|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: fantek ali puncka
27.5.2009 17:45:21   
sneguljcica1
Pa sej zato me zanima kako je trebe gledat? Zadnjo M ali O?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: fantek ali puncka
27.5.2009 18:14:42   
Taddy78
Zadnjo M... meni je pokazalo prav user posted image

(odgovor članu sneguljcica1)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: fantek ali puncka
27.5.2009 20:41:32   
sneguljcica1
Tudi meni se zdi da se gleda zadnjo M. A si imela konec meseca M v naslednjem pa zanosila??

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: fantek ali puncka
28.5.2009 10:19:26   
Taddy78
Jaz sem imela zadnjo M  10.02. in sem gledala samo februar, nič drugega in gledat moraš koliko si bila stara ko si imela to zadnjo M (jaz sem jo prvič gledala po roj. dnevu in sem seveda gledala narobe)...

(odgovor članu sneguljcica1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: fantek ali puncka
28.5.2009 22:51:15   
sneguljcica1
Ja Taddy78,ampak ti si imela M v februarju in si tud zanosila v februarju... Kaj pa če bi npr. imela M v februarju,zanosila pa v marcu.... Pod kateri mesec bi morala gledat?

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: fantek ali puncka
29.5.2009 14:18:04   
logo
Pozdravljene!

Najbolje je če se na koledarju gleda 14 dan po prvem dnevu menstruacije, ker takrat ponavadi nastopi ovulacija in od takrat naprej lahko zanosiš.
Meni je za prvega user posted image  držalo, za drugega pa upam, da se tudi kdaj zmoti, ker si res želim imeti parček!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: fantek ali puncka
29.5.2009 17:13:42   
roth
HM,zanimiva temauser posted image ,jas imam hčero staro 16 let in se spolnim da sem bruhala po 5x na dan bila sem ko smrt v obras mazoljev sicer nisem imela,nosila pa v križu 8mi mesec me raspalilo nosila visoko vsi so rekli da bo fant jas pa na tiho upala na punčko,čeprav v končni fazi mi je pa bilo vseeno samo dabo vse ok zdravo,tri četrt hrane smrdelo čebule nisem smela niti videt jajc gob itd...samo sadje sladolet sladko in pica njami,sedaj paše nevem  kaj bo sem v 8t in 2 dni,mi pa paše v bistvu vse,slabo mi je bilo kaki mesec bol ponoči tudi čes dan za kakih 5 min bruhala pa nisem,slabosti so se nehale pred 2ma dnevoma mazoljov nimam nič,zaenkrat prsa me bolijo dan ali dva pa potem spet dva dni ne itd.edino do mesa mi ni glih čeprav smrdi mi ne glih,mi pa neverjetno diši poli klobasa,res me zanima kaj bo tokratin kaj ta naša počutja ko so v večini enaka za fantka in punčko kaj bo prevladalouser posted image

(odgovor članu logo)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: fantek ali puncka
31.5.2009 19:29:04   
Anonimen
ojla,v  eni reviji pa sem zasledila tako varianto:
v imenu in priimku (tvoj in od moza) prestejes R-je
to prestejes k R-ju meseca oploditve,
ce je parno st.je deklica neparno st. decek
Ne vem ce to drzi,ampak pri sosedi drzi

(odgovor članu roth)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: fantek ali puncka
31.5.2009 19:45:43   
tropical
Imamo fanta
nosila visoko
nora na sladkarije
čokolada
večerne slabosti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: fantek ali puncka
2.6.2009 14:22:41   
čipka
punčka
rodila 1 teden kasneje
jedla vseuser posted image
zredila 27 kiluser posted image



_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: fantek ali puncka
3.6.2009 9:59:31   
giotti
Najbolj veš, če nosiš fantka ali punčko, če veš, kdaj si imela ovulacijo in kdaj sta delala ljubezen. Če sta na dan O ali zelo blizu O, pred tem pa ne kaj dosti, je fantek, če sta pa najmanj tri dni pred O ali še več dni prej, potem pa do O nič več, pa je punčka. Vse ostalo pa je lari fari, tračarije in vraževerja in neumnosti za krajšanje dragocenega časa.
Mi smo točno tik pred O, pred tem nič, torej guess what we have? user posted image

Še Pušenjak o tem:
http://med.over.net/forum5/read.php?19,933824,933847#msg-933847



< Sporočilo je popravil giotti -- 3.6.2009 10:02:44 >

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: fantek ali puncka
3.6.2009 10:15:33   
giotti
Pa še en zelo nov prispevek na to temo:

http://med.over.net/forum5/read.php?19,5496790



(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: fantek ali puncka
3.6.2009 17:12:24   
sneguljcica1
Giotti a mogoče veš če je test za ovulacijo zanesljiv?? Kako sploh zgleda? Kako ga sploh uporabljaš?user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: fantek ali puncka
4.6.2009 8:53:57   
giotti
Ja, ful so zanesljivi ti testi!! Tako je nastal naš pikec in sem ful hvaležna tem testom, še posebej Ovul test, ki ga dobiš pri nas (je sicer ful drag, ampak nam se je splačalo). Jaz nikoli nisem čutila nobenih bolečin ne pred ne po ovulaciji, zato je meni to res ful, ful pomagalo. Samo mi nismo to uporabljalii zato, da bi določili spol, ampak da smo sploh vedli, kdaj se imet rad, da bo dete prišlo user posted image Vse in še več o teh testih pa si lahko pogledaš na temi "Želimo si novega člana", smo imele punce cele debate o tem user posted image

(odgovor članu sneguljcica1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: fantek ali puncka
4.6.2009 17:13:39   
sneguljcica1
Sej tud jst bi rada zanosila.. Že od avgusta lani delamo na tem,pa nič...  A tale test ki si ga omenila pokaže samo tisti dan ko imaš O,ali tud ko so plodni dnevi?? Kolk pa stane??

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: fantek ali puncka
4.6.2009 18:05:18   
sneguljcica1
Aja... Še nekaj.. A so za večkratno uporabo? A se tako kličejo "ovul test"? Hvala.user posted image

(odgovor članu sneguljcica1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: fantek ali puncka
5.6.2009 8:32:35   
pupika
Jaz sem takoj na začetku nosečnosti čutila da naj bi bil fantek, samo temu čutu tudi nisem kar 100% verjela. Potem mi je sestra v 3 mesecu nosečnosti delala test z nožem in škarjem, pa sem se kar 2 krat vsedla na škarje, na kar nakazuje da naj bi bila punčka, potem sem si pač mislila da me občutek vara. Nato mi je ponovno delal test mož in sem se 7 krat vsedla na škarje, se je hecal, da bo delal toliko časa test dokler se ne bom na nož vsedla, in po 7 poizkusih sem se vsedla na nož. Na začetku mij e pasalo večinoma bolj kislo, pojedla sem ogromno jogurtov, čokolad skoraj nič, kasneje pa tudi kar nekaj čokolade.Mazolji se mi niso delali, skratka koža se mije popravila, bila sem full utrujena, samo spala bi, pa vsaka stvar me je spravila v jok. Baje da naj bi bili ti znaki za fantka. Aja pa slabosti skoraj nisem imela.

Sodelavka je bruhala do 5 meseca nosečnosti, ni bila utrujena, ni bila trako občutljiva da bi jokala ampak se je razburjala za vsako stvar, pa moja sestra je ob izostanku menstruacije planila na čokolada, kožo je imela slabšo bolj aknasto in danes imata obe punčki, jaz pa fantka, se pravi kontra občutki.

Tisto z nožem in škarjami se pri meni ni izšlo.Kitajska tabela pri meni laže,tisto nihanje z verižico pa itak ne vem, ker sem imela en spontani splav, pa eno IMN in tisto naj bi pokazalo tudi vse splave, po takem bi jaz morala imeti 2 fantka in eno punčko. Tak da bomo vidli, ker tretja nosečnost se je obdržala.

(odgovor članu sneguljcica1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: fantek ali puncka
5.6.2009 11:58:17   
giotti
Sneguljčica,

24 do 36 ur pred O je test pozitiven, zato delaš ljubezen tisti večer, ko ti pokaže pozitivno. Najbolje je delati test okrog dveh popoldne vsak dan po končani M, pred tem pa dve uri nič piti. Takrat, ko je test pozitiven, je tudi najbolj ploden dan. Pred tem so dnevi tudi mogoče plodni, samo to je pač odvisno od tega, koliko dni v resnici lahko semenčki od moža preživijo v tvojih rodilih. Nekateri mogoče preživijo samo par ur in ti nič ne pomaga seksat kot nor pred ovulacijo, potem pa mogoče ravno na dan ovulacije ne seksaš, in spet ni nič. Skratka, najbolj ploden dan je tisti, ko je test pozitiven.

Konkreten test stane okrog 15 €, notri pa je 5 lističev, torej za pet dni. Imaš pa na trgu še cel kup drugih, dosti cenejših, naročiš preko interneta.
Testi niso za večkratno uporabo. Ja, ovul test se imenujo te, ki jih dobiš pri nas.

Ampak res pojdi na čvekanje v pričakovanju in poišči teme v zvezi s temi testi, pa se lahko tam naprej pogovarjamo, da ne zaidemo iz naslovne teme na tej strani.

Srečno user posted image


(odgovor članu sneguljcica1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: fantek ali puncka
5.6.2009 13:01:06   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Bojana82

Meni pa je tabela obakrat narobe pokazala.....


Meni isto - obakrat lih kontra.


Ja, po moje je ultrazvok bolj zanesljiv.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: fantek ali puncka
5.6.2009 15:15:37   
Isabelle
V katerem mesecu se pa vidi katerega spola je otroček?Js mam NS čez 1 mesec, takrat bom v 3 mesecu.Kolegica, ki je bla na NS v 3. mesecu mi je rekla da so ji povedli katerega spola je otrok.meni se je mal čudno zdelo ker sem bla zmeri prepričana da to lahko zveš šele bolj kasneje. user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: fantek ali puncka
5.6.2009 16:09:25   
giotti
Isabelle, ful je odvisno od tega, kdo je G, ki dela NS, koliko ima izkušenj s tem, kako je otroček obrnjen itd. Meni je na NS gledal spol dr. Pušenjak in bil zelo samozavesten, da vidi fantka. Če ni prepričan, raje ne pove ali pa reče, s kakšno verjetnostjo napove določen spol. Meni je rekel, da mi napoveduje z 90 % natančnostjo. Največkrat pa se zgodi, da je punčke malo težje tako zgodaj identificirati in jim potem večkrat kaj zraste, kot se v šali reče. Torej, če ti napovejo punčko, še mogoče ni tako sigurno, kot če ti napovejo fantka, tako sem jaz nekako dojela iz vsega prebranega na to temo. Je pa res, da večini le ne želijo že na NS napovedati spola, ker je pač manj verjetno, da zadenejo prav.


(odgovor članu Isabelle)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: fantek ali puncka
5.6.2009 16:26:52   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: sneguljcica1

Ja Taddy78,ampak ti si imela M v februarju in si tud zanosila v februarju... Kaj pa če bi npr. imela M v februarju,zanosila pa v marcu.... Pod kateri mesec bi morala gledat?


Gledala bi februar...


Tisto z R-ji pa pri meni drži user posted image

(odgovor članu sneguljcica1)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: fantek ali puncka
8.6.2009 0:33:07   
sladka_seka
pupika
 
nc hudega ce si mela spontani splav to ti kaze vse od zacetka pa do konca... mislim od prvega otroka pa do zadnega.
meni kaze da bom mela dva fantka, ampak za prvega ti bom lahko sele cez dva dni povedala kaj ej k takrat mam rok edin ce se ne bo zavleklo...hehehe

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: fantek ali puncka
8.6.2009 17:41:53   
slovenka
Ne vem, čemu trači in takšno ugibanje po nekih neverjetnih znakih, ko se da izvedeti... Mene je zanimalo in sem vprašala in so mi 4 zdravniki enako povedali in je bilo res. Nisem pa sploh preferirala enega ali drugega spola, sem pa želela vedeti za identifikacijo, ko sem razmišljala o dojenčku, da nisem mislila o dojenčku na splošno, ampak o punčki... Tega sploh ne razumem, zakaj ne bi vprašali, sploh ko zdravnik reče, kako se lepo vidi, pa komaj zadrži, da ne pove, pa mu tega ne dovolimo - potem se pa sprašujemo, a je trebuh kot hruška, a imamo kaj več mozoljev, a se lasje dovolj svetijo, koliko nam kaj sladko paše... Hm.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: fantek ali puncka
8.6.2009 17:45:06   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

Isabelle, ful je odvisno od tega, kdo je G, ki dela NS, koliko ima izkušenj s tem, kako je otroček obrnjen itd. Meni je na NS gledal spol dr. Pušenjak in bil zelo samozavesten, da vidi fantka. Če ni prepričan, raje ne pove ali pa reče, s kakšno verjetnostjo napove določen spol. Meni je rekel, da mi napoveduje z 90 % natančnostjo. Največkrat pa se zgodi, da je punčke malo težje tako zgodaj identificirati in jim potem večkrat kaj zraste, kot se v šali reče. Torej, če ti napovejo punčko, še mogoče ni tako sigurno, kot če ti napovejo fantka, tako sem jaz nekako dojela iz vsega prebranega na to temo. Je pa res, da večini le ne želijo že na NS napovedati spola, ker je pač manj verjetno, da zadenejo prav.




Res je tako. Pri nas pa je vseeno na NS rekla, da če bi mogla kaj reči, bi rekla, da gleda punčko, a ne bo roke dala v ogenj. Potem v 6. mesecu mi je že moja G rekla, da se gre stavit, da je to pupa, isto je potrdil zdravnik na 3D UZ-ju in nato še ena četrta zdravnica, ki je delala UZ srčka... Je bilo pa hecno, ko je zdravnik na 3D Uz-ju rekel, da je to pa 100% lulika, midva z možem pa nisva nič videla, pa nama je ful povečal (ekran je imel na steni), pa še zmeraj nisva videla lulike. Lulčeka menda bi ali kako user posted image user posted image


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?