|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 13:50:07   
Serendipity
Ooooo - trinity, lubika! Kak te je fajn brati! Pupolina je pa najlepšejša! kaki cuker je! user posted image user posted image user posted image user posted image
No, mi počasi in vztrajno gremo proti 30. tednu user posted image user posted image je kar oreng visok in strm hribček do tja...

fargi - še tebe moram poobjemčkat, te kar pogrešam med nami. Pa stiskam pestke, saj to tak veš, mar ne?

polaris - tebi pa samo dolg jezik user posted image user posted image user posted image user posted image

špelka - superca za brcike! user posted image user posted image

barbi - držim pestke ...

miklarom - kako si? Te že kaj matra?

pikica36 - kdaj moram spet pestke stiskat zate?

sunshine33 - a spet kompjuter v okvari?

*hugs* vsem ostalim!

BTW - a mogoče je kera na tekočem kak so naše borkice - Shani (jurka), hmmm, Gantar, argica, ... ? Upam, da so ok. Objemček za vse.


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 19.5.2009 13:58:50 >

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 13:51:17   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

mi se bomo pa jutri kopali user posted image user posted image user posted image



Oooo - prijetno čalapujskanje vam želim! user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 13:57:10   
miklarom
če me matrauser posted image , ne vprašaj, joške me tak bolijo da se glih mojmu včeraj rekla da jih komaj nosimuser posted image , pa se mi je smejaluser posted image . sem rekla , če mu je to smešno, sej njega ne more nič kaj takega boleti ker ima tiste dele spodaj vse manjše od mojih zgoraj, in on lažje nosi kot jazuser posted image user posted image , drugače imam pa tudi občasne slabosti, tak na momente. samo me je pa punce strah, k vidim kaliko jih ima te abrazije, in se mi res smilijo prav težko mi je za njih, tak da je že mene strah kaj bo 26.5. na UZ in potem naprej, ker jaz več kaj takega ne bi prenesla in mislim da bi dobila kar živčni zlomuser posted image res

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 14:03:00   
Serendipity
miklarom - Veš se zmenive - najprej - pozitivne misli! Boš videla kak bo tikatakalo! Tak da - nič se sekirat, ok?
Potem pa še ena stvar - joškice bodo samo šeee večje user posted image user posted image Samo ne bodo več tak bolele. user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 14:09:29   
pikica36
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

če me matrauser posted image , ne vprašaj, joške me tak bolijo da se glih mojmu včeraj rekla da jih komaj nosimuser posted image , pa se mi je smejaluser posted image . sem rekla , če mu je to smešno, sej njega ne more nič kaj takega boleti ker ima tiste dele spodaj vse manjše od mojih zgoraj, in on lažje nosi kot jazuser posted image user posted image , drugače imam pa tudi občasne slabosti, tak na momente. samo me je pa punce strah, k vidim kaliko jih ima te abrazije, in se mi res smilijo prav težko mi je za njih, tak da je že mene strah kaj bo 26.5. na UZ in potem naprej, ker jaz več kaj takega ne bi prenesla in mislim da bi dobila kar živčni zlomuser posted image res



jaooo ko bi sebe brala!!user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 14:23:21   
BarbiG
trinity kakšo lepotičko imaš ti. user posted image  

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 14:32:21   
miklarom
 a ti tudi imaš straheuser posted image , jaz se bom probala čimbolj odklopit od takih misli če bo le šlouser posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 14:33:57   
sonček85
triny.ja že pridno cartamo user posted image
sem gledala tvoje slikce v albumu in tle  kako je lepa pa kako kravice že lepo pase.Naš jih je tudi zadnjič nekaj na moje trebuščku.Prav smešen je k se trudi tko glavico lepo pokonc držat in mu rata

sekica.za gantar sem gledala pri junijkah 2009 in je ok
hvala za lepE ŽELJE O ČALAPUJSKANJU user posted image

miklarom.ja verjamem da komaj nosiš svoje prsi ,si bolj pri tavelikihuser posted image
In nič ne misli na slabo 26.5 bo vse ok in kot mora bit.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 14:36:10   
sonček33
Se - kmalu bo obletnica poroke...  in kmalu bo prišlo dete... Vesela sem zate.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 16:27:07   
miklarom
sonček85 -aja , pri tavelikih, a kot Pamela Anderson a neuser posted image , to si hotla rečt, pa saj ti nič kaj ne zaostajašđ za manouser posted image

Serendipity  - aha pol to pomene, da si bom mogla šiviljo poiskati, da mi bo tak velike moderce šivalauser posted image  

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 17:15:10   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: miklarom

sonček85 -aja , pri tavelikih, a kot Pamela Anderson a neuser posted image , to si hotla rečt, pa saj ti nič kaj ne zaostajašđ za manouser posted image
user posted image user posted image user posted image ja res je ,ne zaostajam veliko  za tabo user posted image user posted image sem mini Pamela Anderson user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 17:21:28   
miklarom
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 18:45:11   
dini
Ojla, sporočam vam da je Nonci v bolnici zaradi hudih krčev.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 19:39:16   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: dini

Ojla, sporočam vam da je Nonci v bolnici zaradi hudih krčev.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Nončika - drži se! Vse bo OK!

*hugs*

user posted image

dini - hvala, da si nam sporočila! Če jo boš kaj slišala ji povej, da jo pozdravljamo in držimo pestke, da se krči umirijo in da je bebica OK!

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 20:09:07   
dini
Sem ji že sporočila, upam da kmalu pride nazaj h vam.

_____________________________

NIKOLI NE REČI NIKOLI!!!!

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 20:12:07   
miklarom
Nončika - drži se, jaz pa zate držim pestke zate, saj bo vse o.k.user posted image

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu dini)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 20:42:23   
Anonimen
nonči.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miklarom)
  Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 20:48:09   
sonček85
nončika.drži se in tudi jaz ti pošiljam tko veliko  user posted image user posted image user posted image user posted image

dini :pozdravi jo in ji sporoči da mislimo nanjo


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 20:48:29   
spelka12
nončika user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   joj upam, da je vse ok in da so krči res samo krči in nič drugega. Držim pesti! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   [Brisano sporočilo]
19.5.2009 20:52:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu spelka12)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 21:06:59   
Fargesia
ninočkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 21:12:39   
benika
Nončikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 21:13:38   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Evo pa še LEP POZDRAVČEK od dveh gorenjskih pozerčkov user posted image user posted image user posted image

user posted image

user posted image



Mislim??? A taka dva manekena se potepata po Gorenjskem? Uh - sem kar spijčles. Tamali je čista mamica. user posted image
Še vedno se noče dojiti? Ali je bila le faza?

sunshine33 - uh, še malo pa bo leto naokrog. Kar verjeti ne morem. NIti v najlepših sanjah si ne bi mislila, da bo najina prva obletnica z buškijem.

Nončika
- še virtualni objemček in pozdravček zate!

jazzi - opa, ti še malo pa bo štorklja tudi vam nekaj skozi dimnik spustila! user posted image

oktavija - kak gre v službi? Kaj lažje? Buši je pa ena A! user posted image

NATAŠA35 - naj bo bitka uspešna! user posted image

benika - kak sta tvoja malčka? Nas boš kaj posladkala s kakimi slikicami user posted image ?

fargi - samo še en mesec / en teden / en dan do vajinega dneva D! user posted image Ammm - daj mi malo firbec pomiri in nam povej kakšna bo obleka, kakšna vabila si poslala, pa poročni šopek nam opiši ... Saj nisem zahtevna, mar ne? user posted image


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 19.5.2009 21:15:18 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 21:33:42   
benika
benika - kak sta tvoja malčka? Nas boš kaj posladkala s kakimi slikicami user posted image ?


Seveda bom. Čaki, jih grem naložit

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: NOVA BORBA SE PRIPRAVLJA VI.
19.5.2009 21:56:14   
sonček33
Nončika - mislim nate! Drži se!

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Neverjetno: Sestri sta isti dan rodili dvo...
Včasih so zgodbe, ki jih piše življenje tako nepričakovane, da jim je težko verjeti. Ta zgodba je prav neverjetno srečna...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?