|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2010
5.6.2009 23:33:18   
komarka
valentinčica upam, da se boščimprej lahko začela veselit ...kljub vsem skrbem in neprimernim okoliščinam.

Veliko poguma, moči in energije ti želim! KOliko pa sta stari punčki(če sem prav razumela).

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarke 2010
6.6.2009 8:00:36   
Anonimen
Dobrodošle nove nosečke! user posted image

Twixy super za seznamček. Upam, da nas bo čimveč. Da bomo fajn čvekale user posted image .

Moje podatke bom dala kasneje - ko bova že komu povedala, ker na forumu je kar precej pozanih. No, razen PDP pa lahko povem - naj bi bil 10.2.2010

anonimna user posted image

(odgovor članu komarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarke 2010
6.6.2009 9:39:46   
cita
Drage Februarčice 2010...kaj naj rečem vidim da čas neizmerno beži na vpraša nas ali lahko postane za nekaj časa...pač tako je v živlenju pravijo kaj je lepega hitro mine mislim da se strinjate...

Jaz sem bila drugače marčevka 2009 ampak je naša princeska pohitela in imamo doma februarčico 2009 se mi zdi da sem tudi jaz komaj zvedla da sem srečka nosečka ampak sedaj pa je še naša stara 4 mesece prav danes praznuje...

Vsem ki ste že in vse tiste ki se boste pridružile uživajte nosečnost pa seveda zdrave otročke...lepo nosečnost vam želim...


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarke 2010
6.6.2009 10:03:14   
twixy
user posted image

_____________________________

Popolnost.

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarke 2010
6.6.2009 10:05:09   
twixy


 
user posted image
 
 
 
 
user posted image
 
 
 
 
user posted image
 
 
 
 
 
 
 
PDP NICK (starost)  (?user posted image ,?user posted image  )   KRAJ       PREGLED            NS
 
xx.2.  Komarka (30)   (2.user posted image  ,1user posted image )     ?               ?
xx.2. Anonimnauser posted image (?)  (2.user posted image  ,1.user posted image )   ?                ?
xx.2. Valentinčica30(?) (3.user posted image  ,2.user posted image )   ?                ?
 
4.2  twixy (28)         (3.user posted image  ,0.user posted image )  Tujina       19.6.
 
5.2  ninu  (?)             (2.user posted image  ,user posted image )         ?             19.6. 
 
7.2  punsha (?)          (1.user posted image  ,0.user posted image )      ?              26.6
 
9.2  kanna  (26)        (2.user posted image  ,1.user posted image )     ?                 ?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:  
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE

TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
 
 
user posted image
 


 
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
     

       
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ  

  •  
     
    user posted image


    _____________________________

    Popolnost.

    (odgovor članu twixy)
  • Neposredna povezava do sporočila: 80
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 10:52:24   
    Nezy85
    IZVIRNO SPOROČILO: twixy

    Ojla sreckice user posted image

    Anonimna user posted image  dobrodosla user posted image user posted image user posted image  Ja, seznam se skriva na prvi strani ampak se ga do zdaj nobena ni posodobila. Mogoce bom jaz,ce mi bo user posted image

    Oooo.. sashy user posted image user posted image  Hvala.. Upam,da bo zdaj vse vredu! Vas pridem kaj pogledat k novemberkam.

    ninu hmm... kaj pa vem user posted image  Lahko bi jo peljala zraven na NS.. Potem je sama nosecnost ze tako dalec,da je vbistvu izven nevarnosti splava in pocasi se zacne dogajat okoli dojencka..user posted image

    Grem se malo pred TV se stisnik k mozekuuser posted image


    tvixy le pridi nas še kaj pogledat, in nam sporoči kako in kaj!!
    še vedno si naša stara dobra twixy, te kr malo pogrešamouser posted image
    Drugače pa vse čestitke zauser posted image in ti resnično želim da ti tokrat uspe!!!Samo lepo pazi na sebe!!!!user posted image


    _____________________________

    Dobili smo najlepše darilo:
    Sinčeka Patrika: 3850kg;52cm
    1mesec-4400kg;54cm
    2mesca-5470kg;58cm
    3meseci-6500kg,61cm

    (odgovor članu twixy)
    Neposredna povezava do sporočila: 81
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 11:19:51   
    sunny24
    Ooo, pa je že leto naokoli, ko smo zvedli, da bomo zibali...Čas gre preveč hitro! Boste vidle, februarčki so zakon! user posted image user posted image user posted image

    V glavnem, želim vam čim lepšo nosečnost brez nobenih težav, na koncu pa lepe porode in zdrave dojenčke!!!user posted image

    _____________________________

    Sii protagonista della tua vita e non spettatore della mia..
    Te lo spiego meglio...FATTI I CAZZI TUOI!!

    (odgovor članu Nezy85)
    Neposredna povezava do sporočila: 82
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 11:36:28   
    Anonimen
    Pozdravljene!
    Pred nekaj minutami sem naredila test in bila prepričana, da četudi sem noseča je še prekmalu, da bi mi pokazalo (preveč nestrpna sem), pa vendar mi jeuser posted image . Jupi!!!user posted image user posted image user posted image Sicer bolj rahlo pa vseeno.
    Za seboj imam spontan splav (odmrl mi je plod) in sem kar nekaj časa vsak mesec delala teste. Ni se mi hotelo prijeti nikakor. Sicer sem bolj plodna saj se mi je dvakrat v prvo prijelo. Kot že rečeno, nazadnje mi je plod odmrl, doma pa imam že enega sina starega skoraj tri leta.
    Sploh vam ne znam povedati kako sem srečnauser posted image .
    komaj čakam, da povem možu ko pride iz službe.
    Lp, zaenkrat anonimnauser posted image

    (odgovor članu sunny24)
      Neposredna povezava do sporočila: 83
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 11:37:27   
    Anonimen
    Aja, pa rok naj bi imela med 15 in 18.02.user posted image

    (odgovor članu Anonimen)
      Neposredna povezava do sporočila: 84
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 12:07:15   
    Anonimen
    Čestitke anonimna! user posted image
    Nas je kar nekaj anonimnih. user posted image

    (odgovor članu Anonimen)
      Neposredna povezava do sporočila: 85
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 12:31:16   
    punsha
    bravo anonimna, čestitkeuser posted image

    jaz se pa danes bolj obupno počutim. Tako me boli tam spodaj, pa vročina gre nekam proti 37,5... Mogoče bi morala samo malo počivat, no saj bom. Imamo popoldne še piknik, tako da se mi ravno kruh in muffini pečejo. Sem mislila še pogačo pečt, pa sedaj ne bom, grem počivat.


    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 86
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 14:02:23   
    Anonimen
    punsha - uživaj na pikniku. Pa probaj čimveč počivat.
    Mi imamo piknik pa jutri user posted image . Bo treba dopoldan malo pripravit, pa kakšno pecivo za zraven spečt.

    Lep popoldan vsem.

    anonimna user posted image

    (odgovor članu punsha)
      Neposredna povezava do sporočila: 87
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 14:33:37   
    twixy




     
    user posted image
     
     
     
     
    user posted image
     
     
     
     
    user posted image
     
     
     
     
     
     
     
    PDP NICK (starost)  (?user posted image ,?user posted image  )   KRAJ       PREGLED            NS
     
    xx.2
    Komarka (30)             (2.user posted image  ,1user posted image )     ?               ?
    Valentinčica30(?)       (3.user posted image  ,2.user posted image )     ?               ?
     
    4.2 
     twixy (28)                   (3.user posted image  ,0.user posted image )  Tujina       19.6.
     
    5.2  
    ninu  (?)                        (2.user posted image  ,user posted image )         ?            19.6. 
     
    7.2 
    punsha (28)                  (1.user posted image  ,0.user posted image )      ?             26.6
     
    9.2 
    kanna  (26)                  (2.user posted image  ,1.user posted image )       ?               ?
     
    10.2
    Anonimnauser posted image  (?)             (2.user posted image  ,1.user posted image )        ?               ?
     
    15.2
    Anonimnauser posted image (?)          (?.user posted image  ,?.user posted image )         ?               ?
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
    Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:  
    PRVO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    DRUGO TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE

    TRETJE TRIMESEČJE:
    LINK           SLOVENSKO            MERE
     
     
    user posted image
     


     
  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
    PREGLEDI           
    user posted image   DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:

    NUHALNA SVETLINA       SEZNAM ZA BODOČE MAMICE
    NOSEČNOST                    ŠOLA ZA STARŠE
    NOSEČNIŠKI KALK.         VSE O NOSEČNOSTI
    MAMA.SI                           NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA
     

       
  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila

    LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo:

    TUKAJ                         TUKAJ                   TUKAJ  

  •  
     
    user posted image


    _____________________________

    Popolnost.

    (odgovor članu twixy)
  • Neposredna povezava do sporočila: 88
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 14:35:46   
    twixy
    Jaz sem se ravno najedla zdaj pa grem pocivat user posted image
    Prvi nosecniski znak je,da sem groooozno zaspana user posted image  Zbudila sem se ob 10ih in sem zdaj cista koma user posted image

    Seznam bom od zdaj naprej dajala samo 1× na vsako stran oz. 1× na dan drugace se mi zdi,da se prevec ponavljajo. Sem pa ga malo spremenilauser posted image

    _____________________________

    Popolnost.

    (odgovor članu twixy)
    Neposredna povezava do sporočila: 89
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 14:37:27   
    twixy
    Anonimnauser posted image  dobrodosla med februarkami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

    punsha ful uzivaj na pikniku.. Pa le pazi,da ne zbolis user posted image user posted image

    _____________________________

    Popolnost.

    (odgovor članu twixy)
    Neposredna povezava do sporočila: 90
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 18:15:34   
    elanor
    pozdravljene!
    mogoče se vam bom pa še jst pridružla pri februarčkih... danes sem naredila en test, sicer prezgodej ampak se vidi čisto rahla rahla črtica (lahko pogledate v moj album in poveste mnenje). na seznamček me še ni treba dodat - se morm najprej bolj sigurno prepričat če sm res user posted image .  Lahko mi pa poveste kakšne znake mate kej...jst mam občutljive prsi in bradavice, pa v sp. delu trbuha me boli...pa ne vem če je to normalno..me je kr malo strah...

    (odgovor članu twixy)
    Neposredna povezava do sporočila: 91
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 19:21:21   
    busybee882006
    Evo  - jaz se vam bom tudi pridružila!

    3 nosečnost - imam že 2 čudoviti punčki - 1. bo avgusta stara 3 leta; 2. bo v petek praznovala 1 leto in očitno bomo imeli februarja še eno/ enega.

    LP,

    (odgovor članu elanor)
    Neposredna povezava do sporočila: 92
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 19:22:15   
    Anonimen
    Elanor - upam, da se nam pridružiš. Glede črtic na testu, ti pa ne znam povedat. Na mojem testu sta bili obe črtici taki, kot na tvojem testna črtica. Ponovi test čez par dni, da boš sigurna. Držim pesti. user posted image  

    anonimna user posted image

    (odgovor članu elanor)
      Neposredna povezava do sporočila: 93
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 19:25:49   
    Anonimen
    busybee882006 - čestitke in dobrodošla user posted image user posted image user posted image . Zdaj nas je pa že kar nekaj.user posted image

    (odgovor članu Anonimen)
      Neposredna povezava do sporočila: 94
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 19:30:23   
    twixy
    Hello.

    Evo jaz sem spala slabe stiri urce in se mi sploh ne sanja kaj bom delala ponoci user posted image
    Najbrz bom bedela do 2.30 ker gre takrat dragi na letalisce in v Anglijo na sluzbeno pot in bom spet 1 teden sama doma user posted image

    elanor mislim,da je to to! user posted image user posted image user posted image  In tudi znakci so tisti tapravi user posted image

    busybee882006 dobrodosla tudi tiuser posted image user posted image  Bo pa veselo pri vas oz. je ze user posted image


    Grem se malo po centru sprehodit.. Dam iPoda v usesa in gledam izlozbe - uzivancija za mene user posted image

    _____________________________

    Popolnost.

    (odgovor članu Anonimen)
    Neposredna povezava do sporočila: 95
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 20:55:15   
    kanna
    Uh se nas pa kar lepo počasi nabira user posted image  user posted image  

    elanor jaz tudi mislim, da je to to. Tako črtico sem jaz tudi imela, čez 4 dni sem test ponovila in je bila druga črtica že močnejša user posted image  čestitke

    bushybee, valentinčica, komarka in anonimne čestitke tudi vam

    twixy pridna si s seznamčkom. Jaz imam pa pregled 16.6.




    (odgovor članu twixy)
    Neposredna povezava do sporočila: 96
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 22:19:35   
    punsha
    elenor, držim pestke, da se nam res pridružiš. naj črtica postane tista prava, močno vidnauser posted image user posted image
    busybee, dobrodošla med nami user posted image Čestitke še za mali princeski.

    Kar ne morem verjet, res lepo napredujemo, vedno več nas je, pa je šele začetek meseca, super!

    twixy, ja zate pa tale mala pikica kar poskrbi, tako je prav, počivat je treba user posted image .

    Naš piknik je pa tudi uspel. Pa sem na koncu potem le pogačo spekla, mmmm njami user posted image Sva povedala še bližnjim sorodnikom tole veselo novico. No seveda so jo vsi pričakovali, ko so vedeli za tale postopek. Pa so bili tako veseli. Mama je tako ploskala, ko sem povedala, da bo postala prababica user posted image

    Sedaj bom šla pa tudi jaz počivat in se malo stisnit k možeku, je bil kar dolg dan.
    Lahko noč, punceuser posted image

    (odgovor članu kanna)
    Neposredna povezava do sporočila: 97
       RE: Februarke 2010
    6.6.2009 23:24:29   
    kayica24
    Pozdravljene februarčice 2010...

    Prav čutim vašo veselje, pričakovanje, drhtenje...Prav tako sem se počutila pred letom dni, ko se mi je pokazala najprej rahla črtica- kot pri tebi elenor, potem pa še taprava močna, ki je potrdila novo življenje v mojem trebuščku..Sedaj imamo doma februarčico 2009, ki je stara že 3 mesece in pol, ter nas vsak dan osrečuje in nam ga naredi posebnega....

    Februarčki SO ZAKON!!!

    Čestitam vsem in se veselim z vami!

    Božajte buščije in dihajte z otročkom....

    _____________________________

    23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

    (odgovor članu punsha)
    Neposredna povezava do sporočila: 98
       RE: Februarke 2010
    7.6.2009 0:25:32   
    Nattasha
    Še mene prosim moj datum je 12. februar 2010, testek pa je bil delan včeraj, tako, da vam ostalo še sporočim. Nočko

    _____________________________

    13022010146331538 (datum, število, lokacija)

    (odgovor članu kayica24)
    Neposredna povezava do sporočila: 99
       RE: Februarke 2010
    7.6.2009 8:26:20   
    Anonimen
    Juhuhu, koliko nas že je! user posted image user posted image user posted image
    Dobrodošla Nattasha.

    Mi gremo pa danes na piknik. Upam le, da mi ne bo kaj slabo, ker ne bi rada še povedala za to novičko do prvega pregleda.
    Punsha, super za uspel piknik in še bolj super za veselo novičko. user posted image

    Lepo nedeljo vsem.

    anonimna user posted image

    (odgovor članu Nattasha)
      Neposredna povezava do sporočila: 100
    Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
    Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
    Pojdi na:





    Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
    Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
    Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
    Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




    Nos.
    пеперутка16

    Kako majhnim otrokom čistite nos?