|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spanje pri mamici
31.5.2005 12:53:02   
nejcko
No, vidiš, mehurčica. Pač otroci so različni - eni resnično rabijo mir, drugi pa bližino staršev. Ampak zato pa ne moremo nekoga obtožiti, da je slab ali neodgovoren starš, ker dela tako ali drugače.

Potem so pa novopečene mamice čisto zmešane, ko to berejo;)

(odgovor članu Barbara L)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   Spanje pri mamici
31.5.2005 13:10:02   
dory
se strinjam nejcko :)

(odgovor članu Barbara L)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   Spanje pri mamici
31.5.2005 15:05:21   
mehurčica
Se strinjam. Saj sem že v prvem postu, ki sem ga napisala, rekla enako-kakor komu paše.

Verjetno s tem nisi mislila name?:zmeden2: "...ne moremo nekoga obtožiti, da je slab ali neodgovoren starš, ker dela tako ali drugače"

Hja, zato sem se pa jaz zanesla nase, da nisem bila že takoj od začetka zmedena.:)

(odgovor članu Barbara L)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   Spanje pri mamici
31.5.2005 16:51:39   
kofetek2010
moj je star 8,5 let in sem prav vesela, da pride zjutraj k meni na cartkanje in, da ni prva stvar TV in kakšne jogi-jo risanke ;)

in zvečer se tud pocartkava in kaj pametnega zmeniva;)

in če moža ni doma, spiva skupaj v spalnici 8)

(odgovor članu Barbara L)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   Spanje pri mamici
31.5.2005 20:15:32   
HuAnita
Jana73, ti packa ti! Tebe bomo prijavili na CSD!!!8)

(odgovor članu Barbara L)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   Spanje pri mamici
29.6.2005 11:44:28   
Marogica
Bravo Blacy in somišljenice
Absolutno se z vami strinjam!!!!!!!!!!! Da ne bom naštevala vsega, bi rada dodala še samo to: ne samo da je otrok svoja osebnost, tudi partnerja ne smeta pozabiti nase in imeti skozi pred očmi, da živita v RAZMERJU oz. vezi, ki jo je treba negovati. Če ta ne štima, ne štima tudi ostalo. Kljub otrokom!!!!

(odgovor članu Barbara L)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   Spanje pri mamici
30.6.2005 10:04:15   
kalbo
In potem se začnete ženske pregovarjati katera je dobra in katera je slaba mama....:bravo:

Sam pravim tako, sto ljudi sto čudi, vsaka mamica sama najbolje ve, kaj je za njenega otroka najboljše. To drži kot pribito.

(odgovor članu Barbara L)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   Spanje pri mamici
2.7.2005 19:52:33   
corfu
Blacky:bravo:!

Najn tamal spi od prvega dne v postelji. Midva z možem se naspiva in imava svojo intimo in zasebnost, tamal pa tudi. Sicer je pa res, da ni enostavno sploh na začetku, se vstajati po šestkrat na noč in je potrebno veliko vztrajnosti predvsem pa doslednosti, na koncu se splača!!! Za lenobo tukaj ni prostora, potem pa lahko beremo...stanovanje v razsulu, nimam nobenega časa...otrok se samo nosi...halo, dajte malo razmislit?:zmeden2:


Pa brez zamere!

(odgovor članu Barbara L)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   Spanje pri mamici
3.7.2005 7:28:46   
anajmad
Moja je tud spala pr nama.Včasih je blo težko,ko te je tako udarla,al pa brcnala,da sva oba bila v modricah.V svojo postlo je šla,ko smo se spreselili in je imela svojo sobo.Je pa res,da je skoraj do 8 leta spala pr nama,pa še sedaj se kdaj pa kdaj zavleče k nama v postlo.Moram pa priznati,da vse delaš na expres:sloncek::sloncek::sloncek:,ponavadi v kopalnici,ker v postli bolj težko,če ti:duda:spi zraven.Ma niti pod razno,da bi takšne stvari delala pred otrokom.Zato se mi je prav hecno zdelo,ko sva tam po 8 letih prvič lahko:sloncek:v zakonski postelji normalno.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Barbara L)
Neposredna povezava do sporočila: 84
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?