|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: teža punčk ob rojstvu
21.5.2009 22:35:52   
macka27
ups.. rodila sem 3 dni pred rokom

_____________________________

Nushy

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: teža punčk ob rojstvu
21.5.2009 22:37:11   
tasa_m
rodila v 36 2/7 in je bila težka 2330g.

lp.

(odgovor članu macka27)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: teža punčk ob rojstvu
22.5.2009 10:26:21   
jancika
No punce, da se vam javim s konkretnimi podatki. Kot sem na začetku omenila, mi je ginekologinja ob roku napovedala 4 kg punčko. Rodila se je 5 dni čez rok in tehtala 3.410 kg, velika pa je bila 53 cm. Torej te statistične verjetnosti niso najbolj gotove, kajti pri meni se je zmotila za cele pol kg.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: teža punčk ob rojstvu
22.5.2009 16:19:50   
pekmez
 2600 kg,51 cm...drobna po mamici...in cel halo nardili zaradi nizke porodne teže...ostala v porodnišnici 1 teden...ah...smo pa vse lepo nadoknadli

(odgovor članu jancika)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: teža punčk ob rojstvu
22.5.2009 17:37:51   
emica2008
rojena v 33t 6/7, teža 2210g in 46cm.

(odgovor članu pekmez)
Neposredna povezava do sporočila: 55
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?