaustavi...meni seveda ni bilo do tega user posted image

ta mesec pa me prvič po doooooolgem času ni bolelo, ampak sem jo le čutila....kot kaže me jajčece kaznuje s to močno bolečino, ko ugotovi, da ne bo z njega nič drugega kot user posted image



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: V pričakovanju 3. +
18.5.2009 15:00:47   
Tretjinka
no, na koncu te moje "fantastične" ideje o kaznovanju, bi pašal kak smajli, ane ? user posted image  user posted image

(odgovor članu Tretjinka)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: V pričakovanju 3. +
18.5.2009 17:41:05   
isabeaux
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa



no vsaj eno dobro delo sem dons naredlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a ve čutite O, kak to zgleda?user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja ampak različno iz meseca v mesec....včasih ful boli...pika in tišči v jajčniku....drugič tako zelo boli, da sploh ne morem na noge stopit, ker me skupaj vleče...tretjič pa komaj kaj čutim, al pa sploh nič...user posted image user posted image user posted image

Je pa res, da bolečine trajajo včasih samo par minut, drugič nekaj ur, zdaj nazadnje pa celo 2 dniuser posted image user posted image user posted image

Hja če je to kazen, da se ni prijelo, pol pa je bila moja jajčka noro huda ta mesec...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?